Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

snieg zamienial sie w deszcz, wiec wszedzie lezey mokra breja, bleeeee Gio -> 👄 dla Ciebie i Santy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec dzieje sie chyba az za duzo, i tak serio to poprostu musze sobie troche live poukladac ... bo w zyciu roznie bywa nie zawsze rozowo ale ja jak zawsze mam usmiech od ucha do ucha i zawsze optymistyczne podejscie do zycia. a teraz mecze sie przed sesja bo w sobote mam 3 egzaminy i 3 w niedziele to jest normalnie paranoja.. a najsmieszniejsze jest to ze jeden koles ze szkoly zalozyl strone i tam sa zeskanowane notatki i rozne opracowania przedmiotow.. po co ja sie meczylam i chodzilam do tej szkoly.. to mi jakos srednio pasuje, sa tacy co tylko tak przez przypadek tam sa a ja pilnie chodzilam... a w pracy oczywiscie az za duzo sie dzieje, mialam kilka kontroli zusow w kilku firmach i szykowanie tych dokumentow jednak zajmuje coraz wiecej czasu.. nawet gg ograniczylam bo nasza boska kolezanka sciagnela xxlaski no i wirusa przy okazji, i dostalysmy hmm jakby upomnienie i sie ograniczamy tylko ze ona nie... JA MUSZE miec jakis kontakt ze swiatem a nie chce go stracic przez czyjas glupote a moj Krasnal ma 6 lat niedawno miał urodzinki.. a dzis rano pytal sie o Aniłki..i pytał sie czy on jest moim Aniołem Strozem, czasami jest strasznie słodki ze swoimi pomyslami to chyba tyle o mnie Gio - tak zamierzam :) Nina - fajny link, mi tez sie podoba dzieki Majorku - narazie tyle i tak pewnie za duzo jak na jedna dawke. dla reszty 🖐️ i czmokery jak zawsze Diabołki kochane hmmm jednak mi was brakowało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam tyle pracy, ze nie nadazam z nia :( dopiero teraz sie wyrobilam z roznymi rzeczami cieszy mnie to, ze juz niedlugo tak sie mecze potem odpoczywam w ramionach Ukochanego Aniola :) wszystkich serdecznie pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieeeeń dobryyyyyy! Jodłuje do was z zasypanych Karkonoszy :) Za oknem zawieja i zawierucha, ucha-cha! A ja muszę jakoś wydostać się do pracy i pozałatwiać potem milion zaległych spraw w urzędach, sklepach itp.... A najchętniej to bym zakutała sie kocykiem, zasiadła na kanapie z dobrą książką i herbatka z sokiem malinowym i ... nic nie robiła :) Ale to może w niedzielę- bo dziś wieczór nasz znajomy Sebastian wyprawia imieninki, a w sobotę mam zlot czarownic - kumpelek jeszcze ze szkoły średniej ! Pozdrawiam was gorrrrąco i życzę udanych dojazdów do pracy, szkoły itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień do BRYYYYY jestem w domu bo ucze sie przed sesja... a za chwile musze skoczyc na miasto a ze mieszkam w miescie wypoczynkowym naszego słynnego Marszałka wiec nie ma tu ulic brukowanych tylko takie zwykłe, wiec mam nadzieje ze przedre sie przez ta breje co lezy na powierzchni płaskiej..;( Sciskam goraco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff jest Net..... jakies chwolowe problemy byly i dzialal tylko outllook i gg.... Nina -> ja sie wlasnie rozwalam na lozku z ksiazka i herbata z malinami i cytryna :) ale jestem usprawiedliwiona - to kuracja antygrypowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jużem powróciła do domku :) objeździłam Klientów, wypiłam u nich dwie herbaty i po załatwieniu wszystkich spraw dotarłam do domku. Za oknem mega zamieć, ale już mnie to w... bo zasiadam zaraz z herbatką a\'la Tygrysek :) i podjem sobie chałeczki z serkiem waniliowym i dżemikiem.... A wiecie co? Chyba się wkopałam, ale sama postanowiłam zorganizować 10-cio lecie mojej i moich kolegów MATURY!!! W tym roku wypada 10 lat! Mam wstępny plan, muszę jeszcze odwiedzić moją szkółkę ukochana i popytać o mnóstwo spraw...ale już się cieszę! Zobaczymy co z tego wyjdzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) U mnie wczoraj po południu ze śniegu zaczęła robić się mała chlapa - ociepliło się i nawet chyba w nocy, bo dziś prawie śladu po śniegu nie ma.. no może tylko piasek został na chodnikach :) Nina ja w sumei też cały czas w domku siedzę ;) Reprodukcje mówisz.. hmm.. w wolnej chwili (i kiedy komp będzie miał wolną ;) ) zajrzę tam :) Bore i jak ksiądz? :) Mag_a faktycznie trochę się dzieje, a wcale za dużo nie napisałaś, przynajmniej mamy ogólny obraz sytuacji :) A koleżankę.. to chyba musicie z tym netem uświadomić.. bo co ona Wam tu będzie.. szansę na Internet zabierać :)Tak.. u mnie też zawsze przed egzaminami znajdywało sie paru leszczy, którzy nagle zaczynali nawet po chamsku notatki wszystkie pożyczać.. :0 Powodzenia na egzaminach - wysyłam moc uaaauaaa ;) Krasnal Twój słodki :) Mała życzę szybkiego załatwienia spraw i długiego wypoczynku w ukochanych ramionach ;) Tygrys kuruj się ;) ale widzę, że receptę na zdrowie masz fajną :D Ja się jakoś nie mogę tu za książkę zabrać ;) ;) Nie wiem, czy jeszcze się dziś wpiszę, bo jutro i pojutrze pewnie wcale - jutro działka, pojutrze urodzinki chrześnicy Anioła. Życzę Wam miłego spokojnego i udanego weekendu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krotka przerwa zagladam tutaj i o strasznie mnie naszla ochota na herbatke z malinami + kanapka z dzemem = polepszenie samopoczucia.. no normalnie mi smaku narobiłyscie, Tiger kuruj sie mocno :) Nina - a wiesz ze ja tez mam czesto ochote na takie spotkanie z kolezankami ze szkoły sredniej. A tak ogolnie to nie wiem czy mowilam to ja chodzilam do technikum odziezowego i tam w naszej klasie to same dziewczyny byly, jakos za bardzo nie odczuwałysmy braku facetow;) Majorku - to chyba widac ze ja troche jestem małomowna i o sobie to tak na koncu zawsze mowie... nie wiem czy to zaleta czy wada, ale czasami mi to przeszkadza dobra ide do spizarni po sok z malin i bede pic wasze zdrowko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuruje sie, kuruje... a przez Nine mam ochote na chalke z serem waniliowym a takowych produktow w domu brak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigerku ja juz po kanapeczce z dzemem, i popijam herbatke z malinami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na sekunde w poszukiwaniu inspiracji. Hrabia ma imieniny w poniedziałek, prezent zasdaniczy juz dostał, ale zastanawiam sie nad czymś jeszcze, drobiazgiem, bo kwiatów za bardzo nie lubi, tortu znowu nie zrobię, no i nie wiem... Jakby cos komus wpadło do głowy, to będzę wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ladnie - taka kuracja i mnie by sie przydala, a tu ani chalki ani dzemu ... Kluska - ja mam tylko jeden pomysl, ale nie wiem, czy przejdzie - zrob Hrabiemu ... laurke :D My z Aniolem tez dzisiaj obchodzimy Jego zalegle urodzinki prezent zasadniczy tez dany, a drugi to wycieczka do kina :) mamy w zanadrzu 3 filmy, ktore chcemy zobaczyc: W strone morza, Pregi i Zycie jest cudem a tu jeszcze wchodzi (albo juz wszedl) na ekrany film z Nicholasem Cage - Skarb Narodow - musze isc :D no tak - zbieram sie i ide na kurs a potem do stolicy :D chociaz na te kilka godzin - juz sie za soba stesknilismy :) pozdrawiam Was i do niedzielki - napisze recenzje filmu ;) papa - dobrego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstałam, wyszłam z psem-pieskiem, przebrnęłam przez zaspy, porzucałam się śnieżkami :) A teraz kawunia i Kafeteria Przepraszam za tą chałkę- ale jak mnie tak czasem najdzie na coś chętka to - uła! Ale takie zachcianki niczym nie \"skutkują\" o nie ;) ! Byłam wczoraj na imprezce imieninowej znajomego Sebastiana- fajny klub, fajny klimat, świetni ludzie- zabawa była przednia, a ogólny kociokwik powstał gdy Dj zapuścił \"Faceeet to świniaaa...la,la, laaa\" - jeszcze dziś mnie gardło boli :) Dziś odchamiamy się w teatrze- wygrałam w radio zaproszenia na sztukę, która strrrraszliwie chciałam zobaczyć \" Opowieść o zwykłym, ludzkim szaleństwie\"- podobno bomba, a jeśli ktoś miał okazję zobaczyć \"Testosteron\" to wie o czym mówię, bo to podobny klimat ma być . Pozdrawiam serdecznie i zabieram się za odgruzowywanie mieszkania- jak może się tak kurzyć, no jak? Acha- obrazki już pozawieszane, efekt taki jaki chciałam, ale wpadł mi do głowy jeszcze jeden pomysł: - wczoraj w klubie widziałam na ścianie ogromny, piękny, czerwono-czarny plakat z filmu PULP FICTION- boski! I idealnie by pasował do mojego przedpokoju, który jest jeszcze w stanie \"surowym\", ale planuję ostre bordo na ścianach i taki...gangsterski klimacik powiedzmy! Musze pogrzebać na allegro i zakupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos takiego slonce za oknem.... ;) Mala -> a jak sie Anilowi prezent spodobal?? domyslil sie konspiracji?? :P Nina -> hmm coraz bardziej intryguje mnie wystroj Twojego mieszkania... :) Jak widze sporo sie dzieje u Ciebie i dobrze, Nowy Rok - > lepszy rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ... u mnie nic ciekawego ..wpadlam tylko zeby sie przywitac Dzisaj tylko po obiedzie ..kolejny etep ..dokopania sie w piwnicy do prawego rogu ( ktorego nie widzialam od kilku lat ..i juz sie nie moge doczekac jakie skarby tam znajde ..w roznistych pudlach i zawalonej pod sufit szafce ..:D Tygrysek ...Tygrys juz w nowej szacie ...:) Bede pozniej ..pozdrawiam .. Przeczytajcie artykul na frontowej stronie tlenu ..\"dlaczego francuzki nie tyja a sie obzeraja ..\"..no ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz ..:D...ja cie nie chce straszyc ale to ..powazna choroba ...! Na poczatku ..wchodzisz na Diably ..nie pamietasz co chciales powiedziec ..Potem .....nooo..kiepska sprawa .. ..Babcia do Jasia ... ..Jasiu jak sie nazywa ten Niemiec co mi wszystko chowa ...bo nie pamietam ? ..Alzheimer Babciu .. Alzheimer..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała, to dobry pomysł, ale ja często robię kartki sama, z róznych okazji, więc to już nie byłoby nic wyjątkowego.... Myślę nadal intensywnie....mam nadzieję że kalorie od tego sie spalają ;) Cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W wawie byla 20 minutowa sniezna zawieja, z ktorej 15 minut spedzilam z psem na spacerze - oboje wygladalismy jak balwanki i kompletnie nas przemoczylo.... Bore -> nie dlugo zapomnisz gdzies piwo postawil :P Gio -> :D :D :D :D :D ❤️ :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no Wy normalnie jesteście okropni ..no ! człowiekowi sie raz coś zapomni..i jak sie czepią ....;):P:D Gio... hehehe:D:D...jak mnie pamięć nie myli ...to Ty ...tam juz kiedyś sie dokopywałaś w tej piwnicy, tak sie zastanawiam ...jaką Ty masz tą piwnice ..i chyba całe szczęście ..że ona jest taka mała ..bo miał bym obawy dość mocne...sama zobacz ----> Znudzonego jak wcieło :D:D;) Tygrys ..ja tam nie wiem ..byłem sprawdzać..za oknem .. i ani zamiotą ani zawieja..a śniegu ..niet:P;) ..cholera ..miałem jechać dzis i jutro na narty ..ale dupa zbita :( cuś szczykło w plecach w poniedziałek ..i ja sem tera Terminator :D e...trzeba zamówic pizze ...pi...e ...nic nie robie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się po tygodniowym wyjeżdzie, zaraz się będę rozglądać co słychać , tylko narty odepnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się po tygodniowym wyjeżdzie, zaraz się będę rozglądać co słychać , tylko narty odepnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ..wrocilam z piwnicy ..:D Borewicz ..tam zaraz okropni ..!!!:D..a co ci bede w bawełne owijac ..,żebys pozniej pretensje mial.?:D ..w sumie ..racje masz ..pierwsze kopanie znaczy ..wkopywanie sie do piwnicy to bylo ..w zeszlym tygodniu ..ale doszlam tylko do srodka i ...reszta mi sie na łeb zwalila wiec se odpuscilam..a dzis ..posunelam sie o metr dalej ...:D ..i zreszta ...reszte ...tez ...a w ogole to ... ..\" ..pi......le ..taką dole .. .....hulajnoge tez ..pi ...dole ., .... no i nigdy nie pozwole , żeby ..jakies tam ..dwa mole .. ..pi...liły sie w moim rosole ..! \" Ja wam powiem pogode , ktora zawsze sie w zimie sprawdza ..: ..jak zawieją to zamietą ..bedzie pogodnie lub ..dość pogodnie .. ..no i wiatry bedą wiały skąd tylko będą chciały :D:D:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio...hehehehe..:D:D:D no prognoza pogody ..debeściarska ...ja bardzo przosze Ciebie ..o zgłoszenie sie na ..c/kasting do TVP na prowadzącą pogodynke ... bo już ne mogę oglądać tego gościa od pantomimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) Jednak jestem i to z internetem ;) Znów w łódzkiem śnieg i to sporo ;) a jak wyjeżdżalismy z działki to nieźle padały płaty śniegu i widoczność była ograniczona (i ciemno już było).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz ..ja nie moge w takich smiesznych programach wystepowac ..za nerwowa jestem ..pozatym ..meteropatka ..czyli psychicznie od pogody ..uzalezniona , wiec ..jakby mnie w tej telewizji nerwy na ekranie poniosly to bym tak jak nasz Miodek ..k...wami slala , ze ..no i widza panstwo mili ..znowu Qwa ..odwilz idzie .. Czy myslisz o tym samym pedałku ..co ja ?...Dobry jest ..ale taki ..slodki ...i te rączki ma takie ..mientkie ..tak pieknie obrazowo opowiada ...ze az sie w srodku ..gotuje ..:D Czesc majorek ..🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio ...no ale sama powiedz czy taka pogoda nie byłaby lepsza ..np ..od jutra będzie w całym kraju piź...ć, az do odwołania :D o czym państwa poinformuje jutro, jak wstane ...prawą noga:D ...a nie jakieś tańce na ekranie balet, gość ..jest okropniasty ...a te jego opowieści dziwnej treści omawianie warunków pogowych dla kierowców ...juz wiem że wszyscy kierowcy biora na serio te jego przestrogi :D:D ...to juz pobił na głowe tego z polsatu ..co sypał przysłowiami :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×