Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

U W A G A ...!!!!!!!! A C H T U N G ...!!!! A T E N C I O N ...!!!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Nadejszla ...Wiekopomna ...CHWILA....!!!:D Wlasnie zaliczylam POST ...numer ....UWAGA....!!!!! ..............._________..... ...............I I..... ...............I I.... ...............I I..... ...............I I.... ...............I I..... ...............I I..... ................I I..... .................I I...... ..................I I....... ....................I I........ .....................II......... ....3 0. 0 0 0 .... slyszycieeee....3 0 . 0 0 0 !!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D czekalam na to 1.5 roku !!! P.S...12.732 + 17.268 + 30.000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U W A G A ...!!!!!!!! A C H T U N G ...!!!! A T E N C I O N ...!!!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Nadejszla ...Wiekopomna ...CHWILA....!!!:D Wlasnie zaliczylam POST ...numer ....UWAGA....!!!!! ..............._________..... ...............I I..... ...............I I.... ...............I I..... ...............I I.... ...............I I..... ...............I I..... ................I I..... .................I I...... ..................I I....... ....................I I........ .....................II......... ....3 0. 0 0 0 .... slyszycieeee....3 0 . 0 0 0 !!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D czekalam na to 2.5 roku !!! P.S...12.732 + 17.268 = 30.000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OO matko ..az sie poplakalam ze smiechu ..troche mi strzalka nie wyszla ..!!:D ..a teraz sie oddalam ..na balkon ..bo tam czeka na mnie moje letnie lozeczko..Paaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🖐️:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe alez dialogi i monologi byly po nocy :P Gio -> GRATULACJE!!! A co do spotkania to ja w przyszly weekend znow wyjezdzam nad Zegrze, tak w ramach urlopu, takze albo wczesniej (mam wolny tydzien) albo pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialam tylko powiedziec, ze jutro prosto po pracy wyjezdzam na weekend, wiec sie nie martwcie, ze nic nie pisze. Kazdemu z Diablow takze udanego wypoczynku weekendowego zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak wiadomo kto si czai z tajniaka na wiekopomne posty :D:D:D ide..cos zjesc i zaraz nadrobie zaleglosci....qrde zas cos sie z klawa ....popierdzielilo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy lewąręką je sc zupę czy kulać myszkę. Najważniejdze, żeby tu wpaść na chwilę. szybka Buźkadla eszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry, cześc i czołem :) !!!! A ja już za około 20 godzin zaczynam UUUURRRLOOOOOOPP!!!! lalalalalalalalalalalalalalalalal Jedziemy jutro w nocy z banda 10-cio osobowa nad nasze polskie, wytesknione przeze mnie morze :) Ale sie bede byczyc! Ale sobie bede dryfowac na materacyku przy brzegu....ale sobie bede korzystac ze sloneczka....ale sobie bede rybki jesc itd. itp... :) Jestem tak jakos umeczona ostatnimi tygodniami w pracy, jestem jakas taka wypluta...wiec ....wiec urlopik (mimo, ze tylko 9 dni) to jest COS!!!! Kochani- odmeldowywuje sie :) Zycze wszystkim cudnych dni, nie dajcie sie upalom, komarom, agresorom na drogach i roznym takim... Bedziecie tesknic, bedziecie ? ;) Bo ja TAK! Przywioze wam worek piachu z plaz i porozsypuje po Kafeterii Buziaki papatki :) Lalalalalalalalalal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Saszka - a co się stało w prawą łapkę? Tygryś - no to papa, baw się dobrze, ja też się postaram :) A ja leniuchuję. Mama ma zapalenie strun głosowych, mówi szeptem :) i skrzypi :D. Ma zwolnienie i jest w domu, a jak mama ma wolne to ja nic nie mogę zrobić. Nie mogę się uczyć jak ktoś jest w domu. A teraz muszę sobie angielski przypomnieć bo mnie czeka egzamin z tego języka, a ostatnią styczność z nim miałam 5 lat temu na maturze. Ale idzie mi nieźle, dużo nie zapomniałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ninka - ja będę tęsknić za twoimi postami :) Bo ty jesteś kobietka pozytywnie nastawiona do życia i lubię czytać o twoich wojażach służbowych itd :) Baw się dobrze i życzę ci dobrej pogody i wracaj do nas wesoła i opalona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale placek ze sliwkami ....no tak .. trza bedzie bazgrac bez polskich literow:P ....z Gory dziekuje wszystkim za zycenia i te podatki:D :classic_cool:🌻to tak ...odpisze w kolejnosci jak czytam :D Kachni...no my bedziemy w wielkopolsce ..dokladnie to chyba Ci Elleska..juz na gadaczce wystukala:) ..o widze ze temat bobkowy na tapecie, tez uwielbiam :) tylko sie zastanawiam ..czy po bobie to psa za okno wywieszasz:D:D:D..czy lata po mieszkaniu jak balon ...z krórego powietrze uchodzi :D:D Airka .... nie czarny ino grafitowy ..i nie nowy;) choc w zasadzie dla mnie to tak :) ..co do ptaszka ..to ja go nie zapraszalem;) ani nie polowalem :D tez sie zdziwilem jak go zobaczylem ..to choc tyle po nim zostalo ...a tak to nic, nawet pomnika ..ze zginol smiercia tragiczna:) Margotka:D:D...dobra dzieki ..ale po 100latkach to bedziecie mnie nosic:D:D pod pachy :D Gio..nie stekaj ..goraco bylo wszedzie...a ja w tej puszce ugotowalem sobie jajka chyba na twardo:D co do autka to ..nie ma co zazdroscic ..jeszcze masa pracy i kasy...a i tak lepiej wyglada na zdjeciu :D Nina.. no dzis ...to sie whisky z wielk checia napije ..bo wlasnie we wtorek sie dowiedzialem oficjalnie ze mam urlop (bo mi zrobili zonka i powiedzieli ze sie zastanawiaja):P tak wiec, jeszcze tylko jutro w pracy, w sobote wymiana oleju w vitku i sioooooooooo plum:D:D znaczy sie w poniedzialek:D ps. na pogode nie kracz!! bo wykraczesz ..z reszta mi tam wsio ryba byle by nie padalo przez caly tydzien,i telefon nie dzwonil:P bo mi kazali zabrac:P:P:P:P:P:P.........a na Wawke to ja bym sie nie zamienil. Rokita --> tam Twego lubego nie znam ..ale skoro urodzil sie tego samego dnia co ja...nie ze .... ja tego samego co On;):D ech...ta skromnosc:D;) ...to dziekuje za zaproszenie ..moze kiedys sie spotkamy i jakies piwo obgadamy :D uj...Kasiek, Kasiek....mysle, mysle..no ;) dzieki :) Elles(czapla)....qrde....ja sie krzywie...no wiesz co! ta zesz..ile mozna czekac az przeczytasz ..menu w aparacie :D:D;) no..cos jeszcze ?ominolem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz mi to moje \" slomiane wdowienstwo \"..bokiem wychodzi ..Normalnie nie mam z kim pogadac przez caly dzien .. Moje dziewczynki jak do nich cos mowie to tylko spojrza sie na mnie i ..dalej w kime ..mam wrazenie ze jakby chcialy mi powiedziec ..Kobietooo ...daj se luzu ..jeszcze ci sie chce gadac w taki upa l??? Na spacer ide w nocy wiec tez juz pusto .. Wczoraj zaszalalam na Diablach ..ale nastepne rekordy zostawiam dla was ! Ninka ..tony piachu pod stopami ..i ..wypoczywaj .. Ja tez sobie kupie jakies autko ..za dwa lata ..Borewicz nawet mi powiedzial ze pomoze cos znalezc ..po starej znajomosci .narazie mam upatrzone dwie marki ..Tico albo Matiz ..ten drugi jest dla mnie super ale troche drogi ..Taki akuracik ..! A jak pieknie brzmi .. Maaatizzzzz ..!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J23-New-Borewicz
Gio----> Halo!!!! SLYSZYSZ tam na BALKONIE!!! to twój nr gg 6606408 hasla nie znam :D wpisz sobie nr. haslo i bedzie git :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaha...:D:D:D.... Borewicz ...ale aparat jestes ..!!! Czego sie drzesz ... ja tu ..serial ogladam ..slyszeeee !!! Dzieki za numer .. .a cos ty taki pomaranczowy ..pewnie od slonca ..!!:D Kropeczki ..taaak Matiz jest boski ..i jeszcze ten kolor lazurowy .. Mnie sie tez srebrny podoba .. Gadam z Kaya na skypa ..Oni to dopiero maja zar piekielny .. ..42 stopnie i wilgotnosc ponad 50 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio...no sie dre ..bo kto Cie tam wie czys komara nie przyciela tam w hamaku:P:D a do tego z monitora ..to slabo slychac:D;) pozdrów Kaye..i powiedz zeby pranie prasowala a nie suszyla:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z pestkami, z pestkami :D Drylowac bede :D Borewiczu - juz wiem, gdzie bedziecie w tej WLKP na wakacjach :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz ..Kaya pozdrowiona ..pojechala do Marketu ..!!! Kasiek ...podaj przepis na tarte !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde//Kachni ..pomylilam cie z kasiek .. Pestki moga byc ..wtedy sie lepiej pluje ..! Macie pozdrowienia od kayi ..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juzKaya zrobila zakupy ? tak szybko ...hm..to chyba tylko po fajki poszla:D:D;) wlasnie Kachni ..zostaw pestki..to bedzie element zaskoczenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio - owszem, fajnie sie pluje, ale mozna tez wypluc zeba przez przypadek :P Podziekuje za wisnie w ciescie z pestkami, jeszcze mi moje zeby mile!!! :D A tarte robie wg przepisu Pascala, on robil kiedys taka fajna i prosta \"Pizze dla dzieci\" na tym wlasnie ciescie. Jest naprawde dobre :) Przepis: 230 g mąki 50 g masła 7-8 łyżek mleka szczypta soli szczypta cukru :D Wychodzi z tego kolko o wielkosci malego talerza, ja robie zawsze z podwojnej ilosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ..juz pojechala na dobre ..juz dzisiaj nie wroci ..!!:D Borek ...zebys Ty wiedzial jaki Kaya ma wozik ...normalny szok w trampkach ..!!! ...ja sie juz dawno skrecilam jak mi zdjecia przyslala Obiecala ze mnie kiedys przewiezie ..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz...dopiero dziś zobaczyłam zdjecia...autko wygląda nieźle, nieźle sie też wkomponował ten ptaszek:) Gio...ty tak podstępnie sie czaiłaś na te posty :P Air...powodzenia na egzaminie. a z jakiej to okazji? Nina...udanego leniuchowania :) Saszka...prawą ręką myszke a lewą zupe...najwyżej sie nachlapie na klawe ;) Rokita...zgadzam sie z Gio, pozytywny oszołomek z ciebie ;) dobri, ja mam weekend w górkach od jutra :) bawcie sie dobrze.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio..nawijaj co tam Kaya ma, zaraz j obgadamy ;):D Kasiek ...no no ...milego weekenda, ino wypoczywaj tam ...a nie!!;) Kachni ...e... a te proporcje ..to, ten tego no ..dla krasnali ??;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewiczu kochany - to proporcje na malutka porcje :D Ty musialbys zrobic conajmniej x5 dla siebie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×