Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

:D... musze sie jej spytac ..ale piekny ..mowie ci ..! Ma jakiegos wielkiego Forda ..weekenda ..vana czy jak mu tam ..!:D ..ale opony ...cymesik ..wielkie ..! ..dobrze ze pojechala strada ..to pewnie szybko nie wroci ..bo zaraz bym dostala bez leb ze kabluje ..!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio - Ty taka blachara jestes? :classic_cool: :D :classic_cool: Czy jak to sie tam mowi, no... milosniczka samochodow... ?:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no Kach ..nie przesadzajmy ze ja tylko robie w rozmiarach XXL ;):D ..ale z pestkami bdzie stanowczo bardziej objetosciowe:classic_cool: ...blachara :D:D:D..a ja juz myslalem ze kabel;):D Gio..ale wiesz ..powiedz Kay ..ze ford gowno wort ;):D i matiz lepszy bo sie nie pieprzy ;):):classic_cool::D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Tak tu fajnie i wesoło to też sie krótko wpisze, a krótko bo nie mam weny.. ostatnie dni były tak popieprzone że dawno takich nie miałam...ale dzisiaj na koniec dostałam wypłate plus premia :classic_cool: :D I już jutro bede szaleć :D Z trójkowych zdjęc to mi sie podobało takie z krokodylem :) Kurcze a ja słyszałam ze teraz ma od soboty padać :O To byłby dopiero niefart.. najwyżej bedziemy grać w karty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EEEch Kachni ...mowie Ci ..szybkie blachy to mi sie po nocach snia .. .. dobrze ze ta blacha Ci sie z drutem nie pomylila ..bo musialabym publiczne prostowanie robic ..!!!:D Borewicz ..Ona ..ona 150 to w kilkamascie sekund robi ..jedno depniecie i ... szlus ..! Moze kiedys pojedziemy do niej to se posmigamy ..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz => :D Elles => gratuluje wyplaty :classic_cool: Och, juz widze te kolejne komary na klape zakietu... Komary, pajaki i inne mrowki... :D:D:D Mnie tez sie marzy samochodzik... Honda Civic moze byc :D W pazdzierniku mam urodziny, pamietajcie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachni :) ❤️ Zycze Ci szóstki w totka, to sobie kupisz nie tylko tą Honde Civic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles ...nie kracz :P!!!! Kachni ...ale nas bedzie stac tylko na rocznik 80ty :D:D:D:Dtego Civika, jesli takie wtedy juz produkowali :D e....tam ..Gio ..jake publiczne prostowanie ..oklepala bys troche blache i git :D;):D dobra ..ja spadam ...🖐️ jutro kawalek drogi do przejechania,ze Szczecinka do wrocka ..a trzeba sie jeszcze po klientach poszwedac pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie co wymyslilam ..Moze bysmy stworzyli taka zelazna KOMUNE ..Udowodniliscie ze jestesmy dobrzy w takich akcjach ..:) Tylko to musi byc stala lista osob ..i np..kachni chce na Honde ..to robimy zrzutke i ..ma ..! Ktos inny z listy ..na cos innego ..robi,y akcje i ..ma ..! Co wy na to ..? Wiecie jak bysmy przez pare lat sie dorobili roznych rzeczy ..Kazdy by jezdzil wozem jakim chce ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio - ta komuna mi przypomnialas, jak to moj tato i jego koledzy ze studiow sobie radzili :classic_cool: Otoz na poczatku miesiaca kase przeznaczona na bilet okresowy na autobusy & tramwaje wplacali do studenckiej nieoficjalnej kasy ...:classic_cool: Jedna osoba w paczce byla skarbnikiem i ta kase zbierala, notujac oczywiscie. Kazdy wplacal taka sama kwote... :classic_cool: Nastepnie - cala banda jezdzila autobusami i tramwajami na gape :D A jak juz kogos zlapali, to przychodzil z kwitkiem do skarbnika, dostalal kase na zaplacenie kary... :D :classic_cool: I wyobrazcie sobie, zawsze wychodzili na tym dobrze i byli do przodu!!! :D A pod koniec miesiaca za pozostala w \"banku\" kaske szli na pyfo :classic_cool: Czyz to nie rewelacyjny pomysl? :D Moze by tak faktycznie... z tymi samochodami uskutecznic? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachni ..ja juz od dawna siedze i mobinuje co by tu zrobic zeby zarobic i sie nie narobic ..jak za komuny ..! Dowiedzialam sie ze np..na slasku dzialaja silne grupy \"przyjaciol\"..ktorzy graja w Totka ..obstawiaja malymi sumami a wychodza cale systemy w ktore zawsze cos im tam wpadnie bo wiadomo ze wtedy latwiej trafic ..i zawsze maja zysk ..! ..w kupie zawsze razniej i ..bizess sie kreci ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety szczescia w Lotku nie mam, buuu 😭 A... przepraszam, raz wygralam, 10 zlotych :D Generalnie mnie pieniadze nie lubia i sie mnie nie trzymaja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej :D Upałów ciąg dalszy, a mamie się dzisiaj zebrało na mycie okien, więc jestem mokrusieńka, a ciepłej wody nie ma, więc muszę sobie w garnku zgrzać, bo jak w tą zimną wejdę to mnie szlag trafi :) Kasiek - egzamin z angielskiego będę miała na ten kurs sekretarski, bo niby mnie już zapisali, ale jeszvcze ten egzamin jest niezbędny. Ale się nie martwię :) Gio - moja babcia ma Matiza i to właśnie srebrnego :D babcia przeszła długą motoryzacyjną drogę. Najpierw miała motocykl, dawno temu. Potem się dorobiła malucha zajebiście niebieskiego :P Potem miała malucha czerwonego. Potem chinque chento groszkowe, którym teraz jeździ moja mama, a obecnie babcia się rozbija matizem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i samo poludnie ..juz sie obrobilam i do konca dnia ..luzik ..!!! Zar sie z nieba leje wiec nie trzeba sie przemeczac .. Fajnie ze na Diablach tyle macie Matizow ..( diabelska Babcia Air ..tez ..)..bo moze za 2 lata ktos bedzie sprzedawal to ja GO poprosze ..!!!! :) Saszka ..poniewaz nie dokonczylysmy naszej rozmowy i sie rozmydlilo wiec tu ci powiem zebys sie nie gniewala ale ja chyba sie nie nadaje zeby ci w tym pomoc ... chociaz bardzo bym chciala .. Gdyby to bylo cos z medycyna zwiazane to predzej ale w tej branzy nie mam pomyslow ..!:) Pozdrawiam wszystkich urlopowiczow i tych co sie kisza w domach ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewiczu!!! -> Mam pytanie, bo wiem, ze duzo jezdzisz po PL: Jak najwygodniej dojechac z Krakowa do Pily - przez Wroclaw-Poznan czy przez Torun-Bydgoszcz? Bylabym wdzieczna :) Zrobilam tarte z wisniami, wyszla bosssska :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachni >>> :D..co prawda nie jestem Borewiczem ale poniewaz ..mape polski mam w malym ..wiec pozwole sobie Ci doradzic ze ... trasa na Wroclaw jest najdluzsza ..bo 535 km ... Trasa przez..Krakow ..czestochowe ..Lodz Torun ..Bydgoszcz ...Pila ..jako druga ..bo ..527km. a trzecia przez ..Krakow ..Czestochowa ..Sieradz ..Kalisz ..Poznan i Pila ..519 km ... Wszedzie teraz sa obwodnice wiec nawet Lodzi nie zahaczysz .. Ja bym osobiscie wybral;a droge na Kalisz ..spokojniejsza !!! Pozdrawiam 👄:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio - \"wszedzie sa teraz obwodnice\" - tu sie nie zgodze :o Prawie nigdzie nie ma :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mialam na mysli te wieksze miasta chodzilo mi glownie o LOdz ..bo tam jest ale Torun nie ma ..:) ( nie mial nie wiem jak teraz bo juz ze 3 lata nie bylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio - wierzysz w cuda? :D:D:D:D W naszym kraju nowe drogi? :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS> Łodz nie ma obwodnicy ;) Chyba, ze mowisz o tej krajowce, od wschodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic mi się kurna nie stało, tylko praworęczna jestem a nie da się jednocześnie jeść zupy i kulać myszki prawą ręką. (Kasiek -widzę ze temat nie jest ci obcy). Borewiczu, dzięki za uprzejme zainteresowanie, ta zupa to była lekko podkiśnięta, ale BYŁA i to był jej główny atut. To był ostatni ciepły posiłek, jaki jadłam :) Właściwie to sie żle wyraziłam, bo ta zupa jeszcze jest (chyba że jeż wyszła, to wtedy też jest, ale obok). No i dołączam się do tej flaszki co na pewno była :) Gio, ja nawet nie mam czasu pomyśleć... ani nawet zajrzeć do skrzynki... ale za parę dni powinnam już wiedzieć chociaż jak sie nazywam :D przewali mi się i b ędę się rozglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ..od strony Warszawy ..polnocnej i zachodniej jeszcze nie ma ..wiec dlatego trasa nieciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Post mi nie chciał wskoczyć, bo najpierw zamiast hasła odruchowo wpisałam nr NIP, potem telefon , a potem hasło - ale do konta. i nic, i sie wkurzam że kafe nie działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio - nie ma i nie bedzie jeszcze dlugo, jak znam zycie :D :P A ta krajowka leci przez podlodzkie miejscowosci, wiec komfort zaden. Saszka - rozlozylas mnie na lopatki :D Ty to jestes zakrecona :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachni .. na wstępie ..moje najszczersze kondolencje ..z powodu tej trasy, bo co byś nie wybrała ..to i tak ..będzie przeje...e, niestety ..okres urlopowy ..jest też i okresem remontowym ..więc ..prawie na każdej drodze coś gdzieś ..\"naprawiają\" osobiście to proponuje ..omijać wszelkie drogi krajowe głowne, więc tak, ja bym pojechał kraków -> zawiercie -> częstochowa -> wieluń -> kępno -> ostrów wlkp. -> pleszew -> jarocin -> września -> gniezno -> wągrowiec -> chodzież -> piła. to jest najbardziej optymalna droga ..gdzie omijasz ..większe remonty drogowe, takie jak wrocław!(masakra), krajowa (1) gdzie jest remont na ok 50km poznań ..gdzie wypada chłodnica w korkach, bydgoszcz, gdzie już 2 rok trwa remont ronda:P:( co do obwodnic ..w tym kraju ..:D:D:D:D to TYLKo jest jedna jedyna i to z prawdziwego ..zdarzenia, bo pewnie ktoś się pierdyknol jak to projektował a inny jak zatwierdzał ..to jest to, obwodnica 3Miasta i to tyle w temacie obwodnic:) Jeśli jedziesz sama ..to będziesz mieć ..problem ..z lukaniem w mape;) jeśli jedziesz ..z kimś to mapka na kolana i mocne pilotowanie:) no, to tyle ..w razie www pytaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz - wielgasne dzieki :D:D:D ❤️ No wlasnie, z tymi obwodnicami jest masakra, 3City ma naprawde niezla - mialam przyjemnosc nia jechac pare razy (w tym raz zdezelowanym malczanem :D to byly czasy.... :D :classic_cool:) No i chyba zapomniales o krakowskiej :P Duzo jej do idealu brakuje, no ale zawsze cos :D Maja na uwadze, ze W TYM KRAJU... :D:D:D Nie bede konczyc ;) Trase podana przez Ciebie zaraz przestudiuje i przekaze do zatwierdzenia moim wspolpodroznikom ;) Bo jedziemy na dwa samochody. Pewnie tak pojedziemy. A szkoda, bo chcialam jechac przez Wroclaw, nigdy tam nie bylam i to bylby moj pierwszy raz!!! 😭 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz w końcu zmywa!!!! :D To jest słuchajcie wydarzenie na skalę światową :D:D Nie zazdroszcze biedakowi bo mu te naczynia w tej wodzie.. troche ten tego.. :P:D Ale może sie w końcu nauczy :P W Tv już dawno takiej biedy jak teraz nie było.. więc stwierdziliśmy że jutro idziemy do kina na wojne światów... :) Bo ja to rok temu w kinie byłam na Shreku 2 :D A zaraz idziemy sie pokręcić po mieście i na ploty :) Kachni, no masz spory kawałek do przejechania... oby wam pogoda dopisała w tej podróży no i wygodne siedzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joł...ale postów:D Gio ..twoja prognoza trasy na częstochowe była ...trafna ..ale potrzebowała ciut modyfikacji;) Saszka ..ja to mam lekko podkiśniete gołąbki:D:D ale nie ryzykował bym ich :D ech ...nie ma co gadać ..Elles..też jakaś obuchem ..trzepnięta..w wypożyczalni jak poszliśmy po film ..to wzieła plyte ..i oczekiwała jej w środku :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobilam dzis podsumowanie ..6 dni w plecy ..:classic_cool: ..a tyle moglam zrobic ..!:) Borewicz >>..chcialam dobrze ale tak naprawde to dawno w tamtych stronach nie bylam .. Z tymi obwodnicami to byl taki \"kit\"..bo sie gdzies naczytalam w jakiejs reklamowce jaka to polska ziemia atrakcyjna jest komunikacyjnie ..dla turystow ..i wcale bez zadnej zenady ..opisywali tam ze ..piekne drogi ..dwupasmowki ..odcinki autostrad i obwodnice miejskie ...To chyba bylo dla tych tuystow zza Buga ..bo nikt inny nie uwierzy ..! Obwodnice sa ..ale w planach !:) Borek ..no o to , to bym cie wcale nie podejrzewala ..ze \"kobieta\"..w domu a TY gary myjesz.??? :D Elles...nie bij ...!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×