Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Bialego nie mam :( Ale lod jeszcze jest, bierz poki czestuje :D Cytrynke tez mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uf...ale sie naganiałem :P..ale sprawe załatwiłem :D... mamy teraz stałe ..podłaczenie ...do baru ...jeszcze tylko ...przyjda montery..i dystrybutory zainstalują..[juz som w drodze ] pod ścisłym patrolem jednoosobowym :D Tygrys ...sie samoistnie nie pienić ...zaraz zaraz ..będzie wsio gatowe :D Wind...spokojna ...zlepiona fryz......winiaki też załatwilem ..i te wyborne ..jak i Kwiat Jabłoni...letko siarczany :D:D...a lodu to se z parapetu weź :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja siem nie pienie, a drina juz koncze :P Zara bedzie nastepny, potem pies mnie wyprowadzi na spacer a od kompa do lozka jest blisko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...jestem ..znowu sie poryczalam ..Moja Zosia Kochana ❤️..jak pięknie napisala...👄 Rozmawialysmy dzisiaj ....jutro znowu jedzie do Katowic i zostanie az do operacji i ...po..! A MY nadal trzymamy kciuki..jeszcze mocniej ..az do odwolania..! wind>>..z tymi drutami to byla tylko zmylka..Pompony robi sie z dwoch krązkow z twardej tekturki..wycina sie dwa kolka ..w srodku dwa mniejsze .Calośc owija grubo welną ..potem przecina zawiązuje ..i pomponiki gotowe..!:D Kapitanie Kloss...nie bądz taki Bruner..!..nigdy ci tych papierow nie zapomne..tyle roboty na marne..! A teraz ..poprosze dobrej kawki...i cos ...na wzmocnienie..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"kwiat jabloni\" jest niezly ale sproboj \"byka\" wino ludzi polnocy cudenko ........kiedys przynajmniej ....hm ale to juz lat minelo od ostatniego \"winka \" alez ja juz saaaaary jestem ...Buzka ide popracowac co mus to mus .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O sorki zapomnialem za drinia podziekowac ...mmmmmm.pychota normalnie c..pa lece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio ---> caly czas o Zosi i jej Tacie mysle :D ❤️ Wind ----> po cio bedziesz pracowal?? jaki tam mus, nie przesadzaj :D Mus to moze byc np jablkowy, mniam, mniam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio...qrde...o jakie ty do mnie papiery pijesz ???????..ja bardzo Cie prosze ..ty mnie powiedz!!!!........mam ptasie mleczko:)! Tygrys...dzis jeszcze ..z braku ..nowych dystrybutorów...podziele sie ...wiekowym ..winem ...lat mojej młodości ..marki\'Kwiat Jabłoni\":):D[kielich wina] Wind....\"Byk\" też był dobry..jak i Bycza Krew:D:D...ech...gdzie te ...siarczane czasy...:) a tak (nawiasem mówiąc to słowo ..\"pompon\" jest moim ulubionym słowem zagadką ) :D:D:D Perfekt...to znaczy co ..juz sie ustabilizowałaś :D:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Wieczor! Tygrysku, ja chce Martini! Przydalaby mi sie cala butelka bo to mi nijako! Nikt mi nie zaszkodzi jak ja sama. No nie mam sily na siebie, ehhhh No i adres juz mam! Wysle jak tylko bede mogla. Pozdrowienia dla wszystkich, i wracam do pracy. Ehhhhhh, chce mi sie jak wcale ale jak mus to mus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😠 i znow mi sie skasowal post!!!! Ewcia ---> masz martini, pij i sie nie smuc :D Tylko lod musisz sobie sama skombinowac, bo ja juz nie mam :( ❤️ J 23 ---> drogi J, ja wyraznie powiedzialam, ze potrzebuje czegos mocniejszego, winko nie dla mnie dzis jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa...a może byc ...kwiat jabłoni...bo takowym dysponuje :)...kiedyś to był ..pierwyj winiak...teraz...to już mamy..inne Lider Cuda:D:D Tygrys.....qrde...sie nie znasz!:P.....winiak ten ...ma pierońska moc...ukrutą w sobie ...i siarczany..oddźwięk :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio dobra, Mr Borewicz, poprosze zatem tego cuda :D Tylko moze najpierw sobie lozko zasciele i ciuchy na jutro do pracy przyszkuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie moge, diablice sobie robia z nasz jaja. No dobra starczy juz tych dasow. Odezwijcie sie do nas:) Bo jak nie to zaraz wypuszcze dwa \"perszingi\" i lozko rozwalone razem z budzikiem. 😠 Gio zrob cos, bo ze zloscie mi stucna scenka wypadla i seplenie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
błazenForum...>>>...:D:D:D... s p o k o ..Wodza..!:D:classic_cool: ..juz sie tym zajęłam..sprawa .. załatwiona ..pomyślnie ..!:D..a właściwie ..nie było ..żadnej sprawy..!:) ..poprostu ..dziewczyny..obie Margotki..dzisiaj ..niedysponowane czasem.. ..ale ..wporzo jest..!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chce do domu!!! a to tak daleko;-((( juz wyryczalam cale pudlo chusteczek i nic, nawet o km blizej domu nie jestem;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no, impra na całego ;) To ja wezmę sobie pdwójne martini a lodem (za oknem tyle tego ;) ) i ptasiego talerzyk i sadawiam sięna kanapie (przytachaliście spod łóżka nr1???) - i ... ;) Tiger a z jakiego przedmiota - może my Ci ładnie wytłumaczymy.. a hmm.. może ktos Ci pożyczy łaptopa (pożyczyłabym sama, ale nie posiadam ;) ) i będziesz mieć najładniej napisane :P ;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) eh, nic mi madrego dzis do lba nie przyjdzie :( :( :( Margot, przepraszam, ale ja jestem nie teges ostatnio :( i reaguje czasem zbyt.....no sama wiesz Gio mail to robota Borewicza,juz odkopalam :) :) polejcie to mi moze docip wróci ;) Borewicz juz nie krzycz na mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiecie, co tepsa to już mnie tak wkurza... nie dość, że nam utrudnia założenie iternetu (szybszego łącza niż teraz), to jeszcze z o2.pl szumi... a teraz to: \"W ostatnim czasie występują problemy z dostępem z sieci TPNET do portalu i innych usług platformy Interklasa spowodowane niezapowiedzianą i celową techniczną degradacją ruchu na styku sieci PIONIER i TPNET przez Telekomunikację Polską S.A.\" to ze strony www.iterklasa.pl (no co.. mam egzamin z metodyki i szukam jeszcze materiałów ;) ) Jay 👄 trzym się ;) Zosia ❤️ jesteśmy z Tobą :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć i czołem :) Wiecie jaką mam chrypę :P haha gadam jak stary pener :) Pamiętacie serial \"Przyjaciele\"? był taki odcinek, gdy Febe miała chrypę i śpiewała takim \"sexownym\" głosem? To ja taki właśnie mam - super sexi :) Dama z Dworca Centralnego :D Zosia ----> ❤️ całuję i ściskam, chociaż może lepiej tylko cię pozdrowię, żeby wirus na ciebie się nie rzucił :P Trzymaj się mała 🌻 trzymamy kciuki, i myślimy bardzo cieplutko :) Margotki kochane moje dziewczynki -----> nie kłóćcie się proszę. To był zawsze taki miły pokojowy topik. Z każdej sytuacji jest wyjście, razem ten problem rozwiążemy. Może być Margot i M Zdiablona, albo jakaś inna kombinacja. Wracać mi tu zaraz dzieciaki i będziemy pertraktować. Hans Kloss ----> masz może trochę kasztanów? Tych wiesz ktoych, najlepszych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zdiablona -----> ❤️ 🌼 ❤️ no grzeczna dziewczynka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdiablona...>>>...no i szafa ..gra..:D👄.....no gdzie masz to moje pifko amerykanskie..? AIR >>..a ty co nie wiesz ..co sie na chrypke robi...szybciutko..jajeczko do szklanki..troszke cukru i kogelek-mogelek..ukrecic ..prosze...!:)..a na noc ..syropek wlasnej produkcji.. nozykiem pokroic drobniutko cebulke ..i warstwami z cukrem przekladac..az sosik pusci..i pic ...sloneczko..pic...!..👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brrr zimno na dworze.... Nio ale fakt lodu pelno :D :D :D Air ---> aj tez mam chrypke i sexi glosik!!!! a \"Friends\" to moj najukochanszy serial :D Znam go b. dobrze i mam wszystkei odcinki na plytakch, nawet najnowsze z 10 seri :D Jay ---> ❤️ 🌻 👄 ❤️❤️ 🌻 👄 ❤️❤️ 🌻 👄 ❤️❤️ 🌻 👄 ❤️❤️ 🌻 👄 ❤️ Majorek ----> czestuj sie :D Z ... ekonometrii...dwa.... tragedia... :P :( pij i sie nie denerwuj :D Zdiablona ---> :D Znudzony ----> nie pekam, tia ja wiem, ze trzeba jakis egzamin zawalic, ale juz kiedys to zrobilam i myslalam, ze starczy :) Chociaz na magisterskich mialam jeszcze konto czyste :D Czyli nastepnej sesji mge byc spokojna, wszystkie beda zdane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys....juz Ci podaje ...szklo ...z tym wytrawnym truniem :D;)....Znudzony ma racje....co to za student ...co nie oblal egzaminu!!...popieram w 100% i 40voltach...przedmówce szanownego :) Zdiablona....:P...sie nie darłem :D....i co biście ...juz mi dały..św.spokój ...macie tu ...rolke papietu toaletowego...o którą mnie posądzacie :P;) Majorek...na szafot...z Tepso-psami...wystrzelać ..ich!...jedną zamaszysta serja z kałacha!!! Airka....mam...ale nie dam ...bo one są najlepsze...tylko na tym placu :).....ale na Ciebie czekał ...goździkowy grzaniec...to byś tak nie chrypiała sexownie ;)...a teraz ...on wystygł :P...i musisz ..pić....miksture Gio...co prawda ..tez ...pierońsko ..szybko na nogi stawia..ale ...tak ..bys już dzis spiewała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio hamerykanckie wyszlo ;) i nie kazcie mi wiecej pic pod ptasie mleczko bo mi sie potem inne ptaszydla walaja pod wyrem;) takie z kolorowymi ogonami :) Margot, wracaj bo mnie tu zlinczuja ;) dam na przeprosiny 🌻 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdiablona >>..jaki mail..?//co on znowu ..narozrabial..?..prosze mi to ..wytlumaczyc..:) KingBruceLeeKarateMistrz-u.....chcialam zauwazyc ..że papier sr...nie jest drukiem ścislego ..zarachowania..(chociaż w domu ..Go..wydzielam..) i nie robilam na nim swoich notatek..:D Jay >>..nie placz...bierz miotle i przylatuj ..kiedy tylko chcesz..!❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jam jest prawdziwy student, wiec na przekor Waszym kciukom nie zdalam :D Ale juz wiecej nie musze nie zdawac, cio?? ;) Dobry trunek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygryś - o nie, to nie moja działka ;) (ale mogę wysłac moce moje diabelne ;) ) No nie musisz ;) Hans -- no to hajda (chajda?) na wroga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio...ups...to ja mam odwrotnie ...u mnie ..jest to ...rolka ścisłego ..ekhm,ekhm,ekhem...:D:D:D;) Tygrys ....jasne ...że już nie musisz...oblewać:)...ale .zawsze ...sie z nami ..możesz ..napic :D:D;) trzymcie ..sie Danonki:D:D...nogów ...łóżkowych...ja juz sie przestawiam ...w tryb...\"on\"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×