Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Niee..... znow.... ciemno?? ciemnosc, widze, widze ciemnosc :P :D Gio ---> cos Ci sie ta kieca odrobine za mocna zawinela, :P :D hehehehe Margotka ---> gratuluje!!!! :D :D :D dawaj, pij juz teraz :D za 3000!! :D o qrcze!!! Znudzony... eeee.... pizamki.... e.ee.. brak??? ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys, urocz mnie tym koniaczkiem na poprawe i tak super dobrego humorku :D Dzisiaj wstalam jak zdecydowanie prawa noga z lozka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zdecydowanie prawa, chociaz radio sie rano nie wloczyla, dopiero nastawiony profilaktycznie budzik w komorce ale zdazylam :D Margotka ----> toc Ci juz polalam, wypilas?? masz jeszcze raz :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejj Tygrysia... ales siem zapedzila... no no! :-P i co tam uwidzialas?? byla pidzamka czy nie...? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haneczka, bo ja jak zdnudzony powiedzial, jestem bardzo \"plodna\" :P:D Ale nie taka poldnoa ja Zosia, co to to nie :D:D:D Tygrys, tak nawet ust nie zdarzylam umoczyc, bo Gio zastawila szklaneczka swoimi uszami i bah, po koniaczku!! Dobra stawaim juz teraz to flache!!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margotka -----> oj poczekaj, nie mieszjamy, masz koniaczku, juz Ci nalewam, trzymaj szklanke w lapce i stac z dala od Gio... ;) Zdiablona ----> nio... e.... ogonek zobaczylam :D ;P :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czyj ogonek zobaczylas ;) tez kcem :D... cze Margotka...lej :D ja tam wszystko pijem :D i nie boje sie mieszania :D ale Znudzonego wywalilim :D ale wcale go to nie ruszylo :) dalej chrapie ,hihi ten ma sen;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margotka ...con ..gratulación...fiu..fiu......tres mil...!!!!👄 ..Tigre...ale sie zawstydzilam ...mowisz ze ...za mocno sie gdzies .. zawinęło...???...to nie ..tak ..ja se ją ..tą kiecke ..rozdarłam ...na drucie kolczastym ... ...choleraaa..tu agrafka ...nie pomoże ..trza lecieć ..po nici ...bo sie gołe świci ...ojej ojej...!:D...aleee sie narobiłoooo...!!!:D zdiablona ..haneczka...buziaczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margociu --> zacznij Ty wreszcie plodzic praktycznie, a nie tylko teoretycznie, jak to Diurone podkreslil :-P A to aby na pewno do Zdiablonej bylo?? :-P Tygrysia juz ululana.... :-) Gio wachluje uszami, cobysmy sie nie zagrzaly... ach, jak cudownie sie ten weekend zaczyna... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh zbliza siem pora...czymac ogonki i inne za mnie :D bedem potem budzcie Znudzonego :D bo zaczyna coraz mocniej chrapac :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A cio Ty tez chcesz Zdiablona??? hę??? nio Znudoznego chyba... ogonka nigdy nie widzialas?? ;) :D czy tez koniaku tez chcesz??? :D :D :D Nadal spi?? Och, ja mu dam, skocze pod lozko po perskusje i jak mu zagram :D :D :D Gio ---> buhahahaha Ty sie cio zrobilals?? ....... Gio hahaha.... Ty??? zawstydzilas?? nie sciemniaj nam tu :P wkrecaj to my a nie nas ;) :P :D Gole ale wesole :D Haneczka ----> jaka ululana cio?? po perkusje bylam ;) :P no i staram sie pracowac hehehehehe :D buda ta rara bum da dada bum, bum brzdek, bum!! :D :D :D piknie gram, prawda??? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio nie..... ogonki teraz mi trzymac kaza..... a czyje niby?? :P ja tam zeby potem nie bylo kicuki zaciskam :D :D :D bedzie dobrze Zdiablona, inaczej byc nie moze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haneczka, jeszcze dluga droga od teorii do prakyki... na szczescie :P:D Gio, fiu fiu... a kiedy zrobisz kukuryku, czyli kiedy gramy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje, sciskajcie ogonki, byle nie za mocno, ja tu jeszcze wroce i obacze co z tego wyszlo... :-P A teraz robie sobie aromatyczna kapiel z mlekiem... jak Kleopatra...hihi i z olejkami .... ach!! i koniaczku tez sobie wezme do wanny... :-P :-D pa! 😘 p.s. pieknie grasz Tygrysiu az mi sie zbudzil Misiu... ;-) pewnie mi wskoczy do wanny i zrobimy.... topienie Marzanny... hihi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haneczka ---> Ty niedobra Diablico, ja tu siedze w niedogrzanym pomieszczeniu a Ty mi o kapieli w mleku i koniaku ;) i to jeszcze z Aniolem opowiadasz :P ;) Ja tez bede zaraz znikac, bo szef wkrotce pewnie sie pojawi hihihihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee nic nie zalatwilam :( ale za to w galerii mleczki bylam :D :D :D hehe a poza tym wsio po drodze sie mi kojarzyloooo ;) jakies narządy widzialam :D eh dajta mi koniaczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdiablona ----> buu to pewnie wszystko przez Znudzonego, ze spal a nie kciuki trzymal ;) galeria Mleczki :D faaajnie i jeszcze wszystko Ci sie kojarzylo.... :P koniaczek sie juz skonczyl ale Margot miala cos stawiac... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kofane pijaczynki. Wam jest stanowczo za dobrze mile panny - jaja, koniaczki i ogonki... Aja aj ajaj... Tajger -> no wlasnie, kuniec limitu na sms\'ki dzisiaj. 😭. Zreszta i tak mam isc do piwnicy. ❤️ Margotek -> ❤️ Haneczka -> ❤️ Zdiablona -> 🌻 Gio -> 🌻 Wind -> no Tobie to ja nie wiem, co na powitanie... moze odrestaurujemy te jajca, hę?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kundel ----> isc do piwnicy, biedactwo to brzmi jak jakas kara... biednego Kundelka zamykaja w piwnicy, bo byla niegrzeczna ;) :D nie martw sie, od jutra bedzie nowy limit :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kundelku 🌻 no to restaurujmy te jajca :D byle nam nie wyszla restauracja...znowu zjemy:P :D zaraz fotki bedem slac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja w przedszkolu katusze cierpie disco polo sluchajac...a te ..od rana...co za towarzystwo...Pięknie..kurna...pieknie... jaja liża, ogonki ściskaja...jakies grupowe kąpiele uskuteczniaja w wannie z mlekiem i koniakiem...mhm.... Gio niby przypadkiem kiecke drze...(a kto to wie czy to drut...Tygrys pewnie pazurką poszarpal...bo odgrazal sie zeby daleko stala...ta mhm...bo jakby co - to nie on...) Był tu Tygrys? Był ! Co ci wygryzl? (czyt. wylizal) Tyl! Tzn...tego... jajecznice.... :D Az biedny Wind Wam odlecial... On pełna kultura. Kwiatki , jajeczniczka...Romantyk! A w Was Laski Diabelne za grosz wrazliwosci!!!!! ;) :P Dakotka - -🌻 - Dziękuje w imieniu taty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie gadac mi tu o jedzeniu, bo przegapilam pore karmienia Tygrsykow i mi w brzuszku burczy a wstac od kompa teraz nie moge, dopiero za jakies 15 minutek sobie cosik zrobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosiu...Ty zaczelas od dmuchania:P :D jak sie dobrze zacznie.... :P :D...cdn.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia ----> :D :D :D ojej przetsan, ja juz nie moge.... przeciez mnie za wariatke wezme, znowu sie smieje do monitora :P hehehehe nic nie wylizywalam!!!! to byla Vat :P ja cos podarlam?? hehehe nio, moze... przez przypadek.... hihi :D :D dawaj disko w polu, potanczymy sobie :D hop siup, sialala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z O C H A A A A -> Ty wreszcie do mnie napiszesz, czy calkiem zabylas o psie, wredoto mala? I dobrze - siedz w przedszkolu, skoro ja musze do piwnicy. Heh. Dla taty - 🌻 🌻 🌻 Tajger -> no jasne, wiem. Jutro od nowa moge... 👄 Margotek -> wielkie gratulacje, alez swoetny powod do podchlania trunkow przyzwoitych... ciagnij sie z flacha - dzien sie dobrze zaczal, trza go kultywowac, hihi. Zdiablona -> no, ja pirsza i pirszejsza do tych fotow, kochana jestes. I doslij tez mala Gryzie jesli laska, pliiiizam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysica....gdzie Ty tu dzis Vata widzisz ? Ladnie to tak zganiac na nieobecnych.... Zero etyki...Zero jakiejkolwiek przyzwoitośći!!!! :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysica....gdzie Ty tu dzis Vata widzisz ? Ladnie to tak zganiac na nieobecnych.... Zero etyki...Zero jakiejkolwiek przyzwoitośći!!!! :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysica....gdzie Ty tu dzis Vata widzisz ? Ladnie to tak zganiac na nieobecnych.... Zero etyki...Zero jakiejkolwiek przyzwoitośći!!!! :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kundel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!👄 👄 👄 Ale śtęśkniła zia Tiobom..... Tuli, tuli, tuli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×