Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Bounjour :D Mam flache :D Pijemy czy juz dogorywacie???? :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzień Dobry
Czy znajdzie sie miejsce dla bezdomnego :( Bo nie mam gdzie sie podziać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na sekundke, bo juz dawno powinnam byc w lozku a nie... pod luzkiem ;-) Diabolki 🖐️ :-) Tiger --> sorry, ale ja na prawde sle tylko po jednym!!.... bo tak moge je pojedynczo zmniejszac... a razem to mialabys za wielkie... te foty... i w ogole juz nic by Ci nie weszlo... ;-) Nie wiem czemu Outlook sle do Ciebie po kilka razy...!!! to wrecz niepojete :-( Bede musiala nad tym poglowkowac... bo juz sprawdzalam wszystkie ustawienia i jest tak jak bylo zawsze... :-O No nic, cos pomysle :-) Zdrowka dla wszystkich i znikam... 😘 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała - śliczne! Weź piwka. Przedstawięci się jestem tu od dziś aniołkiem stróżem [jak to brzmi - jestem dumna]. Zaraz zasnę, ale przez sen pełnię straż. Tygrysek właśnie usnął, Dakotka też, był jeszcze pan porucznik, ale przyszedł i od razu zwalił się chyba z nóg.. Ja się z tobą napije ......napije chrrr....chrrr....chrrr.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haneczka? Jestem anioł......chrrr.....chrrr....chrrr.............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry, pewnie, ze miejsce sie zjadzie... w koncu to dzien dobry dla wszystkich :D haneczka 👄 to nie Twoj outlook tylko pewnie tygrysowa skrzynka gupieje... ja tez mam z moja takie przeboje :o A zdjatko doszlo! I w koncu sie otworzylo!!! :D Przystojnego masz Misiaczka! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzień Dobry
Błąkam się po forum i nikt nie chcę ze mną gadać. Naprawde mogę zostać?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot, widze że tobie noc nie straszna ;) ja siem tu przyturlałam a diabły śpią już, eh... Borewicz, ty se lepiej poczytaj bo cie omineły ciąze, ćwiartki, dmuchanie i takie tam ciekawostki...nie mówiąc juz o drutach :D Aniołek, co tam różki...urosną to sie tobie czape nałoży jak szefowi raporty składać bedziesz...pifka? no to siup... Zdiablona...a ja nie dostałam nawet jednego zdjecia...adresik ci podawalam kilka stronek wczesniej...łobuzico jedna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie.. Wy to jesteście niedobrzy... zostawiłam Was na 59 a już 70.. achh... jak ten nasz autobus pędzi :D:D ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cooo ? \"ciąze, ćwiartki, dmuchanie i takie tam ciekawostki...nie mówiąc juz o drutach \" ? ehhh ja już tego nie dam rady :( To ja może też poprosze o coś do picia.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Major...a raczej dzień dobry :D to mała namiastka tego co sie nawywijało ;) Dzień Dobry...zdasz diabelski egzamin to bedziesz przygarnięty...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzień Dobry
Kasiek :) Jestem gotów na egzamin. Tylko nich to będą jakieś zadania fizyczne. Bo ja pierwszy raz i nie wiem o co tu chodzi. ;) Ale się nie boję. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B O S Z E !!!! Wreszcie przeczytalam to cale cholerstwo. Ja sie tylko zastanawiam, kto tu dal jakies wyscigowki na probne jazdy. Zly byl stary diabelski jelcz? Przynajmniej wolniej te strony trzaskal. Nie wiem, jak wy, ale ja nie moglam dzis wlezc wieczorem. W pajaca walilam w ciemno, a pozniej przez 10 minut usilowalam wlezc na wlasny topik! A tu nie moglam. I znowu porzadne chlanko mnie ominelo (dobrze, ze ciaza tysz, i lizanie jaj) Ja by tylko delikatnie siem upomniala, ze od Zdiablonej i Haneczki mam ino po jednym focie... Witam mlaskatymi pocalunkami wszystkie nowe diableki i nawet te anielskie strozujace tez. 🌻 I uprzejmiasto info rzucam, ze nic nie jest do bani - prawie 2000 obiadkow utluklysmy na pajacykolandii, sukces. najwyzej na bani - to chyba wszyscy jestesmy juz... Major -> nie drecz nowego fizyka. Daruj te psychiczne to moze fizycznie swiatlo nam zatrzyma, hihi, bo zas ciagle gasnie. Kasiek -> czy Ty se zdajesz sprawe kobitko ilu damom zjezylas wlos na glowie ta krotka recenzja waszego szalenstwa wielostronicowego???? Tajger -> Ty to sie na maxa rozpijasz... i dzienka za to cudo. Az sie poryczalam jak przeczytalam. Dostalas ten priorytet ode mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzień Dobry
Kundelku. Ja tobie dziękuję całusami za wstawienie się za mną, bo ja niebardzo do myślenia jestem. Nie wiem czy mnie jutro będą tu chcieli, bo wiedzę, że tu towarzystwo stałę, a ja z oldlotu tak jakby to nazwać pawiego. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieniu -> beda, beda... sie nie martw. My lubimy wszystkich nowych diabelkow. Zahasluj sobie nicka, zeby nikt go nie zwedzil (takie nie-diabelkowate to robia) i szukaj miotly...eeee... no, widelca(?)... Qrde... nie wiem, co sie diabelskiemu facetowi daje. Sam se wez, albo Znudzonego zapytaj, hihi. I witaj w Diabelkowie. 🌻 ....Ej, tam, danonki-alkoholiczki... wszystkie juz spia? No to calus 👄 Ps. Dalej nie wiem od kogo to serce... buu buu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kundel - to jeszcze grasują tu takie niecnoty, co się cudzymi nickami żywią? Dzień.. psycho też musi być.. Jak się nie boisz.. to nie uciekaj :P My tu wszystkie takie złośliwe.. stwory podłóżkowe ;) Przecie trzeba uroki rzucać.. zaklinać dobre wyniki egzaminowe.. (kasiek auhuhuhuh bum.. (to dla Ciebie na ang. :D), na miotle latać... no to może bardziej fizyczne... No.. na razie więcej tajemnic zawodowych-diabłowych nie będę zdradzać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za radą Kundelka, zhasłowałem nika i jesetm gotów posprzątać p tej imprezie. No i niech będzie psychiczne coś tam jak już tak mówi Majorek ;) Czas leczy strach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nnoo proszę... :D Już się ukurzyłeś ;) (hehe miło mieć kolejnego onego Danonka :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oo i oto pierwsze psychiczne zadanko... "gdzie się podział mój post".. :D Mam nadzieję, że Dzień Dobry sobie głowy w tych ciemnościach nie rozbije :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to? Ranek? Nie, to ktoś tu sprząta. O rany jak głowa boli...Cześć ja jestem janiołek, znaczy aniołka stróżołka i ciebie tyz bede strzegła, więc nie hałasuj, tylko kłaź się spać do nas pod łóżko, bo rano cie obudzą. Nie wiem, czy kto tu jeszcze jest, ale witam... żegnam...chrrr... chrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie są te korki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość światło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniołka - hej :) to miło, że mnie strzeżesz.. teraz moge jużspokojnie iść spać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no teraz można spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w oczach mi sie mieni a przeciez nie pilam;-)) Tyyyyle stron napstrykanych, nei czytam, bo musialabym sie cofnac 30 stron, trudno.. 2 tygodnie czlowieka nie ma i prosze.. zaraz mnei 2 dni nie bedzie i znowu 50 stron do tylu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×