Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Tygrysku, wlasnie sprawdzilam. Na amazon (tam, gdzie wczesniej kupowalam) uzywana od 13.99 euro, nowa od 19.99 euro (nie zapomnij o kosztach przesyli +3 euro) a na alpha 18. 79 euro (ale nie wiem, ile koszty przesylki). Przy okazji sprawdzilam Vol. 1, nie ma w dalszym ciagu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka...dawaj kawe...ja zawsze ..będe sępić ..jeśli jest dobra :) hihih..a Dobry ..i Zdiablona ..to chyba jeszcze w wannie ..czegoś szukają :D:D:D....pewnie..korali...:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieźle sie rozkręciło - już 159... A wczoraj chyba znikałam na 155 albo 156 :P;) Borewicz -> dzieki za foty. :) Prześle jeszcze dzisiaj swoje ale najpierw czeka mnie godzinka spacerowania z Kluchą. :) A teraz do wszystkich : Kto chce moją mordke palec do budki :P Zdjęcia bedą dzisiejsze, robione nad morzem w Orłowie i niedzisiejsze. Ci, których adresy znam dostaną ofkoz, Zdiablona ma pod nickiem adres to też dostanie. Haneczka cosik pisała jaki ma adres to tez jej wyśle :)) Jak wróce to sobie zbiore Wasze adresy spod nicków do kupy i powysyłam - ale jak nie macie adresu tam to nie wiem na jaki wysyłać - i nie wyśle. :P Tymczasem znikam i bede troszku później :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłabym zapomniała -> jestem cholernie śpiąca :P Wszyscy jesteście podejrzani :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała :) Zrób sobie też nicnierobienie.. i papiórki w kąt :D Tygrysek - u mnie z pogodą również, bo wtedy jak poszłam z psem to ąłdnie świeciło, a potem za parę godzin (nie wiem bo przy kompie siedziałam, to rzadko się w okno patrzyłam :) ) to pochmurno było... a jeszcze potem jakieś przebijania promieni zobaczyłam ;) A z tymi drzwiami to naszczęście (chyba) same się nie zatrzaskują, tylko po tym trzaśnięciu klucz dał się przekręcić ;) bo wczesniej to nawet do połowy nie pozwolił :) A może sprawdź tą płytę na stereo.pl (oni z zagranicy tez dają jakieś) Ewa.. hehe ja też miałam z tymi porami jedzeniowymi podobnie :) zwłaszcza jak długo zabawiam wieczorem, a raczej w nocy :) A o tym obiadku to tak a propo zrzucenia nadmiaru obiadu.. chociaż ja sama.. to tak nie robię.. jakiś czas po obiadku najczęściej kawka ;) i jak jest, to coś słodkiego do niej :) Hans no widzisz... Acha.. właśnie... bo kiedyś było, że zrobimy w Łodzi diabelne spotkanie jak Ty się tam zjawisz... masz nam coś do powiedzenia??!! ;) Haneczka hihi Hmm kawę już dziś piłam.. ale... smake mi narobiłaś.. - dawaj :D Elles :) z kim...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Wieczów woła Dzień Dobry 🖐️ :D:D:D Ale była nooooc :):D z mordy mi jeszcze uśmiech nie zelazł :D:D Haneczka 🖐️ :D Jeszcze czuje tę nieśmiałość po tańcu w stringach :D:D Ewa. 🖐️ Ja też kcem sie leniu chować ;):D:D Mała. 🖐️ :D .. stawiam sie.. ale nie peryskopowo ;):D:D Majorek 🖐️ :D Widziałem Cie ;):D ... Cud ba... kobieta :D:D Błazen 🖐️ :D .. No co ja moge powiedzieć :D Ktosik 🖐️ :D ... Sie ma sie wie sie było :D Elles 🖐️ :D.. Ja chcem ja ja ja 🖐️ Kloss. 🖐️ :D Oddaj mi kaczke :P:D:D Dobra :D o kim zapomniałem niech wali w zęby ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam porannie po tej wannie :D jeszcze slabo widze po tym nurkowaniu :D:D:D ale co sie napatrzylam to moje :D:D znalazlam przy okazji bardzo rooooooooooooooozciaaaaaaaaaaaaaagnieeeeeeeeeeeeta gumowa kaczke :D:D oślizgle mydlo tez sie trafilo :D peryskop....hahaha...nie powiem....pelne zanurzenie...peryskop w gore:D Haneczko poprosze kawy...hihihi...jednak dzisiejszej nocki ruszam podbic szefa czyli kolo polnocy wyruszam do pracu...i bede robic tiki taki :D:D eh...te twoje nieeebieskie oczy;):D i ten kapelusz...mmmm Majorku...to mowisz ze ma lage ;) i to moze kudlata...hihihih...kcem to zobaczyc :D Blaznie witaj :D szkoda ze cie nie bylo z nami;)moze cos jeszcze byloby w tej wannie :D:D Mala czeeee...piffffooooo...byle potem do pracy trafic:D Elles hejhej ciekawe czemu niewyspana...ja jestem rzeska jak nigdy;):D A Klosik tiki taki zadowala kolezanki hihihihi:D Dzionek witaj :D a kaczki kloss nie odda ...to jego robota to co pisalam wyzej:D Tygrysku hihihi...ale mam niespodziewanke dla cie:D bede pracowac calkiem bliziutko ciebie:D:D jak z rana bedziesz do dom walic ...lec do mnie pierw:D Ewa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry ... chyba się rumienię ;) Zdiablona.. no witaj wreszcie, nieźle sobie dzień przestawiłaś ;) To któraś z Was stwierdziła, że włochata.. ja tylko się zastanawiam, że może rzeczywiście.. i chyba wiem co oznacza tiki taki (a przyszło mi do głowy przy czytaniu o tańcu Dzienia na stole.. )..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek ..a własnie ..jakos zapomniałem o tym...wiesz..myśle że niebawem ..jakieś 3-4 tyg..nie jestem pewnien terminu..bo mnie teraz w pracy uziemnili..na jakieś 2tyg..mam na nowo ..to logicznie poukładać:D..to se nie da:Dale ..jak juz będe wiedziec ..co gdzie i jak ..to dam znać :) Dobry...o głos odzyskał..ktoś Cie w plecy klepnol..że korek..od wanny wyplułeś;):D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć Diablaki :) Super spacerek sobie zrobiliśmy z Miśkiem. Byliśmy nad Wartą, ciepło było jak latem , opaliłam sobie nos i policzki :) bardzo miły taki spacer przy niedzieli :D Martwię się trochę o mojego kotka. Mam nadzieję, że nie jest chory. Zrobił dzisiaj luźną kupkę i nie wiem dlaczego. W zeszłym tygodniu byliśmy u weta. Kot został odrobaczony, kazała nam doktorka obserwować odchody i jak by co to za 12 dni powtórka odrobaczenia. Ale co mam robic przez te 12 dni jak nadal tak będzie?? Nie wiem, może ktoś z was wie o co chodzi. Bo denerwuję się tym. Może któryś diaboł zna się na kotach lepiej ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wreszcie Zdiablona!! :-D Ales pospala kobito! A te Twoje koraliki tez byly niczego sobie... hehehehe ;-) Klosik, majorek - mata tu i pijta, aromatyczna jest, ze az slinka leci! :-P ;-) elles - Ty tez witaj i o szczegoly nie pytaj... ;-) Fajnie sie wczoraj nam tancowalo tylko szkoda, ze Ciebie wywialo... :-D A foty chce bardzo!! Odesle swoje - slowo diabla! 🖐️ Przyjemnego spaceru z Klucha, kimkolwiek ona jest ;-) Dobry - Ty sie tak nie rumien, bo te stringi to miales tylko na stole a w wannie to.... juz nie miales nic! hahahahaha :-D:-D:-D nawet wstydu! hihhii ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles - ja kcem, ja kcem, ja .... - mail pod nickiem papierow mam zdecydowanie dosc dlaczego wszyscy twierdza, ze jestem w tym dobra?? :0 ;) no i cały czas w nich siedze :( ale teraz won z tym a Aniola niet ... Dobry - ja kcem peryskop i koniec :P Majorek - wlasnie, wlasnie - spotkanko diabelskie w Lodzi to super sprawa wlasciwie jestem znowu padnieta i chyba pora na kapiel, bo ktos mi dzisiaj zarzucal na ggadaczce, ze tyle pracuje, iz pewnie nie mam na to czasu :D no to na razie, Kochane Diabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdiablona - Ty tez kawka? Prosze bardzo c ;-) AIR_ka witaj 🖐️ nie martw sie Frodo ;-) Po odrobaczeniu moze miec takie luzne co nieco ;-) powinno mu niebawem przejsc... ale obserwuj i jak bedzie trwalo ponad 3 dni to idz z nim powtornie do lekarza :-) 😘 Jest sliczny! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Airka..jak sie nie myle ..to ..g.....to robota..ale masz szukac ..martwych robaków:D Eles..sorrki..nie widziałem ..Cie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air hej :) wiesz.. z tego co pamiętam, to u piesków pierwsze kupy po tabletce odrobaszającej (chyba nic nie mylę.) są bogatsze o te właśnie... brrr.. (martwe) :) Haneczka - dzięki :) Mała :) musimy im przypominać :) Ja miałam wczoraj miła wieczorną kapiel, idź idź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorku ja go wlasnie nie przestawilam tak mi zostalo z poprzednich czasow :D a teraz nie mam po co ...hahaha...praca wymusza takie pory:) taaa...w sumie w tym jego tancu jak patrzylam to cos mi to przypominalo ale nie wiedzialam ze to tiki taki...jak wahadelko w zegarku :D Air cze...nie martw sie o kicie:) Mala nie placz peryskop sama zlap...myslisz ze to takie proste;):D Haneczko z rak twych kawa jak marzenie...ale od ciebie i korale maja lepszy smak :D nie widzialas kto lazi w moich ponczochach?:O nie moge znalezc;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała :D .. Jak idziesz sie kąpać to ja służe .. peryskopowym doswiadczeniem ;):D:D Haneczka :D Rumienie sie .. ach jak ja sie rumienie :D:D Air 🖐️ :D Kotek chory :( ..ech Kloss :D .korek korkiem ale ile trawy mi w ustach zostało ;):P:D:D:D Zdiablona :D .. dodaj w Szwajcarskim :D:D Własnie mi sie jabol bezalkoholowy konczy :( ..suuuszy cholela po wczorajszym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hans.. no no.. daj znać .. mam nadzieję, że jakoś sensownie czasowo to wyjdzie, żeby ludzie dali radę i Wrocek i tu :) Zdiablona.. hehe ... chyba patrzyłaś moimi oczami :D dokładnie to.. malaga tiki taki i kasztanki ;) ;) ;) Już nie wnikam co kasztanki... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo tak nikt nie zauważył, że jest jeszcze jeden post.. mój.. ;( i hehe otworzyłam nową stronę.. i jest ciemno i teraz Wam wszystkim pozwiązuję sznurówki, poprzywiązuję nimi jednych do drugich, nie będziecie się mogli ruszyć.. hehe.. i będzie wesoło jak wszyscy runiecie na podlogę ... :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek przeciez my dobrze wiemy co to jest :D Dobry ...bo po wannie tak juz jest potem suszy:D Haneczko..a czemu on sie tak rumieni?:O:D a ja wszystko widze:D:D oddaj moje sznurowki;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dzwoniłam do weterynarza przed chwilą. Kazał zrobić głodówkę i obserwować. A jak się nic nie poprawi to mam go jutro przywieźć. Ech zwierzaki dają dużo radości, ale też dużo trosk. Mam nadzieję, że będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdiablona co to jest to tak.. ale skoro malaga tiki taki... robi... to co wyrabiają kasztanki.. ? ;) ;) ;) Air zapomniałam dopisać, że może to Twoje zjadło coś i dlatego ma taką kupkę.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wsciekla jestem bardzo, nie pytac dlaczego :P Biore psa na megadluuugi spacerek zatem :P Tylko jeszcze: Mala ---> pocieszam, przytulam, glaszcze po glowce, mowie, ze wszystko bedzie dobrze i Aniol juz za chwilke bedzie znow z Toba :) Ewcia --> jestes wspaniala 🌻 jutro przekaze wiesci koledze, dziekuje :D Air --> a moze kocio tak reaguje na nowe jedzienie?? Bo chyba nie jest to reakcje na odrobaczanie, skoro bylo one w zeszlym tygodniu.. Nie martw sie, bedzie dobrze, Frodo raz, dwa sie wykuruje :D Elles --> chyba to oczywiste, ze ja chce najnowsze fotki ;) Hans ---> ale oddech znalazles?? Czy tez trzeba Cie bylo ratowac metoda usta-usta?? :P Haneczka ---> 🖐️, przeczytalam \"komu jeszcze PALEC do kafki\" hahahaha :D Majorek ---> czyli w koncu cio?? naprawilas drzwi?? :) Dziekuje, za namiar na stronke z plytkami, sprawdze czy tam jest :D Zdiablona ---> to gdzie mam wpadac z rana?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniol sie odezwal - wszystko jets ok wykapana i pachnaca moge isc wreszcie spac :P ;) Zdiablona - dzieki za przytulansko :) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiger - nie :) bo one takie są, bo obicie jest z poprzednich drzwi i coś jeszcze chyba jakaś taka izolacja ocieplająca (jak ta do okien) i ledwo się zamykają.. a o zamknięciu... ciężko mi to wychodzi, chociaż dawno tego nie robiłam,.. jakos tak wyszło... I teraz już chyba wiem dlaczego mama jak zamyka to tak głośno te drzwi zamyka, że my to słyszymy stojąc przed klatką :) Mała no widzisz ;) słodkich snów 😴 Dziś jest zdaje się pełnia.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry, leniuchowanie jest doprawdy bardzo proste. Nalezy po pierwsze z samego rana powiedziec sobie, ze dzis \"dzien dobroci dla mnie\". Na wszelkie pytania co robiles/bedziesz robil itd odpowiadac \"nic\". To bardzo przyjemne. Jakbys potrzebowal dalszych instrukcji to sluze ;-) . Elles, ja poprosze o zdjecia. Adres pod nikiem. Dobranoc Diabelki. Jutro do pracy. Dzien \"nicnierobienia\" sie konczy. Nastepny w dalekiej, blizej nieokreslonej przyszlosci ;-) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Diabelskie nasienia ...!!!Przyznaje bez bicia ..ze nic nie czytalam od 3 dni...ale postaram sie nadrobic ...( Borewicz mi zrobil wyklad i ..chyba do Was wroce ..wczesniej jak myslalam ...!!!) ...Pozdrawiam wszystkich ...szalejcie dalej ...Ja juz dzis spadam ...! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Diabły rogate - sprawdzcie krzynki :) Nie wiem czy bede dzisiaj jeszcze, jak doczytam to cosik moze nasmaruje ;) Jestem baaardzo zmęczona i napierdziela mnie łeb - także dzisiaj ide wcześniej do wyra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×