Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Dobry Wieczor! Ja tez poprosze zdjecia ze zlotu, z opisem jesli mozna. :-D. Bardzo ladnie prosze. Szam, Ci Twoi znajomi to nic w porownaniu do mnie! Ja w ciagu 5 minut bylam w trzech krajach! i to po kilka razy. No i niech teraz mi dorownaja! Bardzo fajnie sie chodzilo wokol slupka granicznego w punkcie styku Niemiec-Belgii-Holandii. :-D. Moj masazysta mnie tam zabral. Tygrysku, gratuluje 8 stron! Pozdrawiam serdecznie Ps. Ponownie zaczelam biegac, jak zwykle po lesie. Poniewaz padalo ostatnim czasy to po kolana bylam upstrzona blotkim. Zupelnie jak w dziecinstwie, tylko jak ja teraz dopiore moje skarpetki ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Litości, jutro relację napisze, oki? Ksiunszka nowa przyszła pocztą, termin zawrotny, jak zawsze, a poza tym jestem padnięta (u Borewicza nocowałysmy, to wszystko tłumaczy :P) Zmykam do wyrka, dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa :) :) bieganko po lesie :D Kai.. ja myślałam, że już Cię nie ma - a pisz se kiedy chcesz, tylko napisz :) Ja już idę spać 😴 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę już za późno na wycięcie :0 Kai >> a co w wannie spałaś?? :P Zdiablona >> halloooo!!!! Kasiek >> nie było wiklinki, musze do Ikei uderzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcia super!! Wniosek ... impreza na medal ... :) :) Już wiem kto jest kto :D :P ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi...nie daj sie wyciac...bo wyjdzie na to ze w spodnicy bylam tylko ja:O :D poza tym ja jeszcze odchorowuje nadmierne procenta :D a dlaczego nikt z nas nie krzyczy wiwat sponsorowi ???? to ja zakrzykne wiwat!!!!! Elles...bardzo mi sie spodobalo twoje okreslenie" panstwo Znudzeni" :D:D cudo slowo daje:D Znudzony....gdzie jestes???? zachlysnales sie urokami na pewno...czy tego bialego czegos????;) Anielico..czekamy az sie wcisniesz pod wyrko...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och calkiem zapomnialam ci Znudzony do twych rogow diabelskich poklon zrobic za odmlodzenie mnie :D:D:D aczkolwiek chodzi mi po kosmatym lbie ze ciemnosci robia lepsze cuda niz niejeden lifting:D:D:D od dzis zaczynam nocne zycie prowadzic;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej klikam do Was z Amsterdamu! Akara bierze prysnic a ja oswajams ie z jej klawiatura. Przed chwila po lapkach przebiegl mi kot....jestem zmeczona. Jutro napisze. Poczytalam troszkre relacji ze zlotu...Dzieki za fotki. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, juz skonczylam :), potrzebowalam prysznica jak nie wiem czego. Co za koszmarna podroz! Dwa korki (w tym jeden poltoragodzinny), brak klimatyzacji i slonce zagladajace przez szybke. Dobrze, ze przynajmniej towarzystwo mialam mile :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia ..a ja nie spie tylko czekam na wiesci od ciebie ..👄 fajnie ze juz zajechalyscie na miejsce ..bawcie sie dobrze ..! Akara ..pilnuj Zosi jak oka w glowie ...!!!👄 piszcie codziennie chociaz dwa slowa ..gdzie bylyscie i co sie wydarzylo..! pozdrawiam ..!!! Zosia ..teraz grypsem..tak czy nie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany ja sie niedługo na WASZ topik przeniose chyba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZOSIA JA CHCE KARTKE POCZTOWĄ Z AMSTERDAMU - JAK NIE DOSTANĘ TO CIE UDUSZĘ. Coś mi się należy od życia BUUUU Kasiek - nie wiem co to te cząsteczki w opadowej deszczówce, ale pewnie coś pasjonującego :-) Majorek - co do snów seryjnych. One nie zawsze są przyjemne. Czasem są bardzo realistyczne i wiem Kasieczku ile trwają, bo budzę się sparwdzam godzinę i zamykam oczy iii dalej trwa...Owszem, jakby to były jakieś zawsze przyjemne i radosne to fajnie...a tu klops nie opanowałam jeszcze mozliwości 100% wybierania tematu snu. Poza tym jak wypracowałam temat to nie zawsze mi się cały czas śni wlaśnie to co chcę - przeskakuje mi hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akara - proszę pilnować Zosi by zapomniała o czym ONA WIE. Ma ją pochłonąć miasto. TOTALNIE i CAŁKOWICIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobudka, Diabołki, Pobudka!!! słońce świeci, kwiaty rosną, dzieci krzyczą itp.;-) wstawać i miłego dnia Wam życzę z mojego podłóżka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do pobudki Szamci sie przylaczam i ja wstaaaaaaajemy i raz i dwa, poranna gimnastyka!!! :D Qrcze duzo sie dziac zaczyna pod lozkiem... Zosia w Amsterdamie, Ewa biega, brudzi sie i w 3 krajach zamieszanie robi, Kai nam insunacje pod nos podtyka :P hihii fajnie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Heeeej :D Zosia, Akara ----> cieszę się, że dojechałyście szczęśliwie :D czy po drodze robiłyście jakieś akcje? :P Bawta się dobrze dziewczyny. A ja idę na rower. Wczoraj chciałam pojeździć wieczorkiem, ale była burza, więc dzisiaj będę po mokrym jeździć, więc Ewa pewnie też wrócę cała w błotne ciapki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz wstalam :D dzisiaj horror pierwszego dnia matury - dobrze, ze ja niczego nie zdaje ale zdaje moj kuzyn (jutro matematyke, wiec bede sie denerwowac bardzo) no i zdaja \'moi\' sluchacze ;) :P mam nadzieje, ze zadnej wizytacji nie bedzie - trzymcie kciuki zycze dzisiaj pieknego dnia u mnie za oknem slonko swieci - pewnie bedzie ladnie teraz jeszcze glowa sie suszy musze sie zdecydowac, co mam an siebie wlozyc i ... do pracy papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wstaję...wstaję... Miałem sen, że się obudziłem... :-D i przypomniałem sobie, że mam dzisiaj maturę. Jak to? Przecież już zdawałem (dawno). Znowu?...Nic nie pamiętam... Obudziłem się (tym razem naprawdę...) i z ulgą stwierdziłem, że powrót do szkoły, to tylko koszmar senny... :-D I do pracy! Zosia, Akara... Bawcie się dobrze!... ;-) szam, Pasiasta, AIR... :-) :-) :-) Zdiablona... :-) Znudzony... z Anielicą są w Wałbrzychu. Małe prawdopodobieństwo, że zobaczą klawiaturę przez najbliższe dni... Poza tym mają intensywnie biegać po górach. Jeżeli padnie propozycja, żeby powtórzyć Zjazd w tym tygodniu, to oczywiście ich zawiadomię... :-D Tiger... :-) specjalne... za emalię :-), a GG jest pod nick\'iem Piękna Blondi... kiedyś to sprawdzałem. Fotografie i inne takie należą do twórcy, ... a nie do modela... :-D DaRk Elf, mała... :-) dajcie mi chwilę...zdjęcia będą napewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martwcie sie dziewczyny (Gio, Kofi), bede pilnowac Zosi :D (no chyba, ze trafi sie lepszy stroz - Ci Holendrzy sa przystojni jak cholera ;) ). AIR, w podrozy sie po prostu rozplywalysmy (i wcale nie z zachwytu ;) ), wiec nie bylo zadnych akcji. Pora na sniadanko 🖐️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa, wlasnie sobie jezyk kawa poparzylam :P :P :P Air --> rowerek .... faaajnie :) Ja tam czasem lubei wrocic taka \"w ciapki\", dzieki temu czuje, ze zyje i dobrze sie bawie :D Link --> :) to w domq zajrze pod Twoj nick, bo w pracy i tak gg miec nie moge :P :) alez miales sen.... moj byl za to baaaaardzo, baaaaaardzo mily... :D Mala --> to ja pali zaciskam za wszystkich, w szczegolnosci za kuzyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie ranne ptaszki...🖐️ Narazie nie mam nic ciekawego do powiedzenia ..wiec pomilcze ..w ciszy..!:D Szamaaankaaa ..>>..odebralam e-mail i ..odpisalam ..!..teraz ja czekam ...! Lece z moimi dziewczynkami ..na \"siusiu\"...!!! :D jeszcze tu wpadne za godzinke .. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio... :-) ... mam nadzieję, że zdążyłaś... :-D Ciemny Elfie jeżeli chcesz dostać zdjęcia opróżnij skrzynkę... Za dwie godziny muszę oddać pewien projekt ale chyba nie zdążę... To wolę przez dwie godziny posiedzieć i powymyślać, co mi zrobią, jak nie oddam na czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was ;) Kasiek - zapomniałam wczoraj napisać - niezły ten Twój temat :D jak dla mnie kosmosik ;) ;) 33+vat ;) ja też już wiem kto je kto :) tylko Linking... Zdiablona .. widziałam tą Twoją extra mini :D:D Zosia Ty szczęściaro :D:D Akara :D Bawcie się tam dobrze ;) Gio, dobrze, że Amsterdamki ;) wczoraj odezwały się, bo chyba spałabyś z nosem w klawiaturze ;) ;) ;) Kofeina a chodź :) Te sny realistyczne.. albo jakieś koszmarne czy katastroficzne.. oj znam je.. i brr fakt, nie chciałabym mieć z tego tasiemca... :0 Szam :D Tiger, bo u nas nie może być nudno ;) Air hihi Mała, oj świeci nam słonko ładnie :D Linking haha cóż za sen... łyh.. ;) Ja też lubię siępo takich obudzić i stwierdzić, że to tylko sen i to wszystko za mną itp ;) ;) Haha nie ma to jak dobrze czas zaplanować :D 👄 dla pozostałych niewymienionych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Tigerku i Air:-D Tiger, jakby cos wiecej bylo wiadomo o naszym mini zlocie w czwartek, natychmiast prosze o raport:-D ptaszki spiewaja pieknie, tylko niestety ruch samochodowo-tramwajowy skutrecznie je zaglusza, brrrrrr ewa - niezle:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Link --> moze Ci pomoc wymyslac powody dla ktorych nie wyrobiles sie?? ;) dobra w tym jestem :D Powiedz, ze to przez Diably :P Albo ze sie pod lozkiem zaklinowales ;) Szamcia --> oczywiscie, ze Ci powiem jak sie tylko czegokolwiek dowiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linking ..>>..a to ci dopiero miales piekny sen ..! :D A mnie odwrotnie ..ciagle mi sie sni ze sie nie moge obudzic ..i moj kolega-mąż musi mnie szczypac rano..zebym uwierzyla ze ..czas wstawac ..!:D p.s. .. dziewczynki zdazyly ...sie wysiusiac..!:D Szamanka ..odpisalam ..:) ..ide sie opalac na balkonie ..bo cos swieci ..jakies słońce ,czy cus..!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam taak to psuje i zagłusza ptaszki :) Tiger on wymyśla co mu zrobią a nie jak się wymigał ;) Linking nabiją na widły i wrzucą do gorącej smoły :D:D Gio opalać.. no no.. ;) Ja zaczynam kombinować jakiś dziwny obiad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to jak mnie majorek zaprosił to sobie jeszcze popisze, aco ! :D Akara ja już zosi mówiłam czemu jak tak ta Holandię koffam, ale ona chyba normalnie musi sama na oczy poprzeglądac i zauwazyć tych pięknych dryblasów. Dam jej parę dni, nie ma bata - tam się nie da nie zachwycać. Dziś przerwała się seria YE YE YE - mam nadzieję, że na dłużej. Muszę zmienić czytane książki lub jak najszybciej skończyć tą nieszczęśna magisterkę, bo mi tu trup gęsto pada. Wcinam czekoladę z nadziejem czarnej porzeczki - WYPAS. To oczywiście na zdrowie, magnez i te sprawy hehehe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kofe :D ale smaka tą czekoladą narobiłaś - fakt rarytasik wypasik masz :) Ja za to będę się zaraz pastwiła nad świeżymi (świeżo odmrożonymi, ale nie prosto ze sklepu :D tylko z zapasów ;) ) truskawkami :) A co to za seria? (chwaliłaś się już nam o czym piszesz? ) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×