Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

E.T. go home....;-) Gio, cóż, dziecko w domu czeka stęsknione bajek na laptopie, to co robić....ale gdy docieram do domu tak obładowana, to uwierz rzucam sie na pierwsze krzesło i nie mam ochoty wstawać....:-) Nina, co Ty, toć bycie z nami Ci urody przyda:-D Dobra, poszalałam dzisiaj i zupełnie zmonopolizowałam topik. Obiecuje, że się to juz nie powtórzy, z ręką na ❤️;-) 🖐️ jak mi sie uda, to sie z domu zaloguję, przynajmniej działa mi wtedy komunikator.....jakby kto pytał, taki sam jak adres email 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio --> wyspie sie w przyszla sobote dopiero, wczesniej nie ma szans :P Nina --> hihi to bedziesz jeszcze piekniejsza, bo dluzej ja trzymalas czyli, jeszcze bardziej Cie wypiekni ;) Szamcia --> monopolizuj, monopolizuj, ciekawie piszesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo to sie dzieje :D huje na dachu...i takie tam...znaczy dzień dobry ;) relacja ze spotkania rewelacja, pozazdroscić ech :( ;) ale co tam, do wawki daleko nie jest i moze w koncu uda mi sie tam dotrzeć... Kofi, ja serio o tym ze mozesz wcinac batoniki...buśka chuda i jusz! Tigre...do kumpelki zadanka zrobic...he he..teraz tak sie to nazywa :P Szam....se nie załuj, sie monopolizuj ile wlezie. Linking...ja to jestem ciekawa jakie ty konkurencje widzisz w tym dziesiecioboju :P i jakie nagrody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Kasiek buśka chuda a dupa jak stodoła hehe. No dobra przesadzam, ale kilku kilo można jeszcze pozbyć. :P Poza tym, z tego co mi wiadomo to Ty jesteś chudzinka a nie ja - więc sama jedz batony - za mnie też :-) Gio - no mi chodziło o kontrolowanie smutków i zdrowia, ale chyba sytuacja opanowana. Kurcze ja bym nawet na tych czworakach ale w tej Holandii teraz chciała być ech ech...RANY LUDZIE GDZIE JEST BANK - musze obrabować jakiś - byle nie własny...BRUKSELA - takie cudo miasto ech ech. Odnośnie zawartości torebek - u mnie zawsze jest cos do czytania, coś do słuchania, dokumenty, klucze, telefon, 2 opakowania chusteczek - awaryjnie zawsze, długopisy, kolorowe cienkopisy (zwykle 2 lub 30. Minaturowe perfumy, rozrzucone klepaki, maluśkie opakowanie kremu nivea, maluśki błyszczyk do ust plus miodowy balsamik, portfel, maluski kremik do rak, spinacze w liczbie 4 do 5, adresownik, tusz do rzes, cien do powiek, puder w kamieniu z lusterkiem, ob, bilet z imprezy, oraz mala. uff Porządek zrobiłam, bo mi głupio było mieć stosy papierków i karteczek, pizdryków - zupełnie zbędnych Nina - kredyt załatwisz, co masz nie załatwić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strzałka Diabły!! :P Widzę, ze \"umęczenie dietą\" tu też się wkradło. No to ja spadam, bo odchudzanie to ja mam gdzieś :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe gdyby ktoś się tu dietą przejmował..hehe tu tylko czekolada, batony i alk w dużej ilości hehe Spadam poza dom! papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrde...ja Wam dam ..sie nabijac ..z mych wypocin ..o 5rano ...no nie no ..qrde..człoewiek sie stara...a tu se podśmiechujki robia ..:classic_cool:..juz pomijam fakt..że na nogach 36h...nawet oka sie nie dało zamknąc..qrde..praca i praca..a teraz sie odechciało spać .....qrde:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, ja tu sie ofiarnie do kompa podlaczam, mezyznie pozwolilam bez sprzeciwu isc na impreze, sama czekając na moment az Zuzia spać pójdzie...a Was nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ..i grde....co to sie porobiło ...że nowe Diaboły do raportu nie stają ??..no qrde..co ??..że jak ..Znudzony ...gdzieć sie nudzi ...to co ?,juz nowi ..w kotłach grogu nie gotuja ??...e no ..juz mnie tu jakieś flaszki tsawiać...qrdebele!@!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie przeczytałam z nocnych szalenstw :( dopiero wyszedl ode mnie kolega umylam wlosy wstaje za 7 godzin jade do Aniola i na jakies warsztaty dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam-ka........sa są..ino na gadaczkach siedzą ..ja wlasnie klepie z Gio i Elles..lenia maja i nie chce im sie pisać :P:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flaszka juz od dawna na stole...co Ty slepy K - loss?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szamka-..z oczami ..to ja juz tak mam :D...zwłaszcza ..że od wczoraj nie spałem :D..i o dziwo ..w miare siedzenia ..coraz mniej mi sie chce spac ...to uz se ne wratiiii:D:D:D a...flaszke miały nowe..Diabły vel Danonki ..postawic..a jak widać ..to ona za dnia brykaja :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, kofana, a moga być miętowe z kawałkami gorzkiej czekolady???? Borewicz...:-D cholera....sie rozrywam...miedzy forumem a gadaczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szamanka .....ooo matko ...!!!!:D...sorki ..to juz z dwojga zlego wole ..śledzie w czekoladzie ..!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co taka słaba imprezka dzisiaj :P łeee...to ja spac ide ;) Borewicz...rekord w niespaniu pobijasz? bo ja to pobijam ten w spaniu...jak dziecko po dobranocce w lulańsko ide :) brej,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szam ..👄.. nie lubie miety ani gorzkiej czekolady ..dlatego taka reakcja ..A w ogole to ..żartuje ..!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Borewicz...a ja wiem gdzies ty sie poezja zarazil:P:D ja zawsze zabieram sosy...znaczy smietanke do domu a te oczy to zostawiles z plucami od tej co zaraz obok siedziala i jesc ci nie dawala;)i sie cieszyles ze w koncu pluca zakryla bo bys z glodu umarl siedzac przy talerzu zarcia:P:D Szam..bo ze mna jest zawsze bal...masz madra Zuzie:) a o tweety to ja ,mail pod nickiemmowilam hehehe kto ma w te bydlaczki bokserki:) Zosia no pewnie ze masz zaproszenie na ten \"bal\" ale szpilki u mnie w deske nie wlozysz;) za to w co inne na pewno...hihihihi:D Amok...u nas jeden wielki amok panuje...wiec trafiles jak 6 w totka:Dtylko zasada jest taka ze musisz oprocz miejsca zarzucenia kotwicy;) to wymiary musisz swoje podac:D Tygrys ja rozrabialam:O bo ty mnie tak nakrecasz ze ja zawsze przy tobie rozrabiam....a kto tym razem patrzyl jak kelnerzy paluszkami pracuja???:P:D Link...no ty spodnie a ja bokserki musze zmienic...hihihi...moja nisza zostala nie tyle przemeblowana...co przejeta przez Dobrego...ktory tym razem Niepokornego zamknal w piwnicy a teraz ze mna robi co chce;):D Gio hehehe...no taaaa...Dobry na palu to jeszcze bym po lekturze ogniem i mieciem zrozumiala...ale skad ta kultura...to moze z kaganka oswiaty...hahahahaha...:DnaPalu Kultury...slowo daje jak go sobie tam wyobrazilam to przelalam pampersa a jak jeszcze raz mi wyjedziesz z tekstem....to cie ...na tym palu razem z Dobrym zostawie i co nie mowisz ze Szamka z baaardzo przystojnym taryfiarzem pojechala w sina dal:P:D i zapomnialas wspomniec jak kielonek wylizalam co by sie nawet malenka kropelka z rumu nie zmarnowala:D Kofeina hahaha...a cio szukasz tu nrmalnego...hihihihi sie nie uchowal:D Blondi no to ja tez sie odchudzac niebede...wciecie w talii mam niezle wiec nie bede:Dbo jakos ostatnio w to nawet uwierzylam...:D Mala ty my nie mow nic o przyjezdzie do wawki....grrr...inna pora to nie byla???Dobry mnie czolgiem chce wyciagac z wyra......buuuu😭 Kasiek...jakie cicho??? ja tu rumor robie:) a teraz relacja na zywo: Dobry i ja nie tyle metrem sie petalim co do domku wrocilim grzecznie..tylko musialam od ruchomych schodow go odrywac:D:D:D teraz mnie wykopal z osobistego kompa....ale fotela nie oddalam:):D i wogole to obiecal ze na spotkanie z mala bedzie mnie niosl na rekach w pizamce nie wadzac mi we snie:Dbo pora bedzie zupelnie nieprzyzwoita:O poki co i tak zrobilam metr posta...wiec uciekam coby nie bylo ze to ja pisalam:) a zlotek byl taki...ze ciagle mnie brzunio od smiechu boli....sphinx skreslony...ale znam lepsza knajpke... Tygrysku...wiesz ze jest w wawce knajpka tygrysek ....albo pod tygryskiem???cos takiego niechcacy spotkalam...wyglada milo...moze czas na testowanie wlasnie jej????mam jakies przeczucie ze moze tam byc milo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zatem jestem we Warszawie :D Naszej stolicy kraju naszego, ostatniego oporu przeciwko najeźdźcom, co zagarnąć pragnęli nasze dusze. Pierwsze wrażenie... [płacz słonymi łzami] ... Już lepsze mam wspomnienia po piewrwszym ujrzeniu Katowic. Mgła była wtedy, co rozlewając się po oczach czyniła zachwyt w mojej kruchej duszy. Ulice nie do końca widziane, jakby tajemnicą owiane. A Warszawa... brakowało mgły. Ale na schodach, co jeździć łakną pod ludzkimi stopami to, się żem najeździł do... ale nie syta. Tego nigdy dosyć!!! :D ... I na poręczach żem sobie też pojeżdził w metrze :D:D ... Wypas !!! Że tak powiem. Zderzenie komórek. Miejsca były nie umówione, że tak to ujmę, dlatego byłem zaskoczony telefonem Zdiablonej, bo ja miałem już wciskać opcję dzwoń. Uff .... oszczędność część druga ;):D \"Gdzie jesteś!!\" - Cholera,... obracam sie i mówie wszystkie nazwy, co widać na blokach, a tu nagle jakieś coś znajome, ale jakieś bardzo małe to owo się wydaje zatem mówię: - Chyba to pałac kultury! :O:P ... Wyszły potwory ... oczywiście po zapytaniu: - Co masz za sobą? .. :O cholercia, stacje mówie :D:D Tygrysek, że tak pozwolę sobie powiedzieć inna całkowicie niż na forum i na zdjęciach. To życie, co zatruwa każdego, kto się jej dotknie. Cud dziewczyna, a jaka śmiała i bombowa :):D ... Ech... jedna taka, jak stu takich jak ja :D:D ... I prawde tu mówie 😠 ..Żeby mi nie było, że nie!! Nie ma w świecie lepszej. Jeden dzień z nią, to jak błogosławieństwo prosto z błękitnego nieba :) A jej jedwabną skórę na nodze mam uwiecznioną na zdjęciu... Tak więc Tygrysku!!!... Uważaj, kiedy o mnie myśleć zaczynasz ;) ... Fredi nie śpi :D Zdiablona wciąż taka sama.. młoda, pełna życia... najlepsza na świecie :) ... Powiedzieć tysiące miłych słów żeby ją określić to, i tak było by mało. :) Ona jest wielka. Mieszkam u niej, żeje jej życiem, Gryzia, córka jej, moją już jest, że prawie na wieki... dzieci są przecudne. Podobno nianiem zostane :D ... Cool !! :D ... Szam. Co ja mogę powiedzieć? Jeśli choćby przez moment była nieszczęśliwa, to tylko dla tego, bo pan Bóg dłubał sobie w nosie i zamiast niej myslał, gdzie gilów sie pozbyć :D ... Piękna, szczupła, jakby modelka, co urodą rozpieszcza wszystkie oczka. Że tak powiem, nawet i kobiece :D ... A ile ciepła w niej. Ile kultury.... udawanej :P ... Sto kobiet za nią jedną to i tak było by tanio, bo ona warta miliony. Gio...:) ...Ta to już powiem szeptem, dama. Cudownością swoją omamiła by każdą duszę. To kobieta, a nie żadna dzierlatka. To duma, że się ją poznało. I jak Zdiabloną, tysiące słów to było by mało, by określić jej imię, co brzmi niczym uśmiech, który rozdaję ona każdemu kto ją pozna. Gio... Dziękuję, że Cię poznałem :) Feniks. O \"Niebo\" leprzy... chociaż barm..ekhem kelnerzy równi sobie. Koszmar :D ... Jak zwylke wykazałem się zniewalającą konwersacją prezentując wszystkie barwy swojego lotnego umysłu...[tylko gdzie to było?] ... i nie zadziałały nawet piwa. Kloss ściemniał, jak zwykle. Atmosfera czyniła się ciepła.... zwłaszcza kiedy Szam zaczęła prosić o bokserki :D ...(czyt. nitke i igłe) Mógłbym pisać wiele na temat zlotu w Wawie, ale dziewczyny napisały już naprawde wszystko. Nawet moją kulturę nawoływania bydła :P:D. Dodać mogę, że przyjęcie i powitanie było bardziej milsze. Rzeknę przyjemniejsze, ale niż gdzie to, już inna historia. Czuję się lepiej i lepiej i nawet jeszcze bardziej niż lepiej, a nawet i bardziej. :D:D Na tym kończę wszelkie możliwe ściemnianie, bo Zdiablona w swej wiecznie głodnej naturze, gdy mąż smasznie delektuje się erotycznymy snami, łaknąco patrzy na ten zwiędły jeszcze kąsek, ale nabierze zaraz ochoty, gdy tylko otworzę lodówę i piwo zimne wyjdzie na wierzch. :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez to, że kawał chołoty mnie tu Mortiferem nazywa, zatem obnażam sie cholera, jedynie przez pomyłke :P:D ... A winna jest siedząca w tej chwioli obok mnie Zdiablona 😠... Nie jej będzie na zdrowie, bo rano musi mnie zanieść do Małej na Centralny :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P wstalam jade na spotkanie Zdiablona, Dzień Dobry - na Wasze spotkanie :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Dzień...a co to za zmiany ..jakbym pod jakies obce wyrko weszla.. Tygrys zaspal ... kury nie pieja ..wibrator ..ani drgnie ..!..co jest..??? Dzien Dobry ...dziekuje ..:)...ale powiem ci ze troche jestem zawiedziona .. ..Ty to jestes w pisaniu tylko taki dobry ...a jak co do czego ..to siedzisz jak myszka pod miotla ..i tylko rejestrujesz ..!:) ..przekrzyczec to sie nie dasz ...!!...ja wiem ze muzyka glosno grala ..ze Zdiablona zagluszala ..ale trzeba bylo...ja szturchnac ..zeby dala ci do glosu dojsc ..!:D ..mnie tez bardzo milo ze .cie .poznalam ..:)...teraz juz wiem ..z kim tak \"darlam koty\"...:D...Z Dzien Dobry ..to teraz moge gadac ale na Mortifera musze uwazac ..bo to dwie rozne osobowosci ..!!!:D Mowie wam jakie Mortifer z Borewiczem sobie dania zamowili...to mi oczy wyszly z orbit ..!!! W zyciu takiego wielkiego talerza nie widzialam ..40/40 cm... Dziewczyny im tylko z talerzy palcami jakies sosy wybieraly ...zeby sie nie przejedli..! ..no nie kwadratowy nie byl ..tylko tak obrazowo...! Ja bym taka porcje na tydzien miala ...! Szamanka ...tak zescie sie wczoraj na gadulcu rozgadali ..ze w koncu poszlam spac ..Mam nadzieje ze odebralas maila ..!!:) Pozdrowienia dla wszystkich ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bblllllllllllaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuuuaaaaa..jak fajnie jest ..sie wyspać:classic_cool:...no to jako..że dopiero wstałem ..to ide zrobić pierońsko mocna kawe:)..plan na dzis mam taki..że nic nie będe robić :D:D..i to jest dobry plan:D:D:Dtak trzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadne takie, Tygrysiątko nie zaspalo a sie nad Wami zlitowalam i o 6 pobudki nie robilam :P Wczoraj do 2 w nocy nad zadankami siedzialam ale zaliczylam!!! Nie wiem na co, wiem ze pozytywnie!! Przy okazji byl egzmin ustny do ktorego wiedze zdobylam w ciagu godziny czekania az moja kolej na \"sciecie\" bedzie :P i tak oczywiscie nakrecilam, namotalam, ze wyszlo iz wszystko umiem co zgodne z prawda nie bylo :P :D Poniewaz po uslyszeniu pierwszego pytania odparlam \"To bylo za dlugie zdanie jak dla mnie, nic nie rozumiem, czy moglaby pani powtorzyc ale prosciej i w krotszych zdaniach\" :D Naprawde tak powiedzialam!! Pani pwotorzyla a ja zastosowalam chwyt w stylu co to jest trawa, a trawa rosnie na boisku a skoro o sporcie mowa to.... I wylozylam cala swoja wiedze, przed chwila zdobyta :D Grunt to umiec sie wykazac :D ZDALAM!! :D I jestem bardzo zaskoczona tym faktem, jutro kolejny egzamin, nawet z tego samego przedmiotu ale bedzie trudniej, wiec PROSZE OD 11:25 TRZYMAC KCIUKI!! :D Morti --> :D coz za pieknymi slowami opis zlotu stworzony :D Ja sie nie boje i lepiej Ty na bacznosci sie miej :P Znow sie chyba obraze na Ciebie :P Zawsze twierdzilam, ze na zdjeciach wygladam lepiej niz w realu wiec... hmm wypowiedz iz jestem \"inna\" interpretuje na swoja niekorzysc :P Takze boj sie... boj!! Ja Ci dam.. :P Dobrze, juz wiesz, ze sie slowek czepiam... uwazaj zatem!!!! Zdiablona --> nie wiedzialam o takiej knajpie!! chce tam isc!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff... jestem, doczytałam te 20 chyba 4 strony.. :P i w końcu moge napisać hehe ;) Widze ze dzisiaj dzień na dłuższe posty... :P:D Co do tamtej sprawy.. we Wrocku przepadł mi na dobre cały smutek.. :D Dzięki Wam wszystkim, którzy podtrzymywaliście mnie na duchu... Majorek (masz racje.. słaby był heheh... :P dzięki za cytat), Kachni (dostałam maila, dziękuję 👄 ), Kai, Zosia, Zdiablona (na razie mnie nie swataj.. ;) ) Tygrysek, Blondi, Gio (zadnej miłości w pociągu nie było, co więcej.. zadnego ciekawego osobnika płci męskiej tam nie widziałam.. :P), Ewa (pozdrów babcię :D), Airek, Akara (:) ), Znudzony, Margotka (to na pewno nie był ten hehehe :P:D) Oooo.. ale fajnie, ze tyle Diabłów lubi piłkę... :D Też lubie czasem dobry mecz obejrzeć heh :D Ta... kiedys to sie nawet kochałam.. w takim jednym.. z Chorwacji.. :P:D Airek --> o jakich kategoriach na tlenie mówiłaś? Never --> co tak rzadko bywasz? :) Igooo :D:D --> wow... :) hehe.. znów jazda bez trzymanki...? chłopie, zwolnij a najlepiej zaparkuj pod wyrkiem na dłużej.... :) 🌻 Hihi.. tęskniliśmy... :P:D Frezja... --> witaj ponownie :))) Kofeina --> nie znam Cię jeszcze chyba.. ;) 🖐️🌻 ale coś o Gdańsku pisałaś, czyli ze całkiem mamy blisko.. ;) hehehe... drewniane skrzynki.. :D Kachni.. --> no na zlot to wcale tak daleko nie miałaś.. :P;) Mała --> to.. teraz odpoczywaj razem z Aniołem coby mu serducho nie szwankowało.. :) ❤️ Co z palcem..? ;) Linking --> heheh.... dobre to było.. ale szkoda ze nie zostałeś dłużej na placu solnym i nie bawiłes się z nami... :) Szam.. --> hahah... też sie uśmiałam jak te filmy oglądałaś i czekałaś aż jej facet powie... :D:D tylko co miał powiedzieć/ ;) Hahaha.. Air.. Ty też? :P;) Majorek --> :) no własnie.. zawsze mi sie wydawało ze pare postów wsiąkło.. i coś tu nie gra... :P:D Ale Sherlock z Ciebie pierwsza klasa... :D pojechałam, Kai była, zawału nie dostałam... ale ona prawie, bo sie bała ze nam pociąg ucieknie.. :P:D I było fajnie... :D A do do chichów.. to ja pisze ha ha ha... szybciej idzie.. ;) Fanaberia... Dawno nie zaglądałaś.. :) 🌻 Napisz cosik więcej.... DD --> taaaa.. rzeczywiście.. super wyglądałam po 3h snu a 11 w pociągu, nie sposób było nie zauważyć... :P:P:P Cholera, następny zlot to ja bym prosiła bliżej... :P Znudzony.. --> :) Komplemenciarzu ;) Skąd wiesz ze lubie takie klimaty.... :D🌻 Pozdrowienia dla Cie i Anielicy :) Szam... --> co też kasa robi z ludźmi.. Nie martw sie, Zuzia nie jest gorsza ani Ty nie jesteś gorsza, co to za myślenie co? Ja bym chyba.. zakończyła znajomości z tą przemiłą rodzinką gdybym sie tak poczuła.. w ich towarzystwie.... :( 🌻 Hihi... wyobraziłam sobie akcję Gio.. :D Fajnie by było to zobaczyć... Duduś to super dzieciak... :D Zdiablona... ---> państwo Znudzeni... to pomysł DD :) Akara, Zosia.. :D:D:D Nina :) 🖐️ Karkonosze ... :)))) A w Karpaczu byłam.. ale nie piłam tam herbatki z prądem.. a uwielbiam... :D To miałaś przygody w kuchni... Airku --> zaliczą Ci na pewno.. :) 🌻 Przypomniało mi sie ze mam bez w ogrodzie i wzięłam już do wazonu :) Pachnie baaardzo ładnie :D Gio --> ja to Cie ukocham.. jak sie zobaczymy.. za pomysł zlotu nad morzem.. :D Kurcze, tak siedziec na plazy cieplutką nocą.. i piwko pić, bawić się... :D No to kiedy, kiedy??? :D Kofi też widze chętna... :D Amok --> ;)🌻 Szafirowe Oczy --> :)🌻 hehe... nazwisko... czad petarda... :D:classic_cool: Tygrys... :D haha.. rozcięcia i trendy :D ale super ze była zabawa jakiej mało 🌻 Cosik mi mało na maila odpisałas, czekam na dłuższego kociaku :P :) No i gdzie zdjęcia z warszawskiego zlotu? hahaha O rany.. Tygrys, jesteś moją idolką, igła z nitką, najlepiej czarną... :D:D:D :classic_cool:🌻 :D To wtedy TYgrys czy Szam....? :D Aha, Szam.. :D:D KAra --> ja sie chyba holenderskiego zaczne uczyć... :D super język.. :D Borewicz --> :) wcale sie nie nabijałam na tlenie.. baaaardzo ładnie i poetycko.. :D nie pytam.. co tak nastroiło.. :P eeecchh.. też tak kcem wschody słonca oglądać... ale wstawać to mi sie już niespecjalnie chce.. :) Haha.. kobieta w męskiej niebieskiej koszuli i bokserkach??? :D Też wymyślił... :P:D;) Kai --> trzymaj sie, jedź na śląsk, pozdrów kolege... :D🌻 ;) Tygrysek --> hehe.. to było dobre :D Trzymam już kciuki za jutro :) Chyba jestem śpiąca... Pogoda do bani, nudno i nikogo w pobliżu wolnego, zeby pogadać.. ale jutro jade do siostry na komunie jej synka... :) Ciekawe kto bedzie.. nie znam dobrze rodziny ze strony taty.. :P:) ale myśle ze będzie miło.. Szkoda tylko ze bedzie mąż mojej drugiej siostry.. bo nikt go nie znosi... :P No... to zrobiłam swoje.. ide sie położyć do góry brzuchem.. :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..no...e..może byc i biała :)..nie koniecznie niebieska :):P:D a ja sie wziolem za regulowanie roweru ..i tak ..napęd CD przeniose z kompa do roweru ...a pedały z roweru do kompa :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja udaje, ze sie wzielam za mgr czyli brykam po necie i patrze czy jest cos ciekawego :) Elles --> odpisze :) Borewicz --> komp na pedaly, rowery na CDhmm :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×