Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

ja tez lubie takie glupotki... ciag dalszy: - Gdybyś krzyczał/a nieprzerwanie 8 lat, 7 miesięcy i 6 dni wyprodukowałabyś/wyprodukowałbyś energie potrzebną do zaparzenia filiżanki kawy. Opłaca sie? - Orgazm swinii trwa 30 minut. - Gdy uderzasz głowa w mur spalasz 150 kalorii. - Karaluch bez głowy żyje prze 9 dni zanim umrze z głodu? - Niektore lwy parza sie do 50 razy w ciagu dnia. - Motyle liżą swoje stopki. - Słonie są jedynymi zwierzętami, które nie potrafią skakać ...... (I chyba dobrze) - Kocie siki fosforyzuja w ciemnosci. (Kto dostaje kase, żeby coś takiego badać?) - Oko strusia jest większe niz jego mózg. (Znam facetów u których jest podobnie) - Rozgwiazdy nie posiadają mózgu. (Takich facetów też znam) - Niedźwiedzie polarne są mankutami. - Ludzie i delfiny to jedyne stworzenia, które odczuwają przyjemność z powodu sexu. (Hej! A co ze świnią???)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich :-) Byłam z moim kochanym nie tylko w Malborku (uwielbiam to miejsce) na wykładzie, ale pojechaliśmy sobie dalej z nauczycielem jeszcze na wykład do Elbląga. Poza tym mogliśmy pozadawac duzo dodatkowych pytań, pośmiać się do łez i spędzić 3 extra dni. Lubię takie mało-zaplanowane eskapady w towarzystwie ludzi, którzy zmuszają mnie do myślenia i wzbudzaja szacunek swoją wiedza i przykładem jaki sami dają. Przeleciały mi zajecia w piatek, ale WARTO BYŁO. Co jak co, nasz ulubiony nauczyciel spisuje się na medal (choc też byl przeziębiony i zarzucał sobie różne ciekawe kwasy i inne LSD hehehe żeby miec fazę jak mówił hehehehehe). No Szafir co jak co było extra. Wrócilismy zmęczeni jak po kopaniu rowów, troszkę sprtaw trzeba bylo przemyśleć i przećwiczyć. Teraz zastanawiamy się czy w czerwcu zabrać się na południe i jechac sobie na kurs do ośrodka w Beskidzie Niskim. Szafirku - szefa to po pysku po pysku - a serio to nie wyobrazam sobie, że sostaniesz jeszcze w tej firmie. Będe wysyłac pozytywne myśli - musisz dostać szybka jakąś fajną robotę. Koniecznie. Odnośnie zachwalania Polaków to też się podłacze z moim ukochanym - jest po prostu wspaniały :-) Nie wiem jak z tym gotowaniem, ale jakby mógl to nosiłby mnie cały dzień na rękach i zapewnił wszystkie wygody i rozrywki jakie są możliwe. Poza tym inspituje mnie, daje radośc i dodaje odwagi a dla mnie to podstawa. :-) akara jak nauczycielka mówi, że świetnie sobie radzisz to pewnie ma rację. Słuchaj się grzecznie pani. Elles - pigwa jest WYPAS z herbatką. A co do relacji - cóż - nie wiem czy ktoś jest akurat zainteresowany relacjami z trasy nauczyciela buddyjskiego :-) i odwiedzania przyjaciół w naszych ośrodkach. ale zdjęciami służe jak je nieco pomniejszę :-) Jak wrócilismy do domu to czekały na nas 4 przesyłki z ksiązkami - fajna sprawa :-) Ale przywiozłam sobie 2 inne jeszcze z biblioteki hehehe. Wierzę, że czas nie istnieje i uda mi się wszystko przeczytać i zrobic i nauczyc się tego z czego mam zaległości po środzie i piatku hehehe Miłej niedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kofi, nocny marku :). No i czesc wszystkim spiacym i nie spiacym :). Wlasnie wrocilismy z Leeuwarden, z koncertu Aniola. Zaraz ide spac. AIR :), przypomnialas mi mojego wykladowce, ale to dluzsza historia :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wrocilismy z imprezki, imprezka z grilem i ogniskiem w ogrodzie naszych przyjaciol, bylo bardzo wesolo, piwko sie lalo i nie tylko, bardzo fajne wieczor :) rozne tematy i kawaly i powazne dyskusje. 6 godzinny maraton. Pozdrawiam. A teraz pobudkaaaaaaaa!!!!!! Wstawac diably ha ha ha. Nie bedzie spiewu bo i tak nie mam szans z tygryskiem lub mala :) Skoro wszystkich pobudzilem to moge isc spac. Linking Anielica jeszcze troche nie tak, ale bardzo duza poprawa, ja natomiast przechodzilem lagodniej. To co bawiliscie sie nad jeziorkiem, to swietnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P wstalam teraz taksoweczka i do pracy wstawaj, szkoda dnia, wstawaj, szkoda dnia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOOOOOOOOD MORNING DIAAAAAAAAABŁY witanko wszystkim milego slonecznego dzionka i milej zabawy:D:D:D mała - w niedziele do pracy, ja rozumieć pracocholizm, ale czy nie przesadzasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z mgr jest, oczywiscie, PIATECZKA :D :D :D :D hihihihi Dzis pobudki nie bylo, bo sie wzielo i Tygryskowi ciutke zaspalo :P Obrona 23 lub 24 czerwca :) Air --> wiesz, ze zdjecia kreaci obu sa obowiazkowe?? :D Kasiek --> ja nie wiem czy Ty te moje spiewy wolisz, oj nie wiesz jak ja spiewam wszkaze ;) Kofi --> wow ale supernacki wypad :D jaki kurs?? Link --> :D :D :D :D \"mag\" fajny skrot :D \"ulubiony futrzak\" ;) ❤️ ;) hahahaahahahahaha \"nad orgazem\" hahaha jestes the best Link!! :D Mala --> :D fajnie, ze sie dobrze bawilas :D Niebieska --> nie obejrzalam go jeszcze :P nastroju na KB nie mialam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam z pracy Tentaga - nei przesadzam - bardzo lubie swoja prace (i jedna i druga) - i chociaz czasami jestem wykonczona, to zawsze z radoscia sie do niej garne (z mniejsza lub wieksza :P) Tigre - super, ze z mgr wszystko ok i pewnie obrona tez bedzie na 5 :D Znudzony - juz ja Ci kiedys zaspiewam :P jestem lekko wykonczona i niewyspana zdecydowanie no i chyba jednak sie nie wyleczylam, bo zaczyna mnie pobolewac w piersiach tylko teraz pojde chyba do innego lekarza - niech mnie zbada wyjde sobie niedlugo na spacerek - cudowna pogoda jest, a wmurach mi przyszlo siedziec zimnych i niedogrzana jestem odezwe sie wieczorkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA.. BARDZO WAZNA SPRAWA..!!! ..niestety jestem zmuszona wrocic do sprawy Akcji Serce czyli POMOCY dla Zosi ..a konkretnie dla jej ..śp.Ojca.. Na poczatku calej Akcji wraz z innymi osobami zostalo formalnie i jawnie ustalone ..ze nasze wplaty sa ..DOBROWOLNE ..czyli ..ile kto moze w formie ..dwrowizny .. !! Dla osob ,ktore nie mogly dokonywac wplat w tej formie ..ustalilismy ze osoba ktora decyduje sie na pozyczke ..zaznaczy to sama ..osobiscie w e-mailu...do Zosi ..lub do mnie !!! Poniewaz to ja zorganizowalam cala Akcje ..jestem odpowiedzialna za nia do konca ... Posiadam w dalszym ciagu wszystkie maile od osob bioracych numery konta ..i w zadnym nie bylo zaznaczone ..ze ktos pozycza dana sume na okreslony czas ..w zwiazku z tym ..przyjelam za pewnik ze jest to darowizna ...(byly tylko dwie pozyczki o ktorych Zosia wiedziala i wywiazala sie z tego oddajac w terminie .! Minelo kilka miesiecy i w chwili obecnej ..powstala nieprzyjemna sprawa ..ze sa osoby o ktorych Zosia nie ma pojecia i jest nieswiadoma calej sytuacji...poza jej plecami ..robia niestosowne uwagi...odnosnie calej Akcji !!! Z cala odpowiedzialnoscia ..mowie ..ze taka sutuacja jest niedopuszczalna i ..żenująca ..! Wszystko bylo przeprowadzane jawnie..na biezaco informowalam o przebiegu calej Akcji...dokumentacja i wyciagi konta sa do wgladu dla osob zainteresowanych ...! Jest mi przykro ..ze nie wspomne juz o tym jak Zosia sie z tym czuje ... ..poniewaz nieuzasadnione pomowienia zawsze bola ..! Na koniec ..bardzo prosze ..wszystkich ktorzy .brali udzial w Akcji Serce (.ze wzgledu na zaistniala sytuacje )....i dokonywali wplat w formie pozyczki o ..poinformowanie Zosi..osobiscie e-mailem ..i zostanie im to zwrocone ...ale ONA ..musi o tym wiedziec ..! Pozdrawiam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, drobne sprostowanie (jestem czesciowo w te sprawe zamieszana, wiec wiem), uscislijmy sobie jedno: Byc moze powstaly jakies niedomowienia, i stad cale zamieszanie, ale ZADNYCH NIESTOSOWNYCH UWAG od nikogo nie bylo. Ktos po prostu oczekiwal zwrotu pieniedzy ktore byly pozyczka, a byc moze w calym zamieszaniu jakos to umknelo uwadze, ale nie dostal ich, wiec powiedzial o tym jednej osobie, powtarzam raz jeszcze, BEZ NIESTOSOWNYCH UWAG. Nie robmy wiecej zamieszania niz to potrzebne, bo w koncu nam sie lozko \'rozpadnie\'. Przykro mi, ze musze sie wtracic, ale po prostu nie chce wiecej zadnych niedomowien, raz wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara ...nie widze powodu zeby z tego powodu mialo sie \"łóżko rozpadac\'...:) I to chyba dobrze ze rozmawiamy o wszystkim ..kiedy zartujemy to żartujemy ..a kiedy jest cos powaznego do wyjasnienia to tez publicznie na Diablach a nie za plecami ..osoby zainteresowanej ..! Domyslam sie ze ..zaistnialo jakies kosmiczne nieporozumienie ..i dlatego napisalam zeby sprawe wyjasnic do konca ..:) Nie bede do tego wiecej wracac ..i sprawe uwazam za zakonczona ... ...byla juz wczesniej zakonczona w pieknym stylu ...bo zrobilismy wszystko co w naszej mocy zeby uratowac zycie ..jednego czlowieka ..!!! A to ze sie nam nie udalo ..to nie mielismy na to wplywu ..! Cala Akcje byla ..z dobrej naszej woli i z dobrego serca ...! Chodzi tylko o ustalenie zasady miedzy doroslymi ludzmi ...Jesli ktos ..czekal na zwrot pozyczki ...powinien zgodnie z wczesniejsza umowa poinformowac o tym fakcie Zosie ...! Jesli tego nie zrobil...moze miec pretensje tylko do siebie ..Mogl rowniez mnie poinformowac ..zapytac ..i nie byloby sprawy ..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, mogl, ale nie zrobil (moze byl niesmialy, nie umial rozmawiac o pieniadzach, glupio mu bylo upominac sie o swoje - powodow moga byc setki) , wiec nie rozwodz sie prosze nad rozlanym mlekiem ;), tylko trzymaj faktow - o to jedno mi chodzi. Nie zycze sobie oczerniania tego kogos, napisalas, ze \'robienie niestosownych uwag jest zenujace\', gdy tymczasem zadnych niestosownych uwag nie bylo - o to tylko mi chodzi, nic wiecej. Widzisz, Ty przemawiasz za Zosie - ok, ta osoba tez znalazla sobie poplecznika, wiec nie potepiaj tego az tak bardzo, dobrze? Co do rozpadania sie lozka, to juz ktos wspomnial, ze odejdzie z forum - o to mi chodzilo - a ja tego nie chce. To normalne, ze w tak duzej grupie moze dojsc do nieporozumien, gdybysmy znali sie \'w realu\' to pewnie doszloby do tego duzo wczesniej :), wiec wyjasnijmy sobie wszystko, mozliwie bez dodatkowych komentarzy i jak najbardziej trzymajmy sie faktow, zgoda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialabym zwrocic uwage, ze Zosia sama jakos sie nie wypowiada tutaj, tylko zaslonila sie Gio. Co do rzetelnych i w terminie zwracanych dlugow to... lekkie miniecie sie z prawda (znam cos innego). I jeszcze te slowa o ktore Akara sie obrusza. W sumie - naprawde nieladnie!!! Bardzo nieladnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kundel wspomniala o czyms o czym nie powinna byla (ale jej nie prosilam o dyskrecje, wiec w sumie nie mam jej tego za zle), blagam, nie robmy wiekszego zamieszania niz to potrzebne! Wzmianka odnosnie dlugu byla zapewne o mnie, Kundel, nie wspomnialas jednak o okolicznosciach, o ktorych Ci mowilam, ktore sprawily, ze oddanie pieniedzy sie przeciagnelo. Jesli mowisz A, to powiedz i B. A teraz to najlepiej nic nie mow, ja to sama wyjasnie. Ode mnie wiecej pozniej, musze leciec! I nie pozabijajcie sie tutaj :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam na spacerku - jest cudnie :) w powyzszej sprawie nie bede sie wypowiadac, bo nie jestem zainteresowana szczegolnie - chce tylko powiedziec, ze te skromne pieniadze, ktore wyslalam - darowalam Zosi i Jej Ojcu czy Wy wiecie, co to moze byc, kiedy czlowiek czuje sie caly czas jak po ciezkim biegu? chodzi mi o problemy z oddychaniem a najgorsze jest to, ze nie mam takiego zaufanego lekarza, zeby sie do niego zwrocic z tym problemem - niestety - otaczaja mnie sami tacys jacys nie bardzo chyba bede musiala pojsc prywatnie do lekarza :( nie to, zeby mnie nie bylo stac - ale po pierwsze - takei sprawy powinny byc rzetelnie zalatwiane na rejonie - po drugie - wole te pieniadze przeznaczyc zdecydowanie na cos innego ;) powiem to tak - samopoczucie fizyczne kiepskie - samopoczucie psychiczne i pozostale - wspaniale :D pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akarka -> zwracam tylko uwage na bledne informacje i tyle. Nie bede brac udzialu (tak mysle) w ewentualnej dyskusji - na diably weszlam tylko dlatego, iz podeslano mi linka z prosba o komentarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć Dziewczyny --> proszę bardzo o spokojne załatwienie tej sprawy z pieniędzmi. Ja wiem, że przez pieniądze rozpadają się nawet najsilniejsze przyjaźnie, mam jednak nadzieję, że uda nam się tego uniknąć. Myślę, że najlepszym sposobem byłaby rozmowa bezpośrednio osoby zainteresowanej z Zosią, bez pośredników, bo tworzą się niepotrzebne nieporozumienia. Przepraszam, że się wtrącam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje że spokoj i rozsadek bedzie górą, a sprawy niewyjasnione najlepiej wyjasniać bezpośrednio...moze nawet nie na forum. a tak poza tym...miłego wieczorka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...I jeszcze jedno... Osoba o ktorej Gio pisze nie miala zadnego OBOWIAZKU informowac kogokolwiek o pozyczce, albowiem... przeczytala tekst Gio, tam zas duzymi literkami stoi, ze Zosia wszystko traktuje jako pozyczke i po miesiacu zacznie zwracac. Podaje w calosci ten tekst. \" 15.01] 13:39 Giovinetta U W A G A ..!!!!...U W A G A .!!!!!...U W A G A ...!!!! ..U W A G A ...!!!!!!!! ......................................................................................................................P O T R Z E B N A ...N A T Y C H M I A S T O W A ..P O M O C ...!!!!! .................................................................................................................. ...D L A ... Naszej .... Z O S I.... !!!!!! ..a teraz krótko .. OJCIEC ..Zosi musi miec wykonana ..NATYCHMIAST .. ....OPERACJE SERCA ...!!!!! ( w Katowicach ) .. Od tego ..zależy JEGO Z Y C I E .....!!!!!( jest po trzech zawalach ) Aby wykonano tą operacje ..potrzebna jest minimalna wplata 13 .OOO zł. ZOSI ..brakuje ...3 .OOO.zł....tylko trzy tysiące ...!.. ZWRACAM sie z PROSBA do ..WSZYSTKICH ... O POMOC !!!! KAZDA nawet MINIMALNA wplata sie liczy ..ile KTO MOZE... !!!! Posiadam numer KONTA ZOSI ... POdaje swoj adres e-mail...giovinetta4@o2.pl Czekam do wieczora ..KTO do mnie napisze i wyrazi chęć POMOCY .. jeszcze dziś prześle NUMER KONTA ZOSI..!!! Pisze w imieniu Zosi ..ktora jest załamana cala ta sytuacja ..!!!!( Wszyscy wiedza ,że niedawno rozstała się z Mama..) WPLATY .. ZOSIA...potraktuje ..jako ..POZYCZKE ..ktorą ..sukcesywnie będzie mogla splacać..każdej osobie ktorą ..jej tej pożyczki ..użyczy ...! A JA ze swojej strony ...PROSZE WSZYSTKICH...!!! ..POMOZMY ..ZOSI >. Jest NAS tyle osob że ..to DLA NAS ..nie będzie stanowilo problemu ..zebrać ..sumę 3.OOO zł... POZDRAWIAM ..WSZYSTKICH..!!!! CZEKAM...!!!!! \" Oto tekst sprzed paru miesiecy... A teraz Gio pisze, iz uzgodniono darowizny, a kazda pozyczke trzeba gdzies tam na mejle... W nastepnym poscie (z tamtego okresu) jest wyraznie zaznaczone, iz Zosia prosi o pozyczke : \"....Zosia wyraznie prosila o pozyczke ...\" (cytat). A teraz Gio mowi: \"....Na poczatku calej Akcji wraz z innymi osobami zostalo formalnie i jawnie ustalone ..ze nasze wplaty sa ..DOBROWOLNE ..czyli ..ile kto moze w formie ..dwrowizny .. !! Dla osob ,ktore nie mogly dokonywac wplat w tej formie ..ustalilismy ze osoba ktora decyduje sie na pozyczke ..zaznaczy to sama ..osobiscie w e-mailu...do Zosi ..lub do mnie !!! .....\" Zaskakujace to jest, poniewaz pamietam, jak mielismy zaznaczac, ze wplata jest darowizna. Jesli nie - miala byc potraktowana jako pozyczka. Nie tylko ja jedna wpisywalam slowo \"DAROWIZNA\".... A posty wyciagnelam dlatego, by nie uslyszec, ze pomawiam kogos lub czynie niestosowne uwagi. Uwazam, ze Gio troche sie zagalopowala. Zgadza sie Airku - rozmowy powinny prowadzic osoby zainteresowane, ale jak widac Zosia sie w ogole nie ujawnia. Tylko przekazala Gio swoja (troche odmienna od rzeczywwistosci) wersje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpisuję się pod postem Kundelka moimi czterema lapami !!! Nie można zmieniać zdania po fakcie. To nie fair koleżanki. Nie fair względem tych, co mają naprawdę dobre serce i co zaufali !!! Mam nadzieję, że pukusicie się o refleksję na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam jeszcze chwilę czasu więc mam sprawę do BOREWICZA KLOSSA.... Otóż chciałabym Cię prosić, żebyś nie ufał wszystkim bezkrytycznie i nie zwierzał się tak wylewnie, bo potem okazuje się, ze aż huczy od plotek na Twój temat (i nie tylko) a przecież tego nie chcesz.... Jak widać na przykładzie powyższym (na temat ten wiem tyle ile trzeba) niby \"nie taki diabeł straszny...\" ale \"strzeżonego Pan Bóg strzeże\". Więc bądź Borewiczu drogi nieco ostrożniejszy w zachwytach nad forumowymi znajomymi.... Pozdrawiam i mam nadzieję, że dobrze się bawisz we wspaniałym towarzystwie i przy pięknej pogodzie.... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedzialam ..ze nie zostanie na mnie suchej nitki..jednak musze cos dopisac ... ..to nie Zosia prosila mnie o komentarz tylko sama czulam sie w obowiazku.... ..Kundelka .>>...zadalas sobie duzo trudu ..ale przytaczanie moich slow w takim wymiarze mija sie z celem ..gdyz byl to tylko poczatek Akcji...i takie zalozenia na przyspieszenie sprawy..bo czas naglil.. ..gdybys sledzila dalsze jej losy wiedzialabys co ustalalismy w trakcie ..i wszyscy jakos zrozumieli ..oprocz kilku osob ...!(3) .. ..Zgadzam sie tylko z jednym ...osoba zainteresowana powinna zwrocic sie bezposrednio do Zosi ...lub do mnie ..i problem by zniknal w ciagu 5 minut ..!.. przeciez jestem dostepna non-stop..!!:) Uwazam ..ze zrobilam wszystko w tej sprawie ..łącznie z wyjasnieniem ... ..i nie wydaje mi sie zeby bylo konieczne teraz ...dolewanie oliwy... Nie chodzi przeciez o jakies polemiki slowne ..tylko ..wyjasnienie nieporozumienia ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Miałąm nie wchodzic ale słowa o tym, ze jeśłi nie wejdę zachowam sie jak tchorz spowodowaly , ze jednak sie pojawiam. Nie czuje sie jak tchorz ani trochę..i zyczyłabym sobie więcej takich \"tchorzy\" na świecie. Sytuacja w jakiej byłam trzy miesiace temu zmusila mnie do do prośby o pomoc. Zostałam zakrzyczana. Umknelo mi...(zreszta czytam maile z archiwumi nie widze niczego co mialoby mi umknac) ze jedna z wplat jest pozyczka. Ja nie wiedzialam . Nie dowiedzialam sie o tym takze od osoby zainteresowanej ale od osob trzecich. Szkoda, bo dawno byłoby po sprawie. Jest bardzo przykro. Moze dlatego ,ze nigdy z podobna sytuacja sie nie spotkalam i dlatego,ze dotyczy to historii zawiązanej z moim niezyjacym juz Ojcem. Proszę osoby. ktore nie zaznaczyły ze pozyczaja mi pieniazki o wysłanie mi maili. Jeszcze raz serdecznie dziekuje Wszystkim za pomoc. Nie zapomne o Waszych sercach. Niniejszym postem zegnam sie z Wami i prosze osoby , które nie postamnowiły zrywac kontaktu ze mna o kontakt na gg i adres mail. Wdzieczna Katarzyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej hej czarciostwo! Mała, a czemu nie masz zaufania do lekarzy? Może zrób sobie kompleksowe badania, jak się źle czujesz. A może to przepracowanie, którego nie zauważasz? Dbaj o siebie i jak nie masz narazie ochoty wawalac kasy, przeznacz ją na zrobienie badań u prywatnego lekarza i tak Ci to zalecą. U mnie dziś pół dnia pracy jako niania hehe, pół dnia z książką i zalewając się herbata. Mnie też coś łamie w kościach, może nie dopadnie mnie nic poza opryszczką, która dziś bezcelnie wyskoczyla i swędzi hehe. Tygrysek - gratuluję. Jej jak ja chciałabym już móc coś takiego napisac - że czekam na obrone. Ciągle wysyłam pozytywne myśli do profesora i prośby, żeby się nade mną pochylił przyjaźnie. Nie wiem co mam dalej robić jak stoję w miejscu... Moze jutro się wyjaśni uff uff :-) Aha a odnośnie kursu, o którym pisałam, ze chcemy sie wybrać to jest to kurs praktyk wstępnych, czyli 4 dni wykładów i medytowania w górach. Wyślę Ci link to będziesz wiedziała o czym piszę. Akara kupiłam sobie ksiażkę o makijażu o której pisałaś - od samej autorki, bo sprzedaje ja od jakiegos czasu na allegro, może dowiem się czegoś ciekawego choć jakoś mi sięw ydaje, że najwięcej przez eksperymentowanie i praktykę można sie nauczyć. Narazie na szkołę mnie nie stać (350 zł miesięcznie - mogę zapomnieć he he) a jak mam wydawać kasę to na studia podyplomowe bardziej związane z moim wykształceniem lub na języki. Póki co..niech skończe to co jeszcze mam w tym półroczu hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to sprawy sie wyjasnily, jak to w zyciu bywa i czas przejsc do normalnosci. Nie wiem jak u was ale ten weekend jest cudowny i chcialo by sie tylko takie miec. Za chwile przyjada do nas przyjaciele i bedzie wesolo, czego i wam zycze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzony ..>>... dorzuc troche koksu ..niech sie cos dzieje ..a nie tylko sie goscisz jak nie na grillach u znajomych to ..na rewizytach ..! ...dzis wyjatkowo goraco .jak to w piekle ..sprawa goni sprawe .. Mam nadzieje ..ze nie bedzie juz nastepnych nieporozumien .. ..ale jakby co ..to jestem otwarta na propozycje i ..zwarta i gotowa ..zeby wszystko wyprostowac ..! Akara ...juz wrocilo do normy ...nie \"pozabijalismy sie ..\" !! :D (mam nadzieje)..ale napisac cos musialam ..zeby nie bylo..ze sie ze wszystkim zgadzam ..!🌻 ...ja mam zawsze jedna zasade ...Nie trza sie przejmać ..trza sie obejmać..!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba jednak trza bedzie isc do jakiegos konowala :P (bez obrzay ;) ) glowa mnie boli, ale to chyba z przemeczenia Znudzony - mam nadzieje, ze jak przyjda wakacje, to po pierwsze nie bede tu czestym gosciem z racji odpoczynku od kompa (choc niestety bede na pewno czasami musiala) - po drugie - moje relacje beda podobne do Twoich :D pozdrow Anielice :) chyba czas do lozka jutro nie bede pierwsza :P i wroce pozno do domku - przedostatni dzien matur przede mna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze na sekunde ...wroce do wczesniejszego problemu .. Podciagnelam temat ..Diably cz.I..w gore ..na poczatek naszej Akcji... ..moe tylko dlatego ..zeby miec czyste sumienie ..ze nie zapomnialam co pisalam .. W dniu rozpoczecia ..Akcji ..po wpisie przytoczonym przez Kundla....na tej samej stronie ..pare wpisow dalej ...czyli ..strona 402 ..15.01. godz.20.27 ..pisalm o formie wplat ..i sposobie pozniejszego rozliczania sie z Zosia ..osobiscie na e-maile.. ..NIE MOZNA BYLO TEGO PRZEOCZYC...!!! ..nastepny wpis ..Borewicza ..ktory poparl moj pomysl...o godz...21.35... ..i jeszcze wielokrotnie to bylo powtarzane .. ! ..to tak tylko dla potwierdzenia swoich slow ..i ..juz nic wiecej nie powiem ... ..moze tylko tyle ..ze nie żaluje ..NIGDY ..tego co robie ..i jak trzeba bedzie ..komuś z Diablow jeszcze pomoc ..to jestem pierwsza ..do nastepnej AKCJI...( oby nie ..!):D. ..niech sie wali i pali ...!!!:D ...no co ..pierwszy raz robilam taka Akcje ..to skad mialam wiedziec ..ze ..moze wyjsc cos nie tak ..!...czas sie liczyl ...dlatego rozliczenia poszly na koniec ..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajcie już spokój... Bo przykro się zrobiło i smutno. Grono ludzi którzy się lubia nagle zaczyna.. Nawet nie wiem co.. Trudno to nazwać... Przeciez chyba wszyscy chcieliście/chcieliśmy dobrze... Nie zawsze się udaje. Nie zawsze jest tak że wszyscy sa zadowoleni. Wykazaliście swoją solidarność. Chęć pomocy KOMUŚ... I to jest najwazniejsze. Jako ludzie zdaliście egazamin. Przecież to rzadkość w naszych czasach. I nie psujcie tego... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×