Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Gość hotel PIAST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa Mala, zapomnialam dopisac :) Uwielbiam Chmielewska!!! Mam prawie wszystkie jej ksiazki!! Teraz wyszla jakas najnowsza ale jeszcze jej nie nabylam, cholernie drogie sa te ksiazki :( Moze kupie po obozie, jak kasa bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigre - napisz, jaki tytul - moze mam, to Ci pozycze :D bedziesz miala na ciezkie dni na obozie :P - ja mam bardzo milego kolege, co mi prezenty z Chmielewskij robi :D - pozyczalam kolezankom z pracy i nei wiem, czy juz oddaly, ale jak mam, to na pewno przywioze do W-wki ;) no i co nie piszecie? Akarka - niestety nie znam zadnego - kiedy bedziesz we Wrocku? czyzby jakis nowy zjazd sie szykowal ;) :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala, nie wiem nic o zjezdzie, jade sobie na wakacje do Polski po prostu, a nigdy we Wroclawiu nie bylam, wiec czemu nie? :) Szukam hotelu 3-4 gwiazdkowego, w jakiejs ladnej okolicy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na rynku Polski ... 200 za noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akarka - to moze cos zorganizujemy? albo zostawimy Wroclawianom - oni sa w tym dobrzy :D i zaprawieni w bojach :D a o hotel zapytam znajomych z Wrocka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups - walnelam sie w nicku :D mala73 to tez ja :D i wyszlo szydlo z worka :D moze nawet kociego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Wieczor! Stesknilam sie za Wami :-). Tygrysek, gratuluje Pani magister. Mgr Tygrysek-to brzmi dumnie. Air, no gratuluje zaliczonych ezaminow i podarowania sobie \"kampani wrzesniowej\". Kasiek, ktos interesujacy na horyzoncie? Czy ktos moze mi powiedziec, czy Haneczka tu zaglada? W sobote jade do Wiednia z masazysta i byloby mi bardzo milo spotkac sie z nia (przejzalam tylko 3 ostatne strony i jej nie znalazlam :-( ). Pozdrawiam serdecznie Wszystkie diableta. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Wieczor! Stesknilam sie za Wami :-). Tygrysek, gratuluje Pani magister. Mgr Tygrysek-to brzmi dumnie. Air, no gratuluje zaliczonych ezaminow i podarowania sobie \"kampani wrzesniowej\". Kasiek, ktos interesujacy na horyzoncie? Czy ktos moze mi powiedziec, czy Haneczka tu zaglada? W sobote jade do Wiednia z masazysta i byloby mi bardzo milo spotkac sie z nia (przejzalam tylko 3 ostatne strony i jej nie znalazlam :-( ). Pozdrawiam serdecznie Wszystkie diableta. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups, dwa razy sie kliknelo :-P. Zapomnialam przywitac nowo przybylych. Pa, pa, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa!!! Ewunia!!!! Ewcia!!!! :D :D :D :D :D :D :D Nie Haneczka juz tu nie zaglada :( sprobuj lapac ja przez maila, badz na Polakach :) Mala -> tak to to!!!! Nie czytalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigruniu - odkladam na polke z rzeczami do wziecia teraz to musimy sie spotkac, co? Aniol juz wie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
200 zl za noc jeszcze zalapuje sie w granicach naszych mozliwosci, ciut wiecej tez, wazne zeby bylo przytulnie i w milej okolicy :). mala, dobra ta ksiazka? Lubie Chmielewska, a i tytul mily sercu ;). Fajnie byloby sie spotkac, ja jestem za :). ewa, Tigre 🖐️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara - ja tez jestem za :D, wlasciwie poza weekendem 17/18 lipca jestem niegraniczona czasem - daj mi znac na gg, kiedy bedziesz w Polsce, to cos wymyslimy :) a tak w ogole to dzien dobry, Diabolki :D zaraz wychodze do pracy - troszke papierkow mi zostalo do zrobienia i bede je robic z przerwami w lipcu wlasnie pozdrawiam i zycze pieknego dnia, choc sie nei zapowiada niestety u mnie :( kiedy bedzie lato??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ksiazka jak zwykle wspaniala :D bardzo mi sie podobala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu sama do siebie bede pisac :( ale dzisiaj bardzo malo spotkalo mnei wielkie nieszczescie :( jechalam sobie dzisiaj do pracy w przeswiadczeniu glebokim, ze data waznosci mojego biletu miesiecznego uplywa wlasnie dzisiaj niestety 0 kanary mi uswiadomily, ze uplynela wczoraj :( jest 80 zl do tylu :0 bede dzisiaj czytac w zwiazku z tym i wszystko mam gdzies :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Diabelskie Anielice...albo Anielskie Diablice! :-) 😘 Sam nie wiem, co jest bardziej niebezpieczne...? Panowie... Specjalne pozdrowienia dla dzisiejszych odwiedzających tą, pustawą ostatnio stronę... mała...😘 kasiek 😘 też się załapałaś... :-D linking.., ... a.. to przecież ja... No tak, człowiek zbliża się do wieku, w którym pamięć już nie ta... Pani K. ciągle mi to przypomina...:-0 Ponieważ zbliża się termin wykonanie pewnego baaaardzo ważnego opracowania, dzisiaj rano pożegnałem się z łóżkiem na dwie doby i ze szczoteczką do zębów zameldowałem się w biurze... Kocham swoją pracę, a prezes naszego klubu, to najlepszy człowiek na świecie....:-D :-D :-D To napisałem ja: linking... w czasie przerwy obiadowej... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linking, Ty wiesz co [akara grozi palcem] :D :D :D. mala, we Wroclawiu bede jakos zaraz po 20stym, na 3-4 dni. zabieram sie za porzadki :0, mamunia niedlugo przyjedzie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio w koncu mam czas zeby sie wpisac :D Bylam z kolega w hurtowni po jedzenie w puszce dla psiaka, jutro wysylam ciezarowka, co jedzie na oboz :) Bylismy jeszcze na kawce :) A potem musialam uszyc sobie coa jak poszwe, bo bedziemy spac na sianie, a w cos to siano trzeba wepchnac, wiec z wielkiej koldry robilam to \"cos\" :D U kolezanki, bo ja w kierunku szycia to jestem zdolna inaczej :P Akara -> 🖐️ :D Link --> tjaaaa Ty wez w koncu wolne!!!!!! a nie cale dnie w pracy :D Trzmaj sie dzielnie!!!!!!! Mala -> trzeba bylo kanarow oczarowac, slodka minke zrobic, diabelski blysk w oku... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowienia dla Wszystkich! Zrobilam sobie herbatke, wypije ja na zewnatrz (to moja ulubiona pora dnia) a potem poczytam masazyscie Milosza i dzien sie skonczy. Dobranoc Doiabolki. Ps. Sprawdzilam podgode. Powinno byc ladnie we Wiedniu :-) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, czy ktos zna adres e-mailowy do Haneczki?! Nie ma pod nikiem :-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :D nareszcie moge sie dostac na forum :D an dworze jest jakos tak dziwnie - niby slonce, ale chmurki tez widac a ja znowu do pracy :( ale jeszcze tylko dwa dni szkolenia od jutra i jade do Aniola - tesknie za Nim bardzo i nie moge sie doczekac :) Ewcia - ja bywalam w Wiedniu w tamtym roku - cudowne miasto - szczegolnie z ukochanym ;) - koniecznie znajdz wieze widokowa i zobacz sobie z niej zachod slonca - cos wspanialego :) no i jest z niej swietny widok na caly Wieden - poprosze Aniola, zeby mi podal nazwe ulicy i napisze tutaj (jesli jeszcze bedziesz) no to do roboty :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×