Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

tak niestety teraz bywa, Tygrysku mam to samo z jednym sluchaczem z mojego liceum - od kilku dni ma problem z noga, a do szpitala dopiero w styczniu :( co za kraj :( dzisiaj kupilam sobie fajna bluzke i to mnie cieszy ;) ale nie bede rysowac teraz dzwonie po znajomych w poszukiwaniu pracy dla Taty trzymcie kciuki pozdrowka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc diabelskie nasienia ..! Melduje poslusznie ze ..porzadki swiateczne zakonczone ..i niech mi ktos cos .narozpiepsza ..to zabije !!! :D Teraz tylko dwa dni na \"gary \" i ..modle sie zeby bylo juz po swietach ! U mnie Mikolaj juz byl ..dostalam dwie wielkie paczki ..piekne prezenciki i slodkosci !!! Widocznie nie bylam taka niegrzeczna na jaka wygladam ..!:D U mnie w tym roku bez prezentow ..kupilam fajnego renifera i postawie go pod choinka z karteczka na klacie ..\" sorry , ale prezentow nie bedzie , bo gdzies po drodze do Was ..zgubilem sanie z Mikolajem..\" !!! Poczytalam sobie co u was .. Tigre ..nie martw sie ..moze sie okaze ze to nie tetniak ..i bedzie dobrze .. Wpadne jeszcze do was z zyczeniami .. pozdrawiam wszystkich od nikow na A ..do Z ..!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku, mój dziadek miał tętaniaka....dożył z nim sędziwego wieku, w razie czego jest to choroba do opanowania....ale nie zamartwiaj się na zapas...trzymam kciuki...❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Święta... Najpiękniejszy czas w roku. Życzę Wam, tym którzy mnie lubią i tym którzy nie, żeby ten czarowny czas, który jest pamiątka narodzenia Jezusa, stał się dla Was czasem narodzenia Nadziei. Bo Bóg jest nadzieją. Nawet dla mnie... Dla faceta który zwątpił we wszystko. W Niego też... Życzę Wam, żeby ten czas i dla Was stał się narodzinami nadziei na lepszy los, na miłość, na... życie. WESOŁYCH ŚWIĄT :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
\"Przybieżeli do Betlejem...\" Ja dziś jestem po śpiewaniu kolęd :P Ostatni dzień w pracy przed świętami, bardzo szczęśliwam :D Prezenty już dla wszystkich są - babcia książkę dostanie. Jutro będę pakować. Choinka stoi na balkonie i czeka na wniesienie do domku i ubranko. Tygryń ---> cały czas posyłam gorące fluidy szczęśliwości :) Gio ---> fajny pomysł z tym reniferem :) Pewnie, że byłaś grzeczna, najgrzeczniejsza na świecie :) Amok ---> piękne życzenia. Dziękuję ze swojej strony za nie :D Tobie też życzę spokojnych świąt i oby na samej nadziei się nie skończyło, chociaż osobiście uważam, że wcale nie jest \"matką głupich\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ludzie :D Cześć Wam :) Hmm.. ciekawe na której stronie ostatnio tu byłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Wszyscy :) Zycze Wam juz teraz Zdorwych, Spokojnych i Cieplych Swiat :) Feliz Navidad !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dybry ide do pracy na szczescie dzisiaj ostatni raz ;) no to cudnego dnia Wam zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobani
...jesteście na tym topiku 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobani, i co teraz, wszyscy się zbiorowo popłaczemy, temat się rozwiąże, ba, nawet kafeterię się poprosi, żeby te haniebne wpisy wyczyściła.... taaaa :) Cosik mi dziś odbija :) Ale skoro jestem przy kompie, a po pracy jadę do domu, to pozwólcie, że złożę Wam życzenia :) Grupowo, bo znając mnie jak bym zaczęła wyliczać, to kogoś bym pominęła.... Więc....choinki zielonej, kłującej, pachnącej, śniegu za oknem, ciepła domowego ogniska, pysznego makowca :P szalonego mikolaja, niezapomnianych przeżyć.....oraz spełnenia składanych Wam życzeń :) Buziaki, uściski, i inne czułości Kluska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie komus literke zjadlo i mialo byc dobRani... ano jestesmy dobrani, jestesmy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys - jestes wielka :D a ja zaraz ide na druga Wigilie :P a co mi tam :D dobrego popoludnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka 🖐️ Tygrysek pozdrow brata i szybkiego wyzdrowienia ❤️ 🌼 Ciagle jestem zapracowany, tak wiec nie mam za wiele czasu aby tu bywac. Chce najwieksze roboty zakonczyc przed swietami. A po swietach to jeszcze z dwa miesiace. Zdrowych,radosnych i pogodnych Swiat Bozego Narodzenia zyczymy wam wszystkim, aby te swieta byly cieple i spedzone w milej atmosferze. Jesli macie problemy (a kto ich nie ma ) starajcie sie o nich nie myslec. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka 🖐️ Tygrysek pozdrow brata i szybkiego wyzdrowienia ❤️ 🌼 Ciagle jestem zapracowany, tak wiec nie mam za wiele czasu aby tu bywac. Chce najwieksze roboty zakonczyc przed swietami. A po swietach to jeszcze z dwa miesiace. Zdrowych,radosnych i pogodnych Swiat Bozego Narodzenia zyczymy wam wszystkim, aby te swieta byly cieple i spedzone w milej atmosferze. Jesli macie problemy (a kto ich nie ma ) starajcie sie o nich nie myslec. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Krok po kroku, krok po kroczku, najpiękniejsze w całym roczku idą święta...idą święta...\" :D:D:D I mam nadzieje ze przyjdą a gość dojedzie.. bo już sie boje normalnie.. Mam nadzieje ze nikt nam tych świąt nie zepsuje... Gio.. :D:D Tygrys.. :D🌻 Airek ❤️ Zyczenia wesołych ciepłych świąt dla wszystkich... :) przyjaciół wokół, wielu uśmiechów, spokoju.. Jestem zalatana.. sprzątanie, gotowanie.. a nawet nie mam pewności ze święta wypalą... Od jutra siedze tu sama.. zobaczymy.. Aha.. z angielskiego zaliczyłam na 5 :D ale mysle ze zasłużyłam na 4 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Krok po kroku, krok po kroczku, najpiękniejsze w całym roczku idą święta...idą święta...\" :D:D:D I mam nadzieje ze przyjdą a gość dojedzie.. bo już sie boje normalnie.. Mam nadzieje ze nikt nam tych świąt nie zepsuje... Gio.. :D:D Tygrys.. :D🌻 Airek ❤️ Zyczenia wesołych ciepłych świąt dla wszystkich... :) przyjaciół wokół, wielu uśmiechów, spokoju.. Jestem zalatana.. sprzątanie, gotowanie.. a nawet nie mam pewności ze święta wypalą... Od jutra siedze tu sama.. zobaczymy.. Aha.. z angielskiego zaliczyłam na 5 :D ale mysle ze zasłużyłam na 4 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem juz po 3 wigilii dobrze, ze przede mna tylko jeszcze jedna, bo bym pekla :D a Aniol przyjedzie dopiero w Wigilie :( ale dobrze, ze przyjedzie ;) trzymcie sie cieplutko papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzieliście? 2:1 prowadzimy! fajnie,że chociaż chwilę Tygrysku -pilnuj brata! Gio -> uściski, czekam na kolejnego \"zrywa\", na razie staram się nadążyć za potrzebami otoczenia Dobani - jesteśmy na tym topiku i mam nadzieję jeszcze długo będziemy. A swoją drogą dziwny jakiś ten nick.... skąd Ci się wziął? Elles - ja nawet nie wiem, jaki karp w tym roku, jeszcze nie słyszałam, ukradli mi radio z samochodu a w biurze RMF Mała nie pękaj, wytrzymaj.... Życzenia dla tych, co już do świąt tu zaglądać nie będą.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ...ja tu tylko tak chwilowo, bo mi się sam. spierdzielił w Airkowych krainach,zamarzł ,mgła go omamiła:D i trza było wracać jutro na serwis,muszą zrobić bo sie jeszcze nie załapie na pierwszą gwiazdke! ....tylko na drugą;):D o...Szamka konto osuszyła;)Gio...renifera przygarneła;)Znudzony....zostanie górnikiem;)Mała..po 3ciej wigilii haftuje dywany;)Elles..ucieraj kutie, krok po kroku...a gość stawi się o zmroku;)Amok ..w gości zawitał, optymizmen nas przywitał;)Airka..kolęde odśpiewała i w babciną księge się zaczytała;)Majorkowa.....szuka wczorajszej strony;) Kachni i Dark Efl..też wpadli/(ły) Tygrys..optymizmem nas raduje a dziś sama potrzebuje:)...święta,śwęta...idą święta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saszka pioseneczka super :D Borewicz no no... pozazdrościć weny :):classic_cool: a kutii sie chyba nie uciera :P:D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uffff.... u mnie w domu wielkie przygotowania przedswiąteczne... będzie około 20-kilku osób. Muszę powiedziec, ze jestem niezadowolona trochę z obrotu sprawy, bo zawsze swięta spędzalismy u dziadków... A teraz tak się głupio złozyło. Sprzątam, sprzątam pełną parą.... Mam nadzieję. ze się wyrobimy z przygotowaniami do Wigilii. Nie będę się rozpisywać, bo szkoda czasu cennego :P Tygrysku ----> będzie dobrze z Twoim bratem :) Elles ----> skoro zaliczyłas na 5, to pewnie zasłuzyłas na 5 :P Nie bądz taka skromna, bo ludzie przestaną wierzyć w Twą diabelską naturę ;-) Znudzony ---> pracuj pracuj nas swoim domem :) tylko się kochanienki nam za bardxo nie przemęczaj... mała ----> nie za dobrze Ci ? trzy \"wigilie\" w jeden dzień ? ;-) Saszka, Borewicz ( Artysto :P ) ----> dla Was po buziaku 😘 Życzen Wam jeszcze nie złoże. Bede wierna i poczekam do swiąt... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem.... ciesze sie tym, ze nie jest gorzej, choc marne to pocieszenie, bo lepiej tez nie jest :( ech niech juz bedzie styczen....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzalam zeby powiedziec ze ..piepsze w ..czapke ..!!! Robota odemnie ..poszla won...mam dosc ..! Rence mnie bola ..nie moge pisac ..ale pozdrawiam wszystkich .. Zycze wszystkim jutro ..smacznego sledzika .. Prawdziwe zyczenia beda pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz - ja nie wpadlam :D O ile mi wiadomo :classic_cool: Wesolych Reniferow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy dzien bez szkoly, a ja nie moge spac :( jade zaraz na zakupy do Tesco, bo co mam robic? ze zostalo mi tylko mycie podlogi i ... blogie lenistwo (ksiazke bede poprawiac po feriach :P) zycze Wam spokojnego dnia - nie zapracujcie sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wesolych swiat wszystkim zycze, zeby byly zdrowe i spokojne, spedzone w milym gronie... a przed sylwestrem i tak jeszcze zajrze, wiec na razie na nowy rok zyczen nie skladam :P trzymcie sie cieplo i swiatecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakupy zrobione :) posprzatane w domku troszke ;) teraz mozna zajac sie odpoczywaniem :D pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy zabiegani?? ja dzis tez... sprzatalam... Oraz szukalam porzadnego a niedrogiego slownika pol - ang., ang - pol dla bratanicy :) i udalo mi sie taki znalesc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×