Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

szam, wysle Ci wieczorkiem, zaraz sie zabieram za robienie barszczyku na jutro i biszkoptu (bo Rafaello to biszkopt z masa ze smietanki, bialej czekolady, platkow migdalow i wiorkow kokosowych). Bylam na poprawce i nie uwierzycie! Jeszcze wszystkiego nie usunela, wiecej tam nie ide, bo by mi chyba zorali te nieszczesna brode. Nie wiem jak to mozliwe, ze nie wycisnela wszystkiego. Znaczy sie wiem: nie maja sprzetu do otwierania porow, a bez tego to gucio - te glebiej siedzace nie wyjda; poza tym oswietlenie jest tam po prostu T R A G I C Z N E. Za miesiac pojde do salonu ktory znam, zrazilam sie do nowosci cholera jasna! 😡 Jezu, ale zla jestem! 40 euro poszlo sie #%$#%$&& (cenzura), a za miesiac wcale nie planowalam kolejnej wizyty, ale musze sie tego pozbyc, bo mnie szlag trafi!. Nie wspomne o tym, ze mi w zywe oczy dziewcze powiedzialo, ze takich wypryskow sie nie usuwa, bo sie pory powiekszaja. No ciekawe, dlaczego w takim razie w kazdym innym zakladzie mi usuwali? I dlaczego kosmetyczka ze strony www.wizaz.pl piszac o prosakach (to to, co mam na brodzie) doradza oczyszczanie w gabinecie kosmetycznym? Grrrrrrrrrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha faktycznie - śliczne szlaczki mi rano wyszły :D zmieniłam czcionkę na \'polskie maszynistki\', ale jak widać, nic to nie dało :D wszytskiego naj - KAYA - niech Ci się szczęści, a drogi zawsze wiodą do celu 🌻 ja jestem już pojednych imieninkach :P - moja siostra świętuje :D a teraz - idę do wanienki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikogo nie ma??? jak to?? nic nie widzę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem, ale ide robic mase do Rafaello, wiec mnie nie bedzie za chwile. Tygrysie, wyslalam Ci cos z konta Ronalda, mam nadzieje, ze bedziesz zadowolona. Margotko, obiecuje, ze w niedziele przyjdzie kolej na Ciebie (akurat bede sama w domu, wiec bede mogla spokojnie przysiasc i wymyslic fryzurki dla Ciebie). 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to idę lulać ... a na przepis na Rafaello też się piszę :D - jak się odchudzę, to uczczę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Wieczor! Dzis jak zwykle poszlam do pracy na 9 a o 11 bylam juz ponownie w lozeczku, tak mnie brzuszek bolal, ze nie moglam :-( . Musialam rzeczywiscie kiepsko wygladac, bo nawet koledzy w pracy zauwazyli ;-). Mam nadzieje, ze jutro bedzie lepiej bo jade do masazysty :-D. akara, 40 euro!!!! No chyba ich poszczypalo. I jeszcze spartaczona robota! Teraz nie mam mocnych, kosmetyczka tylko w Polsce! A juz sie zastanawialam nad jakims gabinetem tutaj. Gio, pozdrowienia dla Zosi, i 🌻 -uszek dla naszej laczniczki. Szam, no niezly tekst Zuzi :-) . Mojej siostrze kiedys \"lodowka zjadla gume\", bo 3-letnia spryciula nie chciala sie przyznac, ze wyjadla cala mambe :-) . Gio ma racje, zakopac dolki. Jest tu gdzies specjalna koparka do tego, czeba sie tylko rozejrzec :-D. Pozdrowienia dla Wszystkich i milego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa, to nie tak. Od kraju to niestety nie zalezy, bo w Polsce juz tez mi spartaczyli buzie i to solidnie (kosmetyczka nie docisnela syfkow i zrobilo sie zapalenie, brode mialam spaprana ladne kilka tygodni), za to tutaj bylam raz w naprawde dobrym salonie. Teraz zachcialo mi sie zmiany niestety, nastepnym razem pojde tam gdzie bylam za pierwszym razem - tam warto wydac te 40 euro, bo obsluga jest naprawde dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis tylko na momencik :( wiec caluski dobranocne wszystki diablom 👄 aaa koparka byla tutaj...dobrze pamietam..bo uzywalam:D ale ktos jeszcze po mnie ja uzywal moze ja zakopal w tych papierach:O cza posprzatac chyba znowu...to sie znajdzie :) 🖐️ idem lulu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim jak tam u Was leci???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak co miesiac, MAYKA ;). Doslownie. A co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Durna jestem ;). Wciagnelam sie w serial ktory nadaj o 1szej w nocy i zamiast isc spac siedze i czekam... Ciasto mi sie udalo, chce ktos kawalek? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio cio wy...diabły rogate :O w poludnie śpita:O pobuuuuuuuuuuuuuuuddkaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!! Tygrysiaku...no co jest? ;) pacz spiom bo nie ma pobudki :P :D budzikom smierc...ranooooooooooo trzeba w stac...rano to jest tak gdzies o pierwszej bo potem juz nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :D :D :D mordki kudłate wstawac Gio a to specjalnie dla Ciebie [wielkie wiadro Swieżej krwi] ;) :D 👄 👄 🌻 🌻 uuuuuuuuuuuustaaaaaaaaa milczą.............dusza śpiewaaaaaaaaaaaaaaaa... i natetynchmiast odwołujemy zime :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to poswiece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeby nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze nikogo nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przytup dedykuje Haneczce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Pobudka wstac, aaaaaaaa. Ups. cos mi sie pomylilo.:) To wszystko przez te roznice w czasie :) Zaraz rozpoczynam prace, wiec wdepnalem tylko na chwile. :) Widze ze niektorych np. szamika zimowa handra lapie. Niedlugo wiosna i humorki sie poprawia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Zdiablona, jeśli jeszcze tu jesteś! A nikogo tu rano nie było, bo ta kafeterniana czasoprzestrzeń była przez kilka godzin rano niedostępna. Ale już w porządku, zlatujcie się diabły, czarownice, bo nie mam komu stróżować, jak już się wyrwałam i udało mi się tu przyfrunąć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Znudzony wcale siem nie pomyliles tu wszyscy oprocz Aniolka i mnie spia jeszcze :( Aniolek...👄 chyba za bardzo nie mialas kary za te czarne...;) fajnie ze jestes:D musimy tu jakie rumory porobic bo nigdy nie wstana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie czarne? Ace piłam i dobrze było... Rumory? POOOOOOOOOOOOOOBUDKAAAAAAAAAAAA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee...to moze posprzatamy chociaz :) bo gdzies zginela koparka ostatnio;) hehe niezle ,jak posprzatamy to i pare spiacych diablow spod tej sterty kurzu sie znajdzie:) :D ale moze male wiski...coby nam sie dobrze robilo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzyczę, zgrzytam, grzmię, kajdanami spod łóżka potrząsam jak w nawiedzonym domu, nawet w dzwony anielskie biję, a o n i ś p i ą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Che che... Tak mnie rozpiliście, że jeszcze parę aniołów na złą drogę sprowadziłam przy pracy i potem musiałam obiecać, że nie będę pić często.:D Muszę uważać, bo jeszcze mnie strącą do piekieł. Może i dobrze by było, lubię diabełki, ale boję tego lotu w dół. A i tak się z diabłami spotykam.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee masz kszydla to spoko :) Ty rob halas a ja przatam...o a to co ....aa to palma:) chyba z kuby Znudzony tu przytargal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdiablona - dawaj palmę, zrobimy sobie plażę. Można by trochę wody z łóżka upuścić, będzie szum morza... A i lekki drink ... też by się znalazł... I leniuchować, leniuchowac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×