Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Zdiablona ---> tlen mi mowi, ze Cie nie ma :( tzn, ze takiej osoby nie ma wrrr Zaczekaj z ta rezerwacja, bo jak sie za nia placi to mnie nie stac :( Baaardzo kiepsko z kasa teraz stoje :( A jest tez drugi sfinks, w dawnej bonanzie, kolo Arki, na rogu Brackiej i Chmielnej, tam jest luzniej, nie ma takich kolejek, wiec moze tam?? nie moge do drogiej knajpy, prooosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich czuje sie moze lepiej ale nic sie nie zmienilo trzeba zyc dalej staram sie przyzwyczajac pomalu do tego dziekuje za troske Gio mam nadzieje ze poczujesz sie lepiej w najblizszym czasie wiem jak teraz sie strasznie czujesz caly dzien myslalam o Tobie i bylam w myslach razem z Toba i pewnie nie tylko ja ale wszystkie iabelki Pozdrawiam Wszystkich :):):) i mocno caluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich po długiej przerwie ❤️ 🌻 Nie było mnie długo bo miałam zepsuty komputer i niestety był w serwisie i czekał na swoją kolejkę a ja czekałam w domu w złościach niemiłosiernych, że tak długo to trwa :( :( Gio ... ❤️ wyrazy głębokiego współczucia ... trzymaj się kochana ... myślami jestem z Tobą ... i modlę się ... Mayka ... bądz dobrej myśli ...❤️ Wszystkim Diabołkom ... Myslę , że już teraz będę częściej do Was zaglądała ... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku...to wal na gg 1360996 i probuj na tlen...margot65@tlen.pl moze tylko czekalo na autoryzacje...a ja musialam wyjsc czesc dziewczynki...:) Vacik...no dawno cie nie bylo...ale juz jestes :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdiablona...🌻 ❤️ witam Cię baaardzo cieplutko :) ...niedługo i ja będę przeżywała egzaminy swojej latorośli :P ... w ub. roku miałam już próbę nerwówki bo zdawał mój syneczek do liceum brrrr ... jakoś przez to przeszłam :) jak Twoje poszukiwania w sprawie pracy? Ciężko jest, no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dień Dobry mówi Dobry Wieczór 🖐️ :D:D:D Czesc wam diabły 🖐️ :D:D Zdiablona. W tych ciemnościach nie zauważyłem, żeś cud nie kobieta ;):D:D Nie przepracowuj sie tym szukaniem pracy ;):D Tygrysek. Ciastka nie było :(;):D:D ..co do kasy to ja też źle z nią stoje, dlatego chodzę drugą strona ulicy :D:D Mayka 🖐️ .. czuj się jeszcze lepiej zamkowa piastunko urokliwa ;):) 33+vat :) Dzień Dobry Tobie o światłości. Powiekszysz moja kolekcje wizerunków diablic ? Jesli masz ochote?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie - ja tylko na chwilkę jestem wykończona a do wielkiego szczytu już tylko niecałe dwie doby :D Dzień Dobry - mail doszedł ;) - zwaliłeś mnie z nóg :D dzięki Gio - ❤️ 🌻 ❤️ pozostałym macham łapką 🖐️ moze uda mi się jutro wejść an dłuzej P.S. Stolico drżyj :D pewnie będzie się działo jutro ;) życzę Wam cudownej zabawy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ani_a
Dostalam informacje ze jest tutaj ktos kto da mi namiary na Giovinetti Potrzebuje od niej porady ktora ona jest mi mam nadzieje ze stanie udzielic Jesli ktos zna jej aktualny adres e-mailowy to prosze przeslac mi na adres sistars2@o2.pl Z góry Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dzień dobry ... :) :) ... kolekcę mam Ci powiększyć??? czemu nie!! bardzo proszę ....:) :) ... jutro na pewno będziesz miał zdjęcia ;) ... ale, ale :P ... myślę, ż Ty się tym samym odwdzięczysz :) :) mała ....🌻 .... pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Oj będzie się działo w solycy jutro to pewne :) Bawcie się dobrze kochane diablice i nie zapomnijcie za nas też obalić jakąś flaszkę :P i weźcie aparat żeby jakiś reportarz nam potem przedstawić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,, Dzień Dobry ....a gdzie żeś sie podział ....:P :( .... zdjęcia do Cię poszły ....:) :) ... daj znać czy chociaż doszły ...:) ... teraz czekam na Twoje :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc diably:) Akara- kupilam sobie pedzle do makijazu(narazie zaczelam od takich tanich zeby potrenowac:) kurde zupelnie inaczej sie wszystko naklada i mozesz nalozyc ile chcesz i wszystko sie lepiej trzyma,teraz szaleje z makijazem jak glupia hihihi masz racje to odpreza:) Ohh o kosmetykach to moge gadac nawet jak mam zly humor,nie chce mi sie dzisiaj jakos tworzyc z pisaniem takze pozdrawiam wszystkich i buziaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowy dzień siębudzi słońće uśmiech się do wszystkich ludzi a do szczytu tylko doba strasznei mi się to podoba :) dzien dobry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Diabelki wychodzis spod tego lozka taka ladna pogoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieeeeeeeen dobry :D Mysle, ze wszystkie Diabelki zostaly juz obudzone, ja jednak musze jeszcze jednego dobudzic :D Air ----> ech, Zdiablona wlasnie straszy aparatem :P Dark ---> a na kim tak szalejesz?? :) Moze byc jakiej probki swojej tworczosci nam podeslala?? :D Dobry ---> jakto nie bylo??? przeciez byl pyszny serniczek i kremowka :D przynioslam troche pod lozko nawet!!! :D Mala ---> za to szczyt sie chyba pobudzi, cio?? :D i rozbudzi tez conieco ;) Mayka ---> moze wiosenne slonko rozptosz troche Twoje smutki ❤️ Vacik ---> :D tak sie wlasnie ostatnio zastanawialam wlasnie gdzie zniknelas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! Mayka - trzymaj się! A widzę, że tu królują opowieści o maturze, ja też zdawałam z biologii i przyznam się trochę ściągnęłam, bo miałam całe vademecum skserowane i pochowane po kieszeniach, ale była zabawa, ale dostałam 5 i byłam zwolniona z ustnego! Bo ja bym nie wypadła tak efektownie ja Tygrysek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana ---> na pisemnej to u mnie odchodzila pelna wspolpraca i pomoc samokolezenska :D Kazdy cos zrobil i podawal dalej :D Niestety, wspolny wysilek zaowocowal jedynie 4, ale to dobrze, bu na ustnej bylo suuuper!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry - witam z rana i ponownie na wizji :) :) :) 🖐️ tak z rana Mała, Mayka, Tygrysek i Ghana 👄 ❤️ dla reszty Diabełków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy macie dziś też lepsze humorki ze względu na pogodę? Bo ja jak tylko patrzę za okno to mi się micha cieszy! O tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiger - budzik :) a potem Anioł :D Ghana - no pięknie słonko świeci :D przedtem się chowało za chmurami.. fakt, że od razu jest przyjemniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez slono pieknie sie prezentuje na niebieskim niebie :) Szkoda tylko, ze jedynie przez szybe moge je ogladac :( Chcialabym teraz wziasc psiaka i sie powloczyc z nim po dworzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe...widze Tygrysku ze mnie budzilas...ale ja juz wtedy bylam w sklepie :D jakos spiochy oba dzis wczesnie wstaly:) czesc Majorku Mala 🖐️ Mayka hejka :D Ghana czesc :D taaaa....stolyca juz drzy w posadach:) reportaz bedzie szybko...obiecuje hihi...ale czy kompy wasze to zniosa...to tego juz bym nie byla taka pewna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Zdiablona :D hmm co z tą stołycą? spotkanie.. znów nic nie wiem.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek...a ty ze stolycy? jak tak no to szykuj sie na godzine 18 :D na kolacje podawany jest Agent numero uno:D :D :D na deser Tygrysek i ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdiablona ... a fee.. nie skądże :P Ja jestem \"spod\" Łodzi jakoś tak :P A w Łodzi właśnie teraz stacjonuję - i tu też chcemy z Małą też jakieś zorganizować Diabłów spotkanie.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jak sie w koncu wybiore do lodzi to jeszcze jedno masto bedzie zagrozone;) a wybieram sie tylko jeszcze nie wiem kiedy:D i tez nie do samej lodzi...a do zgierza:) a teraz zmykam posprzatac w domku i zrobic pyyyszny obiad zeby przekupic rodzinke :D coby nie zauwazyli ze poszlam w tango;) :D caluski wiosenne dla wszystkich 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×