Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Łoki, skalpa daruję po dobroci, i tak miałam ochote na zmiane fryzury ;) A bimberku niestety się nie napiję, po weekendzie z lubym biore antybiotyki... Ale moge przechować, jak skończę chorowac to wykorzystam ;) PS. Net mi sie slamazarzy jak głupi, trojany dzisiaj cały dzien usuwam, ktoś mnie bardzo polubił chyba, grrrrr.... Może mi darujecie te kłaki jednak? Bom i chora, i z kompem walczę, i z tęsknotą, no nie bądźcie takie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm... oberwie mi sie za to... ale jakby twój avatar gupio wyglądał ;) patrz, skalp suszy się przy basenie Znudzonego a ja popatrze na wschód... może świta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwileczke :) Jakies skalpy wiedze w moim ogrodzie :) Kai nie martw sie zachowam go dla ciebie :) Margot, no co ty, nie wyglupiaj sie, albo jeszcze lepiej, wyglupiaj sie i pomachaj do mnie lapka :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała, dopiero teraz przeczytałam... 👄 Linka - no czemu zaraz głupio, modnie bardzo, jak sistars :) Albo Łysa O\'Connor :) Znudzony - 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wodz zaspal?????? Uuuuuu bimberek znaczy sie mocny byl :P :P :P Linka --> no prosze jak sobie na L4 dokazujesz :P :D Mala --> ❤️ najwazniejsze, ze Niepokorny wyszedl z tego :D Pewnie, badz przy nim kiedy tylko mozesz, milosc jest dobra na wszystko, szczegolnie na serduszko 🌻 Zdiablona --> nie topila, mala sama sie domagala zeby jeszcze raz nurkowala i jeszcze :D A co Ty znowu w sphinxie robilas??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kai 🖐️ nie ma to jak moda :D wiec skalpu z nad basenu Znudzonego porywac nie bedziesz?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was... :-) Miłego dnia życzę. Mała... Spokojnie... Przeszedłem przez to nie raz i jeszcze żyję :-) Tygrysku... A ile lat ma Niepokorny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Tygrysku 🖐️ Wstawac wszyscy!!!!!! jak biedronka wstala to znaczy ze wy tez mozecie!!!!!!! Amok, no nie bardzo zgadzam sie z twoja stopka...:P ale dzisiaj pochmurno...:( chyba znowu bedzie padac:(:(:( pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebieska... A co Ci się nie podoba w mojej stopce? Mysle, ze jeśli facet z moimi doswiadczeniami napisał takie \"cóś\" (czy raczej zacytował) to coś musi w tym być ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amok, stopka mi sie podoba ale niestety nie zgadzam sie z tym...kobiety sa zlosliwe, wredne i to przewaznie w stosunku do siebie nawzajem...oczywiscie nie nalezy generalizowac ale...(no akurat to forum jest przykladem czegos innego, na szczescie...choc te ostatnie klotnie...hmm)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebieska... Nie będe polemizował bo jeszcze powiedziałbym cos czego bym później żałował... A kobiety znam :)... W końcu pracowałem z nimi przez parę lat... Już nie mówie o swoich osobistych doświadczeniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrys, Gio ---> ja się tam cieszę, że Kolejorz ma puchar :D hihi szkoda tylko, że wasza wiara naszym piłkarzom tyłki skopała po meczu, bywa. Zdiablona ---> hehe nie jestem nieprzyzwoita :P ja załatwaiam praktyki przed wakacjami żeby zacząć od września, a wakacje to są do wakacjowania :D Ładnie wczoraj balowaliście, ładnie :) Tygrys ---> tak sobie myślę, że w futrze na basenie to by nie było najlepiej, bo chlor to chyba nie za dobrze na paski robi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ludki :). Blondi, jakby bylo idealnie, to by bylo ciut nudnawo, nie? ;-) A tak to jest swojsko, po ludzku :-D. Znudzony, a Margotka to jak sie wyglupia? Moze zdala egzamin i z radosci sie wyglupia? ;) Margotko, daj znac jak Ci poszlo! 🌻 Gio, no, swietny jest ten peeling z kawy (a i syf po nim nieziemski, dobrze, ze ja mam lazienkie ktora mozna wsplukac prysznicem - taka metr na dwa, hihihi; a probowalas dodac do tego peelingu cynamonu albo imbiru (albo obydwu) i soli? Sproboj, jesli nie masz sklonnosci do pekania naczynek. Cynamon i imbir rozgrzewaja (no i cynamon dodaje atrakcji zapachowych :D), a i sol ma dobroczynne dzialanie). Ghana, obiecuje wkrotce odpisac! Majorek, a czemu ghana nie widzi forum? Kachni, zagladasz tu jeszcze? 🌻 AIR, niebieska, Amok, Tygrys, Kai - poranna gwardia z Was, nie ma co :D. Linka i Zdiablona pewnie jeszcze odsypiaja, hihi. A karaani nie dotrzymala im tempa ;) (Tentaga tez odpadl :D, wstyd! Baby Cie pokonaly, hihi) niebieska, wyspalas sie? Jak poszedl egzamin? Zosia 🖐️ mala, jak Twoje zdrowie? Juz lepiej? Straszne rzeczy piszesz, jej, dobrze, ze nic sie Aniolowi nie stalo! Pozdrow go ode mnie goraco i przekaz, ze ma o siebie dbac! Kurcze, zmartwilam sie... Z sercem nie ma zartow niestety :(. No, ale jesli bedzie o siebie dbal to jeszcze dluuuuuugie lata przed Wami! 👄 Ja tam zmykam do lozka, jeszcze sie troche polenie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Diabołki!!! Alllle pogoda, ja Cię kręcę:) Aż się chce podskoczyć. Mogłoby się tylko zrobić troszku cieplej, bo ja jestem mmmmocno ciepłolubna:D Gio, Tygrysku - no niestety:( Co prawda \"Legia, legia, Legia mistrzem jest!\", ale jakby chłopaki mniej czasu spędzali u kosmetyczki, a więcej na murawie, to pewnie coś by z tego było. A wiem, co mówię...:P Mnie już się nawet wkurzać nie chce! Wstyd, jak beret. Tentaga - spłakałam się przy Twoich wczorajszowieczornych wystąpieniach lirycznych:D Miodzio. Powiesiłam sobie DVD nad kompem, konkretnie I część Władcy, myślisz, że będzie lepiej chodzić????? Amok, Ty jesteś z Krakowa?? No to jakim cudem masz deficyt babiany?? Moje kochanie jest z Krakowa tyż i na tej podstawie twierdzę, że Krakowiacy są de best (oprócz Wisły of kors:P bo to nieprawda co piszą u Ciebie na murze!!!) Szkoda, że mogę tu zaglądać tylko przed wieczorem, bo najlepsze imprezy kręcą się widzę po zmroku:P Miłego dnia Wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a ta kawa to na cellulitis (callanetics - ja k to mawia moja koleżanka) ? :D O matko, mnie też by się przydało... I co, obkładać się nią, wmasowywać, czy jak? Bo po piciu mam palpitacje:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha.................
A tylko spróbuj, wiesz gdzie wylądujesz. Złożę pozew, wszystko co mi zrobiłeś. Opiszę to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dardanele... Jasne że krakowiacy są de best... Widac ja jestem nieudany egzemplarz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dardanele, zaparz sobie duza ilosc kawy (ze dwie lyzki), albo uzyj ekspresu do tego celu, wystudz, odcedz fusy, dodaj do nich skladniki jakie chcesz (oliwa spozywcza/oliwka dla dzieci, cynamon, imbir, sol), zwilz cialo i sie peelinguj ;) przez kilka minut, potem splucz. Tak, to na callanetics :D. Peeling rob raz-dwa razy w tygodniu, czesciej podobno nie wskazane (czoc niektore dziewczyny robia codziennie, lub co dwa dni), bo kawa jednak przenika przez skore. Jesli ktos ma wrazliwa skore i sklonnosc do pekajacych naczynek, to mozna sobie uda przecierac naparem z kawy (choc peeling oczywiscie dziala mocniej, bo dochodzi do tego, tak wskazany przy cellulicie, masaz). Powodzenia w czyszczeniu wanny, hihihii. Ja jednak lece do wyra, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim o, Kai skalpu nie zabrała wstałam niedawno, tak mnie wczoraj zmroczyło i musze szybko dziecia wieźć do szkoły (mimo L-4) potem tu wpadnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema z rana ...🖐️ Tygrys ...>>..dzieki ..No jakby ci tu powiedziec ..bez owijania w bawelne ...wstalam ..!!!:D AIR...to wszystko przez to ze warszawskie chlopaki..to straszne rozrabiaki.. ale inni tez juz sa w tych rozrobach niezli ..a swoja droga ..przerazaja mnie zawsze te zadymy na stadionach ..!!! dardanele...kawe najpierw trzeba zaparzyc ..potem mozna wypic ..nastepnie zbieraj sobie fusy do naczynka ..na wieczor ... Akara ...jasne ...zapomnialam ...trzeba dodac troche imbiru ..cynamonu i soli jodowanej ...dzisiaj sprobuje ...ale ten zabieg ..jest rewelacyjny ..normalny szooook...skora taka aksamitna ..ze mozna sie samemu calowac od gory do dolu ..i z powrotem ...!!!:D Zdiablona .Znudzony ..niebieska-biedronka..Amok..Kai..🖐️ mala ...juz przeczytalam ...bardzo mi przykro ..ale cale szczescie ze sie dobrze skonczylo...jedno z dwoch musialo byc ...szkoda ze to pierwsze .. ..bo zagrazajace zyciu ..! 👄..nie martw sie ..tylko teraz dbaj o niego..:) Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha...............
Zniszczę tego diabła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj komp zabawial sie w slimaka... strona tak kolo 10 minut sie otwierala, na szczescie juz jest lepiej :) Air --> grrrr hmmm nie wypominajmy co, ktorzy kibice zrobili komu, cio?? :P I dlatego w futrze na basen nie chodze ;) Akara --> poranna gwardia, ale z musu a nie z wlasnej woli ;) Amok --> cos pokreciles, Niepokorny to Aniol Malej, wiec ja o wiek pytaj :) Ja jestem bez Aniolka, sama sobie brykam po swiecie :) Biedronka --> ciiiii po jakies biale chmurki sie pokazaly na niebie :P Ale padac nie bedzie, bo ja sie na to nie zgadzam :D jest i tak ma zostac slicznie i cieplutko :D Dardanele --> a dla mnie i tak Legia jest mistrzem i juz :D Gio --> i dobrze!! oto chodzilo zebys wstala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku... Nie pokręciłem... Myślałem że wiesz ile on ma mniej więcej lat... Jak juz zawał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amok ..>>..nie wiem ile lat ma Aniol malej ..ale ze statystyk wynika ze coraz mlodzsze osoby przechodza zawal.obecnie. Mezczyzni czesciej oczywiscie .Ten mit ze najczesciej po ..czterdziestce juz dawno upadl..Mlodzi ludzie ok ..trzydziestki przechodza zawaly ..pojedynczych scian miesnia sercowego..jako skurcze w klatce piersiowej ..ktore szybko mijaja ..i nawet nie wiedza ze to byl zawal ..Dopiero przy kolejnym skurczu ..silniejszym ..i badaniu EKG...dowiaduja sie ..ze maja blizny po zawalach wczesniejszych ..! takze wiek z zawalem obecnie nie ma nic wspolnego.!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio... Ja miałem przynajmniej trzy zawały... Mniej wiecej w temat jestem wprowadzony...;) Tylko martwi mnie to że własnie młodzi przechodzą zawały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys, Akarka, Gio i pozostali - bardzo dziekuje za to, ze jestescie ze mna 👄 Amok - moj Aniol jest ode mnie duzo starszy - skonczyl 50 lat w styczniu wiec wiek, że tak powiem, przepisowy tylko jakoś nie umiem pogodzic sie z tym, ze to Jego serducho jednak zostalo nadwerezone pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się Mała... Jak będzie dbał o siebie to bedzie OK... I konieczna jest rehabilitacja... A ja tego wszystkiego nie zrobiłem no i mam jak mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała - mnóstwo dobrych fluidów od nas wszystkich dla twojego Anioła! I niech się oszczędza. I dbaj o to. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amok, to najwyzszy czas teraz wziasc sie siebie!!! Ech Ty, dbasz o serduszko?? Masz dbac!!!!!!!! I uwazac na siebie!!! :) Mala, a Ty zadbaj o serducho Niepokornego, a wszystko bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Jeju, znów namachaliście stron ;) ;) ;) Ja w sumi tylko na chwilę, bo niedługo wybywam, a poza tym w końcu się zmusiłam do ruszenia pracy mgr.. więc.. ;) :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×