Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

legia czy inny lech;), co tam - napijmy się bimberku gdzie muzyka? MAM GRAĆ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karaani, jak sie czytalo, to sie wiedziec powinno co Tygrys potrafi :D Linka, no!! Legia a Lech to roznica jest!!!! :P :D ale sie napije :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tia Legia warszawa to kiedyś może była duma i sława. A teraz to liga paralityków byle 11 z pcimia dolnego ogrywa jeich dookoła :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysko......dobra juz nie nic nie powiem o delikatkonsci twej...:):):D:D: no chlejmy.....;););).....w końcu jutro trzeba wstac \"tylko\" o 5.30...:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karaani - a dlaczego tak późno ja coby siem nie p.... po nocach wstaje o 4 rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wodzu.....co wódz.......jejuuu...współczuje......ja kochaaaammm...spaaać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie w Krakowie jest taki klub i nazywa się Wisła... I oni podobno są PANY !!! Tak czytałem na murze... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tentaga ..>>..jak sie nie ma co sie lubi ..to sie lubi co sie ma ...!!! A My z Tygryskiem mamy Legie ...!:D ..jak sie nie wie w co sie gra ..to sie gra ..jeden -dwa ..!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karaani - ale życia przez to tracisz, a ile bimberku?? KOLEJKA DLA WSIECH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Tygrysku, Majorku, Gio, Linka, Karaani, Tentaga, Amok i kto tam jeszcze pod lozkiem siedzi... Majorku, ja o tej porze nie wstaje a spac ide!!!!:D:D:D:Duczem siem po nocach a potem pol dnia odsypiam...ale jakos lepiej mi to w nocy idzie... 😭 😭😭😭 tu taka imprezka a ja jutro egzamin mam!!!!!!!!!😭😭😭😭😭 i nawet na smutno upic sie nie mogiem bo z rzeczy z alkoholem mam tylko perfumy... 😭😭😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio - une raczej grajom jak gruźlikowi w płucach une nawet nie ruszajom sie po boisku bo jeim nóg szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
argument z zyciem do mnie nie trafil.... ale ten z bimberkiem....przekonał mnie...;););):):D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłej nocy diabły i diabełki.. Spadam spać... Bo ledwo dycham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles >> w ten weekend mam nadzieję już będziemy u siebie :) Co do urodzin to nie mam pojęcia jeszcze jak to będzie ale cóś się wykombinejszyn ;) Znudzony >> nie potrzebuję nowego burdeliku, do tego się przyzwyczaiłam :P Alfiku ;):D:P Pozdrówka i buziaczki dla ....mamuśki - Anielicy :D Akara >> no idealnie tu nie jest acz nie skomentuję szerzej ;) Kasiek >> bom ja kulturna jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam grzeczna, nikogo nie wykanczalam :P Amok, buuu i sobie poszedles, a ja tu sama :P :( Gio :D :D :D Biedroneczko, zdasz bez problemowo, bo diabelska moc bedzie z Toba :D Linka, dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja siem wroooocilam...gdzie ten bimberek bo tylko ochoty nabralam:D rajuuuu Tygrysku..ty jak nie w kawalki dzieci i do lodowy...to je topisz:D Linkaaaaa...ja cie wesprem w piciu:D Tentaga i Amok...no wy tu polewac a potem to my same///lalala////nic nie mowiem:D Tentaga i nie maly...ja poproszem karniaka:D obra..przyznaje sie bez bicia..przestalam nadazac...dajta co wypiiiiiicccccc!!!!:D napoic spragnionego plisssss:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdiablona - nareszcie, bo już miałam usnąć, tu wszyscy już chrapią ale bimberek jest :) pij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam się nie wtrącac, tym bardziej, że o całej sprawie dowiedziałam się z opóźnieniem, a i na diabły rzadko zaglądam. Poza tym net mi kaprysi od wczoraj wiec nie wiem nawet, czy uda mi sie wysłac tego posta. Ale jednak się wtrącę. Nie tylko Kachni i Margotka sa te \"złe\" odmiawiając kontaktów z jedną \"biedną\". Ja równiez wykasowałam kontakt z tą osobą, i na maila, i na tlen. Znające sprawę znają równiez prawdopodobnie przyczyny. Ogólnie - czuję się mocno zniesmaczona całą sytuacją, a zwłaszcza wypowiedziami, które mi zacytowano, a które wyraźnie świadcza o dwulicowości co najmniej. To tyle, z poczucia obowiązku i elementarnej uczciwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka...serce ty moje ty jedna wiernie z bimberkiem czekasz na mnie:) to ja ten bimberek myyyyyk:) mmmmmocny..lubiem to ciepelko...hehehe...tylko ono mnie tak od dziwnego miejsc siem rozplywa...hehehe:) apropos...a gdzie chopoki;) Tygrysie...znowu sphinx mnie popamieta...hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kai niniewjszym zostalas oskalpowana:D:D i twa skora wisi i sie suszy przy basenie znudzonego to tak gwoli tego o czym nie wiesz:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Włos srednio długi, gwoli ścisłosci, a tak ogólnie to fajosko, zawsze lubiłam hardkor :D:D:D A zastraszyc mnie nie tak łatwo, już tego próbowano na tym forum, mam wprawę w bojach, czy to z czerwonoskórymi, czy pomarańczorymi :P:P:P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skonczylam papierki na ten tydzien - chyba ... pewnie bede Was czytac, ale ... nei wiem, kiedy napisze te klopoty zdrowotne, ktore mial moj Aniol w czasie dlugiego weekendu majowego okazaly sie zawalem :( przezyl i to jest najwazniejsze tylko jestem ciekawa, czy zostanie mi to ciagle myslenie o tym, jak On sie czuje bardzo Go kocham i chce, by byl ze mna jak najdluzej jest duzo ode mnie starszy i wykorzystam kazda nadarzajaca sie okazje, by z Nim byc teraz zostal nam do spotkania tylko niewiele ponad tydzien strasznie za Nim tesknie dobranoc, Diably trzymcie sie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha - bede w niedzielke i w poniedzialek w Gdyni - jak ktos chce mnie zobaczyc na chwilke, to niech sie zglosi :P - mail podany pod nickiem ;) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sie napij, Kai, bimbru, dobrze godosz ale skalp i tak już mamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×