Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Wlasnie wygralam konkursso u mojego DJ :-D Zgadlam co opisywal :) Podpowiedz nr 1: moze byc na wszystkiego Podpowiedz n2: robi sie z tego statki I ja juz wiedzialam: PAPIER :D Nie wiem co wygralam, bo go niesluchalam jak mowil o nagrodach, pewnie jakas plytka, gierka itp :) Majorek --> brawo!! zatem bierz sie do roboty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, ja tego peelingu uzywam na posladki i uda, wiec sie w dupe calowac nie bede, hihihihi, ale ktos tam pewnie by mogl mnie w cztery litery cmoknac, tylko musialabym pamiec wytezyc i znalezc kogos takiego ;) :D. Lece na kurs! 🖐️ mala ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio - nie nadrobiłam czytania wszystkiego ale mam jedna radę z tymi 30 kontami. A pomyslałaś kochana by sobie zdjecia wypalić na CD? :-) Jak nie, to się nad tym zastanow - wtedy się niczego nie traci :-) Ja mam tak całe kolekcje ponagrywane i sie nie martwię :-) To się nazywa kopia bezpieczeństwa i robię co pół roku wszystkich folderow na kompie. A promotor wczoraj się nie zjawił - ale do niego dzwoniłam - mam z koleżanka przynieśc cała pracę w poniedziałek. Reszta chce robic aferę u dziekana, ale ja nie mam zamiaru się do tego przyłączyć, bo facet mi nic zlego nie zrobił a wręcz był cierpliwy bardzo, teraz ja musze być cierpliwa i jak nie dorwę go wn auczelni to pojadę do niego do domu i luzik. Jakoś go zmuszę do zaakceptowania pracy. Reszta ma ochotę zmieniać promotora to niech sobie zmieniają. Zreszta obydiw ez kolezanka mamy gotowe prace i naprawdę nie chce nam się robić dymu. Zresztą jest miech jeszcze i da sie rade chyba obronić przed wakacjami. MUSI SIĘ DAĆ NIE? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kofi..>>..no wlasnie ostatnio mi taka plyte CD w kompie (w szufladce)..rozerwalo..na strzepy i ..caly zapis poszedl w pineche ..!!!:D Juz robie porzadki z kontami ..zostawiam 5 ..a reszte niech kasuja ..!!! ..nie chce ich juz ..!:D Akara ..mowilam tylko o takich miejscach do calowania ..gdzie usta siegaja ..!!!:D..podobno tez we wlasny lokiec tez sie nie mozna samemu pocalowac ..ale ogolnie to ..cialko jak ..maselko...!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będzie ktoś jechał we wtorek do Krakowa z Trójmiasta i akurat miałby 2 wole miejsca? A moze ktoś ze znajomych? Rodzina mnie do wiatru wystawiła i zamiast jechac w tygodniu chcą ruszyć na południe w niedziele...a ja musze byc w poniedziałek na uczelni. Jakby co to jestem bardzo bardzo bardzo zainteresowana stopem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dostep do Kafe mam nadal utrudniny! a do tego duzo zajec! Nawet w pracy, bo czytam ksiazke i chowam ja miedzy papierami ;-) Wiec nie mam czasu czytac wszystkiego! W kazdym razie: Mala - trzymaj sie i nie zamartwiaj, raczej przekonaj aniola do zdrowego trybu zycia, malo cholesterolu i duzo ruchu jak juz sie bedzie czul dobrze! Tygrys, Kofeina - no kolejne postepy w magisterce i wogole na studiach. gratuluje! A ja mam teraz ciekawe zajecia na swoim studium z rekrutacji, teraz juz wiem na co patrza osoby selekcjonujace pracownikow! A po dzisiejszych zajeciach to juz bede strasznie madra! Akara - czekam na opinie i rady :-D Ale nie spiesz sie, moze lepiej nie wiedziec, ze nic sie ze mna nie da zrobic! Tentaga, Linka, Zdiablona - alez wy imprezy rozkrecacie w diabelkowie! Dzis wypije wasze zdrowie, a w domu mam pysznego Kelta - prosto ze Slowacji! Grunt to dobre Piwko! Pozdrawiam wszystkich, moze jutro bede miala czas zagladnac na dluzej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kofi - przyjezdzasz do Krakowa?! To musimy sie zobaczyc! Niestety nie zanm nikogo kto jedzie, ale mam nadzieje, ze jakos dotrzesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff, na dworze cieplutko, ale coś dmucha! Żeby tylko nie padało.. Dziewuszki, dzięki za wskazówki nt peelingu z kofi, spróbuję z chęcią:D Ja Wam mogę za to sprzedać mój patent na błyskawiczną maseczkę z soku marchwiowego - smaruję pysio, ale żadnym dr Wittem, tylko takim gęstym przecierem. Czekam parę minut, aż wyschnie i myję pysio. I już:D Tylko uwaga na uczulenia. Mała, na pewno wszystko będzie dobrze, zobaczysz. Teraz masz za to dodatkowy pretekst, by Go rozpieszczać:) Amok - nie zasłaniaj się wybrakowaniem, tylko bierz sie do roboty! :P A tak w ogóle to ja chcę już do domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara -> a jak ten Twoj kurs?? nic nie opowiadasz... Ghana -> :D dzieki :D Kofi -> oj masz Ty z tym promotorem utrapienie :) Pewnie, ze uda sie obronic przed wakacjami :D Zebysmy mogly je obie jako magisterki spedzic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ghana - do Krakowa tylko jako przesiadka dalej do Gorlic bo jadę jeszcze dalej, chyba że autobusu nie będzie i utkniemy na 2-3 godziny. Ale sie opchałam truskawek, ledwie moge wysiedziec nad książkami hihi. A triki z rekrutacji to bardzo fajna sprawa :) zwłaszcza mowa ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Utrapienie jest, masz rację Tygrysek - ale może uda sie użyc siły umysłu i wpłynąć na profesora choc od kwietnia się na uczelni nie pojawił ani razu (coś niedobrego się z nim dzieje chyba) Mimo to wierzę, że dam radę. A jak wierzę, to juz dużo. :-) Dziś wieczorem piszę wstęp i wyślę go promotorowi pocztą, żeby przez poniedziałkiem widział i żeby mu przypomniec, że obiecał się ze mna i koleżanka spotkac w innych godzinach niż reszta grupy. Poprawię jeszcze raz zakończenie, bo coś mi sie tam nie podoba i zrobię ładnie spis tresci oraz bibliografię, może wyjda jakies poprawki...niedociągnięcia i będzie trzeba to jakoś przed drukiem ruszyc. A ja Legioniestów nie lubię. Kibicuje sobie Wiśle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja już nie chcę się uczyć tych pierdół !!!!!! bleeeeeeeee Historia języka - zapożyczenia, blubry jakieś o języku regionalnym :O Już sobie na dziś daruję, może wieczorek wrócę jeszcze na chwilę. Kofeina ---> będziesz miała co wspominać po latach, że promotor był nieuchwytny, a mimo to sobie poradziłaś :) Ale macie fajnie, że się już bronicie, ja bym z jednej strony też już chciała, a z drugiej to się cieszę, że mam jeszcze rok na pisanie pracy. Kupiłam Michowi te magnetyczne śrubokręty :P To są takie namagnetyzowane narzędzia, do których się śrubki przyczepiają i to podobno ułatwia wkręcanie :P hihi tak sobie zażyczył to tak dostanie :D I jeszcze ku w Carry kupułam koszulkę - jest fanatykiem T - shirtów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ale narobiłam literówek :P to dowód na to, że na dziś koniec czytania, bo mi się w oczach troi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ponownie ja tak z rana bo wstalam dzisiaj wczesniej (wyjatkowo:D) wyspalam sie, dzieki Akara... a egzamin tak sobie myslalam ze bedzie latwiejszy...:( Mala, duzo zdrowka dla Twojego Mezczyzny Amok, co to za brak wiary w siebie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebieska... Te modele tak mają... ;) A może się nauczyły od życia tego braku wiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich... :-) Miałem dodać 😘 ale mogłoby to zostać źle zrozumiane przez pewien element... :-D Wpadłem tylko, żeby zobaczyć, czy żyjecie... The Day After... OK.. żadnych komentarzy nt. \"działań wojennych\"... :-0 Dzisiaj w nocy testuję nową neostradę, to może coś dopiszę.... Linka... ? Czy to nie jest otarcie o copyright?... :-D Dobra... Ja nie mam nic przeciw.... Uściski... Na zdar....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akarka >> ideałów wszak na świecie nie ma ;) Ale i tak jakoś ostatnio przynudnawo :P 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no to bardzo niedobrze, Amok...nie wiesz ze to trzeba tak ...wybiorczo sie od zycia uczyc???;-):d ja Ci to mowie a wiem co mowie bo mam prawie 25 lat i swoje wiem!!!!!!;-):D:D:D:D:D:D:Di moja racja jest najmojsza!!!!:D:D:D:D:D:D ale jestem...jeszcze Was wszystkich dzisiaj nie wysciskalam 🖐️😘 na razie, moze jeszcze wpadne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, ja po godzinie stretchingu to moglabym sie w rozne miejsca calowac, hehehe. Ghana, sliczna dziewczyna z Ciebie, az zaluje, ze musze Ci wskazowki przesylac poczta, wolalabym Cie dorwac w swoje lapy :D, bo masz ladna, plastyczna buzie. Juz nawet cos wymyslilam, moze dzis wieczorem przysiade do kompa. Kofi, czy Ty doczytalas, ze dardanele bedzie sobie z Ciebie peeling robic? ;) Tygrys, jakos leci, co mam mowic? :) Problemow nie mam, a chwalic sie nie bede ;). Pochwale sie jesli zdam egzamin panstwowy, ale do tego jeszcze sporo czasu zostalo :D. Amok, niebieska, AIR 🖐️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna, i znowu sie dalam zlapac: nie zauwazylam, ze jest ukryta strona. linking, bardzo dobrze, przynajmniej skalp (swoj wlasny w dodatku) zachowasz na wlasciwym miejscu ;) (dzieki temu, ze bez komentarza sie obylo), bo nie wiem czy zauwazyles, ale tu taki jeden biega i skalpuje co sie da :D. Blondi, wlasnie przez to, ze nie ma idealow nie jest nudno :D. Wyobrazasz sobie jakby bylo paskudnie jakby same idealy stapaly pod tym lozkiem ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musze sie bawic w elektryka
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć słodka Akarko...:-) Ze skalpem zachowanym i sercem złamanym pozdrawiam... :-) Blondi... :-) diablico anielska... Spać przez Ciebie nie mogą diabły idealne i te mniej... ;-) A po ideał, to do Sevres proszę.... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akarka, Linking >> ależ ja nie szukam ideałów :P Marudzę tylko sobie troszkę, ot tak dla relaksu ;) P.S. ale nieuczciwości nie potrafię zaakceptować... :0 i dlatego tak pojękuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi...:-) nie szuka ideału... :-0 Odpadłem w przedbiegach... :-D Ale fajnie, że jesteś... ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×