Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Kochani Diablownicy ❤️ naprawdę nie spodziewałam sie aż takiego odzewu!! ❤️ rosnie i nawet ponura pogoda mi dzisiaj nie straszna:-D A ponuro niezwykle za oknem, niebo zasnute chmurami i jakieś ptactwo się snuje po niebie....a ja stukam w klawe i pokrywam wirtualne kartki równym pismem:-) elles - bezstresowo? raczej nie, choc i tak o niebo lepiej niż sama byłam wychowywana - człowiek uczy sie na błedach:-) Kai, mam nadzieje, że facet w końcu przejrzy na oczy i pójdzie do lekarza. Ja swojego nie mogłam wypchnac do alergologa i teraz jestem bardzo złośliwa ilekroć ma jakieś z tym związane dolegliwości. Sam jest sobie winien. I nie pozwalam sie skarzyc i narzekać.... Znudzony ❤️ dla Ciebie i Twojej Anielicy:-D dziękuje 👄 Koffee - postaram się ale i tak licze na sierpniowe spotkanie:-D jaki przepis??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszedł, poszedł :) Będzie miał wszystkie badania po kolei, najpierw krew, potem rentgen, potem ew. neurolog i skierowanie na tomografię i rezonans (6 tyg. się czeka :0). Ale mam nadzieję, że to nie będzie nic poważnego, wczoraj wpadłam w panikę, dzisiaj on mówi, że jest lepiej. Ale może mnie tlyko chce uspokoić, sqbany 😡 I jeszcze mi się dziwi, że się denerwuję 😠 Albo się czepia, że mam w takim razie natychmiast iśc do lekarza i zrobic sobie badanie krwi, tomografię, EKG, i rezonans w związku z tym, że mi się rano słabo robi :D Ech, faceci :D Zmykam do pracki, papa, i dziekuje wszystkim ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stanowczo i calym sercem jestem za HOLANDIA!!! :D Musza wygrac!! :D Amok --> :D 🖐️ :D Ghana --> :D :D dasz sobie rade!! na pewno!! jak bedziesz pracowac w milej atmosferze, z fajnymi ludzmi, to sobie ze wszystkim poradzisz :) Uwierz mi, mam caly jeden podrozdzial na ten temat :D Karaani -> :D 🖐️ :D Kofi --> a co u promotora slychac?? ;) :P Mala --> wyspana?? to dobrze :) teraz sie nie daj przewiac okropnemu wietrzysku i ruszaj z usmiech do pracy :) Szamcia --> :D 🖐️ :D bleah okropnie za oknem :P Znudzony --> wcale kobiety nie maja takiego super zycia ;) a co jesli wykladowca jest tez kobieta ?? wtedy faceci wkraczaja do boju czarujac ja usmiechem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek - moze mi przeslesz ten podrozdzial, to bedzie mi latwiej uwierzyc! Mowie powaznie mnie interesuja takie rzeczy! Kai - to dobrze, ze go wyslalas! NIe mozna lekcewazyc takich rzeczy! A dlaczego tobie sie robi slabo co rano? No chyba ze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana - tfu tfu, żadne chyba że :D:D:D Chociaz ostatnio, cholera, do wózków zaczynam zaglądać obcym babom ;) Nie wiem, po prostu tak mam, moje ciśnienie nie nadąża za mną, nie moge raptownie wstawać, dopóki sie nie rozruszam i nie walnę sobie kawy. No i śniadań nie jadam, to pewnie tez ma związek ;) Pozdrawiam wszystkich cieplutko w przerwie z pracy, i oddalam się pisac egzamin dla studentów. Chyba swoje frustracje i nerwy ostatnie wyładuję, hehehehe. Pozdrawiam wszystkie studentki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wiescie od Margotki - zdala ustne egzaminy, wyniki pisemnych jeszcze nie znane :) A ja wlasnie zrobilam sobie pyszna kawe frappe i bede probowac sie uczyc :D Ghana --> :D oki doki moge Ci wyslac :) Dokladniej rzecz ujmujac, jest on o ksztaltowaniu wlasciwej atmosfery pracy ale ... :) naprawde chce Ci czytac takie rzeczy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie... Zobaczyłem listę naszych posłów do Europarlamentu... Wstyd taki... Jakieś NIC... Jakieś OSZOŁOMY... Tak mi wstyd że nie wiem co zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie... Zobaczyłem listę naszych posłów do Europarlamentu... Wstyd taki... Jakieś NIC... Jakieś OSZOŁOMY... Tak mi wstyd że nie wiem co zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amok - az sie zaczerwienilam, powaznie, mam do tego tendencje! Kai - w sumie to wszyscy tak maja, ze jak gwaltownie wstana to im sie w glowie troche kreci (jednym bardziej, drugim mniej). A jest to spowodowane niedoskonaloscia ewolucji, ktora nie nadążyła z układem krwionośnym w stosunku do pionizacji ciała! Poprostu za szybko się to stało! Ale jestem mądra, prawda?! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek - naprawde chce!!! Czekam z niecierpliwoscia! Amok - nie zalamuj sie! Ale, ze wstyd to prawda i tak bedzie przez 5 lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedziałam ze o czymś zapomniałam.. Link --->❤️ (strzała w serce haha) dzięki za linka ;) Aaaale sie wyspałam... :D Dzisiaj też od 1 w nocy do prawie 10 :):) Oby tak dalej heheh :P:D A wczoraj wrócił mój wujek ze statku :D Ten mój najlepsiejszy, tylko ze jeszcze sie z nim nie nagadałam.. :) Kai --> powiedz weekendowi ze jak nie pójdzie do lekarza do dasz mu w wupe ;):D:D Heheh.. albo zastosuj ten sam chwyt co on z fajkami, powinno podziałać :classic_cool: ❤️❤️🌻❤️❤️ No już doczytałąm, ze zmądrzał i poszedł :P:D A Ty sama jedż ładnie śniadania i zanim wstaniesz poprzegiągaj sie przez 5 min :P Moze sie poprawi :)🌻 Kaya :) 🌻 Ja to sobie o ogrodzie moge dzisiaj pomarzyć ;) bo pada cały dzień i sie nie poopalam... :P;) Znudzony 🌻 A co Anielica by powiedziała na Twoją zmiane płci? :P:D Dobrze ze u Was wszystko dobrze :) Ghana, najważniejsze zeby robić to co sie lubi, z ludźmi którcyh też się lubi :) 🌻 Co do meczu Niemcy Holandia.. jakoś za nikim nie jestem.. Kiedyś szalałam za Chorwacją, zobaczymy jak im pójdzie w czwartek (jeśli sie nie myle) Karaani :) 🌻 Szam :) 🌻❤️ Wybraliście miejsce na wakacje? :) Tygrysek, jak chcesz to mi też mozesz podesłać :P:D Ja z chęcią poczytam ❤️ Znikam.. robić ciacho z truskawkami :) Mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uściski dla Wszystkich!... :-) Nic nie czytałem, nic nie wiem, o nic nie pytajcie... :-) Tiger mnie zignorował... :-( ale i tak futrzaka lubię... AIR...:-) , to Ty nie zdradzaj zakończenia... ;-) prawie napisałem: końca... :-D Nie ma za co elles... :-) 😘... Dzięki za strzałę... mam nadzieję, że kardiolog sobie z tym poradzi... Czy trzeba mieć nick\'a Amok :-) , żeby podziwiać ghanę?... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linking - no jezeli jestes zainteresowany moimi zdjeciami ;-) To Tygrys je rozsyla a ja tylko wyrazam na to zgode! Chyba nie musze dodawac, ze ja nie podzielam zdanie Amoka! Elles - ja tez lubie Chorwacje, ale pierwszy mecz zagrali bardzo kiepsko, chyba nic z nich nie bedzie w tych mistrzostwach! Tygrys - czytam, czytam! Jak bede kiedys kierownikiem, to bede wiedziec jak mam sie zachowywac! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Obrazen ciag dalszy, wczoraj sobie palucha srodkowego drzwiami przytrzasnelam, wurwa, co za bol! (zagapilam sie na chodnik, bo ktos choinke wywalil, wiec zaintrygowalo mnie kto choinki w czerwcu wywala) 1/3 paznokcia mam sine :0. Wie ktos moze czy ta sinizna zejdzie? Bo nie wiem czy mam isc do lekarza na sciaganie paznokcia (brrrrrr), ale nie chcialabym cale zycie chodzic z siniakiem, a krew przeciez nie ma ujscia. Boli ciagle. Teraz jak komuc fcuk ;) pokaze to pewnie bedzie zaintrygowany :D. Tia, dzis Holandia/Niemcy i przez to w domu meza nie bede miala wieczorem, bo sie spotykaja zeby w biurze na duzym ekranie ogladac, a ja nie ide bo mnie to nudzi. Tylko nie mowcie, ze kracze, ale cos czuje, ze zaloba bedzie w Holandii ;). Fajna reklame widzialam: stoi facet z owczarkiem niemieckim pod supermarketem, wychodza dwaj mlodzi chlopacy i pytaja: czy to owczarek niemiecki? Facet: tak. Na to jeden z nich wyciaga tube i wrzeszczy psu prosto w pysk: HOLLAND! Myslalam, ze sie posikam ze smiechu :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Linking ---> ha skończyłam \"Siewcę\". Nic ci nie napiszę bo warto czytać do końca. I kończ szybko bo chcę z kimś pogadać o tej książce :D Akara ---> Jezuuuu, ja wiem co to znaczy zrobić sobie kuku w palec u nogi. Ja kiedyś spadłam ze schodów i sobie nieźle pocharatałam, a poza tym mam dziwną skłonność do chodzenia boso i często zdarza mi się w coś kopnąć bosym palcem :P Tygrys ---> ty to teraz w swoim żywiole jesteś z tymi meczami. Tyyyyyyyyle tego i to codziennie :D Amok ---> hmmm no tragedia z tym parlamentem, ale prawdę powiedziawszy stało mi się to całkowicie obojętne. Jak tak dalej pójdzie z naszą polityką to już chyba nikt nie będzie chodził na wybory - kompletny marazm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Haha Akarka, ja myślałam że sobie skaleczyłaś nożny paluch, a ty ten ręczny. Ja bym poszła do lekarza. Mój tata sobie spuścił wałek taki metalowy na rękę i miał 3 palce sine i potem mu schodziły paznokcie. Może lepiej żeby cię obejrzał lekarz, może się obejdzie bez drastycznych rozwiązań. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AIRka, ale ja sobie kuku w palec u dloni zrobilam... juz z dwojga zlego nie wiem co lepsze. Grrrrrrr, nie moge sie na konto dostac, zaczyna mnie to o2 wkurzac. A w ogole to zrobilam sobie dzis wolne :D i sie obijam. Zaraz chyba troche posprzatam, coby wyrzuty sumienia zagluszyc :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co porabiata rebiata? ;) ja juz zwalczyłam egzaminy...tylko wyników patrzać :0 Ghana...a ja moge dostac od ciebie zgode na zdjecia? a w ogóle to moze mnie w wakacje zawieje do Krakowa...tylko musi dobrze zawiać ;) Elleska...heh, no skad ja to znam, tysz kiedyś po podliczeniu głosów i rozejsciu sie do domów komisja w której byłam musiała sie cała wracać....ale mnie miał kto odprowadzić wiec było fajnie ;) a to jest bardzo przyjemna praca i funkcje warto brac bo za to dodatkowe pieniazki. Tajger...kuruj sie...ja moze na jakieś ciekawe spotkanko pójde ;) Amoku....uśmiech! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, AIR? Myslisz, ze lekarz?... Ale tutaj za kazda wizyte trzeba placic, wiec jak mi powie, ze mam czekac i samo sie zagoi to i tak bede musiala zaplacic... zastanowie sie jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amok .... - poszło ! Emigruję, bo Wy mi tu Diablęta i inna rogacizna światło gasicie wciąż :-D Emigruję bo należność mojej firmy w stosunku do mnie to na dzień dzisiejszy 4030,48. Dla mnie to fura siana. Emigruję - bo Amok, no właśnie jak Ty mnie rozumiesz - wstyd, że takie wiechcie mają reprezentować kraj w którym mieszkam. Wiechcie oraz słoma !! Mam u znudzonych Państwa przecież posadę ratownika, jak tylko pokonam psychiczne blokady to na pewno będę im też wzorowo sikać do basenu ;-) :-) A jeśli już mnie nie zechcą - to w Skandynawii będę robić cokolwiek. Chodować coś tam, czy uprawiać. Koffe - zrób sobie peeling - a potem emigrujemy ! Jakże ja bym mogła zostawić tu swoją ukochaną przybraną siostrzyczkę. Dla Roberta wielki buziak od Wyłupiastookiej za cierpliwość i pomoc dla mnie ! Elles - przyślij mi Kochana jakieś zdjęcia kwiatów, albo psa swojego, względnie ciasta .... może adrenalina się zmniejszy, bo mi ta nadprodukcja źle robi na nadnercza :-) Acha - a piec nie umiem, chyba że zakalce - to tak, zawsze, li i jedynie zakalce produkuję niezależnie od tego jakie jest zamierzenie początkowe. Akara - nie uwierzysz, ale śmiej się, co mi tam :-D kiedyś miałam coś takiego RÓWNOCZEŚNIE w czterech palcach prawej dłoni :-) tylko kciuka jakoś uchroniłam - on był po drugiej stronie framugi. Odrastały te paznokcie koszmarnie długo, chyba z pół roku albo coś koło tego :-0 Gio - wiem ❤️ 👄 ale nie wiem co powiedzieć i na razie nie wiem jeszcze jak pomóc. Polegam jednak na swoim intelekcie i liczę, że coś wymyślimy wspólnie z ...... wiesz kim. Przepraszam, jeśli kogoś nie wymieniłam. Okropnie wściekła jestem. Zwłaszcza teraz po moim telefonie do księgowej. Pieniędzy nie ma. Dzisiaj nie będzie. Kai - masz mój nr komórki - ja mam to samo, pewnie też mówiłam Ci, jak kiedyś rozmawiałyśmy, czym to jest spowodowane. Jeśli chcesz skonsultować swoje obawy ze mną - jestem do dyspozycji, tylko po 18, bo na 17 mam badania - prześwietlenie i rezonans właśnie. Na wszelki wypadek - 600 028 470. Ściskam mocno, mocno. WSZYSTKICH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szafir, uwazaj z tym sikaniem, bo moga miec w basenie barwnik :D :D (i sie woda fioletowa np zrobi) ;). Poza tym mocze ma dobroczynny wplyw na skore, jeszcze im przysluge zrobisz :D. Powiedz, a co z ta kasa? Jak sie szef wykreca? Nie mozna tego jakos inaczej zalatwic? Wcale sie nie smieje z tych 4 palcow, matko, co TO musial byc za bol. Ten moj jeden palec to pestka. Pol roku mowisz?... No trudno, poczekam sobie w takim razie, dobrze, ze w ogole to zniknie. Poki co moze przerzuce sie na ciemne lakiery do pazokci, jak mi sie ten fiolecik znudzi ;). A. no i swiatlo Ci zapalilam, cieszysz sie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowka ..siedze i sobie czytam ... Akara ...>>>....moja rada na palec ...Albo kupisz w aptece ..Hirudoid . ..albo ..lepszy domowy sposob ... ..zetrzyj na tarce ..jeden maly ziemniaczek ...(jak na placki...}Włóż to do torebki z folii (w jej róg )....Włóż w ten ziemniak palec ..i tak trzymaj ..jak najdluzej ..a napewno cala noc ..!! Bedzie na poczatku pulsowalo ..ale coraz mniej ...Dzien ..dwa i po bolu ..A co najwazniejsze uratujesz paznokiec..! Jak mnie zlapiesz na gg ..to ci powiem co wyszlo ..a propos ..zaburzen hormonalnych .. Dzis mnie nie bedzie ..mam ..football 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Gio, Ty jak zwykle niezawodna :). Sprobuje z tym ziemniakiem na noc. No i bede sie na Ciebie czaic na gg :). Jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No - piękne światełko ! Dziękuję Ci ! Z szefem to jest tak, że on udaje buca. Udaje, że o niczym nie wie. Wpada do firmy na 30 minut. Chyłkiem, po kryjomu - ucieka równie szybko i bezszelestnie. Na pieniądze - które należą mi się jak psu zupa - które ciężko sobie zapracowałam - muszę zapisywać się UWAGA: na zeszyt ! Zeszyt w kratkę krąży po firmie, i do niego wszyscy pracownicy wpisują swoje potrzeby i kwoty. Przez jakiś czas mój wpis -pobory- kwitowany był totalnym olewatorem. Później niebotyczną górą pieniędzy - w kwocie 100, czasem 200 zł. A teraz zrobiło się z tego ponad 4000 i nie wiem juz co robić. A mnie gonią terminy, długi rosną, sypią się monity - przecież jak każdy człowiek mam swoje zobowiązania ..... Jest źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×