Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Akara.. no tak, bo w Holandii to w niedzielę świętują :) Blondi.. a to fatalnie Tiger trzymaj sie jakoś z tym kołnierzem ;) Aleee mnie tymi truskawkami mamicie.. a ja nie mam... :( Ok, teraz idę na serio ;) ;) Dobranoc 🖐️ 🖐️ 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Tygrys :) Długo jeszcze się będziesz tak męczyła w tym kołnierzu? Borewicz >> rany Ty nadal z tą lodówą walczysz?!? Gość za tydzień w dom, a Ty smród hodujesz!!!! wstydź się wstydź :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara --> wiem, ze moge ale jak zezre wszystkie od razu to nie tylko przestane byc rarytasem ale i nie wleze w zadne spodnie :P Blondi --> dwa tygodnie, wiec da sie przyzyc :) Majorek --> czymam sie, czymam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj była u mnie kupa ludzi...:P:O ale przynajmniej sie nawpychałam pierogów ruskich.. mniam...;) Bede gruba...:P:D Jutro chyba spadnie deszcz, dzisiaj było ładnie... Słucham sobie Norah Jones... I za chwile zawijam sie w kołdre..jest psiejsko czarodziejsko.. :) Tygrysek, ja też chcę takiego lekarza :D Bede musiała przyjechać do Wawy z rowerem i zaliczyć glebe :D Kurde nie gadajcie mi o ptasich mleczkach, cholernie dawno nie jadłam... :P Tygrysek, czy dasz rade.. w drugiej połowie sierpnia.. nad wielką wode? :) No pytania są to kuj!! :P:) Pozdrów Tentage... i Linke też, jak sie z nią bedziesz wiedzieć :) Tygrysek, a ja też chcem cos takiego na świństwa w mailach!! Podeślij z instrukcją kociaku, co? :)❤️ Kundelek, wyspałam sie średnio, od 4 do 9:30 z 5 min. przerwą... :D❤️ Ciesze sie ze jesteś... :) Szam ❤️🌻 Margot ❤️ Hhehe... ale sie to wurwa przyjeło... :D haha Kachni :D❤️ Haha... i jeszcze sikałas, no to już szczyt wszystkiego :P:D A kiedy jedziesz z Misiowatym nad morze? :D👄 Bo ja mam plan... ;):classic_cool: Majorek 🌻 Ja dziś też marudzę i zjazd mam.. ale sobie troche pogadałam i mi przeszło :) Buźka i miłego wyjazdu.. :)👄 Rób zdjęcia i nam wyślij :D Haha... nowa moda.. Kołnierze, rozcięcia... :D:D hehe Z pogodą niestety, bedzie coraz gorzej... No ale niedziele to i tak mam zajętą w związku z wyborami... Idziecie? Ja to nawet nie wiem na kogo głosowac... :O A weekend...juz wiem ze bedzie cud-miód-maliny..., choć nie mamy jakichś konkretnych planów :) Pochwale Ci sie.. na tlenie moze:P ❤️ Co do truskawek to tzreba uważać, zwłaszcza w połączeniach z czeresniami, bo potem to srake sie ma a Kachni coś o tym wie... :D:D:D Akara, Ty nie marudź, ostatnio spałaś 12h :P więc my som bardziej niewyspane.. :P:D No właśnie nie wiedziałam.. :D Za szybko stukałyście wszystkie naraz :D Dzisiaj doczytałam dopiero... :D🌻 Mniam.. owoce.. sałatka owocowa.. Koktail owocowy.. jeezu, nie wytrzymam!! :D:P Nie przeklinaj, wurwa.. Dobry 🖐️🌻;) Trza było.. jakoś dyplomatycznie :P!!! Znudzony znasz Biedrone... :D:D:D heeheh 🌻 Kai, jak samopoczucie? :) Mnie booooli gardło 😭 Zaraziłaś mnie? :P Ok, nie gadam... aczkolwiek kusi, tak tylko dla zaobserwowania reakcji... :P:D 🌻 hmm.. To myslisz.. o kremach, gonekologu czy dzieciach? :D:P:P o Niczym innym wczoraj nie gadałyśmy hahaha, prawda Kachni? :P:D Borewicz, goopoty gadasz, ja jestem kobieta a chyba nie aż taka kapryśna.. :P;) chociaz dzisiaj... :O Taaa...ploteczki tez ;) Moze chce mnie ktoś zatrudnić jako specjalistę od szukania kwater na wakacje? :P:D Szam, Kachni? :D;) I nie wyrażaj sie, wupa a nie... z rynsztokowym słownictwem tu wyjeżdżać, bezwstydniku... :P:D Akara, też mu mówiłam zeby uważał.. a ten... ##%@!$#%!!**%$ stał dzisiaj pod drzewem w czasie burzy... :O :P:P Szkoda ze go nie trzasło... :P:D By sie nauczył na rowerze jeździć ;):D O boszzzz... 2 miechy masz te gołąbki w lodówce..? :O Ciekawe co by było.. gdyby teraz ta lodówke otworzyć, Zdiablona, Kai, jak myślicie? :D:D:D Majorek, bo w lodówce delikatnie mówiąc.. bardzo jedzie :P:D Dlatego jak tylko stanelismy wszyscy po zlocie w progach Borewiczowkiego mieszkania.. zostałysmy uprzedzone, zeby lodowy nie otwierać... Otworzyłam... :P Szybko pożałowałam...:P:P Ale ja tam nie wiem, moze Borewicz.. lubi takie klimaty.. :D:P:P Blondi, co z tym mieszkaniem :) Urządzacie sie powolutku? No to buźka... 👄:P Czy ktoś jeszcze nie śpi? :P:P Ja to chyba... musze na odwyk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaale... PUSTO... Tygrysek, nawet Ciebie nie ma? Czy tylko ja nigdzie sie nie wybrałam na długii weekend? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam deszczowo... Jestem po mękach na fotelu dentystycznym. Jakoś przeżyłem. Tygrysku... Jak sie masz dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, ze jestem :D Ale nie zamierzam wstawac skoro swit :P Dzis sie i tak wczesnie zwloklam z lozka, o 10 :P Pozalatwilam mnostwo spraw i odetchnelam z ulga, w zakladzie fotograficznym maja w bazie moje zdjecia. Robilam je rok temu ale nadal sa, wiec ufffff nie bede musiala kombinowac ze skanowaniem ;) Akara --> a ja wypoce ptasie intelektualnie ;) hihihi Amok --> calkiem dobrze :) Tylko GG mi nie dziala :( buuu Dzielny jestes, ze od dentysty nie uciekles :D Elles --> :D dlugi weekend spedzam w domq, mam pytania do obrony, wiec zaczne sie uczyc :) Qrcze, ide na wybory, ide, nie pozwole zeby jakis pacan zostal wybrany, ale zielonego pojecia nie mam na kogo glosowac :P W drugiej polowie sierpnia, jak wszystko dobrze pojdzie to bede u Akary goscic :D :D :D :D Nie podesle Ci Pandy mailem, bo ona zajmuje 23 MB :P Program musisz sciagnac sama (Kai wie skad) a ja Ci dam cracka i bedziesz miec wersje pelna a nie testowa :D Gruba bedziesz???? hahahahaahaha Ela, nie rozsmieszaj mnie, ja sie nie moge tak mocno smiac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja cały czas twardo pracuje 😡 Ale mi nie idzie, bo jestem wurwa zakochana i nie moge się skupić :D:D:D:D:D W każdym razie - nadal prosze mnie nie zaczepiać, nie odpowiadam na żadne pytania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko! 🖐️ :D:D Napisałem prace. Cholela!..., Łzy rodzi i dołuje strasznie :O ... Nawet mnie poruszyła, jakżem ją sobie przeczytał :D Wie ktoś, co jest z Małą? ... Dojechała, zwiedza te Wilno, czy koczuje na granicy jeszcze!? :O:D Majorek ...🌻 ... Całe miło po mojej stronie ;) Elles! Dyplomatycznie powinienem, ale mi się dyplomy skonczyły :D🖐️ Tygrysek [czesc ...Szyja do góry! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc 🖐️ 🖐️ 🖐️ Nie chce mi sie uczyc, wurwa i jeszcze raz wurwa 😡 Dzisiaj mialam przedostatnie zajecia z lepienia :D Do domu wrocilam obladowana niczym matka Polka ;) moimi rekodzielami :D Elles, wurwa sie przyjela :D Teraz tylko wurwa i wurwa :D No i wuj :D :P Kai ❤️ Tygrys, i co uczysz sie? :P Wurwa, zaczyna grzmiec, chyba bede musiala wylaczyc kompa :( Pozdrawiam wszystkich. Pa, pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez sie wurwa nie chce uczyc :P Przeczytalam wszystkie pytania raz, opracowalam kilka i wurwa starczy!! :P :D Dobry --> a co za prace stworzyles????? :) Kai --> zakochana??? to zawurwiscie :P:P:P :D W weekendzie?? :D Margotka --> :D to sie juz dzis wurwa, nie ucz :D daje Ci wolne :) hihihi bierz pokim dobra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc.....ale zdiablonej juz nie ma...gratuluje umiejetnosci niszczenia ludzi kai za co cie nienawidze powinnas wiedziec...z twoim wyksztalceniem.....no ale coz ja jako gosposia domowa....nie ddorastam ci do piet:P dzieki za zyczenia...milo ze pamietacie:) kloss...elles ....gio .....caluski Linku...dla ciebie spaecjalne usteczka;) biedrona mmmmm:D tygrysku... mmmmm:D i juz nie umiem z wami sie bawic...moze kideys i pod innym nickiem tu wejde...poki co zycze dobrej zabawy Znudzony...przepraszam...ale to ponad moje sily.....wiedz ze mnie odejscie duzo kosztuje....i bede sie dlugo po tym zbierac...caluski dla ciebie i anielicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..siemanka z ranka..co.. nie... co ... czytałem,więc..co ...nie...co ..wiem ...:D .dzis ..byla w pracy ..zjebka ..za rach ..tel!!!..bylo ..tak..\"qwa!!!!!! Co to jest !!!!\".......pi...pi.......pi.......pi....... \" no..to tyle....ide kogos zastrzelić :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdiablona - no cóż. We mnie nienawiści nie ma, nawet do osób, które mówia i zachowuja się tak, jak ty... I wybacz, ale widocznie jednak jestem za mało inteligentna, zeby domyslac sie powodów twojej nienawisci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty Kai
Kai może ona zakochala się w Borewiczu tak jak ty !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anty - masz u mnie duze piwo, dawno się tak nie usmiałam :D:D:D:D Dobrze, że mój weekend kafe nie czyta, bo bym mogła dostac w dupę, a tak to mi najwyżej od jednej kobitki grozi :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...e...j !!! Kai ...qrde..to jak to jest ..że ja o niczym nie wiem ?????tylko ..musze ..czytać :D:D:D:D..czy..tu zawsze..musza być najlepsze Newsy!!!:D:D:D qrde!!!no !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Diabły!!:P Elles >> uzrądzamy urządzamy :D:D:D:D:D Nawet dziś dostaliśmy \"zapomogę\" (jak to Blondyn nazwał) od \"teściów :D:D:D:D:D:D Zdiablona >>> Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu:( Będę tęsknić .... Borewicz >> co te baby w Tobie widzą ;) Ty taki średniak jesteś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdiablona dziekuje za pozdrowienia dla mnie i Anielicy, ona ciebie tez pozdrawia. Mam prosbe do ciebie, poniewaz cie bardzo lubimy, a szczegolnie po tym spotkaniu we Wrocku :) zapomnij o tym co sie wydazylo ostatnio, wszystkich nerwy poniosly, ale powinnismy umiec zapomniec, przebaczyc. Licze na ciebie i twoj zdrowy rozsadek 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzony, wiesz co... Zabolały Twoje słowa. To zdiablona własnie kazała mi, sorry, spierdalać, to ona powiedziała, ze mnei nienawidzi. I to ona ma komuś wybaczać? Znudzony, tych kilka Twoich słów wywarło na mnie większy wpływ niż cały topik z obelgami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O... Znudzony się pojawił... :-) . Ucałuj B. baaaaardzo mocno ode mnie... Borewicz... :-D zapisuję się do Ciebie na kurs \"Co te baby we mnie widzą i co mogą zobaczyć w tobie. I ty możesz zostać Borewiczem\"... :-D oczywiście dla początkujących... Kai...:-) 🌼 ... Spokojna jak zawsze... :-) Blondi...:-) Jakoś nie dostałem zaproszenia na parapet... ;-) Zdiablona... :-) Jak zwykle prowokująca... ;-) I to by było na tyle.... Za chwilę wyjdę z biura trzaskjąc drzwiami, ze świadomością, że niedługo wracam... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki Tygrys, dowiem sie potem od Kai... skąd sciągnąc :) i sie zgadamy, bo ja musze miec do takich programów jasną instrukcje zeby czegoś nie spieprzyć... I nie bede-już jestem.. gruba.. ;):D haha. ❤️ Trzymaj sie dzielnie w tym kołnierzu!! :) Kai zakochana... ❤️❤️❤️ :) 🌻 Db --> :D Margot, gdzie ta muzyka? :P:D:D:D ❤️ Była burza u Ciebie? Ja bardzo lubię burze :) Owocnej nauki i zeby Ci sie chciało tak jak Ci sie nie chce. :D Zdiablona, moze nie ma potrzeby zeby tak zaraz odchodzić. Wszystko w końcu bedzie lepiej.. i nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło ;) Borewicz, nie szczelaj do niewinnych :D Link.. :D I Ty mozesz zostać Borewiczem... :D:D:D Blondi :) 🌻 No.. ja sie zaraz pakuje do wyra.. chociaz chciałoby sie jeszcze pobyć przy kompie.. ;) Ale jutro mam znów spotkanie w przedszkolu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim o tak poznej/wczesnej porze 🖐️ znudzony, czy ty mnie mozesz znac? no chyba ze masz jakies zdolnosci o ktorych nie wiem...;-):):):)albo moze jestes agentem(J23??)???:):):) jak ci wygodniej myslec o mnie jak o cudaku no to ja nie mam wplywu na twoj umysl...:) 🌼dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga wchodze - kolejny dzień wkurwa... Tak niewolnictow - a jak to można inaczej nawać :-) nie ma o czym gadac. za dobra jestem by pracowac za 500 zl z dyspozycyjnoscia na 7 dni w tygodniu. Niech szukają ludzi bez doświadzcenia. Pracowałabym tam jakby już nic innego nie bylo. Znajdzie sie coś..narazie się pouczę. Wszyscy się obronią, a ja nadal będe polowac na promotora. W tym tygodniu odwołał 4 razy spotkanie, rozmawiałam z nim tylko kilka razy przez telefon - jest jednak sukces - ostanio to on dzwonił. Powiedzial, że napisalam skrypt a nie pracę, więc będzie trzeba nanieśc poprawki czyli pewnie powycinać za duza ilosc informacji ogólnych...sama nie wiem, bo mi sie akurat te ogólne najbardziej podobaja, przynajmniej praca ma jakiś klimat, tlo..a tak..nuda..Zobaczymy. Jak sie promotor \\\"wyrobi\\\" to może spotkam się z nim wreszcie w niedziele..staram sie nie poddawać, jednak naprawdę mam nadzieję, że zloże pracę za kilka dni i będe mieć obronę pod koniec miesiąca...Uff uff. Na studium mam egzamin 26go chyba, wiec mam nadzieję, ze sie jakos z tymw szystkim uporam. Niech mnie wszysyc oszukańczy wyzyskiwacze pocałuja w D. Wolę już siedziec w domu i nie płacić za dojazd i za przechodzone buty. Za to mój M. dostał pozytywny telefon w srode i idze od wtorku znów do firmy, w której pracował w zeszlym roku, więc może nie będzie najgorzej z tymi finansami, jak nie ja to on :-) wurwa mam i już...Moze ktos jest maso-i lubi ja sie mu wpierpapie robi? Bo mam ochote kogoślunąc a akurat nikogo pod ręką nie ma. Padam, bo dziś pranie, sprzatanie, obiadowanie, wykłady i kilka innych spraw zaliczyłam..jaki dlugi weekend. dla mnie każdy dzioeń jest podobny. Ciagle mam coś do zrobienia i ciągle sa jakieś zaległości i niedpciągnięcia. GRATULUJĘ wszystkim zdanych egzaminów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Powtarzam porsbę o ostrożnośc na rowerze..moglibyście się juz w tym wieku nauczyć jeździć kurcze. Tygryd mam nadzieje, z enie bedziesz symulowac choroby by spotykac się z tym przystojnym lekarzem :P akara jak poziom zelaza? w normie? Jak to jest nie jest miesa? Hmm? kuwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuwa dosc tych AMOROW - co to kuwa ma byc? Diabelskie wyrko czy jakies tanie romansidlo?? Nie zgadzam sie na topikowe migdalenie kuwa... Mdli mnie - co prawda jestem po zjedzeniu lodow i serka homo a moze hetero-nie doczytalam)...ale i tak uwazam, ze mnie mdli przez to migdalenie! Ot co! ;P A tak w ogóle to..o co chodzi? PS Kto rozdaje ptasie mleczko??? Bo ja jestem ptasio-mleczkowy potwor...ostanie pudleko skonczylo sie 2 dni temu..mam glod, a obiecalam sobie dzis nie kupowac koljnego..wchodze na diably, czytam zaleglosci..a tu caly topik Ptasiowym mleczkiem umazany po same uszy..splywa normalnie... Poza tym...wkuwa mam! Odwalilam dzis tyle roboty a i tak czuje sie kuwa bezuzyteczna kuwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linking wlasnie ja pocalowalem :) w usta :), a ty I....tez pocaloj :) J 23 podziwialem twoja jazde na rowerku gdy kropilo :) i bez blotnikow :D Kai, wiesz ze cie bardzo lubie, to nie bylo przeciwko tobie, kieruje sie jednak logika i skoro Zdiablona miala jakas pretesje (nie oceniam jednak czy miala podstawy ) to jest teraz dobra pora aby o nich zapomniec (przebaczyc) i zaczac od nowa. Takie bylo tego przeslanie, w zadnym wypadku nie sugeruje, ani nie oceniam po czyjej stronie jest racja. Kai 👄 jestescie moimi przyjaciolmi i nie chce was stracic. Wierze ze z czasem o tym wszystkim zapomnimy (przebaczymy jedni drugim) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kofeina, daj se looz jak to sie tera mowi...w koncu to taki \"migdalacy\" topik, towarzystwo wzajemnej adoracji;-):)... i nie martw sie, w koncu ktos Cie doceni...mam taka k* nadzieje, ze w tym kraju kiedys bedzie doceniane wyksztalcenie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×