Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Borewicz....a to jedzenie....to jeszcze przed myciem w lodówce siedziało?!!! no to....ekhem....smacznego :P :D Air...no no...to juz pierwsze lato złapałaś, super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrysek ---> wróciliśmy wczoraj bo Michu jest dzisiaj w komisji wyborczej i musi tam być od rana. Szkoda, że musieliśmy już wyjechać bo pogoda była jak marzenie i czułam się jakby były wakacje :D A tutaj faktycznie pustostany. Ale mam super książkę \"Siewca wiatru\" - suuuuper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Migdalące, Spływające P.Mleczkiem i słodyczą w ogóle Towarzystwo... :-) Miałem sobie zrobić kawę ale dostałem dwie Barbie do ubrania i trochę to może potrwać. Niby takie chudziny, a nie mogę je wsadzić w te obcisłe ciuszki... Ręce chyba za długie...:-D (Barbie ręce - nie moje... :-D...) Kofi... :-) jak zwykle skryptuje, a nie wypowiada. Powycinałem sobie spore fragmenty Twoich postów i ... no, no... teraz, to ma sens... :-D :-D 🌼 elles...w Operze... :-) (Wszelkie skojarzenia z utworami klasycznymi są przypadkowe... :-D ) Fajna przeglądarka. Możesz coś poczytać na mini stronie Opery http://starzaki.eu.org/~hclan/operapl/index.html. Serwis under construction ;-) ale coś już mają... A wszystkim polecam! Szybka (bardzo) i jakie bajeranckie ikonki... :-) Pasiasta... 😘 Futrzaku najmilszy... :-) Zdolna ale leniwa... Jak wszyscy... akara... :-) 😘 Nie możesz tak mówić, bo moje ego rozsadzi moją ziemską powłokę... ;-) Ps. Ale nie mogę Ci zakazywać...:-D Margot... :-) Wszyscy chcemy zobaczyć dzieła rąk Twoich... elles...:-) w komisji !? To proponuję spotkanie z ciekawym człowiekiem zrobić... :-) Te karty, to się raz liczy... i wtedy wyszłoby Wam 566... :-D opalona AIR... :-) Diabeł czyta o Aniołach...:-D kasiek...:-) 🌼 Qrcze następna Barbie...:-0 To przerwa będzie. Reszta póżniej. Naskrobałem tyle, że i tak nikt nie przeczyta... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja tylko na chwile, zaraz mnie nie bedzie... Borewicz, nie bierz tego do siebie;-):):):) o nic nie chodzi:) papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, Diaboly :D wrocilam :P nie bylam w Wilnie ale za to bylam w: Kownie, Rydze, Tallinie, Tartu, na Gorze Krzyzy i wieczorkiem wczoraj nad Sniardwami :D bylo cudnie :) zrobilismy ponad 2000 km po krajach nadbaltyckich fantastyczna wycieczka teraz siedze jeszcze przez chwilke w W-wce i czekam na pociag do Lodzi ciekawe, jak bedzie mi sie do pracy wracalo :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...musze wam o czymś powiedzieć::(:(.. dostałem wiadomość od Gio że ukradli jej sam.na działce, jest załamana..i nie ma sily na nic,do tego ..jeszcze..miała problemy by wrócić ze swoimi pieskami z tej działki.. jednak ..znajomi ..ja zabiorą na 2samochody..... Gio ..jedyne slowa ..jakie mi sie cisna na usta..na tych/tego ..gnoja co to zrobił ..nie nadaja sie do pisania.....qwa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio ja sie zgadzam z Borewiczem, tych zlodzieji powinni powiesic za jaja (pod warunkiem ze je maja), chociaz moim zdaniej wcale ich nie maja, zwykla szumowina. :O Hejka dla wszystkich, 🌼 👄 wybieramy sie z Anielica na spacer do kawiarni i do banku wplacic czek, a przy okazji sprawdzic ile mamy dlugow :). W tej Kanadzie 95% ma dlugi i jakims cudem funkcjonuja, ja to nazywam cudem Kanadyjskim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi jestem okropna :P wzielam dzis profesora na egzaminie, podstepem i na listosc :D Podeszlam przed egzaminem - biedactwo w kolnierzu z niesprawna nozka (owinelam kolano bandazem :P) - i z niewinna minka sie spytalam, co dostalam z zerowki, bo ja mialam wypadek i nie wiem. Pan sprawdzil, to niestety niezaliczyla pani (jakby, wurwa nie wiedziala), wiec \"ojej to straszne, bo ja w szpitalu bylam\" (nie dodalam, ze niecala godzinke i to na ostrym dyzurze :P), \"nie wiem czy dam rade teraz napisac\". A profesorek, no to tu dostawimy pani punkt i juz hihii Tak wiec trojeczke mi wpisal. Troszke sie zastanawialam, czy nie trzeba bylo jednak pisac, ale serio nie umialam wiele a u niego to loteria jest, 3 osoby oddaja tak samo wypelniony test jedna dostaje 4, druga 3 a trzecia nie zdaje, takze wolalam nie ryzkowac :P Zreszta potem z kolezanka prowadzilysmy maly kontrywiwiad, ona podawala mi prawidlowe oceny ze sprawdzonych testwo a ja puszczalam je na sale :D Takze zaliczylam dzis caly pakiet dobrych uczynkow :D Swoja droga w tych testach, to prawie zawsze inna odp. byla prawidlowa.... ;) Gio --> grrrrr nie daj sie!!!! Trzymam kciuki za cud i odnalezienie samochodu :) Mala --> jaka szersza reclacja moze?? a jakbys jeszcze zdjecia miala :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 😘 🖐️ Wszystkim kudlaczom ...po dlugiej nieobecnosci znow jestem pod ,,wyrkiem,, No i czytam co dzialo sie w diabelkowie i tak szczerze....:D:D polapac sie nie moge ..nawet nie probuje a wiec Pozdrowka wszystkim i kazdemu 😘 Borewicz ..z tym rowerem to ..czyzbys szedl w moje slady? ..tak jak ja z reka igipsem po zderzeniu sie z drzewem?? :D:D Gio ...no quzwa ....😠 opierniczyc pewna czesc ciala zlodziejom ...bez litosci i odwolywania sie od decyzji Znudzony ...co do cudu kanadyjskiego zgadzam sie z toba ..milego wypoczynku z Anielica zycze ..ja mam dzis urodzinki syna ....grrr ale ten czas leci ...buuu Tygrysek ...ja zawsze wierzylam w twoje zdolnosci ...aktorskie ...ja nie bylam lepsza w szkole ..tez szlam ..na sposoby , ale najwazniejsze masz zaliczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wurwa, ale Gio ma pecha! Ale samochod ubezpieczony, tak? No co za chamstwo przeprzydle, zeby ci zlodzieje sie tradem pokryli! Tigre, ale kombinatorka :D. Nic to, bardzo dobrze zrobilas, nalezalo Ci sie jakies zadoscuczynienie. Hehe, Borewicz, pamietasz jak Cie chcialam na rowerze uczyc jezdzic? Ekhm, wlasnie w piatek zaliczylam mala wywrotke :D. Chcialam sobie banana obrac jadac na rowerze no i skonczylo sie na ulicy... na wznak ;). Na szczescie tylko wielgachnego siniola sobie na prawej lydce nabilam, wiekszych obrazen nie ma. mala, swietnie, ze wypoczelas :). daimon, znudzony, KAYA i reszta: 🖐️. Zabieram sie za prace domowa :0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara --> hihii pozazdroscilas Borewiczowi i mnie przygod rowerowych?? ;) hihi Smaruj sobie siniaka czyms, moze szybciej zejdzie. Mam taka masc lioton, ona jest wyprodukowana przez bayer to moze w Holandii tez bedzie?? szybciej sie siniaka dzieki niej goja :) Kaya --> 🖐️ :D jak milo Cie znow tutaj widziec :) a jak Ty kombinowalas?? Opowiadaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GIO - bardzo wspolczuje. Mam nadzieje, ze se car sie znajdzie!!! linking - jakie skrypty? :P Przeciez ja calkiem jasno pisze :P Po prostu nie jestes dosc uwazny. akara - sieroto! Kup se rower na 3 kolach. Ja sie powoli przygotowuje do meczu - Angla -Francja. Promotor mnie znow dzis olal. Odlozyl spotkanie na srode. Ale ja do niego i tak pojade na uczelnie jutro. Chcial sie spotkac ze mna twedy gdy ja mam angielski..ale przeciez wczesniej MA KONSULTACJE! kuwa przecie z powienien na nich BYC. Placa mu za to. OK OK zrobie dzis ten magiczny peeling z kawy. Normalnie tyle osob mi juz poleca..ze nie moge sie dluzej opierac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Kofi, zobaczysz jaka mieciusia skora :D. A rower zwykly mi wystarczy, tylko mam nauczke zeby banany obierac wczesniej, a nie podczas jazdy :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mecz :D Akara --> :D hihi a moze taki rower na 3 kolkach to nie glupi pomysl?? bedziesz mogla i banana obrac i koktalj wypic :D Kofi --> to jak juz zrobisz ten peeling z siebie, powiedz jakie efekty, moze tez sie skusze?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Francja - Anglia 2:1 Grrrr Ani jednych ani drugich nie lubie, ale z dwojga zlego to juz Angole mogliby wygrac Grrr Nie trawie Zidana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dluzsza relacja :) Zdjecia beda jak wywolam, bo jeszcze nie mam cyfraka i bede musiala zeskanowac :D jak ktos bedzie chcial obejrzec, to niech da znac Dzein 1 Dojechalam do W-wy w srode o godzinie 13:19 Wyruszylismy od razu na polnocny wschod, robiac po drodze zakupy na ewentualne potrzeby ;) Wieczorem dojechalismy do Kowna - zobaczylismy stare miasto i glowna ulice. Tam tez nocowalismy. Aha - jest tam pomnik z panem pokazujacym swe klejnoty - niestety nie wiem, jak sie nazywa :D :P Dzien 2 Wyruszylismy trasa, ktora nazywa sie Via Baltica Dotarlismy do Rygi Zrobila na nas wielkie wrazenie - ma przesliczna starowke wlasciwie w dordze poslugiwalismy sie tylko jakims przewodnikiem, ale wszedzie, gdzie chcielismy dotrzec, dotarlismy Po obejrzeniu stolicy Lotwy wyruszylismy dalej ta trasa - prowadzi ona nad morzem i czasami z okien samochodu widac Baltyk :) cudny widok - tego dnia mielismy sliczna pogode :) na nocleg wybralismy Tallin, gdzie dotarlismy pozna noca Dzien 3 Tallin to przepiekne miasto - nawet w deszczu, ktory nam towarzyszyl chcielismy poplynac do Helsinek, ale odezwalo sie serduszko mojego Aniola i zrezygnowalismy z tej wycieczki za to obejrzelismy stolice Estonii - polecam serdecznie - naprawde warto tam sie zreszta zgubilam an chwilke, jak wrocilam do samochodu po nastepna klisze :D wyjechalismy potem w strone powrotna, ale juz nei ta sama droga zwiedzilismy po drodze Tartu - ciekawe miasteczko lotewskie - jedno z wiekszych w tym kraju - maja bardzo fajny park z ruinami katedry - robi niesamowite wrazenie nocleg byl niedaleko Rygi Dzien 4 Aniol chcial zobaczyc Gore Krzyzy na Litwie niesamowite miejsce po prostu gora a na niej tysiace roznych krzyzy ja chcialam zobaczyc Taurogi (uwielbiam Trylogie) Taurogi mnie rozczarowaly, bo niesttey zamek Radziwillow podupadl - nawet go nie sfotografowalam, bo nie moglam uwierzyc, ze to jest \'to\' miejsce wrocilismy do Polski prosto do Warszawy Dzien 5 Nareszcie sie wyspalam :D troszke ogarnelam mieszkanko Aniola zjedlismy pizze i przyjechalam do Lodzi nie chce mi sie wierzyc, ze to na razie koniec naszych wojazy jakos musze jutro wrocic do pracy i ... wystawic oceny :P to bedzie ciezki tydzien - jak co roku dla kazdego nauczyciela chyba a ja widze sie z Aniolem za tydzien idziemy do teatru ... swiecic moje ... imieniny :P pozdrawiam i zycze dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Nie czytalam nic powyzej... zaraz ide spac, bo jutro musze wstac o 5:30 grrr... Jade do Aix na egzaminow ciag dalszy, a ze nic sie prawie nie uczylam... marnie siebie widze :o A mecz... bosz, jak Angole mogli go przegrac!!!!!!!!! Jak??????? Nie stawialam ani na jednych ani na drugich... (obu druzyn nie trawie za bardzo) no, ale jesli ktos przegrywa mecz w ostatnich trzech minutach to coz, ciesze sie, ze wygrali Francuzi :) Do zobaczenia we wtorek :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry, Diaboly mnie czas do szkoly :D slonce cudnie swieci wstawac - szkoda dnia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wstaaaaaaaaajemy!!!!! Starczy juz tego leniuchowania :P :D Poooora wstaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaac, Diablom relacje ze swych snow zdac :D Akara -> nie podpane, ona chyba fanka Francuzkow (pilkarzy :P) nie jest :) Mala --> fajnie opowiadasz :) Ja sie zapisuje na zdjecia :D Trzymaj sie dzielnie w szkole, jeszcze troszke i bedziesz miec wakacje :) Margotka --> zaciskam kciuki :) A ja dzis zamiast do pracy znow robie rundke po lekarzach :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bleeeee... aaaa-aaaaa... i w ogole chce mi sie spać :P:O Osób było mało, u nas nie przekroczyło 24%. W sumie praca nam szybko szła ale wyszliśmy dopiero o 1:30, wszystko sie zgadzało i protokoły były dobrze napisane,więc przewodniczący zabrał je do UM a my.. zamiast czekać.. ;) rozeszlismy sie do domu. Kurde, mieliśmy mieć wszyscy zapewniony transport, a przynajmniej ja - bo wcale nie mieszkam ulice dalej niż była siedziba komisji.. wrrr... jestem zła. ( I jeszcze jestem bardziej - bo w Sopocie już diety wypłacili a my od piątku...) :( Kurcze..No i zadnych nocnych o 2 nie było.. :( Ale poszczęściło mi sie, podwiózł mnie pan policjant :D prawie pod sam domek. Poszłąm spac po 3... O 4 telefon ze coś nie gra i mamy przyjechac.. :O 4:30 autobus i srruu do Urzędu. Okazało sie ze omyłkowo zamiast napisać ze było 20 kart z nieważnymi głosami, napisał ktoś w protokole ze było 20 kart nieważnych... :P A rozmawialiśmy na ten temat - i jednak ktoś tak napisał.. :P Poprawilismy, wszyscy sie podpisali raz jeszcze.. i po 6 byłam w domu.. Wypiłam coś gorącego.. i z psem wyszłam, bo było ładnie, jeszcze cicho, przyjemnie.. i zrobiłam przy okazji zakupy.. a teraz padam na nos, ale jakoś jeszcze \"nie chce\" spać ;) Gio 🌻 ubezpieczony prawda? Tygrysek ❤️ :D Ty to masz sposoby na profesorów :D Mała, ja chcem :) 🌻 Link.. eee? spotkanie z ciekawym człowiekiem? :) 👄 No... ja zaraz chyba padne.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tu tez sie wyzale! Ze Polacy to sa troche dziwni! I jak bedziemy miec taki parlament to ja uciekam z tego kraju!!!! Gio - No powiedz, ze ubezpieczony! A co do meczu to ja tez nie mialam faworytow, ale przynajmniej byl najciekawszy z dotychczasowych, a ja ogladalam wszystkie i tak zamierzam dotrwac do 4 lipca (chociaz to niemozliwe). Ja tylko prawie plakalam nad Portugalia! Jak oni mogli tak kiepsko zagrac?! Ale nic to Moze Holandia jakos sie pokaze z dobrej strony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Elles ---> to miałaś pecha. Ja byłam 2 razy w komisji wyborczej - raz na prezydenckich i raz na parlamentarnych. Potem przewodniczący jechał do UM a my do domu i nikt po nocach nie dzwonił. A ty to miałaś noc pełną wrażeń, piechotą szłaś o tej 4 do UM? Biedactwo. Wyśpij się :) Gio ---> trzymam kciuki za samachód 🌻 Tygrys ---> oj ty bidulko poobijana. Musiałaś naprawdę żałośnie wyglądać przed panem profesorem :P Ja w środę chyba też musiałam mieć jakąś minkę małego kotka, że mnie facet przepuścił :D Jak to dobrze być kobietką :P Linking ---> czytałeś \"Siewcę\"? I co? Jakie wrażenia? Tylko nie zdradź mi końca bo jeszcze mi trochę zostało :D Mała ---> super wycieczka. Poproszę zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Diabełki kudłate... No i wstydzior nam wyszedł na tych wyborach. Jak do sejmu będą wybory w sierpniu to wyjdzie pewnie podobnie... A wtedy do ...Leppera będziemy mówić \"panie premierze\" Fajnie będzie... Co? Fajny naród mieszka nad Wisłą. :( Tygrysku... Zdrowiej... Gio... Bardzo mi przykro z powodu Twojego samochodu. (w jakiej miejscowości mieszkasz? Bo może mógłbym pomóc). Mała... Fajna miałaś wycieczkę. Ale jeszcze bardziej podziwiam Twojego Mena.. Po zawale zrobić tyle kilometrów... To jakiś supermen :) Elles... Nie zazdroszczę tej tytanicznej pracy... AIR... :) Ghana... Jak będziesz uciekała to zabierz mnie ze sobą. Ukłony dla wszystkich, jak zwykle, pięknych pań... Miłego tygodnia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani, nie podejrzewam u Was wielkiej do mnie tęsknoty, woęc nie mam wyrzutów, że mnie tu nie było... mam wreszcie pracę w pracy i sie ciesze ogromnie, bo nie cierpię się nudzić...dlatego więcej mnie nie ma iż jestem:-) elles, kochana, dzięki za namiary i rozmowę ciekawą;-) Tygruniu, dziś znowu red bullek bo nie sypiam za dobrze ostatnio - cholera, nie wiem dlaczego😠 spałam dziś 3 godziny, a jeszcze musiałam w szkole gadać z nauczycielami. Przenosze Zuzie do równoległej klasy, bez naleciałości gangsterskich, przeklinania i bicia. Cała nadzieja w pani wychowawczyni (miłej i kompetentnej, a jednoczesnie surowej i wymagającej - co za ulga). Zuzia ma zapowiedziane, że jesli nie poprawi zachowania - golę ją na łyso i ubieram w dres;-) Kobieta w Zuzi sie popłakała i obiecała poprawę - zobaczymy.... Gio, kochana, mam nadzieję ze te szuje dostaną za swoje, a Tobie uda się z tego wyjść obronna ręką. Moc energii 4 U!! czekam na wieści co do naszego tete a tete❤️ Borewicz, gratulacje wielkie z powodu zwyciestwa nad materia nieożywioną (lodówka) i ozywioną (jej zawartością) :-P ostatnie dokonania Zuzi: Pytanie do mojego I.: - Kim dla mnie będziesz jak nie bedziesz z mamą? wujkiem?? odpowiedz mojego I: Nikim, Zuzia, nikim:-) dla wszystkim którzy zdali egzaminy ❤️ Kofi, Twoje polowanie na promotora należy opisac gdzies:-) dobra, gonią mnie do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam - to nieprawda, ze nie tesknimy! Masz wobec nas tez obowiazki i prosze do nas pisac! Chociaz co ja mowie, od lipca zmieniam prace i pewnie tez nie bede wpadac juz tak czesto! Ale sie nie przepracuj! Amok - witaj !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana :) Czy ja mam szanse na Twoje zdjęcia? Szam... Nie zostawiaj nas !!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amok - cholera juz wszystko wynioslam z kompa w pracy! A z domu to ciezkawo! Jak sie zadomowie w nowej pracy to jest szansa ;-) Chyba, ze tam nie bede miala wlasnego kompa, a to w sumie mozliwe :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×