Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Szkoda :( Jak ktos ma pecha to i w drewnianym kościele... Mam nadzieję, że bedziesz o mnie pamiętać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, już myślałam że nie zapali mi się światło NIGDY. Wróciłam. Emigruję na północ. Polska mnie rozbraja. WSZYSTKICH mocno całuję. Zajrzę później. Teraz muszę orać. Zarabiać dla firmy pieniążki, których nie dostaję i tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ghana ❤️ nie mogę Was zostawić, bo się tutaj zdiablomowiłam:-P ale praca i te sprawy, nie zawsze bede mogla cos wpisac....mam nadzieje, ze w nowej pracy szybko Cie podlacza równiez i do nas🌼 Amok, rozchmurz lico, usmiech na twarz wydobądź...porzuc smutek wszelki....i zjedz sobie z dwa precelki....slonko swieci...wiosna juz...nie potrzebny smutek juz:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff pierwsza tura zakonczona :) Ruszam dalej :) no comment o wyborach.... Air --> slodkie oczka, na pewno Ci pomoga, w rozmowie z profesorem :) Gorzej, ze ustana dopytke mam w sobote u babki :P A wygladalam duuuuuuzo zalosniej niz sie czuje :) hihihi Amok --> jesli Ghana wyraz zgode moge Ci jej zdjecia podeslac, zeby w koncu dotralo do Ciebie, ze nie jest az tak zle :) Ghana --> :) a jakie to bylo uczucie zlozyc wymowienie w tej robocie?? :) satysfakcja?? :) Szafir --> jak uciekasz lodka, to przyda Ci sie ratownik :D Wez mnie ze soba, plssss! :D Szamcia --> jak mozesz tak mowic!! Tesknimy!!!!!! Ale to dobrze, ze masz prace w pracy, od czasu do czasu troche luzu sie przyda ale nie non stop :D hihi biedna Zuzia, zastraszona, lysa glowka i dres,,,, ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam, boska jest ta Twoja Zuzia, no po prostu cudowna :D :D :D. Dla wszystkich orajacych, odsypiajacych, zarabiajacych, zdrowiejacych, sie smiajacych: 👄. Ghana, siade dzis na tylku i napisze tego maila do Ciebie, masz moje slowo :-). 🖐️, ide sie na kurs przygotowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak widać pracy nawał a ja tutaj...ale to mój biedny organizm nie odzwyczajony od ciężkiej pracy wymyka mi sie spod kontroli:-p nic to....zaraz sie wezmę:-D Tygruniu, Zuzia stała sie kobieta w wieku lat 3 i od tego czasu ubranie jej zabiera mi sporo nerwow. nie ta sukienka, nie te rajstopy, ta koszulka jej dzisiaj nie lezy....nie warkocze a kitka...i tak dalej w tym stylu...jej szafa peka w szwach (wiwat lumpexy!!) i jest z tego powodu szczesliwa. Zatem wizja ogolonej głowy - jeszcze mając na uwadze Komunie za rok - przarzaiła ją! Mam nadzieje, że skutecznie:-D Akara, tak, jest niezła, ale przyznam Ci szczerze, że czasem jestem tym zmęczona jak cholera...nie ma żeby nie wtrąciła przynajmniej jednego zdania...na każdy temat ma coś do powiedzenia...a najwięcej na ten, w którym kompletnie nie ma racji....ufff:-) Na nudę nie narzekam:-) dobra - idę sie spróbować zabrać do roboty...zanim przebrne przez formalnosci to zasne nad klawą...najciekawsze bedzie później..... PS. dziękuję za wyrazy tęsknoty.....nie żebym szczególnie w to wierzyła :-p ale bardzo mi miło...obiecuje zaglądać, co zważywszy na początkowy proces pracy - nużacy i żmudny - będzie do zrobienia!! A! Tygruniu, przychylam sie do elles i prosze o zaplanowaniu wyjazdu nad morze polskie w sierpniu - szczegóły na gadaczkach i innych komunikatorach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam do was zeby sie tylko przywitac .. ..przez nerwy i problemy ....melduje ze schodze do podziemia ...😭 ..Nie bede wam przynudzac ...musze to sama wszystko przegryżć.i ..strawic.... Samochod byl nie ubezpieczony ...to tylko Maluszek ...dla jednych tylko...a dla mnie ...jedyny srodek transportu i okno na swiat...!!! Teraz urlop mam juz z glowy ...i zero widokow na nastepne autko... mam dzialke w rejonie trojkata bermudzkiego ..kompleksy lesne ..rekreacyjne ..Tam w kazdej stodole ..jest dziupla paserska ...a policja musialaby miec nakaz na kazda stodole zeby szybko sprawdzic ... Weszli na dzialke ..tak cicho....a wyprowadzili kiedy ..pociag przejezdzal... Na wszystko mieli 5 minut ..Siekierą zwalili modrzew ..brama ....klodka .Na miejscu przecieli tylko kierownice ...do innych zabezpieczen potrzeba bylo wiecej czasu i sprzetu ..potem przez ogrodzenie glowne ..przecieli siatke ..i 200 metrow przez żyto odprowadzili..Tam dopiero odpalili i ... ...bye bye...!!! Za 7 dni dostane ..protokol o umorzeniu sprawy .... Troche wczoraj czytalam forum...i powiem szczerze ...jestem zszokowana ..topikiem ..o Kai ....!!!! Komentarze zachowam dla siebie ... ..teksty ktore tam byly ..przeszly wszelkie moje wyobrazenia .o................... Szamanka ...nasze male tet a tet ..musimy przelozyc ...w tym tygodniu ..nie dam rady ...poprostu jestem w nastroju ..do ..wyciaaaaa...!!! ...i najlepiej mi zrobi ..jak posiedze sobie w ciszy w domu ... ...czuje sie tak ..jakby mnie ktos ..\"sianem wypchal\"... ...piepszony kraj ....ostatnią koszule czlowiekowi zedrą ..dla paru groszy na wodke ...! Malo tego ..policjant powiedzial mi ...ze to lepiej ze nikt im nie przeszkadzal zeby ukradli to co zaplanowali ..Potem dla zemsty ...mogliby cala dzialke z dymem puścic....&#$@*%$#..!!!!!!!! ...Pozdrowienia dla wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mniam truskawki z jogurtem waniliowym wlasnie zajadam MNIAM :D Gio --> ❤️ trzymaj sie dzielnie 🌻 Szamcia --> pewnie Zuzia ma duuuzo wiecej ubran niz Ty?? Dobrze, ze sa lumpexy, rzeczywiscie, bo pewnie bys nie zdazyla zarobic na ciuszki dla niej a tu juz trzeba by bylo nowe kupowac ;) Prawdziwa z niej dama - elegantka :) na pewno wizja lysej glowy i dresow zamiast sukienek podziala :) Co do sierpnia - jeszcze sie dogadamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio - Ja cie rozumiem w zupelnosci, ja tez mam tylko maluszka i tez jest nieubezpieczony, bo przeciez sie nie oplaca! Ale jak by mi kto zarąbał to bym sie zalamala. Bez niego to nigdzie bym nie miala czasu sie ruszyc, nie moglabym biegac z psem, bo jak bym sie dostala na waly, nie zdanżałabym na zajęcia po pracy, bo autobus jedzie godzinę, co pół godziny!!!! Jednym słowem strasznie ci współczuję! Może jednak go znajdą, chociaż szczerze mówiąc to bardzo wątpliwe, pewnie juz jest rozebrany na częsci! Co za kraj!!!!! WRRRRR #%$&@)^$@#*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam po łykendzie ;) ;) Mi minął miło i .. leniwie ;) A za książkę (kupił mi ją Anioł) wzięłam się dopiero dziś :P i teraa odpoczywam po przerobieniu pierwszego rozdziału ;) (a coo.. musiałąm się z Wami przywitać) :) Oczywiście zaległości nie będę chyba teraz czytać ;) ale potem na pewno :) - więc nie wiem co się działo ;) i dzieje :D ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ucze sie :) Majorek -> bierz za ksiazeczek, ale juz!! co to ma byc za lenistwo?? a fe, nieladnie tak :P Do nauki marsz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio- bardzo mi przykro :(co za chamstwo!! Akara - probowalam do Ciebie maila wyslac ale masz zapchana skrzynke wiec pisze tutaj ,dzieki za porady ja zawsze lubie Ciebie sluchac bo masz dobry gust i znasz sie na rzeczy ,z wlosami bede experymentowac ta ostatnia fryzjerka nie narobila sie zabardzo hihihi.AAAA jezeli chodzi o sprawy kosmetyczne odkrylam ostatnio cos co ujarzmilo moje puszyste wlosy a mianowicie jest to odzywka z jedwabiem i cholestelorem zakochalam sie w niej jest super!Nie musze uzywac zadnych prostownic i cudow jestem happy moje wlosy w koncu sie ukladaja:) Elles - email wyslany:) Kasiek - wyslij mi swoj adres email bo nie moge go znalesc pod Twoim nickiem to Ci wysle zdjecia:) Mala- ja zawsze chce nowe zdjecia jestem zainteresowana zrewanzuje sie:) Stwierdzilam ze sie zapisuje na basen nie moge zyc bez wody, woda pobudza mnie do zycia:)A teraz ide sobie popracowac troche w ogrudku .Wiecie co mam ostanio bardzo duzo energii lato to moja pora roku:) Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra - lista na zdjecia powoli sie robi :D odbieram je w srode, ale nei wiem, kiedy od jakiegos skanerka sie dorwe w najgorszym wypadku Aniol zeskanuje u siebie w przyszlym tygodniu nie dosc, ze pracowac mi sie nie chce, to oczywiscie najgorszy czas przede mna no i nie ma jak ... katar czy ktos z Was tez tak kicha? niedlugo mnie cos trafi 😡 Amok - tez uwazam, ze Superman, ale wiecej nie zrobie Mu czegos takiego - jednak mial troszke problemow Gio - przytulam mocno Majorek - jak mi sie nie odmeldujesz do wakacji, to marny Twoj \'koniec\' :P na razie pozdrawiam i spadam - czas na jakas kolacje no i bede znowu manu wymyslac dla rodzinki na sobote :D chyba zaczynam w tym dochodzic do wprawy :D no to papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem juz po wszystkich lekarzach, mam dosyc i jestem zmeczona :( baardzo zmeczona :( Dark --> pewnie, ze tak!! basen, woda to jest to!! :D bez tego zyc sie nie da :) Mala --> :) moge poczekac na zdjecia, warto bedzie :) Tylko czy jak bedziesz z Niepokornym to znajdziesz czas na skanowanie?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOW!! A co to za skrzyzwiona mordka?? zapomnialam, ze sie taka robi :P Mecz zakonczony, Szwedzi gora :D 5 : 0 - > PIEC do ZERA dla Szwecji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś nas mało, nie Tygrysku? :) Ja dzisiaj miałam za zadanie regenerować siły na weekend.. :P:D Więc prawie cały dzień przeleżałam i przespałam :D Airek.. --> 🌻 nieee.. piechotą to bym w godzine nie doszła chyba :P Ostatnim nocnym autobusem jechałam bo dzienne to później kursują... Amok --> ale było nawet miło i sympatycznie, ciasto, kawa.. I kolega czepialski ;):D Szam --> Tęsknimy bardzo, żyć bez Ciebie nie możemy a Ty nam tu tak.. z grubej rury ze nie... :P:D Hhehe.. NIe wychowujesz Zuzi bezstresowo? :P:D U mnie to jest tak.. ze jak nie mam możliwości siedzieć na Kafe a pracuje - to lubie jak jest dużo roboty.. :D Np. w biurze albo wczoraj - to czasem same nudy.. Ale jak mam tylko możliwość...to nie ma mocnych :P:D Szafir --> jakeiś zdjęcia nowe są? :) 🌻 Nie wierze zeby nie było, czekamy :P:D Tygrysek, ale dali w dupe Bułgarom co nie? ;):P Nie widziałam dwóch ostatnich bramek.. Akara :) Ja już odespałam.. i teraz sie zastanawiam czy uda mi sie w nocy też spać... :P:D Gio, nie przejmuj sie..(heh łatwo powiedzieć.. )Ale za jakiś czas bedziesz miała drugi samochód :) ❤️ Majorek :) Ty to masz dobrze... Taki weekend... ❤️ Czekam z niecierpliwością na swój.. :):) Dark, dzięki za maila 🌻 Jeszcze nie robiłam tego testu ale potem zasiąde i zrobie :D Buźka Nie wiem czy o czymś nie zapomniałam.. ale lece sobie dalej... 🖐️ :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja tylko na chwileczkę, chciałam się wyżalić... Mój weekend ma poważne kłopoty ze zdrowiem, zaczęło się kilka dni temu od mroczków przed oczami i zawrotów głowy, potem zaczęla mu drętwieć lewa ręka, i boleć strasznie, wczoraj miał juz odrętwiałą cała lewą górną połowę ciała :( Był u lekarza, dostał qrna witaminki i leki przeciwbólowe, i zastrzyki z witaminy (B12 chyba, albo B6), ale nie pomogło, dzisiaj zaczęło się to samo w prawej rece :( Nie wiem, co to jest, a on zgrywa twardego macho :( Jutro idzie na zlecone badania krwi, wypycham go siłą do neurologa, ale on to bagatelizuje, i twierdzi, że poczeka, aż zastrzyki zaczna działać :( Jutro go wypcham siłą chyba, tylko nie wiem jak, skoro środki przymusu bezpośredniego odpadają :0 Moje tłumaczenie oczywiście leży, powinnam dzisiaj oddać całość, ale nie jestem w stanie sie skupić :0 Dlaczego faceci sa tacy głupi, no??? Zmykam może mi się uda popracować... Gio - ❤️ Dziekuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teoretycznie to juz spie ;) Elles --> no wlasnie pusto starsznie pod lozkiem :( Tiak!! dokopali Szwedzi Bulgarom :D Pieknie, slicznie :D Kai --> do neurologa go wyslij!! koniecznie!!!!!!!! moze to nic groznego, oby, ale ciekawie nie wyglada ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszystkim 🖐️ :) Borewicz ja wiem dlaczego zalezalo ci na tej lodowce :D bo nie lubisz pic cieplego piwa ha ha ha ha. Tygrysek widzisz jak dobrze byc kobitka i miec fajnego profesora. Chce byc kobitka, a bede mial same luxusy :) Kaya a ty gdzie bylas, w ogrodzie? :) rozumie wiosenne projekty :) Kofeina :) mala ja tez bym sie z checia wybral na taka wycieczke, ale nie moge na razie, bo musze ptaszki w ogrodzie karmic :) Margot dasz sobie rade na egzaminach 🌼 w koncu to twoi wygrali, ja tez nie mialem faworyta :) elles ha ha ha to sie nie wyspalas :) ale mialas noc, no i nowe doswiadczenia :) ghana nie dziewie sie tobie, ja tez nie mam dobrego mniemania o politykach, a wrecz mam o nich okropna opinie. :) Air 🌼 Amok to nie wina ludzi, to politycy sa winni. Ludzie stracili w nich wiare i zadnemu nie ufaja. Zeby choc jeden byl uczciwy to by pewnie na niego glosowali, ale czy jest taki? :) szam a powinnas miec wyrzuty i nie mow ze nie tesknilismy, bo to nie prawda :) Szafirowe Oczy gdzie emigrujesz? musisz byc bardzo zdeterminowana :) akarka dziejuje za pozdrowienia :) Gio ja cie swietnie rozumie, szkoda mi ciebie, bo ja sobie nie moge wyobrazic zycia bez samochodu. W Polsce nigdy mnie nie bylo stac i nawet nie mialem prawojazdy, a teraz jak sie przyzwyczailem, to bylo by jak bez reki. W zadnym wypadku nie wchodz do podziemia :O majorek 🌼 i milego czytania. :) DaRk Elf :) Linking zapracowany? :) kundelek a gdzie sie ona podziewa, ma ktos namiary? kliknijcie niech sie odezwie :) U mnie nic nowego troche nagrywam filmy na cd i dvd, troche dzialam w ogrodzie i w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kai 🌼 nie zaowazylem twojego wpisu. Mam nadzieje ze to nic powaznego i jak szybko pojawily sie dolegliwosci, tak szybko ustapia. Moja tesciowa miala bule brzucha i anielica pojechala z nia do szpitala i do tej pory nie wrocila, a cell ma wylaczony i nie wiem co sie dzieje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Diabełki! Witam w pikiełku, chociaż dzisiaj przynajmniej w Krakowie chłodno! Tygrys - złożenie wymówienia bylo naprawde miłe :-) Chociaż stresujące! Teraz to się nawet zgodzili na rozwiązanie umowy za porozumieniem stron, wiec spoko! Teraz się zaczynam denerwować tą nową pracą... Czy dam radę... No i co ważne, czy mi się spodoba... Jedno co wiem, to że będę pracowała z fajnymi ludżmi! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Diabełkowo. Ghana... Czy Tygrysek może mi przesłac Twoje zdjęcia? Szafir... Też chciałbym zobaczyć Twoje zdjątka... Znudzony... Paru uczciwych polityków jest. Np Balcerowicz. Ale facet mówi prawdę. A tego się w Polsce nie lubi. Lubi sie za to słuchac bajek które opowiada np. Lepper albo inny fantasta - oszołom. Wyniki są widoczne. Tak że to ludzie. Fakt że sa zmęczeni, zagubieni...Przeciez mam tak samo... Brak perspektyw itp... Ale staram się mysleć. Kai... Wytłumacz temu chłopou że nie mozna tak ryzykować. NATYCHMIAST do lekrza. To nie sa przelewki ani zabawy... To albo cos neurologicznego albo... Kardiologicznego... A tak w ogóle... Miłego dnia wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIS NIEMCY HOLANDIA - moje dwie ulubione druzyny - zobaczymy jak sobie poradza hehe. Ciekawie czy zbior gwiazd pomaranczowych nauczyl sie juz grac zespolowo :) a co do Angli - dostali po glowie za granie na czas. Gra sie do ostaniej minuty co udowodnili (rowniez niezbyt przez mnie lubiani) Francuzi. Szwedzi wczoraj pojechali ostro...no no :) Jestem padnieta, zaraz poczytam co tam naskrobaliście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kofeina - Ja jestem dzis zdecydowanie za Holandia!!!! Pomaranczowi do boju!!!!! Mam nadzieje, ze dadza rade, chociaz zadanie przed nimi nie latwe! Z wczorajszego dnia to bardzo zaluję, ze Dunczycy nie wygrali, naprawde im sie nalezalo!!! A szwedzi sa boscy!!! Tak trzymac chlopcy! Amok - no dobra zgadzam sie zeby tygrysica wyslala ci moje zdjecia, byle jakies dobre ;-) Zycze wszystkim udanego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej - witam w nowym dniu :) Wczoraj wieczorkiem dowiedzialam sie, ze nie mam dzisiaj zajec o 10:30, wiec postanowilam pospac Katar troszke przeszedl, ale gardlo boli :( Najwazniejsze, ze juz nei kicham Kai - niech idzie koniecznie - ja pisalam, ze moj nie chcial, a okazalo sie, ze zawal przeszedl - Tobie i Twojemu tego nie zycze, ale trzeba sie zbadac pozdrawiam i zycze milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ghana - no ja jestem Pomaranczowa w duszy...nawet jak z Polska graja to jestem rozdarta hehe. wierzew c hlopakow, ale Niemiecki CZOLG...ma swoja gwiazde...co prawda bramkarz sie juz starzeje i \"szmaty\" puszcza..ale mobilizacja na mistrzostwach zawsze jestw ieksza. Szam - ja tez tesknilam - wiec musisz wyszukac troszke czasu na pisanie. akara - nadal nie mam KAWY, nie mam kiedy kupic a jak juz mam kiedy to ZAPOMINAM hehehe, ale sprzedalam przepis wszystkim kolezankom :) Gio - moze sie znajdzie, nie wlno od razu sie poddawac! Jak rece dretwija to SIO do lekarza. zrób panike Kai i koniecznie wywal faceta na badanie. Naprawde jest niepowazny. Wyborów nie skomentuje, powiem tylko, że jak sie nie chodzi na wybory to wlaśnie ma się potem jelopy u władzy. Ale wstyd...jejku... SZAFIR jak będziesz emigrowac to ja z Z TOBĄ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×