Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

papiry na dzisaj skonczone jeszcze jutro i ... przerwa do nastepnego wtorku :D ogladam polokiem Dzien Niepodleglosci :P dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam:) Elles:) Majorek:) No moj maz polubil moje gotowanie ale i tak gotuje nie wiecej niz 2 razy w tygodniu,przez reszte dni jemy dietetyczne kanapki hihihi Tygrysku:) Fryzura jest super bardzo ladnie wygladasz,jaCi przesle swoja pozniej zreszta za dwa dni ide znowu do fryzjera,ostatnio jakos mam ochote na zmiany:) Akara- jaki dol?Szybko tu usmiech prosze:)Kurcze ja tez dzisiaj jakas smetna chodze,nie lubie poniedzialkow...... Wczoraj bylam w kinie na filmie Open Water film mial 4 gwiazdki ale nie polecam.To jeden z tych filmow gdzie na zakonczenie filmu chce sie powiedziec:What the f...?!?! Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam:) Elles:) Majorek:) No moj maz polubil moje gotowanie ale i tak gotuje nie wiecej niz 2 razy w tygodniu,przez reszte dni jemy dietetyczne kanapki hihihi Tygrysku:) Fryzura jest super bardzo ladnie wygladasz,jaCi przesle swoja pozniej zreszta za dwa dni ide znowu do fryzjera,ostatnio jakos mam ochote na zmiany:) Akara- jaki dol?Szybko tu usmiech prosze:)Kurcze ja tez dzisiaj jakas smetna chodze,nie lubie poniedzialkow...... Wczoraj bylam w kinie na filmie Open Water film mial 4 gwiazdki ale nie polecam.To jeden z tych filmow gdzie na zakonczenie filmu chce sie powiedziec:What the f...?!?! Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dark -> dziekuje :) to ja poprosze o fotki z obecna fryzurka jak i ta nowa, po fryzjerze :) Ciekawe pod jakim tytulem film wejdzie do Polski... :) Mala -> to teraz do lozeczka i spod kolderki ogladaj, musisz wypoczac i sil na jutro nabrac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mała hahaha wielkie dzięki za to dawanie w kość :D Ja się nadal zarzekam, że nie będę w szkole pracować, a te praktyki to traktuję jak przygodę i kolejne doświadczenie :P W kość mi raczej nie dadzą, bo w końcu ich pani będzie w klasie, więc to taka samodzielna moja lekcja na niby :) Dziewczyny (Tygrys i Major) ---> ta dzisiejsza klasa była koszmarna. Jak wyszłam, a to była tylko hospitacja, to mi łeb pękał. Słowo daję, ja nie wiem jak ci nauczyciele to wytrzymują. Były dwie nauczycielki - polonistka i pedagog specjalny. Połowa klasy ma indywidualne programy nauczania, bo by sobie rady z normalnym trybem nie dali. W ciągu 45 minut lekcji zdołali jedynie przepisać z tablicy 4 lektury zadane na ten rok i przeczytali pół czytanki. Babki latały po sali żeby sprawdzić czy każdy zanotował do zeszytu, pokazywały w książkach gdzie aktualnie jesteśmy w czytaniu. Dzieci bez najmniejszej dozy koncentracji, rozkojarzone, z ADHD szok. To jest chyba najbardziej specjalna klasa w szkole. Ja się nie podejmuję uczyć ich, bo według mnie nimi powinien sie zajmować specjalista. Uważam, że moje studia mnie nie przygotowały do uczenia w takiej klasie - to zadanie właśnie dla pedagoga specjalnego. Co do pozostałych klas integracyjnych, to będziemy mieli jeszcze z nimi lekcje. Mnie czeka w środę prowadzenie lekcji w klasach szóstych, w tym jedna integracyjna, ale ona jest niebo do ziemi w porównaniu z tym co dziś widziałam w tej klasie czwartej. Właśnie skończyłam pisać konspekt lekcji, ćwiczenia ze słownikami i idę spać. To wyczerpujące do granic. A muszę jeszcze przeczytać czytankę na jutro :P Duuuuży szacunek dla nauczycieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje Air\'ku z takim dzieciakami powinni pracowac ludzie o specjalnym wyksztalceniu, inaczej mozna nie tylko staracic swoje zdrowie ale i dzieciakom zaszkodzic. A co Ty chcesz robic, skoro bycie nauczycielem Ci nie odpowiada?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ..! Jak wy gadacie o szkole i nauce to ja tez chce cos robic ..! Podobno na nauke nigdy nie za pozno ..wiec ..od dzis zaczynam pożadnie sie uczyc jezyka wloskiego ..! ..a co... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio :D :D :D ❤️ jak psiunia???? wloskiego, a nie hiszpanskiego?? ;) PS: poRZadnie :P (ostatnio mowilas, ze Ci ortogfaia pogorszyla przez forum :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio :D :D :D ❤️ jak psiunia???? wloskiego, a nie hiszpanskiego?? ;) PS: poRZadnie :P (ostatnio mowilas, ze Ci ortografia pogorszyla przez forum :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys, bo to Gio \'pozadnie\' pewnie od pozadania wyszlo :D :D :D. Dark, zycie mnie doluje, ale nie moje. Moja przyjaciolka chyba sie z mezem rozstanie, wiec przygnebilo mnie jej cierpienie :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D... jasne ze ciemne ..porządnie ..claro es..! No Tigre ..teraz mam chec na języka wloskiego ..!:D ..Q... ja juz pisalam ..ze odkąd pisze na forum kafe ..to sie cafnęlam w rozwoju ..do Szkoly Podstawowej ..jesli chodzi o \"byki\" !:D najpierw ludzi poprawialam ..ale doszlam do takiej wprawy ..ze juz mi sie wszystko popierdzielilo ..a teraz to juz nie mam czasu sie zastanawiac .. ..jeszcze troche i zapomne ..jak sie nazywam ..! Forum to kopalnia wiedzy .jak sie nie powinno pisac poprawnie po polsku ! Sarunia ma sie coraz lepiej ..duzo spi ..ładnie je biszkopciki ..łyka lakcid i inne lekarstewka ..Ja jej robie zastrzyki z antybiotykiem i ...całuje wciąz po chorym brzusiu !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara, aaaaaa no tak.... Gio ma pozadanie do nauki jezykow :D Gio -> to prosze ja teraz w pysio ode mnie ucalowac 👄 oj tak forum cofa w rozwoju ortograficznym w czasy odlegle ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara ..Tigre ..oj tak mam pożądanie oj mam ..ale to temat tabu !:D Widac juz mi na mózg padło ..bo jak mam napisac cos na \" p \" ..to zawsze mi wychodzi ..pożadanie ! Oprocz pożadania mam tez pociąg wielki .....jak ankoholik do korka od butelki ..!:D Sarah ..zostala ucalowana ..w same ..mordeczke !:D ..az ją zdziwko walnęło ..!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigre, a od kiedy Cie pozadanie miedzy kobietami interesuje? Czy ja powinnam o czyms wiedziec? :D :D :D :D. Gio, ucaluj pieseczka ode mnie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek :) ;) Przeczytałam 3 artykuły.. znalazłam parę zdań/sformuowań, które wkleiłam na razie tylko do pracy, a przydadzą mi się przy pisaniu.. Wysłałam pracę do przeczytania memu Potworowi (znaczy Niepokornemu).. a o godz 22.16 myślałam już żeby iść spać.. nie przez pracę.. ale też trochę (hehe taaki wysiłek intelektualny)... chociaz bardziej mnie zmęczyła odpowiedź na odpowiedź P. na mojego maila.. noo wylała się rzeka smutków.. ;) Mała no to chociaż koniec papierów.. bo jak nie.. to naprawdę się tam do Ciebie z zapałkami przejdę.. ;) ;) Dark kanapki..? kaanapki??.. hahaha :) :P Czy to jest jakaś produkcja Hollywoodzka? ;) Air dziękuję za specjalny zwrot do mnie (oprócz Tygryska) :D:D Hmm a ile jest dzieci w tej strasznej klasie? ;) A jak się przejawia ten indywidualny program nauczania wiesz? Gio jeden włosek.. drugi włosek... ;) ;) ;) :P Taak najgorsze to jest właśnie to ciągłe patrzenie na te byki beznadziejne, które rażą, a najgorsze jak są w tematach topików, bo to trudno ominąć.. a potem człowiek już sam się gubi.. Z Sarunią coraz lepiej :D Dobrze, że się godzi na te lekarstwa i zastrzyki... biedna mała.. blee nie lubię zastrzyków.. :0 ;) Zdziwko.. pomyślała pewnie, że \"starej to już do reszty odbiło, kłuje mnie, daje świństwa.. a potem jeszcze ślini.. i kurna muszę się znów myć od nowa..\" ;) ;) ;) :P Akara taak ja od razu pomyślałam o pożądaniu do nauki dopiero ;) :) A nie da się nic zrobić? Czyżby mąż okazał się.. draniem? :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..dobra uspiłam \" kurczaczka \"...wiec mam wolne .Musialam ja glaskac palcem po czułku i za uszkami ..robila takie maslane oczki i w koncu usnela !:) Tigre az mnie skreca zeby zobaczyc twoja nowa fryze ..! ja tez niedlugo ide do mojej fryzjerki ..ale cos mnie korci zeby se mala odmianke zrobic ..tylko co ja moge ..z krotkich na jakie ..???:D ..moze se cos wyciac posrodku ..a la Tatar ..? :D Dawaj te foty z nowa fryzura .. Szamanka ..>>..to jak u Ciebie ..saloon fryzjerski z obiadem ..to prosze mnie zapisac ..pod koniec miesiąca ..!:D majorek ..nie no ..nastepny magister na Diablach bedzie ..?..chyba mi sie to coraz mniej podoba !:D mała ..cos wymyslimy z ta reklama ..daj troche czasu .. DarkElf ..to Ty swojego Aniola odchudzasz?..a potem bedziesz mu kazala fruwac ..!!:D Nie no z tymi babami to sie wytrzymac nie da ..Zawsze chlopa biednego na swoja modle musze ..przerobic..!:D blixa ..a Ty co studiujesz ..tez masz zamiar do magisterki dojsc ..? Chyba juz sie pożegnam na dzis ..wiec ..dla wszystkich Buona notte .. Buenas noches ... Gud najt ( Good night ? ) :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara:( Byc moze jeszcze sie pogodza....... Tygrysek- okidoki zdjecia przesle.Musze Ci powiedziec ze ta pani ktora Ci ta fryzurke zrobila ma wyobraznie i zna sie na rzeczy.Boze kiedy ja w koncu znajde dobra fryzjerke?Chyba udam sie do faceta fryzjera,bo facetki nawet nie potrafia skopiowac zdjecia fryzury.... Gio- caluski i usciski dla psinki:) :):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jee jee byłam pierwsza ;) :) :P Nie dość, że na nowej stronie, to jeszcze równo o północy haha to się nazywa wejście smoka.. ;) ;) Gio tiaaa hehe a cco :P a w dodatku będę \'mądrzejsza\' od mego Potworniastego..;) Dark to ja też chcę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara -> glodnemu chleb na mysli :P Ja mowilam ogolnie o pozadniu na rozne rzeczy, a \"miedzy nami kobietami\" znaczylo, ze Gio moze mowic wszystko :D A swoja droga, zeby zycie mialo smaczek.... ;) Dark -> bo to jest genialna kobieta!! (tesciowa Szamci :D) Kazdy wychodzi spod jej reki zadowolony!! :D Gio -> super sprawa to glaskanie po czolku, nad oczami, dziala na wszystkie stworzenia :D Ty tez wskakuje juz do lozeczka!! Majorek -> brawo 👄 jestem z Ciebie dumna :) To teraz do lozeczka i sil nabierac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki.. kompik działa.. :D od razu lepiej :D ale stacja dyskietek nadal nie. Albo coś z kabelkami albo ustawienia w biosie... :P Szam :) ❤️ Zdjęcia naprawdę są oki.... A tygrysek ma super fryza, szkoda ze tej Danusi nie ma w 3mieście ;) Haha.. ale teraz masz zapisy w Warszawie.. :D Majorek :) Dziękuję ze podrowiłaś :) 🌻 Na pewno napiszesz i bedzie ładnie, ciekawie i wystarczająco wyczerpiesz rozdział wniosków :) Tak, szczurki to strzałeczki :) Hehe.. No mnie to wczoraj nosiło i wsciekła byłam jak osa.. Aż musiałam o 22:30 spać iść, bo bym dom rozniosła.. ale zadzwoniłam do niego pod wieczór i udało mu się zmienić te Hz :P Jego szczescie :P Zapomniałam o tym jak brat mi kiedyś mówił ze się bateryjkę na jakiś czas wyjmuje :) Hihi... do Ciebie z kompem.. to troche daleko ale dziękuję :D ❤️🌻 Kochana jesteś :) Piwo dobre..? :D To super... :classic_cool: Nie dość ze zdrowe to jeszcze tak fajnie działa.. wesoło.. i tego... ochota się zwiększa... :D:D hahah :P;) Airek :) Troszku cięzko tam masz...Nie zaniedbywać mi jedzenia!! 🌻 Ja kiedyś miałam grzywke...ale mam wrażliwą skóre i nie moge jej dodatkowo podrażniac, więc musze rezygnować z grzywek :P:( Tygrysek 🌻 ja już mam dosyć lekarzy... No ale coś mi tam zapisała, kurde.. 58 zł. w plecy (byłoby 14 więcej gdybym nie zapytała o zamiennik jednego z leków o takim samym składzie...) Mam nadzieje ze teraz pomoze... i nie bede musiała przychodzić na awaryjną wizyte gdyby się pogorszyło :P Ale za to komp już działa :D Mała 🌻 za cieżki dzionek, mam nadzieje ze już nie ślęczysz nad żadnymi papierzyskami, a fuj ;):D Tak... jest sens w tym co mówi.. :) Mnie tak jakoś dzisiaj zastanawia dlaczego łatwiej napisac.. zawsze..co się mysli-czuje.. ;) A ze śniadaniem... tak czasem wychodzi ;) Wow... ale ceny z tymi reklamami... A reklama w jakimś internetowym portalu?? Onet, Wp, tlen? Moze tam? :) Tez oglądałam Dzień niepodległości :D Akara hmmm... Szkoda ze się rozstają.... ale moze jeszcze znajdą jakies lekarstwo... ❤️ Dark :D oduśmiecham się ;):D Na razie do kina nie chodze... ale dzisiaj zaczał się u mnie Gdyński Festiwal Filmów Fabularnych.... ech.. tyle ludzi... Chciałoby się tam siedzieć całymi dniami.. Ostatnim razem jak byłam to wziełam sobie autografa.. od Gabrlieli Kownackiej.. ;) Jana Englerta już nie złapałam.. :( Gio :D język włoski.. :):) Super ze piesek nabiera sił, trzymać tak dalej :) A z Twoja ort. nie jest najgorzej :D Ja jestem strasznie wyczulona na błędy :P;) :D:D:D a la tatar... :D Hmmm... to dobranoc.. mam jakiś dziwny wieczór 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dobry dien :) Majorku ---> w tej klasie jest 14 dzieci. Niby niewiele, ale wszyscy potrzebują żeby się nad nimi nachylić, coś wytłumaczyć, przypilnować. A indywidualny program nauczania u nich polega na tym, że polonistka przygotowuje plan pracy na cały rok, a pedagog specjalny opracowuje na podstawie tego głównego, plan dla tych dzieci z orzeczeniami lekarskimi. Wygląda to tak, że uczą się tylko połowy, albo mają okrojony tekst, czytają fragmenty, sprawdziany mają dostosowane do swoich możliwości. Podobno troje z nich będzie miało inne podręczniki niż reszta. Ale polonistka mówi, że to się chyba nie uda, bo by musieli siedzieć w innej klasie i pracować z tymi innymi książkami, bo będzie jeszcze większe zamieszanie. No tak to wygląda niestety. Myślę jednak, że trzeba się cieszyć, że tymi dziećmi ktoś się zajmuje i stwarza im możliwość nauki w sprzyjających warunkach. Teraz widzę, żę w mojej klasie też były osoby, które potrzebowały indywidualnego podejścia, ale jeszcze kilka lat temu uchodzili po prostu za nieuków i wlekli się w ogonie. Dobrze, że w tym względzie coś się zmieniło na lepsze. Tygrysek ---> hehe trudne pytania zadajesz :) Kim chcę zostać jak dorosnę? To jest właśnie problem, Ja bardziej się widzę w jakiejś pracy biurowej. Chyba się nie nadaję do bezpośredniej pracy z ludzmi. Pożyjemy zobaczymy jak to sie wszystko ułoży. Gio ---> wspaniale cię widzieć w dużo lepszym nastroju niż kilka dni temu :D Mmmmm włoski, rewelacja. Pójdzie ci napewno bardzo dobrze, bo włoski podobno nie sprawia Polakom problemów, a poza tym znasz hiszpański, więc szybko będziesz szprechać po italiańsku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z samego rana :D :D: D :D :D zapomnialam juz jak swiat wyglada skoro swit :D ladnie wyglada, ale nie zamierzam tego codziennie sprawdzac :P Air -> uwielbiam czytac Twoje opisy klas :) Skoro o czytaniu mowa, piszesz cos??? :P :D Praca biurowa??????????? Naprawde??? To jest to, czego ja sie staram uniknac, ja tak nie chce, nie lubie... Elles -> juuuupi komp dziala :D Musze te lekarstwa pomoc, w koncu ile mozna???? Starczy juz!!!!!!!! Uwaga sle diabelskie fluidy ~~~~~~~~~~ to zeby sie skonczyly te Twoje wizyty u lekarzy wszelakich :D Mala -> Ty tak codzien o swicie..... 🌻 Majorek -> nowy dzien, nowy zapalal i pomysly na zakonczenie, zatem pisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, tylko na chwile i w wielkim pospiechu....mam dzis szaloony dzien. Rano dentysta, za chwile powazna rozmowa, ktora bede prowadzic, pozniej zebranie rodzicow w szkole. gdzies sie w miedzy czasie wpisze, ale nie obiecuje. Moja tesciowa jest boska, a jesli chodzi o fryzjerstwo to nie ma mocnych, kazda babka ktora czesala nie chodzi gdzie indziej tylko do niej. Nie zrazaja sie nawet duza odlegloscia i lokalizacja zakladu. Ze mna tylko nic sie nie da zrobic, bo na razie zapuszczam wlosy...kiedy skoncze - nie wiem. brak mi pomyslu;-) Akara, nie dołuj sie, choroba minie i znowu bedzie przepieknie....sciskam Cie goraco i cieplo pozdrawiam:-D Gio, Tiger - co z tym Tai Chi?? Nie wiem czy wiesz, ze jest taki kurs, co nie powinien kosztowac wiecej niz 50 zl za kwartal, bo organizuje to stowarzyszenie taoistycznego Tai Chi. podaje link: www.taichi.pl i tel. 6369093, 8456954 biegne na spotkanie see U

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrych ---> :D fajnie, że ci sie podobają moje opisy :) Nie piszę pracy, niestety. Teraz żyję tylko moimi praktykami. Opiekunka przyjęła mój konspekt na jutro, więc jutro pierwsza lekcja własnogłownie wymyślona. Szam ---> Tai Chi super sprawa :) Ja chciałam na jogę się zapisać, ale niestety za drogo jak dla mnie, więc zostaje mi książka i samodzielna praca nad harmonią ciała i umysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szamka, ja sie nie doluje glupim katarem, tylko jej sytuacja... Ten caly maz zachowuje sie paskudnie po tym jak kazala mu sie wyniesc (dom jest jej, on nie zarobil ani grosza od 15 lat), a przed tem sam postawil jej ultimatum: albo przestaniesz robic dramat i gadac o swoich uczuciach (znam kobiete, wiem, ze jest racjonalna i ma duuuuuuuuzo klasy, a \'gadac \'chciala, bo chciala zeby ich zwiazek sie rozwijal, zeby popracowali nad szczesciem ktorego ostatnio brakowalo w tym zwiazku) albo sie wynosze. A teraz nie ma sie dokad wyniesc, bo zlamanego grosza nie ma, a przyjaciol (malo ich ma, zraza do siebie ludzi w tempie ekspresowym) nie chce prosic o pomoc, za dumny chyba jest. Lece sie z nia spotkac, potrzeba jej chwili oddechu, bo on tylko sie rzuca i rzeczy w mieszkaniu rozbija, grrrrrrrrrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ... !!! Tigre ..dostalam zdjecia ..dzieki ! Noo..musze Ci jednak powiedziec całą prawde ( nie bylabym soba) !!! :D W nowej fryzurze wygladasz rewelacyjnie !!! ..to jest wlasnie fryz dla Ciebie ale ..no wlasnie ale ..musze Ci powiedziec dalej co mysle ! Ze wzgledu na owal buzi powinnas miec nieco inną wersje tej fryzury ..Tyl powinien byc taki jak jest .przedzialek i grzywka tez .natomiast przod powinien byc zdecydowanie dluzszy tzn ..pierwsze pazurki powinny zaczynac sie od kosci szczekowej dolnej ..nastepne pazurki proporcjonalnie nizej ..Roznica tylu do przodu musi byc wtedy ok ..5- 7 cm .! Zmienia to wtedy ( wydluza ogolnie ksztalt buzi ! Dziewczyny ..moze ktoras przyzna mi racje ..a jak nie ..to tylko moje zdanie ..!! :) P.S ..Moja corka nosi wlasnie taki fryz ..dlatego wiem jak to wyglada ..! Do tej fryzury używa prostownicy ..tak zeby wlosy z tylu byly calkiem gladkie ! Narazie ..🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ... !!! Tigre ..dostalam zdjecia ..dzieki ! Noo..musze Ci jednak powiedziec całą prawde ( nie bylabym soba) !!! :D W nowej fryzurze wygladasz rewelacyjnie !!! ..to jest wlasnie fryz dla Ciebie ale ..no wlasnie ale ..musze Ci powiedziec dalej co mysle ! Ze wzgledu na owal buzi powinnas miec nieco inną wersje tej fryzury ..Tyl powinien byc taki jak jest .przedzialek i grzywka tez .natomiast przod powinien byc zdecydowanie dluzszy tzn ..pierwsze pazurki powinny zaczynac sie od kosci szczekowej dolnej ..nastepne pazurki proporcjonalnie nizej ..Roznica tylu do przodu musi byc wtedy ok ..5- 7 cm .! Zmienia to wtedy ( wydluza ogolnie ksztalt buzi ! ) Dziewczyny ..moze ktoras przyzna mi racje ..a jak nie ..to tylko moje zdanie ..!! :) P.S ..Moja corka nosi wlasnie taki fryz ..dlatego wiem jak to wyglada ..! Do tej fryzury używa prostownicy ..tak zeby wlosy z tylu byly calkiem gladkie ! Narazie ..🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×