Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Margot ->❤️ Ciesze sie, ze sie podobaly :) Ja ostatnio szukam na necie wiecej jakis slodkich zdjec ale znalazlam tylko tyle :) To pierwsze mam na tapecie aktualnie :D Wiecie co, nie dosc, ze ucinaja bilety, to jeszcze slysze, ze maja nam obcinac stypendia, no niech ich wszystkich jasny szlag trafi! Co za kraj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys, no teraz to mnie zastrzelilas - ja niby nie poswiecam Ci uwagi... :o Alez poswiecam i to zobacz ile - cala wypowiedz jest dedykowana Tobie: ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ serce] 👄 👄 👄 👄 👄 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 👄 👄 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ serce]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys, dopisuje to 30 do adresu strony i nowej i nadal widze ciemnosc, dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku -> wysylam Ci maila, ktorego dostala Margot :) A\'propos jedzenia kaczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi Margotka ----> dziekuje, ot tak musialam troszke pomarudzic, bo nic specjalnie do mnie nie napisalas ;) Nie wiem czemu nie widzisz, ja widze wszystko... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak na piatkowy wieczor naprawde nas tu malo na posterunku :o Nie ma Borewicza, ktory by polewal, Gio, co by nastawila uszu ;) z wiadomych powodow niestety (z dobrego zrodla wiem, ze Gio nas czyta... - w koncu to \"Oko Moskwy\" :D Gio, kuku, POZDRAWIAMY :D I slemy buziaki 👄 👄 👄) :D A znudzony na Kubie i nie ma kto podstawiac pampersow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachni -----> cuuuuudne!!!!! :D bardzo mi sie podoba ta kaczuszka z czarna glowka z drugiego zdjecia :D Margotka ----> Kundelek netu niet, Kasiek oblewa inzyniera, a reszta gdzie?? ja brykam powoli w kierunku lozka, jeszcze sobie przed snem wszystko przejrze i powtorze :D Dobranoc 👄 Diablice :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie, a co sie dzieje z Gio??? Hallo??? Gio??? :D:D:D Kofana, ja tu Twojej rady potrzebuje!!! A\'propos 75F :D Bo dziewczyny bezboznice radza mi wszystko pokazac, ale ja sie jeszcze zastanawiam ;) Hehe :D To twoja robota Gio... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachni, jak chcesz znalezc inne - to szukaj po haslem \"Donald\" ;) :D Tylko sie nie przestrasz jak znajdziesz tam zdjecie \"Borewicza\", podobno Gio zwraca sie tak pieszczotkiwie do niego :P:D Nie wiem jak to jest ze stypendiami na francuskich uniwerkach, ale jedno jest pewne - stan toalet wola o pomste do nieba!! Sa takie, ktoych w ogole nikt nie sprzatal od wielu miesiecy!! Naprawde (wymioty) zdarzyly juz skisnac!! :o Tygrys, a kuku 🖐️ 🖐️ 🖐️ Probowalam wczoraj nowe sole z platkami kwaiatow, wiesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margotka, aaach i jak?? Ja musze te swoje oszczedzac, bo sa tak cudne, ze codzien chcialoby sie w nich moczyc :P Kachni ----> cio nasza opinia Ci nie wystarczy?? hihihi Gio osad jeszcze Ci potrzebny??? hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachni, Gio ma problemy ze swoim dostawca internetowym... Odcieli jej neta za to, ze niby ma niezaplacone rachunki (jakas tam \"wielmozna\" paniusia zapewne zapomniala zaksiegowac, co trzeba 😠) i teraz bidulka musi to wszystko odkrecac! Ale moze w poniedzialek Gio juz bedzie :) Wtedy na pewno doradzi Ci, co zrobic z tym \"WIELKIM\" fantem... a raczej WIELKIMI fantami :D Tygrysek, dobranoc 😴 To jutro o 12-tej mam trzymac kciuki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sluchajcie... zalamka z tymi biletami. Wlasnie sprawdzilam cennik i wyszlo na to, ze w ciagu dwoch miesiecy byly dwie podwyzki. W grudniu placilam 70 zl, w styczniu 75, a w lutm musze juz 77 zl. Fajnie, jak tak dalej bedzie, to sie przesiadam na hulajnoge !!! 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys, sole naprawde byly super :) Teraz mam jeszcze platki do wyprobowania - jak beda super, to jak tylko uporam sie z moimi przeprowadzkami, dostaniesz tez porcje ❤️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, biedna Gio! Ja moge miec tez problemy z dostepem do netu niebawem... W kwietniu konczy mi sie umowa, i chyba sie musze przesiasc na lacze radiowe. Nie wiem tylko, czy to jest godne zaufania. A tak powaznie, to nawet nie mam takiego wielgasnego problemu z tymi fantami ;) Zepne ten dekolt jakas broszeczka i po krzyku :) Juz nie mam sily chodzic po sklepach i polowac :( Tygrysku -> Trzymam za Ciebie kciuki, pokaz im, ze jestes the best!!! ❤️ Ja nie mam wynikow z kolokwium zaliczeniowego nadal, mimo, ze pisalam je 2 tygodnie temu. Koles sprawdzil 30 prac (z okolo stu) i wyladowal w szpitalu. Podobno to cos niegroznego, ale ma zostac na obserwacji. I pewni wszyscy beda musieli przedluzac sesje, bo on nie sprawdzi... 😡 No ale egzaminy przynajmniej zdane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachni. no niezle :o Ladne zdzierwstwo! :( Ze mnie tez SNCF (francuski odpowiednik PKP) zdziera jak moze, abonament prawie 100 euro miesiecznie plus bonusy w postaci strajkow i godzinnych niekiedy opoznien 😠 Tygrys, na pewno nie zapomne ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O w ryj... 100 euro ? :D No, ale Ty biedactwo chyba daleko dojezdzasz? Cos mi sie obilo o oczy ;) ze jakies 100 km? Cholibka... Co za los... nie oplaca sie zyc, kurna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachni, mnie tez czeka odcecie od internetu na czas przeprowadzki 😭 Zreszta nie wiem, co potem, bo chcemy zmienic providera... No nic, nie martwie sie na zapas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachni, tak 100 kilosow w jedna strone... co daje jakies 2,5 godzinki dziennie w pociagu :o Najgorsze jest to, ze pociagi jezdza rzadko - 4 dziennie w jednym kierunku, wiec jak sie spoznie na jeden, przychodzi mi troche poczekac na nastepny :o Ale pociag jest mimo wszystko wygodnym srodkiem lokomocji, wiec ogolnie nie marudze za duzo :) Zawsze mam cos pod reka do czytania, jedzenia tudziez rozkladam sie na dwoch siedzenaich i drzemam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze, ale to zeszlo, to jest moj 2900 wpis :o :D Niedlugo bedziemy oblewac moje 3000 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, to troszke jezdzisz! Kurcze, ale poswiecenie :) Podziwiam Cie Margot, powinnas o tym wiedziec :) Mam kolejny dylemat/problem :D W ogole cale moje zycie uslane jest dylematami, nie na darmo jestem spod Wagi... ech to niezdecydowanie :D Mianowicie w niedziele jest mala impreza rodzinna u mojego M w domu, Jego siostry maja imieniny. I o ile wiedzialabym nawet co kupic mlodszej (17 lat), to starszej (22) nie mam pojecia, zabijcie mnie, ale nie wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachni, nie ma czego podziwiac - ja to robie z przyjemnoscia, bo grunt to nie siedziec w domu :) Od czasu kiedy jezdze do Aix, nie dostaje w glowe :) Jesli zas chodzi o pomysly na prezenty... swieczki, kominki, ksiazka, zestaw kapielowy (sole, mydelka, olejki itp.), kadzidelka, srebrna bizuteria, piora, papeterie, czekoladki... Wiecej pomyslow na razie niestety brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej tam diabełki part II jak żyjecie? mam nadzieje że :classic_cool: ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot, ja to wszystko przemyslalam juz :D Wiesz, w tym problem, ze one sa takie... hm... nie wiem ... hm... modne - to chyba dobre slowo. Mlodsza wiesz, 17-stka wojujaca, slodkie ciuszki, pokoj ksiezniczki, itd... Jej np moglabym kupic jakis fajny komplecik bielizny - widzialam takie slodkie bawelniane w paseczki - koszulka i takie kochane majtusie... Ale starsza - mam po prostu zgryz! Ona ma 22 lata, slucha hip-hopu, pali, i zbyt kobieca nie jest :D Z takich rzeczy jak wymienilas, chyba by sie nie ucieszyla :D:D:D Nie wiem... ja tam sie z misiow czy innych podobnych prezentow zawsze ciesze, ale one sa troche wymagajace :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uska, owszem zyjemy a ta w ogole 🖐️ Kachni, no to nie wiem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padam na ryj, ale powiem Wam przed snem, ze Ami miewa sie dobrze, nawet bez jajeczek ;-). Troche byl zmaltretowany przez kilka godzin, ale juz doszedl do siebie i nawet zaczal mruczec i sie bawic. W tramwaju jak go wiozlam ciutke smierdzialo, bo sie posiusial biedaczek (o, o wilku mowa, wlasnie wskoczyl na stolik i bawi sie papierami) i kilka nastolatek zaczelo marszczyc nosy i robic glupie uwagi, wiec spojrzalam najbezczelniejszej w oczy i powiedzialam: \'jakbys ty miala operacje to tez bys smierdziala, przykro mi\' odpowiednim tonem (malo to logiczne, ale to inna sprawa :D). Momentalnie zapadla cisza i nawet drzwi mi przyciskiem otworzyly :D. Ja jestem stworzenie lagodne, ale jak ktos sie czepia kogos na kim mi zalezy to wara :D. Z innej beczki: we wtorek ide do znajomej z fitnessklubu zrobic ja na Sofie Loren (ma podobny typ urody, sama ja poprosilam), mam nadzieje, ze mi wyjdzie i ze pozwoli mi pstryknac kilka fotek :-). kasiek, GRATULACJE pani inzynier :D 👄. szamciu, siostrzyczko-wodniczko, jam tez z topielcowatych ;-) (wodnik z samiutkiego poczatka lutego). Wodnik rulezzzz ;-). Dark, fajna ta psinka, a Ty wcale nie wyszlas okropnie, niemadre stworzenie :P ;-). Kachni, moj starszy kot jest wykastrowany od jakis trzech lat i wcale nie jest plochliwy, na szczescie :-). Buziaki dla wszystkich, lece spac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znow musze Was budzic??? ;) :D :P Wstawajcie sloneczka moje kochane, albo pospijcie sobie, brzydko jest za oknem. Jednak przed 12 bardzo prosze sie obudzic :D Akara -----> brawo dla Ciebie!!! Calusek dla Amiego :D I koniecznie zrob zdjecia kolezanca a\'la Sophia Loren, po i przed stylizacja plssssss :D Kachni ---> a moze dla starszej cos ze sklepu ze smiesznymi rzeczami?? Drewniany plotek do odpukiwania?? Jakis smieszny kubasek?? Skarbonka swinka?? Lacze radiowe to nei jest dobry pomysl, odradzam. Moj bilet 30 dniowy kosztuje 33 zl, wiec w miare tanio. :) Margotka ----> Ty sie nic nie martw, necik to podstawa, wiec na pewno bedziesz go miala :D Uśka ----> :D :D :D a cio u Ciebie sie dzieje?? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ hej wszystkim :) Tygrys, chyba bedziemy musieli Cie zatrudnic jako etatowy budzik w zastepstwie budzika znudzonego bez mechanizmu :P:D Zawsze pierwsza piejesz jak kurok (czyzby Teleranek? ;) :D) na pobudke? Tylko uwazaj, bo teraz panuje ptasia grypa :P:D O 12-tej bede na posterunku :D ❤️ :D Akara, to super, ze kotek juz sie miewa lepiej :) Buziak dla niego 👄 i dla Ciebie 👄 Juz sie zapisuje na zdjecia a la Sophia Loren :D Haneczka 😭 nie chce sie otworzyc 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaa....psssiii..k!! to tak....se poczytałem ...i mniej więcej wiem co www.... materacu łóżkowym piszczy:D:D;) pewnie to co tera ...wyskrobie ..będzie miało mały sens(jakby zawsze miało ..większy:D;):P ) ..ale ..mam spore zaległości :P Dakota....hehe...bo ja zawsze chciałem na poczcie pracować podobało mi się zawsze jak pani ..waliła pieczęć ..datownikiem na list:D..więc ..teraz staram się ..jakoś ;):D Zosia ....straszebnie siem cieszem..że moje maile ..mogły Cię rozbawić:)...wiadoma sprawa że śmiech to podstawa:D..a skąd je biore...nie powiem ;):P:D hanka....jak to ...masz fote...obecnego faceta z ex-psem?!?...proszę mnie to rozrysować ..albo ..fote dosłać :D:D Air-ka...wszystkiego ...naj,naj....imieninowego:)🌻++10%gratis.......promocja była ;)...może i faktycznie do 3razy sztuka...obaczymy;). Ale bez radia możesz śpiewać ?:);) Margot....na nartach siem brykało...no,no:)...u nas ..śnieg popłynoł....:( i tandeta..cza czekać aż napada..na nowo. No ..się nie śmeje..bo to w szyi strzyknęło ...a nie w kolanie ;)...więc ..jak to było ..w tej restauracji...siadamy i gadamy :D:P:Dplotkaro :P:);)..sole to ja Ci dam ..ale trzeźwiące:P:D:D:D Szam....kopa lat..:)..trzym się dzielnie...moc jest z Tobą!!:) i wszystkiego Naj,naj..lepszego!!!🌻 oczywiście od życia :)..życzę teraz ..bo w poniedziałek ..mnie już nie będzie:) Tygrys..:D..widzę ..że podoba Ci się rola budzika:P:D:D. zaraz ...to Ty ..byłaś na Kubie ...czy odwrotnie :P:D;)hihihi... a wiesz ..że termofor się zawsze jakiś przyda :D. kciuki ..trzymane były ..ino letko ..zasmarkane;)ale trzymane:) Inga..hehe...masz 2 tyg..w plecy z czytaniem..ja po tyg..nie mogę nadrobić :D:D Kundel....2Leniu!:D...miło Cię czytać ..nawet jak się drzesz :D;) hasła nie zgubiłem ..a...Hans ..wiesz ..to tak dla kasztanów :D:P:D Kasiek ..jak zwykle ..w przeciągu..i jeszcze po ogien..:)..ech.....ale już Pani ..Inżynier!! z zapałkami ;)...Brawo!!!!gratulacje!!:) Znudzony...ech...pozazdrościć:)..takiego urlopu ..słonecznego ..i do tego 24h na bani:D..pozdrowienia ..dla Anielicy :) Kachni...hehe..ja też mam tak ze swoim kompem ...ale jak..go pacne w plecy..to zawsze ..ruszy :D:D...nie za dobrze ci ...ale odpoczywaj ...tyle Twojego :):P....a co z tym f75..czekam tez :D Akara..tez kiedyś miałem kota jakieś 8lat wstecz...i też był poddany sterylizacji...cały dzień potem ..dochodził do siebie..a na dodatek ..jak z niego zawsze był rozrabiaka..to po tym zabiegu...cos mu przeszło..wiadomo ...wycieli mu .... i się chłop uspokoiłkł potem już tylko zalegał na kanapie i przed miską...ostatnio jak byłem po syna ..u byłej teściowe...to go widziałem ...z kotem ..już nie wiele miał wspólnego..więcej już z lwem(mam na myśli wygląd..bo charakter my wycieli).. uśka ....dalej masz te ..gupie ryby?:D:D;):P co pływają w wodzie :D:D dla reszty ..Danonów..po patyczku:P;):D🌻 aaaaaaa......psi.................k!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D :D :D Nio tym razem sie postaraliscie i kciuki porzadnie trzymaliscie dziekuje :D ZDALAM!!! Bez najmniejszego problemu :D :D :D Moc piekielna byla ze mna :D :D :D :D :D Wieczorem wychodze to opic, wzniose toast i za Was :D Pelnoetatpwym budzkiem byc nie chce, bo jeszcze kiedys bede miala wolna i cio wtedy?? Powinnam sie zerwac z rana, zeby Was budzic?? O nieee, dziekuje wole sie w lozku powylegiwac :) Na jutro prosze mi znalesc zastepce, bo zamierzam sie wyspac, w koncu :D Borewicz ----> zasmarkane ale skuteczny byly!!! dziekuje :D Ja bylam U Kuby sasiada oraz teleportem na Kubie u Znudzonego :D Eee?? jaki termofor?? hmmm :D Ach, oczywiscie, wysylam Ci cala wielka pake zdrowka !!! :D Margot ----> juz mozesz z postreunku zejsc :) W ogole facet sie znow spoznil i zaczelam pisac o 13 dopiero wrrr Ja nie pieje a budze Was buziaczkami i innymi metodami, od piania vel spiewania jest Air :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×