Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

100 lat dla Tajgerka :D 🌻 ❤️ :D :D 🌻 ❤️ :D :D 🌻 ❤️ :D :D 🌻 ❤️ :D :D 🌻 ❤️ :D :D 🌻 ❤️ niech nam zyje jak najdluzej i jeszcze raz :D:D:D 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja żłopiąc kawę sięgam po brąz ... łazienka się suszy, dywan się suszy, mam nadzieje że nic nam się nie zalęgnie... a do firmy na rozmowę idę o 15 dzis, proszę o wsparcie moralne :) miłego dnia Robaczkom wszytskim 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak zawsze melduje sie na bacznosc gotowa do pracy hmmm i nie tylko :) napisze cos wiecej w piatek albo moze i dzis ale ciiii mam zamiar juz dzis sie podłaczyc ale poki co to trza było sformatowac kompa wiec moze juz albo jutro... cmokerki dla wszystkich, aaa mała - ja nie wiem czy w tym tygodniu dam rade ale w przyszłym to bardzo chetnie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak się rozpisałam że mi margot sprzed nocha brąz zabrała :D A co, Tygrysica ma jakieś świeto ?? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigre - stoooooooooooo laaaaaaaaaat 🌻 Mag_a - no to trudno - troszke czasu uplynie zanim sie zobaczymy, bo ja w Wwce bede ponownie pewnie dopiero na Swieta ... Bozego Narodzenia spadam bo trzeba posprzatac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigre; Happy birthday to you, happy birthday to you, happy biiiiirthdaaaaay (*straszliwie falszujac*) dear Tiger, HAPPY Birthday to youuuuuuuuuuuuu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sto lat sto lat sto lat sto lat wszystkiego naj... duzo szczescia i radosci i usmiechu od ucha do ucha mała - no trudno... a jutro oktorej i gdzie bys mogła ... bo musiałabym wszystko zlukac i wtedy bym wiedziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zignorowano moje pytanie, więc na wszelki wypadek, życzenia dla Tygrysicowej :) zyczę dużo małych radości, chwil które się pamięta do końca zycia, a przede wszytskim życzę Ci żebyś umiała się cieszyć tym wszytskim co masz, bo to podstawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje oczywiscie dla Tajgerka były... chyba ze ktos tez ma dzis swieto.. chyba dzis mnie troche zakrecilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje oczywiscie dla Tajgerka były... chyba ze ktos tez ma dzis swieto.. chyba dzis mnie troche zakrecilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka 🖐️ Ja to nie mam zadnych szanas na medal, pomimo ze tak wczesnie wstaje. :D akara jesli to wyszlo przez przypadek, to jest to genialny przypadek i cholernie mi sie podoba :) Jesli bedziecie w poblizu :) to zamawiam malowanie sciany (ale koniecznie przypadkowe) :D a puki co to daje mu nagrode nobla w dziedzinie artystycznego malarstwa sciennego. :) Arafatowi zemdlalo sie dzisiaj, boji sie wyjechac z Romali bo moga go nie wpuscic spowrotem. kluska ja gdy jeszcze mieszkalem w Polsce, zamknelismy mieszkanie i pojechalismy na oboz harcerski, (oboje z Anielica bylismy harcerzami) i po paru dniach dzwonia do nas z Polkowic, ze zalewamy caly dom od 4pietra w dol. No wiec ktos zakrecil ze spoldzielni wode, a my z Jastrzebiej Gory (nad morzem) jedziemy do domy pociagiem, mieszkanie nasze bylo cale zalane, dywany meble wszystko. Jeden dzien nam zajelo zeby popodnosic wszystko do gory aby wyschlo i na drugi dzien wrocilismy nad morze. A wszystko przez automatyczna pralke w ktorej puscila zlaczka do wody. Dobrze za mielismy mieszkanie ubezpieczone. Dora pociesz hrabiego, niech nie mysli za duzo o problemach w pracy i niech sie wyluzuje. Trzymam kciuki za ciebie ❤️ mala dzieki za fluidy :D Kaya dzieki :D Daimon lysy od urodzenia :D lysy sie urodzilem i lysym umre :D kasiek dzieki :) za zdjecia tez :) majorek ja mysle ze cos jeste w tym co piszesz, nigdy nie wiadomo co nam jest przeznaczone.:D Margot a z jakiej okazji 100lat dla tygryska? :) ale tak na wszelki wypadek Tygrysek 100lat ❤️ i 🌼 cdn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka 🖐️ Ja to nie mam zadnych szanas na medal, pomimo ze tak wczesnie wstaje. :D akara jesli to wyszlo przez przypadek, to jest to genialny przypadek i cholernie mi sie podoba :) Jesli bedziecie w poblizu :) to zamawiam malowanie sciany (ale koniecznie przypadkowe) :D a puki co to daje mu nagrode nobla w dziedzinie artystycznego malarstwa sciennego. :) Arafatowi zemdlalo sie dzisiaj, boji sie wyjechac z Romali bo moga go nie wpuscic spowrotem. kluska ja gdy jeszcze mieszkalem w Polsce, zamknelismy mieszkanie i pojechalismy na oboz harcerski, (oboje z Anielica bylismy harcerzami) i po paru dniach dzwonia do nas z Polkowic, ze zalewamy caly dom od 4pietra w dol. No wiec ktos zakrecil ze spoldzielni wode, a my z Jastrzebiej Gory (nad morzem) jedziemy do domy pociagiem, mieszkanie nasze bylo cale zalane, dywany meble wszystko. Jeden dzien nam zajelo zeby popodnosic wszystko do gory aby wyschlo i na drugi dzien wrocilismy nad morze. A wszystko przez automatyczna pralke w ktorej puscila zlaczka do wody. Dobrze za mielismy mieszkanie ubezpieczone. Dora pociesz hrabiego, niech nie mysli za duzo o problemach w pracy i niech sie wyluzuje. Trzymam kciuki za ciebie ❤️ mala dzieki za fluidy :D Kaya dzieki :D Daimon lysy od urodzenia :D lysy sie urodzilem i lysym umre :D kasiek dzieki :) za zdjecia tez :) majorek ja mysle ze cos jeste w tym co piszesz, nigdy nie wiadomo co nam jest przeznaczone.:D Margot a z jakiej okazji 100lat dla tygryska? :) ale tak na wszelki wypadek Tygrysek 100lat ❤️ i 🌼 cdn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znudzony - wkoncu otworzyłam te zdjecia.. sa super sciezka wyszła naprawde bardzo fajnie mi sie podobało to zdjecie gołąbka i kici.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mag_a - dziekuje za zdjecia! 🌻 :) Odwdziecze sie zaraz tym samym :) Znudzony - Tygrysek ma dzisiaj 18-tke :D Chyba wiecozrem szykuje sie wiec prawdziwa impreza :D Kaya - zamawiam sobie u Ciebie ten przepis na twarozek :D Mam tez nadzieje, ze wkrotce uporasz sie z problemami ❤️ Akara - zcyzbys wysylala jakies nowe zdjecia? Jelsi tak, to poprosze i dla mnie :) kluska - przykro mi z powodu lazienki :( Daimon - Tobie rowniez bardzo dziekuje za zdjecia 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mag_a - dziekuje za zdjecia! 🌻 :) Odwdziecze sie zaraz tym samym :) Znudzony - Tygrysek ma dzisiaj 18-tke :D Chyba wiecozrem szykuje sie wiec prawdziwa impreza :D Kaya - zamawiam sobie u Ciebie ten przepis na twarozek :D Mam tez nadzieje, ze wkrotce uporasz sie z problemami ❤️ Akara - zcyzbys wysylala jakies nowe zdjecia? Jelsi tak, to poprosze i dla mnie :) kluska - przykro mi z powodu lazienki :( Daimon - Tobie rowniez bardzo dziekuje za zdjecia 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEKUJE, DZIEKUJE, DZIEKUJE za zyczenia :D 👄 👄 👄 :D :D :D Jak na razie spedzilam kilka godzin na zakupach z kolezanka ;) :D wbrew pozorom kupilam jedynie bluzke (a raczej ona mi ;) ) hihihi nogi mi odpadaja, bo lazilysmy 6h :D :D :D Zobaczymy jeszcze co bedzie wieczorem.... jakby co zostawiam Wam szampana i tort :D [szampan0 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEKUJE, DZIEKUJE, DZIEKUJE za zyczenia :D 👄 👄 👄 :D :D :D Jak na razie spedzilam kilka godzin na zakupach z kolezanka ;) :D wbrew pozorom kupilam jedynie bluzke (a raczej ona mi ;) ) hihihi nogi mi odpadaja, bo lazilysmy 6h :D :D :D Zobaczymy jeszcze co bedzie wieczorem.... jakby co zostawiam Wam szampana i tort :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra. Wróciłam z firmy, staż zaczynam oficjalnie 8.11, nieoficjalnie 10.11, bo muszę zrobić ten sanepid, ale jest nieźle. Tylko godziny, 9-17, a wolałabym 8-16, ale trudno. jestem bardzo zmęczona, ale to chyba wina pogody, bo jest wstrętna... z dziadkiem niedobrze :( Trzymajcie kciuki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluska - dzisiaj jade do Aniola, wiec dla Warszawiakow dostepna jestem tylko pod telefonem komorkowym no to trzymcie sie cieplo zloto oddaje w inne rece :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam :D Ale dziś się śpiewnie tu zrobiło ;);) Tygrysek 👄 Wszystkiego najlepszego w życiu niech zawsze Cię spotyka, 🌼 a marzenia spełniają się garściami :D 🌼 Żyj długo i szczęśliwie :D:D ❤️ A wieczorem to biba będzie :D Mała jak widzę, tą 6tą godzinę koło Twego nicku, to tak mi się ... brr robi ;) ;) Margot dzięki, że dałaś znać o Tigerku ;) :) Mag_a powodzenia w \"walce\" z kompem ;) Akara moje uszy... ;) ;) :P :P Ściana fajtycznie niezła, jakby profesjonalny malarz to robił :D Ty też fajnie wyszłaś, a to drugie zdjęcie - niezłe :) Wszyscy Twoi ukochani :D Anioł i kociaki :) fajnie je zobaczyć, bo słodkie są :D a każdy inny ;) Znudzony a tak z ciekawości, to jaki był poziom wody? i czy nie wylała się ostro jak drzwi otworzyliście? ;) :D:D Otóż to, że nie wiadomo :) Czasem możemy się w ogóle nie spodziewać ;) Kluska, no to fajnie :) wszystko się ułożyło ;) A o dziadku myśl pozytywnie, odgoń złe myśli. Trzymam kciuki, bo przecież musi być lepiej 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majorek :) nie wylala sie bo woda byla juz zakrecona przez spoldzielnie. Prawdziwe usuwanie skutkow powodzi zaczelo sie jak wrocilismy z obozu. :) ale jakos to przezylismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×