Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Ja pamiętam, jak mi (kiedyś już dawno i mam nadzieję, więcej nigdy) zaczęło kapać z sufitu :) przez pół mieszkania :) naczyń brakowało do podstawiania prawie ;) bo jak nie było wody (jakaś awaria czy coś), to sobie sąsiedzi z góry kurkami pokręcili a potem jak włączyli znów wodę, to mocny strumień leciał.. a nikogo w domu wtedy nie było.. Bore i jak ? nasza ukochana już dotarła? ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D Blazen -> dziekuje 👄 :) Kluska -> trzymam kciuki i wypowiadam zyczenie: \"Niech dziadek Kluseczki wroci do zdrowia\" 🌻 Majorek -> merci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję wszytskim ślicznym ludziom za dobre słowa :) Tygrysku, dziadek już do zdrowia nie wróci, ale żeby się już nic nie komplikowało.... Margot, łazienka jakoś przezyje, dzięki za wsparcie, tylko te mokre dywany przyprawiaja mnie o dreszczyk na plecach ...brrrr Mała, dziekuję, przytulańsko jest bardzo dobrą formą wsparcia 🌼 Majorek, jutro świtem mam autobus i będę półtorej godziny podczas jazdy produkować pozytywne fluidy i wysyłać na południe polski...może dotrą :) ściskam, zajrzę jeszcze jutro pożegnać się z wami na parę dni... ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestancie tyle pisac bo nie nadazam za wami .. Tygrysek ..>> dla ciebie specjalne zyczenia ale na e-mailu!!❤️ Dziekuje wszystkim za ostatnie zdjecia ..👄 Pozdrawiam wszystkich ..a teraz sobie poczytam ..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..ja tak ..na jednej ..nodze ..bo drugą w progu..... Tygrys🌻...wszystkiego ..NAJNAJNAJNAJNAJNAJNAJNAJNAJNAJNAJNAJNAJNAJNAJNAJNAJNAJNAJNAJNAJLEPSZEGO!!!!!!!!!!!!..z okazji ..18stk.... no ...to ..tyle......pojawiam..się i znikam ..i znikam ...i znikam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakto nic sie nie dzieje??? ja tam mam wirtualna impre :P :D Gio -> nie nie ma :( Borewicz -> merci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakto nic sie nie dzieje??? ja tam mam wirtualna impre :P :D Gio -> nie nie ma :( Borewicz -> merci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha!! wiedziałam, że jak się odezwę, to poleci lawina ;) :) :P Gio noo nie moge Ci zagwarantować, że nie będe pisać :P Czytaj czytaj i szybko wracaj do nas ;) J23 uprawiasz skoki na jednej nodze? :D i jeszcze się w zebrę bawi .. ;) ;) Tygrysek no to czemu dopiero teraz mówisz? ;) :) :P ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrysek ---> sto lat kochany futrzku, żeby ci cały czas słonko świeciło, żeby faceci zgarniali pyłki spod twoich stóp, żeby cię nigdy żadne chorubsko nie dopadło i ogólnie wszystkiego naj naj :D 👄 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Dziękuję za zdjęcia tym, którzy mi przysłali :) No i w końcu udało mi się dotrzeć na kafeterię bo od rana próbuję. Coś mi się blokuje, wygasa, miga. Ale się w końcu udało, uffff jaka ulga :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba :P ;) ale ze Ty baba, to ja już sama ciasto pokroiłam :) :) oo wystarczy Ci taki duży kawałek jak 1/4 tortu? :D:D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojoj, ale gafa...spoznilam sie z zyczeniami dla Tygrysa...:O Tygrysku, przyjmij spoznione... ....stkiego NAJNAJNAJ ...pomyslow na nowe szalenstwa (tylko nie za bardzo szalone;):) ) ...duzo zdrowka ...radosci ...i w ogole FSZYSTKIEGO!!! 🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻 Znudzony, czemu jeszcze nie dostalam od ciebie ZADNEGO zdjecia? :O Mala, jak TY to robisz...ja nigdy nie dostane zlotego medalu bo jestem 😴 pozdrowienia dla wszystkich🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daimon, dziekuje baaaaaaaaaaaaaardzo :D 👄 :D ale dlaczego mam sie ograniczac w szalenstwie?? spojrz na ma stopke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daimon a Ty o tej porze dopiero ? ;) :) :P Ja tam wolę pospać.. trudno.. gablotka medalwa będzie pusta :D:D Tiger ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku, no dobrze...i tak zrobisz po swojemu...:) Majorku, jakos tak wyszlo...:). jestem nocny marek a w dzien dlugo spie niestety :( szanse na jakikolwiek medal marne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję że potem ktoś się zamieni, bo złota nie lubię :) Do zobaczenia, jadę zaraz do domu na parę dni, będę w poniedziałek, trzymajcie się ciepło, będę tęsknić ❤️ papapapapappapapappa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie moge zamienic, zwlaszcza, ze nigdy uczciwie zlota nie zdobede ;):). Akara- dzieki :) ja tez do domku jade i najprawdopodobniej nie bedzie mnie kilka dni na diablach trzymajcie sie cieplo 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tej godzinie i jeszcze medal mam?? WOW :D Daimon -> 🖐️ :D Kluska -> odpocznij sobie w weekend i sil nabierz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka 🖐️ Wczoraj wysiadl mi net. Cos musial internet \"prowajder\" namieszac. Daimon zdjecia wyslane, musialem jakos ciebie przegapi, albo nie zglosilas sie predzej, bo ja wysylalem tylko tym ktorzy o nie prosili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Państwa w ten piękny dzionek :D Kluska :) Jedno chyba przeżyjesz jakoś :) to tak na drogę :D :P Baw siędobrze w domku ;) Daimon masz za to srebro - no brawo :) jak na śpiocha to extra wynik :D:D Tobie też w takim razie życzę miłego pobytu w domku ;) Tygrysek i jak po urodzinach ? :) Szok medalowy :D:D chyba dzięki Małej :) Akara miłej nauki ;) Znudzony jakby co to go miotłą pogoń ;) albo widlami ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam :) U mnie dzisiaj deszczowo za oknem wiec siedze w domu na przemian przed kompem sluchajac muzyczki lub nad ksiazka... przy herbatce! :) Jak mi dobrze :) Znudzony, Mag_a, Daimon - zaraz wysle Wam zdjecia :) Elles - widze, ze dzisiaj rozdajesz usmiechy na lewao i prawo ;):D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot sprawdzilem ale widze ze jeszcze sie nie uporalas z wyslaniem. Ale i tak ci dziekuje za dobre checi :D majorek ten moj internet service provider gdy zadzwonilem do niego powiedzial mi ze musze zmienic adres do \"logowania\" prawde mowiac nie podoba mi sie to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×