Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Ukulturalnialam sie... 2h w Zachecie, bo dzis wstep za darmo, a potem arcydlugi spacerek.... dzisiejszy \"kandydat\" (ale na co??) jest przesympatycznym i najslodszym facetem jakiego znam :D Nina -> wiec tak umawiam sie na: - piwo - pizze - kino - spacer - rower - impreze - motor - 1 dniowy wypad do knajpy na Mazurach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigre no i co z tego że ta baza netowa to z Warszawy...a daleko mi tam do Wawki? :P ilekroć jestem w stolycy to zachaczam o CSW (ale ja współczesnej sztuki nie łapie...kwadracik na białej ścianie jest dla mnie tylko kwadracikiem :) )...ale w Zachęcie nie byłam, chyba musze koniecznie się tam do was wybrać :) ide spać. dobrej nocki diabołkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALe sliczny sloneczny dzien :D dzis jade na basen i mam zamiar zrobic to rowerkiem!! :D Kasiek, zatem stworz wlasna baze ;) Do Zachety idz w czw. wtedy jest wstep za darmo... choc ja tych kwadracikow takze nie rozumiem... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć :) U mnie też piękny słoneczny dzień. Umyłam sobie okno w pokoju, zupełnie inaczej wygląda :D A zaraz idę na wystawę fotografii z Micholem, który dzisiaj pracuje krócej :) Życzę wszystkim udanego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigrze... :-) Nie przypominam sobie, żebyśmy się na wczoraj umawiali (??) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cudna pogoda... a ja juz rozumiem co to znaczy, iz miesnie pala zywym ogniem... W moim przypadku chodzi o uda... nie wiem z czym przesadzilam ale gdy dzis jadac do pracy (Ach, ach jak fajnie jest moc znow to powiedziec) zaliczalam gorke, myslalam, ze nie dam rady... nawet sie zatrzymac nie moglam, bo to byl zakret i jechalam ulica... ale dalam rade!! i nawet wrocic dalam rade :D Na basenie bedzie super!! Sama moge plywac, korzystac z sauny, silowni i aerobicu (tego akurat nie lubie ) EXTRA!! Linking -> zatem umowmy sie na ndz, bo sobote mam juz zarezerwowana ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam :) Wczoraj niby było ciepło (15 st) i słonko świeciło, to ja jakoś tego nie czułam, bo wiał wiatr.. i w nogi było mi zimno ;) :P Dziś za to piękny dzionek :D:D żadnej chmurki na niebie :) A piękny nie tylko z powodu pogody :) Dzisiaj byliśmy z Aniołem na usg :D (na szczęście udało mi się wziąć dzień wolny) i widzieliśmy naszego bobaska ;) :D:D:D Nina :D pogłaskałam :) ;) Ja widziałam w programie tv o filmach (Kinomaniak) coś o tym filmie - i wydaje mi się, że jest taki spokojny, ciepły, trochę innych od tej całej zachodniej komerchy ;) O Obłędzie też coś było, ale za bardzo nie pamiętam.. chyba trochę taki jak i jego tytuł.. ;) Co do perfum, to mi się podoba Pink Suede z Avonu (prezent od Anioła), ładnyy jest też J\'adore Diora (też prezent, ale od cioci ;) ) piszę łądny, bo używam go na najspecjalniejsze okazje i nie jestem obyta z zapachem :) A w ogóle, to teraz te wszystkie perfumy jakie mama, to prezenty :D - w tym 3 od Anioła ;) ;) Tygrysek no niezła jesteś :) jednego nie było, to zadzwoniła po drugiego :D Hehe ja na początku studiów to też miałam kumpli samych z neciku (jak odkryłam to cenne źródło rozrywki :D ). A w pracy świetnie? :D:D Saszka chłopczyk.. ;) ;) teraz chyba nie ma problemu, bo mam długie włosy.. ;) ale kiedyś jak miałam krótkie (początki liceum) i nie ubierałam się super kobieco.. zwłaszcza zimniejszą porą.. to parę razy miałam wrażenie... że mogłam zostać w pierwszej chwili za chłopca wzięta ;) A tak poza tym, to ten mój młody wygląd przeszkadzał, jak np. na dyskotekach interesowali się chłopcy z niższej kategorii wiekowej, a nie tej co powinni :D:D Aaa łapę wyliczankę wiekową - i już przynajmniej wiem ile masz tych pociech swych :D Air ona je robi na sankach i to jest najlepsze :D ale brzuszek ma niezły, zresztą wzięła się za ćwiczenia i dietę (tylko głupią taką nastolatkową typu niejedzenie wieczorem itp) jak zaczęli mówić, że jest gruba.. no i się zrobiła szczupła ;) Linking! 🖐️ kopę lat :) w końcu Cię tu przywiało :D a mało tu chłopa ostatnio.. ;) Noo nieźle przepuściłeś myśl przez wyżymaczkę translatorową.. i wyszło przeciwieństwo niezłe ;) ;) :D:D Kasiek no jakby dbam .. ;) ;) :P 🌼 dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis mam slub i wesele ( oczywiscie nie swoje :P ).... więc pewnie mnie nie będzie... :P tak w ogole, to kupiłam sobie beznadziejne buty... i chyba wstyd mi będzie isc na tą uroczystosc... ehhh... niestety nie było innych ładnych na moj rozmiar, który nagle z 38.5, a takze 39 (adidaski itp) zmienił się na 36, 37... :/ nie wiem, jak to się stało, ale podobno mam zbyt wąską stopę.... Sorry, ze takie pierdołki gadam, ale spac mi się chce... Pozdrawiam Aska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejny piekny sloneczny dzien... ale chyba smigac na rowerku dzis rady nie dam, wiec wezme psa i moze kolezanka na dluugi spacer :) Asienko -> hihi ja mam za to chyba za szeroka stope... a z ta numeracja to szkoda gadac... baw sie dzis dobrze :) Majorek -> a co?? nie bede przeciez wieczoru marnowac!! jak nie jeden to drugi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolna sobota u Niny: - umyłam wszystkie okna - przesadziłam kwiatka - posegregowałam zaległe dokumenty i odnalazłam 2 niezaplacone rachunki (!) - zrobiłam obiad - zrobiłam pranie No! A na 18.00 idziemy do znajomych na grilla to sobie odpoczne i pośmieję się, bo ekipa jest mocna :) Pozdrawiam wszystkich serdecznie. za oknem prawie lato, mój D. robi postępy w tworzeniu wirtualnego na razie ogródka, bo wywozi gruz z działki a potem ma zamiar wkopać kilka słupków mocujących irtualny płot. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nina ty chyba jesteś moją bratnią duszą :D Te okna, ćwiczenia, grill (tylko, że ja jutro) :P Widzę, że wszędzie lato się robi, chociaż jutro u mnie zapowiadają opady, ale co tam. Uczę się trochę do obrony, ale pogoda taka cudna, że mi się nie chce. Idę dziś na \"Gwiezdne wojny\" :PMoże mnie spytają o space operę to będę mogła opowiedzieć :D I w Poznaniu jest dzisiaj \"Noc w muzeum\", muzea otwrte do 1-2 w nocy i za darmo, to się wieczorem trochę odchamię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam ze spacerku po parku z psem :) alez superasna pogoda jest :) a wieczorkiem ide na parapetowe do starych znajomych... mam dwoch kandydatow jako moich towarzysz do wyboru... chyba powinnam sie szybciej zdecydowac, ktorego brac, bo sie okaze, ze zaden nie moze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ..ale dawno was nie czytałem :) u mnie to chroniczny brak czasu, w zasadzie to na wszystko, wczoraj wrócilem do domu zwalilem tylko torby i na piwo ze znajomymi, dzis wyjazd za miasto na grila i małe strzelanie :) jutro rowerek wizyta u rodziców, rowerek ..i pewnie też piwo ;) Gio -> dzieki za sms-a sorki że nie odpisałem ..ale zapomniałem, byłem na obrotach, wiele sie w tym momencie działo i mi umkneło:) No! a w poniedziałek ..jazda do wawki :) i może uda się Tygrysa, Gio, Szam spotkać :) jak znajde chwile to podeśle jakieś fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ..co niektorzy wiedza co u mnie z prywatnych rozmow bo moje sprawy nie nadaja sie na forum.! Dopiero niedawno wrocilam od mojej ciotki nocnym autobusem bo sie zasiedzialam ..Dzisiaj mialam przeglad 50 siecioletniego dobytku..czyli ..setki pierdol typu pamiatki ..nawet niektore rzeczy ciekawe jakies dzbanuszki ..figurki..pamiatki z Zakopanego typu miniaturowe ciupagi i jakis baca z owieczkami na hali... Mialam trzy kursy do smietnika ...Troche zabralam do domu bo szkoda wszystko wyrzucac... Ale mam bajer ..:D...zdrewna zrobione ..taki osiol co mu sie wklada gdzies tam papierosa ..naciska sie ogon a on ..odbytem wyrzuca papierosa ..ze niby czestuje spod ogona ..:D Wzielam to ..swietny jest ..! I tak spedzilam 3/4 soboty na segregowaniu rodzinnych pamiatek ..!!! Borewicz >>.. to byl tylko sms informacyjny o zmianie numeru ..:P Sluchajcie ..pomalu kazdemu kto mial wczesniejszy moj numer na komorke podam nowy bo nie udalo mi sie zachowac starego .. Zobaczcie jaka paranoja ..przy przedluzeniu umowy na nastepne dwa lata ..cena Nokii 6610i przy taryfie 55 wynosila 199.oo zl..bo mialam male rachunki i firma na mnie stracila ( nie zwrocila im sie Nokia 3510i )..wiec napisalam rezygnacje z numeru i podpisalam nowa umowe ..rowniez na taryfe 55 ( 75 minut darmowych ) ..i tu zaplacilam za nokie 6610i ...1 zloty ..!!! Pozdraiwam wszystkich ogolnie bo padam na pysk ..musze troche poczytac co sie u was dzieje .. Aha ..dziekuje Szszce i Szamance za zdjecia ... Innym za maile z roznosciami .. Wybaczcie ze malo mnie na Diablach ..ale nikt nie chcialby sie zemna zamienic .. Moje zycie to \"huragan i burze z piorunami\" !!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witajcie Diabelki :) Co slychac? :) Majorku - ode mnie też poglaskaj Malenstwo ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spioszki z Was sa!! A moze wszyscy odsypiaja wczorajsze szalenstwa?? ja tam juz wstalam :D super bylo na imprezce a poszlam... kims calkiem innym w koncu :P :D taka jestem okropna!! ale bylo naprawde badzo fajnie :) Borek -> to dawaj jakos znac wczesniej co z tym poniedzalkiem, bo jedno spotkanie w planach, wiec jakby co bede je przekladac (zaden problem) Gio -> ❤️ 🌻 super taki osiolek!!! na spotkaniu musisz koniecznie opowiedziec, co jeszcze ciekawe znalazlas :) Kachni -> 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spioszki z Was sa!! A moze wszyscy odsypiaja wczorajsze szalenstwa?? ja tam juz wstalam :D super bylo na imprezce a poszlam... kims calkiem innym w koncu :P :D taka jestem okropna!! ale bylo naprawde badzo fajnie :) Borek -> to dawaj jakos znac wczesniej co z tym poniedzalkiem, bo jedno spotkanie w planach, wiec jakby co bede je przekladac (zaden problem) Gio -> ❤️ 🌻 super taki osiolek!!! na spotkaniu musisz koniecznie opowiedziec, co jeszcze ciekawe znalazlas :) Kachni -> 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, człowiek się stara, stara, a potem jedyne co po nim zostaje godnego uwagi to osiołek...(wiem jaki, bo teściowa ma takiego w swoich zasobach). I dobrze, że przygarnął tego osiołka, boby nic nie zostało... Trzymaj się Gio....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale superasnie sie dzis rowerkowalam!!! na scizekach rowerowych byl straszny tlok, wiec przecieralysmy rozne szlaki nad Wisla.... naprawde jest mnostwo extra miejsc o ktorych istnieniu nie mialam pojecia.... znalzlysmy nawet mini plaze, wiec bylo troche opalania :) zyc nie umierac!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysie jak się ciebie czyta to aż człowiekowi się micha cieszy- o tak :) ! ja zakończyłam weekend z przyjaciółmi na piwku pośród pieknej zieleni i na planowaniu urlopowego wyjazdu :) Dopiero do mnie dotarło, że ten tydzień pracy ma 3 dni, więc muszę się zmieścić z wszystkimi sprawami do środy! A za to potem- la-ba!!! Buziaki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gio - no, cieszę się, że się pojawiłaś :D Ja też wiem jak ten osiołek wygląda, bo mój wujek ma takiego. Całe dzieciństwo się nim bawiłam :) Może dlatego nie zaczęłam palić papierosów :P Tygrysek - dzięki za zdjęcia :) Faktycznie fajne miejsce, z tego co zobaczyłam na tych malutkich fotkach :) hihi to super frajda znaleźć takie ustronne miejsce :) Borewicz - tobie też dziękuję za zdjęcia z ostatnich twoich wypadów :D Wiecie co? możliwe, że ja będę mogła być w Warszawie 7 czerwca. Michał jedzie na jakąś konferencję, więc bym się z nim zabrała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjecia sa malutkie, bo nie mam cyfry, wiec byly z komory pstrykane... ;) aha jak nie dostal a chcialby fotki to prosze krzyczec :) Air\'ek -> ale super by bylo!!!! Kombinuj, kombinuj i koniecznie sie z nim zabierz!! :D Nina -> hihi ciesze sie, ze takie reakcje wywoluje :) ostatnio mam super humorek... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam :) czy u was też taki upał od rana? Pędzę do pracy, bo milion spraw na mnie czeka.... Będę późno wieczorem w domku....może nie rozpuszczę sie w aucie z \"mechaniczno-manualną\" klimatyzacją- czytaj: ręcznie pootwierane okna :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez taki upal :D :D :D ale ja to luuuuuuuuuubie!!! dzis jestem umowiona z zaleglym panem M. na pizze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Idzie burza :) Dzień jest strasznie parny, ale idzie z południa taka duża, granatowa chmura, mam nadzieję, że odświeży powietrze. Byłam dziś u fryzjera, poprawiam sobie chumor przed jutrzejszą obroną :D Jeszcze się nie denerwuję, ale jutro będę miała motyle w brzuchu od rana, a egzamin dopiero o 13. Tygrysek - no postaram się przyjechać, dam znać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Nic nie wiem - nic nie czytałam. Ja tylko na chwilę, dać znać, że u mnie ok ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość humor jesli juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla pani mgr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Korektor czuwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez bylo fantastycznie..... dopiero wrocilam, bo pizze, trzeba bylo piwem popic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×