Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Blanka*

STARAM SIE O DZIECKO NA WRZESIEŃ 2008- KTO ZE MNA?

Polecane posty

ja klopoto tez mam z prezentem, ale zawsze kupuje mojemu chlopowi koszule. ma ich cala szafe bo musi nosic do pracy wiec jedna wiecej sie przydaje. Tymbardziej, ze on tylko raz zaklada i pierze. Dobrze, ze sam sobie prasuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agabii
Witajcie babeczki Będzie mi bardzo miło jeśli przyjmiecie mnie siebie. Mam juz córeczke, która ma 7 lat i własnie drygi cykl staramy sie o synka (?) . Bardzo bym chciał do Was sie przyłaczyć i dzielić swoimi doswiadczeniami i przemyśleniami. Z coreczką wyszło nam za trzecim razem więc teraz nie nastawiam się żeby sie nie rozczarować. Pozdrawiam i trzymam kciuki za Was wszystkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agabii
Przepraszam za literówki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dziewczyny 🌼 czyli zostaje tak jak było od początku:D biorę tą pierwszą i niebieską piżamusię:D chociaż jak znam mojego chłopa to druga będzie beee, bo ma spodnie:D Julka to fajnie wychowałaś sobie chłopa,że sam sobie prasuje:D mój kiedyś sam zaczął,ale jak widziałam jak mu to wychodzi to przejęłam pałeczke,bo przecież to moja wizytówka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiszcie mnie kochane do tabelki. Imię- Agnieszka, 8 cykl, 21 lat, Rzeszów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majek wiesz jak go nauczylam? raz mnie poprosil zebym mu cos wyprasowala i mu to przypalilam. od tej pory sam prasuje. swoje i moje heheh on dobry chlopak jest a do tego swietnie gotuje :) Zgadnij kto robi w tym roku porzadki na swieta w naszym domu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick…………Imię……… ; Wiek…Cykl starań/datporodu...Miejscowość……… ******************************************************** ************************* Kasika1......Kasia.....23........2........... .....Rzeszów MaMani......Paulinka...21........2................ Kraków Majek123... Majka....22 .......0................Zakopane Julka.........Julka.......24.......1.......9.08.08... Londyn kajenka2603..Kasia...24.......2.................Warszawa wełna.......dorotka...23.......2.................Warszaw a tiririri....................24.......1................Stalowa Wola Flawia*....Agnieszka...21.......8................Rzeszów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flawia* już jesteś w tabelce:) Julka:D:D:D nie mów,że on:D mój też świetnie gotuje:) a jakie dekoracje potrafi do tego robić:D aż żal jeść:) pokazałam mu 2 piżamki i zostały zaakceptowana:D:D hurrra:D fajny sposób na nauczenie prasowania:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz...ja przez pomylke mu to spalilam. tylko to byly jakies drogie spodnie od garnituru i on powiedzial, ze od dzis on sie zajmowac bedzie prasowaniem. nawet sie nie obrazil :) zadko to przyznaje, ale moj facet jest wyjatkowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) to super,że trafiłaś na takiego Anioła:) oby dzidzia miała po nim nawyki:D mój mąż znowu jest strasznym bałaganiarzem:) niereformowalne stworzonko:) ale jak zrobię mu awanturę to przez kilka dni sprząta:D:D a jak zabiera się za jakaś robotę np. malowanie to....jest cały upaprany:) ale i tak nie zamieniłabym go na żadnego innego:) w szpitalu był ze mną cały czas, aż do wypisania. na porodówce 3mał mnie za łapę:) nawet nocował ze mną, bo na sali był papasan:D jak dopadły mnie skurcze i skakałam na piłce on siedział przede mną, przytulał i mówił,że on wcale nie jest taki silny jak mi się wydaje:D upewniłam sie wtedy,że lepiej trafić nie mogłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kafe wreszcie działa... Agabii jak masz ochotę to się zaczernij i wskakuj do tabelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie jestem po starankach :-D moj mężczyzna śpi a ja buszuje na internecie ;-) dzis moj 17 dc a wiec owulacja tuż tuż. Mam długie cykle takze bedzie ok 20 dc. Jest to moj 8 cykl starań, tzn drugi co do obserwacji samej siebie rozpoznawania sluzu i mierzenia tempki. Mam nadzieje ze wkoncu mi sie uda ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie z samego rana !!! już się zaczerniłam ;-). Jesli mogę to z miłą chęcia dołączę do tabelki. Czytam te wasze wypowiedzi odnośnie lekarzy i ręce mi sie załamują. Trafiłam pare lat temu na lekarza, którego mogę polecic śmiało dziewczynom z Warszawy. Mimo, że jest to mój pierwszy cykl starań kazał mi zrobić wszytskie badania łącznie z prolaktyną . Na 14 grudnia wyznaczył mi wizyte w celu obejżenia mojego pęcherzyka. Tak jak sam powiedział jeśli ma powstać nowe życie świadomie tzreba zając sie tym profesjonalnie. Jak byłam z córką w ciąży chodziłamdo kilku lekrzy i bardzo mnie to wkurzało wiec teraz nie popełnię juz tego błedu i zaufałam i ufam temu do którego chodzę teraz. Jeśli mogę dziewczyny jako strającym się dać jedną radę, a mianowicie róbcie sobie na własna rękę nie czekając na skierowanie od lekarza badania na toxoplazmoze i na cytomegalie. Ja mam wrodzoną toxo która zaraziła mnie moja mama w ciąży a ja z koleii zaraziłąm moją gabi cyto. Naszczeście skończyło się to tylko nerwami ale jesli czytałycie to powikłania są straszne. Przepraszam że tak na początek tyle pomarudziłam... Jesli chodzi o tabelkę to mam na imię Agasia mam 30 lat i to jest mój drugi cykl. Wysyłąm dużo słoneczka w ten okropny dzień ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ale piszecie, jak szalone:) Okna umyte i dobrze, bo dziś pada. Co do lekarzy, to ja chodzę cały czas do jednego, pierwszą moją ciąże przeprowadził bardzo dobrze, to on robił mi cesarkę i mam nadzieje, że teraz też bedzie ok. Z Kacperkiem to była niespodzianka, a teraz kiedy bardzo chcę to boję się, że się zablokuje. Niepotrzebnie się nakręcam:) ale to tylko tak łatywo powiedzieć:) Narazie próbuje nauczyć mojego małego korzystania z nocnika-prawdziwa męka:D Ja też studiuje: filofogia polska. Data ślubu 19.11. 2005

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick…………Imię……… ; Wiek…Cykl starań/datporodu...Miejscowość……… ******************************************************** ************************* Kasika1......Kasia.....23........2........... .....Rzeszów MaMani......Paulinka...21........2................ Kraków Majek123... Majka....22 .......0................Zakopane Julka.........Julka.......24.......1.......9.08.08... Londyn kajenka2603..Kasia...24.......2.................Warszawa wełna.......dorotka...23.......2.................Warszaw a tiririri....................24.......1................St alowa Wola Flawia*....Agnieszka...21.......8................Rzeszów Arabii……...Agasia……30…………2……………………..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam Was, ale coś mi komp szwankuje i nie mogę poprawnie wkleić tabelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki dodajcie mnie do tabelki:) mogę się przyłaczyć:) Asia lat 27 (jeszcze) 7 cykl strań:) cóz o sobie:) brałam tabletki przez 10 lat -lekarze mówili ze to najlepszy sposób na cysty tylko teraz nic nie jest jak powinno:( ale czekam cierpliwie jak organizm dojdzie do siebie:) z Wami pewnie bedzie łatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po odstawieniu- witamy:) Ja brałam półtora roku i wiem , że to jest niekorzystne dla organizmu. Koleżanka odstawiła po 5 latach i ma probklemy, bierze hormony na owulacje,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick…………Imię……… ; Wiek…Cykl starań/datporodu...Miejscowość……… ******************************************************** ************************* Kasika1......Kasia.....23........2........... .....Rzeszów MaMani......Paulinka...21........2................ Kraków Majek123... Majka....22 .......0................Zakopane Julka.........Julka.......24.......1.......9.08.08... Londyn kajenka2603..Kasia...24.......2.................Warszawa wełna.......dorotka...23.......2.................Warszaw a tiririri....................24.......1................St alowa Wola Flawia*....Agnieszka...21.......8................Rzeszów Arabii……...Agasia……30…R 30;……2……………… …….. po odstawieniu..Asia....27.......7..................... Asia dopisałam Cie. Witam wszystkie nowe kolezanki 🌼 Fajnie Flawia ze do nas wrócilaś :) My dopiero wstałyśmy i wlasnie jemy kanapke :D:D:D Przed nami szczepienie, a Mania znów ma katar... sama nie wiem od czego... ostatnio bawila się z psem wiec moze byc pewnie uczulona na sierść... ech...zobaczymy co nam powie lekarka... Napisalam do was wczoraj tak duzo i mi wszystko skasowalo :(:( az sie wkurzylam i poszlam spac :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMania a dajesz jej Zyrtec? Na odczulenie? Mój mały dostawał, bo jest uczulony na pyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasika nic jej nie daje. zyrtek dostawalą tylko \"okresowo\" jak miala 2 miesiace... musze dzis pogadac z lekarką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Gabi już w szkole, naszczęcie mąż dziś ją odwoził do szkoły. AAAA jestem z Warszawy :-). Rany Julek ja juz zapomniałam jak to było z tymi pieluszkami i zasikanymi rajstopkami ihihhi dziewczyny wytrwałości życze ;-) Agasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wytrwałość się przyda:):):) Muszę coś wymyślić na obiad, jak zwykle brak mi pomysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼 Nick…………Imię……… ; Wiek…Cykl starań/datporodu...Miejscowość……… ******************************************************** ************************* Kasika1......Kasia.....23........2........... .....Rzeszów MaMani......Paulinka...21........2................ Kraków Majek123... Majka....22 .......0................Zakopane Julka.........Julka.......24.......1.......9.08.08... Londyn kajenka2603..Kasia...24.......2.................Warszawa wełna.......dorotka...23.......2.................Warszaw a tiririri....................24.......1................St alowa Wola Flawia*....Agnieszka...21.......8................Rzeszów Arabii……...Agasia……30…R 30;……2……………… …….. po odstawieniu..Asia....27.......7.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agabi to bedziesz miala powtórke z rozrywki :D:D ja bym chciala jak najszybciej zeby \"nie wyjsc z wprawy\" :D:D Musze zaczac sadzac moje dziecie na nocnik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×