Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Blanka*

STARAM SIE O DZIECKO NA WRZESIEŃ 2008- KTO ZE MNA?

Polecane posty

🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼 🌼Nick…………Imię……… ; Wiek…Cykl starań/datporodu...Miejscowość……… ******************************************************** ************************* 🌼Kasika1......Kasia.....23........2........... .....Rzeszów 🌼MaMani......Paulinka...21........2................ Kraków 🌼Majek123... Majka....22 .......0................Zakopane 🌼Julka.........Julka.......24.......1.......9.08.08... Londyn 🌼kajenka2603..Kasia...24.......2.................Warszawa 🌼wełna.......dorotka...23.......2.................Warszaw a 🌼tiririri....................24.......1................St alowa Wola 🌼Flawia*....Agnieszka...21.......8................Rzeszów 🌼Arabii……...Agasia……30…R 30;……2……………… …….. 🌼po odstawieniu..Asia....27.......7..................... 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flawia slicznie ejst!!! po odstawieniu witam krakowianke :D:D:D:D:D w której czesci miasta mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjjj tak mam nadzieje że niebawem bede sobie musiała wszytsko poprzypominać i odkopać wszytskie gadżety nocnikowe itp Z gabi jakos poszło mi lekko bo jak miała 8 miesięcy to juz ją sadzałam i jak miała 1 i 4 miesiące to praktycznie siusiała do nocnika. Niektóre mamy czekaja z zabraniem pieluchy do lata a ja zabrałąm w zime bo stwerdziłam, ze jak sie zsiusia w majtki to bedzie bardziej czuła niż jakby miało lecieć jej po nóżkach na plaży.. Lece kobitki po zakupyyy A ja na obiad robie zupkę grzybową i lasanie.;-) Agasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agabi ja też go sadzałam odkąd skończył 10 miesięcy i na początku ślicznie siedział i zawsze robił kupkę, a ostatnio wcale nie chce😠 ja robie pieczarkową i krokiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma mani:) azory a pracuje na kapelance:) a Ty Kasika biore tylko wiesiołek!! robiłam badania LH, FSH ( tez nie rewelacyjne ale ok )i prolaktyne która po obciazeniu była wysoka:( wiec bromergon brałam.......pierwsze 6 miesiecy bezowulacyjne po odstawienu........pomalutku widze ze organizm dochodzi do siebie ale chyba faktycznie wymaga to czasu..... wiec pewnie troche poczekam sobie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po odstawieniu hehe w sumie osiedle za azorami :) ale na azorach mam mame i tesciową :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po odstawieniu- bralismy tam slub :D:D moi tesciowie mieszkaja na murarskiej wiec niedaleko :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychylam sie do zdania Asi (nie pasuje mi to po odstawieniu :)) MaMani masz na prawde sloddziutka coreczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) ale mam zaległości:D:D u Was też tak parszywie za oknem? od wczoraj pada śnieg:( dobrze, że okna mam już z głowy...wystraszyłyście mnie tymi tabletami:( ja jestem w trakcie pierwszego opakowania...dzisiaj jadę do lekarki i może torbiel znikła już...ale chyba nie mam na co liczyc skoro miała 4cm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny bardzo wam dziekuje za mile slowa :* 🌼 Majek a moze okaze sie ze nic tam nie ma... wcale bym sie nie zdziwila :):D:D I wtedy bys moze sie jeszcze na wrzesien zalapala :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani 🌼 chciałabym,żeby juz nic tam nie było..ale wrześniówką na pewno nie będę, bo teraz miną dopiero 3 miesiące od porodu a lekarz wyraźnie powiedział,że jeśli zajdę za szybko to ciąża będzie zagrożona..jedną stratę już miałam i nie chcę,żeby to się powtórzyło..dlatego wolę jeszcze poczekać i później spac spokojnie..dzisiaj wszystkiego się dowiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzesniówka to i ja nie bede gdyz moje czarodziejskie testy pokazuja jedna kreske ... filip sie ze mnie smieje ze se chociaz nasikam na testy bo ja tak lubie a to ze to szajs to nie szkodzi warto bylo wydac 20 zl zeby widziec moja zadowolona mine jak sikam codziennie na paski :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi:D:D też miałam kupic te testy z allegro, bo w komentarzach się zachwycali...dobrze,że wstrzymałam się z kupnem ,bo tez umoczyłabym tyłek...skuteczne sa podobno te po 76zł za 5 sztuk..ale ja chyba jednak postawię na metodę \"co drugi dzień\". Mój mąż stwierdził,że ustrzeli za pierwszym razem tak jak teraz...marzenia, no ale niech mu będzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny witam nowe kolezanki na topiku 🌻 dzis mam naprawde szalony dzien w pracy, a do tego boli mnie brzuch (wiem, wiem maruda jestem) i nic mi sie nie chce :o Majek opowiadaj co lekarz powiedzial. ile musisz czekac itp dzis widzialam wozek ktory mi sie podobal, kosztowal prawie 500 funtow wiec jak za wozek to chyba sporo. moze kupie w Polsce jak sa tansze. podobal mi sie taki z 3 kolkami. gdzie jedno bylo z przodu. wygladal na bardzo stabilny. a chyba o to chodzi zeby sie nie gibał podczas jazdy. ogladalam tez w internecie slodkie ubranka dla bobasow. eh zaczynam sie nakrecac powoli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka, właśnie czekam na męża ,żeby podrzucił mnie do lekarki..brzuch mnie z nerwów boli...co do ubranek to pochodź po lumpexach w anglii:) na allegro handluja właśnie takimi ciuchami z Anglii:) oki, przyjechał lecę. 3majcie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ale macie tempo!!!!!!!uuuuuu Troszke uporałam się z 1 kreską, od soboty zaczynamy działać. Może jakieś rady, co brac czego nie, co robić a czego nie, żeby sie udało..... Pozdrawiam Was serdecznie! A na obiadek mam pulpeciki z sosiki pomidorowym.....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barwy jesieni- na poczatek kupic kwas foliowy i sie kochac co 2 dzien a nastepnego okresu juz nie dostaniesz :) nie znam wiecej rad. ktory cykl sie starasz? podobno po roku gdy nie ma ciazy robi sie jakies badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×