Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

do ruda: heja, owszem wzięłam fakture, ale co z tego jak pani F. podała mi złe dane, i źle wypisali fakture w przychodni, później miala się tym zająć, ale jak widzisz nie zrobiła tego......mówisz, żebym się upominała, owszem...powinnam, ale chyba wiesz, jak jest u nich, coś nie pasuje to spadaj gdzie indziej, i dopóki większa liczba ludzi, nie zaprostestuje, nie postawi sie bo każdy się boi, to tak będzie,tyle ludzi tutaj narzeka, i co ?! wciaz pracują ! bo każdy sie boi o własny tyłek.....i wcale sie nie dziwie, ja dopoki nie znajde innej pracy tez bede tu siedziec, wiesz? czasami mam sama do siebie żal i jestem na siebie wściekła że nic z tym nie robię, ale jeszcze trochę......i moja cierpliwość się do końca skończy.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno robisz problem z niczego... wiesz ile regionalni maja na glowie?? trzeba sie upominac o swoje. zadzwon do regionalnej, powiedz jej ze nie otrzymalas zwrotu, ona to od razu zalatwi... jezeli nie pasuje ci wyplata, tez to tak zalatwiasz, albo dzwon od razu do krakowa, oni wyjasnia o co chodzi... ludzie to nie roboty, tez sie czasami mylą, tez kiedys mi zle policzyli godziny, ale od razu zadzwonilam i uregulowali wszystko. trzeba walczyc o swoje, a nie chwytac sie spodnicy od mamy i tylko narzekac! jak dla mnie ta firma jest swietna, a pani F. jest najbardziej konkretnym regionalnym ze wszystkich, wiec powinnas sie cieszyc, ze to wlasnie ona jest twoim szefem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KJK
WITAM WSZYSTKICH SERDECZNIE !!! ZNALAZŁAM SIĘ NA TYM FORUM,PONIEWAŻ W PONIEDZIAŁEK MAM ROZMOWĘ O PRACĘ NA STANOWISKO KIEROWNIKA LUB JEGO Z-PCĘ . I MAM DYLEMAT CZY ABY JECHAĆ NA TĘ ROZMOWĘ . OTWIERAJĄ SKLEP. JESTEM AKTUALNIE NA URL. WYCH. (JESZCZE DO MAJA TEGO ROKU) UMOWĘ Z AKTUALNYM PRACODAWCA MAM DO 2012R. PO SKOŃCZENIIU URL.WYCH. SZEFOWA MNIE NIE PRZYJMIE DO PARCY ,BO JEJ DLA MNIE NIE MA. ZOSTAJE MI TYLKO WTEDY ZASIŁ. DLA BEZR. (80%) MAM DWÓJKĘ DZIECI I MĘŻA KTÓRY NA SZCZĘŚCIE JESZCZE PRACUJE.MIESZKAM U TEŚCIÓW. NO .. NIE NARZEKAM , ALE KASY ZAWSZE JEST MAŁO . MAM DO WAS PYTANIE : CZY NA MOIM MIEJSCU STARTOWALIBYŚCIE DO PRACY W TEJ FIRMIE? NA W/W STANOWISKO/A MAM DRUGIE PYTANKO: ILE ZARABIA TAKI POCZĄTKUJĄCY KIEROWNIK LUB JEGO ZASTĘPCA. MAM TRZECIE PYTANKO: TA UMOWA ZE MNĄ TO BĘDZIE UMOWA O PRACĘ NA CZAS PRÓBNY ? CZY NA CZAS OKREŚLONY? JAK TAK TO NA ILE LAT ? I CZY PEŁNY ETAT? SORKI ŻE TAK DUUUŻO PYTAŃ ,ALE JA NAPRAWDĘ NIE WIEM CO ROBIĆ POMÓŻCIE!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Neisi: słuchaj problemu nie robie, po to jest to forum żeby mozna było napisać, jak jest u mnie, jak u ciebie.. :/ ....nie chce mi sie klocić, nie chce tułmaczyć, bo widzę że nie ma tak naprawdę komu, ciesz się że u ciebie jest dobrze, oby tak dalej, widzisz-innym dają więcej-innym ( np.mi) zabierają, ktoś musi byc poszkodowany, i wcale nie trzymam się spódnicy mamy-nie znasz mnie, więc nie gadaj, a czy ja jestem od tego żeby liczyć sobie godziny? czy ja jestem od tego by pilnować tego co mam w umówie? chyba od tego są oni !! a jak sądzisz że mają tyle na głowie, niech zatrudnią nowych pracowników do pomocy , a nie oszukują ludzi ! ! ! dla mnie nie ma wytułmaczenia, na ich czyny i błędy które popełnieją, to chore i tyle.. :/ !! a jeżeli dla ciebie pani F. t super kobieta, to powodzenia oby tak dalej, lecz mam wskazówkę, poznaj ją lepiej, a sama zobaczysz jaka naprawdę jest.... :/ młoda, wredna, pewna siebie, scuha małpa, która ludzi traktuje jak ostatnich idiotów !!! pozdrawiam cię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda 25
Ja tam sobie pilnuje godz i nadgodz. i jeszcze mi sie nie zdążyło żeby mi sie coś nie zgadzało, wiec nie wiem dlaczego Ty tego nie pilnujesz?? przecież to w twoim interesie leży! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KJK
P O M O C Y NIKT NIE CHCE MI DORADZIĆ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda 25
Do KJK Ja na twoim miejscu bym startowała i tak nie masz nic do stracenia to jaka umowę będziesz miała to będzie zależało na jakim stanowisku będziesz pracowała ale pamiętaj to zawsze będzie umowa o prace, kierownik jest zatrudniony na cały etat ! a reszta to juz zalezy od stanowiska wszystkiego sie dowiesz na rozmowie zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spróbowac zawsze warto...Na początek dostaniesz 1900zl brutto ok 1350zl na reke,po trzech miesiacach powinnas dostac premie uznniowa wysokosc zalezy od tego jak sie sklep rozwinie i jakie bedzie osiagal obroty ale mysle ze 200zl napewno....w tej pracy trzeba sie tylko dobrze zorganizowac i dogadac z personelem jasno i wyraznie wyznaczy obowiazki i jest z gorki...zycze powodzenia i mam nadzieje ze zawitasz w gronie zadowolonych kierowników.Pozdrawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anzela24
Do KJK -jezeli do maja jestes na urlopie wychowawczym,a sklep bedzie otwierany za pare tygodni,nie widze tego,ze zostaniesz zatrudniona na jakie kolwiek stanowisko.Przeciez prawnie jestes pracownikiem innej firmy,tak wiec...jak to sobie wyobrazasz? Tutaj nie ma znaczenie,ile masz dzieci,czy Twoj maz pracuje,czy juz nie...Idz na rozmowe,zostaje mi zyczyc Tobie powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KJK
DZIEKUJĘ W PONIEDZIAŁEK JADĘ!!!!!!!!!!!!!!!! ODEZWĘ SIĘ JAK JUŻ BĘDĘ PO ROZMOWIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babok
do KJK - na urlopie wychowawczym można starać się tylko i wyłącznie na pół etetu, pamiętaj, że jesteś praconikiem innej firmy! Do ruda 25 - dostałaś podwyżke, bo i najniższa krajowa poszła do góry!!! Życzę powodzenia :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda 25
nie podwyzke dostałam przed podniesieniem najnizszej krajowej !!! pozdrawiam i miłej pracy wam zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KJK
Witam ponownie. Jeśli chodzi o mój urlop wychowawczy to- zgadzam sie ze wszystkim co piszecie w sytuacji kiedy będzie mi wszystko pasowało tzn. warunki i płaca, to pozostaje jedynie mi sie zwolnić z pracy, przerwać urlop( może go jeszcze kiedyś wykorzystam) i pracować. ale wiecie co? czytałam ,że na kierownika czy jego zastępce potrzebują osób z znajomością j. niem. a przyznam się ,że mnie uczono rosyjskiego a niem. po prostu nie kumam czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anzela24
do KJK- Dlaczego twierdzisz,ze nadajesz sie na kierownika?Dalej nie rozumie do czego Ty darzysz?Pracujesz,masz malenkie dziecko...W jakim miescie starasz sie o prace? Jezyk niemieckie nie jest wymagany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KJK
do ANZELA24 dziecko moje ma 2 lata i 3 m-ce drrugie 9 lat. aktualnie to to tylko pracuje na papierku ,ale chciałabym sie już wyrwac z domu " do ludzi" NIE CHCE MI SIE SIEDZIEĆ W DOMU. DLACZEGO NA KIEROWNIKA? WCZEŚNIEJ PRACOWAŁAM W SKLEPIE JAKO Z-PCA KIEROWNIKA W ZASADZIE TO JA WYPROWADZIŁAM SKLEP BY MÓGŁ NORMALNIE FUNKCJONOWAĆ JAKO NOWY SKLEP W NASZYM MIEŚCIE. MYŚLE ŻE SIE NADAJĘ, ALE TA OCENA NIE NALEZY DO MNIE. JAK TO KTOŚ POWIEDZIAŁ: "DLA ODWAŻNYCH ŚWIAT NALEZY" PO ZA TYM NIE MAM 20 PARU LAT . MAM RODZINE TAKŻE DO TEJ MOJEJ NASTEPNEJ PRACY PODCHODZE BARDZO POWAŻNIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda sl
praca w tej sieci to porazka czepiaja sie o byle co jo mom juz dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala-
do ruda sl jak ci sie praca nie podoba to sie zwolnij jest tyle kandydatów na twoje miejsce ...... I nie tylko na twoja na wszystkich tych co narzekaja ...... ...........Jak wam sie nie podoba to sie zwolnijcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! .........nikt was siła nie trzyma......,...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala-
do KJK ja na twoim miejscu bym spróbowała w tej firmie pracować masz doświadczenie, choć nie wiem czy cię nie zatrudnia na pół etatu , a kogoś z własnego grona ( czyli pracowników obecnych schleckera) bo są już obycie wiedzą na czym ta praca polega itp/...... ale i tak życzę powodzenia.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala-
zapomniałam napisać o co mi chodzi że niby kogoś z grona na kierownika a ciebie ewentualnie na zastępce ale to zazwyczaj jest na 20 godz. w zaleznosci od obrotu sklepu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ruda sl : zgadzam się z Tobą ! zresztą zapewne czytałaś moje wcześniejsze wypowiedzi więc wiesz co myślę, a do tych którzy mówią, ZWOLNIJ sie !! owszem zrobie to z miłą chęcią, tylko czekam na jakąs propozycję, osttanio u mnie w sklepie była kobieta, którra mieszka w Niemczech mówiła mi że schlecker to szajka zlodzieji i tyle...bynajmniej tak u nich jest tez kradną i mają pracowników za nic....dosłownie za NIC ! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mala - Nie bądż taka cwana.... :/ dla mnie chore jest jak ktoś tak mowi, Ty może masz dobrze ale nie potrafisz się postawic w czyjejś sytuacji.....może u ciebie jest super, u innych wielka kupa, i co nie którzy to piszą tutaj...bo mają nadzieje że nasi regionalni coś zmienią, a jak ci tak dobrze to siedź tam i ryj całe życie w sklepie który jest taki cudowny i nie denerwuj ludzi... pozdraiwiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KJK
hejka Wam ! czytam wasze komentarze i co?...... i powoli nie wiem czy aby iść na tę rozmowę ? czy aż tak jest tam strasznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mala - Nie bądż taka cwana.... :/ dla mnie chore jest jak ktoś tak mowi, Ty może masz dobrze ale nie potrafisz się postawic w czyjejś sytuacji.....może u ciebie jest super, u innych wielka kupa, i co nie którzy to piszą tutaj...bo mają nadzieje że nasi regionalni coś zmienią, a jak ci tak dobrze to siedź tam i ryj całe życie w sklepie który jest taki cudowny i nie denerwuj ludzi... pozdraiwiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do KJk : słuchaj, powiem ci tak warunki są ok, ale jak masz rodzine na utrzymaniu, to nie radze.... :/ bo to złodzieje i tyle, wykorzystują dobrych ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam te wasze komentarze i aż śmiać mi się chce... narzekacie na tą pracę jak nie wiem co... powiem wam jedno... praca jest świetna, regionalni przyjeżdżają na kontrole i mówią co trzeba poprawić... nie wymyślają sobie niewiadomo jakich rzeczy, tylko robią to co im każą, tak samo jak oni każą nam, kierownikom sklepów... powiem wam jedno, ja zawsze robię to co mi każą i wszystko, żeby sklep wyglądał jak najlepiej... i regionalni to doceniają, bo dostałam w styczniu podwyżkę... wiec jezeli sie staracie i regionalni widza, że jest fajnie to potrafia sie odwdzieczyc. wiec wezcie sie w garść!! jestem kierownikiem od poltora roku i codziennie ucze sie nowych rzeczy, regionalni tylko mi w tym pomagają. jak dla mnie maja swietne pomysly zeby sklep wygladal jeszcze lepiej. do KJK - na twoim miejscu poszłabym na rozmowę, bo praca jest naprawde świetna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Neisi : i jak zwykle patrzysz tylko na siebie, moze dla ciebie sa ok ! jak bys tak jak ja, nie dostawala tego co powinnas, co masz w umowie tez bys sie wkurzala !! ....ale to twoja sprawa ciesze sie ze u ciebie jest super zajebiscie obz tak dalej hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do biofiz: a co takiego nie otrzymujesz?? czasami trzeba sie upomniec o swoje!! nie mowie, że ta firma jest idealna, bo zadna nie jest. to jest kwestia dostosowania sie, ja to potrafie zrobic i dlatego tak mi sie ta praca podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam sie klocic z nimi ? zwolnia ! i dobrze o tym wiesz ! a czego nie otrzymuje ? w tym miesiacu powinnam dostac 600zø dostalam 560 mialam 14 nagodzinn dupe za to sostalam nie mowie juz o urlopie, i innych duperelach !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałas bony swiateczne?? za bony odciagali podatek z wyplaty, kazdy dostal mniej pieniedzy!! jezeli chodzi o dodatek do urlopu to sklada sie wniosek raz w roku i wysyla do krakowa, wtedy otrzymuje sie pieniadze osobno za to... zlozylas cos takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak na marginesie, z kazdym problemem powinnas sie zglosic do swojej kierowniczki!! dostalas za malo kasy, cos ci nie pasuje... mowisz o tym kierowniczce, to ona potem dzwoni do krakowa i dowiaduje sie co sie stalo... a nie siedziec cicho i sie tylko denerwowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×