Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Młoda*

KOMORNIK LEŃ a my nie potrafimy odzyskać swoich pieniędzy

Polecane posty

Gość sad1
Witam znalazłam tę stronkę przypadkowo piszecie że prokurator jest skuteczny nie prawda w stycznie złożyłam do niego o wyrządzona mi i córce krzywdę czyli o zaległości bo ma bardzo duże i o nie alimentacje . W tym tygodniu otrzymałam pismo o odmowie wszczęcia postępowania w sprawie ponieważ podany czyn nie jest zabroniony i co mam z tym zrobić a ojciec córki wisi mi 27 tys. zaległosci i nie płaci alimentów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sad1
Dodam jeszcze ze komornik nic kompletnie nie robi tylko tłumaczy się że nie ma z czego sciągnąć alimentów to chore bo jak inaczej to nazwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pracuje w kancelarii
sad1 kobieto czy ty normalna jestes ?? powiedz mi co komornik ma zrobic?/ facet nie pracuje nie ma majatku to skad chcesz te alimenty?? co komornik ma ci z wlasnej kieszeni dac? a ty jak nie masz pieniedzy to co idziesz kupic sukienke no nie bo nie masz za co chora to ty jestes powtarzam komornik sciaga alimenty prawnymi srodkami przy pomocy urzedow komornik to nie jest sw mikolaj ktory ci da jak ojciec dziecka nie ma ani nie jest to jakis lysy kibol ktory idzie do dluznika pobije go i zagrozi ze jak nie zaplaci to go zabija nauczyly sie nie wiem skad ze jak zloza wniosek do komornika to pieniazki beda leciec jak manna z nieba a ty jak pozyczysz pieniazki od kolezanki a ona nie oddaje i okazuje sie ze nie pracuje i nie ma wartosciowych rzeczy to co robisz zeby odzyskac dlug ?? pozatym kpc wymienia z czego wierzyciel NIE moze sie zaspokoic jesli dluznik nie ma majatku nie podlegajacego ograniczeniom egzekucja jest BEZSKUTECZNA i to jest LOGICZNE Masz prawo rzadac informacji o stanie sprawy o tym co bylo robione i o efektach jesli z informacji komornika popartych dokumentami urzedowymi wynika ze dluznik majatku nie ma to powiedz mi co co ci chodzi?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pracuje w kancelarii
przepraszam "zadac" oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pracuje w kancelarii
w alimentach niestety nie jest to mozliwe ale w sadowkach jak okazuje sie ze na dany moment dluznik majatku nie ma wysyla sie do wierzyciela pismo ze stanem sprawy i rygorem wzywajac do wskazania przedmiotu majatkowgo z ktorego chce byc zaspokojony bo jesli takowego nie wskaze badz wskaze ale okaze sie ze jest nieistniejacy to umarzamy z urzedu a te alimenty ciagna sie latami sprawy z 80tych lat walaja sie jeszcze na polkach calkowicie bezskuteczne miejsce zajmuja i niepotrzebnej roboty dokladaja bo trzeba na bierzaca podejmowac czynnosci dopoki sprawa nie jest zawieszona badz umorzona a i tak z gory wiadomo ze czynnosci sa bezsensowne bo dluznik majatku nie ma wystarczy jedno pismo wierzycielki o umorzenie ale nie po co potem to juz was nic nie interesuje w dupie macie a my sami z urzedu alimentow umorzyc nie mozemy ani wezwac do zlozenia wniosku tez nam nie wolno zreszta nawet kiedy egzekucja byla skuteczna ale obowiazek alimetacyjny ustal to tez w dupie macie pieniazki zgarnely i reszta nie interesuje bo tak trudno zlozyc wniosek o umorzenie lepiej zeby nam sie to walalo na polce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pracuje w kancelarii
o wszystko macie pretensje fochy stroicie ostatnio nawet wierzycielka plula sie ze alimenty ma do 15stego a dostala 30stego i na nic zdaly sie tlumaczenia ze dluznik dostaje wynagrodzenie ostatniego danego miesiaca wiec pracodawca nie wyplaci akonto dluznikowi pieniedzy skoro ten przepracowal dopiero polowe miesiaca tez nie moglo biedactwo zrozumiec ze gdyby dluznik dostawal wynagrodzenie 15stego to np za styczen dostalaby pieniadze po 15stym lutym a nie koncem stycznia czy poczatkiem lutego i ze nawet lepiej ze tak zaklad pracy placi tego ostatniego inna napisala skarge do sadu bo alimenty ma do 10tego a dostala 13 i tez biedactwo nie moglo zrozumiec ze 10ty to dzien wyplaty potem ksiegje to zaklad pracy wysyla do n as i my znowu musimy zaksiegowac i trwa to przekazywnaie pieniedzy dobrze ze sad ma troche oleju w glowie i odrzucil skarge jako bezzasadna ale co ja bede pisala przeciez KOMORNIK NIC NIC NIE ROBI A WY JESTESCIE TAKIE CUDOWNE MADRE NIEOMYLNE WSZYSTKO WAM SIE NALEZY A W OGOLE TO Z PRACOWNIKAMI KANCELARII ZROBILYBYSCIE PORZADEK taaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę pani z kancelari nie życzę ci żebyś kiedyś musiała stanąć przed kimś podobnym do ciebie i szukać drogi do odzyskania kasy która należy się jak psu buda. Przed tobą nie stoją jakieś idiotki w większości które nie mają co z kasą robić a ty w swojej głupocie śmiejesz się z ludzkiej krzywdy. Jesteście lenie jakich mało mój mądry braciszek latami pracował odprowadzał składki a komornik nic nie ściągał bo taka szeroka jego wiedza. A wiesz dla kogo nie ściągał kretynko dla dwójki upośledzonych dzieci jednej z porażeniem dziecięcym i drugiej z autyzmem. Taka jesteś mądra to weź powiedz z czego te matki mają rehabilitować dzieci? To tragedia z której tylko takie kretynki mogą się na forum nabijać,ciekawe tylko co by taka kretynka zrobiła mając takie dziecko z pensji w kancelarii oczywiście gdyby mogła mając tak chore dziecko pracować. Bierz się za robotę bo to do ciebie i twoich kolegów należy nie płacą wam za picie kawki i nabijanie z ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pracuje w kancelarii
A.L. "nie płacą wam za picie kawki i nabijanie z ludzi." wybacz ale w pracy to ja nie mam czasu na kawke ani nawet czasem na WC nie wiem moze oceniasz to po wlasnej pracy i tym ze ty nic w pracy nie robisz skoro masz takie wyobrazenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pracuje w kancelarii
I nikt tu nie bedzie ocenial mojej pracy bo nie ma o niej zielonego pojecia i nigdy nawet nie widzial jak pracuje sie w kancelarii w ktorej ja jestem zatrudniona osmieszacie sie tylko tymi bezpodstawnymi osadami nie popartymi zadnymi dowodami odnosnie mojej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bravo Al :) do tej pani co w kancelarii pracuje wlepiam zarys obowiązku komorników Obowiązująca od czerwca 2005 roku ustawa o postępowaniu wobec dłużników alimentacyjnych oraz zaliczce alimentacyjnej (Dz. U. z 2005 r. Nr 86, poz. 732) przewiduje szereg działań służących poprawie skuteczności egzekwowania zasądzonych przez sąd alimentów. Należą do nich przede wszystkim następujące rozwiązania: - Ścisła współpraca gmin z komornikami w zakresie poprawy skuteczności egzekucji alimentów. Komornik jest zobowiązany informować gminę o stanie egzekucji alimentów oraz przyczynach jej bezskuteczności. - Zwiększenie kontroli sądu nad działalnością komorników. Co najmniej raz na pół roku komornik jest zobowiązany przekazywać sądowi sprawozdanie ze wszelkich czynności w celu egzekwowania świadczeń alimentacyjnych, dodatkowo gmina dłużnika alimentacyjnego jest zobowiązana do informowania sądu o wszelkich zaniedbaniach komornika. - Współpraca gminy z urzędem pracy mająca na celu aktywizację zawodową dłużnika alimentacyjnego, a w przypadku braku takiej możliwości - gmina może zwrócić się do starosty o skierowanie dłużnika do prac organizowanych na zasadach robót publicznych. - W przypadku braku zainteresowania ze strony dłużnika stworzeniem możliwości wywiązywania się ze zobowiązań, w tym zaoferowanych prac, lub uporczywego uchylania się od nich gmina składa wniosek o ściganie dłużnika za przestępstwo określone w art. 209 1 Kodeksu karnego, tj. uporczywe uchylanie się od ciążącego na nim obowiązku alimentacji, oraz kieruje wniosek do starosty o zatrzymanie prawa jazdy dłużnika alimentacyjnego. - W sytuacji gdy dłużnik będzie zalegał z alimentami dłużej niż 12 miesięcy, komornik będzie zobowiązany do złożenia wniosku do Krajowego Rejestru Sądowego o wpis dłużnika do rejestru dłużników alimentacyjnych. Nowe przepisy mają na celu usprawnienie egzekucji alimentów. Odnoszą się do wszystkich dzieci, na rzecz których zasądzono alimenty i ich egzekucja jest bezskuteczna. Sytuacja dochodowa rodziny, a więc posiadanie lub nie uprawnień do zaliczki alimentacyjnej nie ma w tym przypadku znaczenia. a więc komornik ma obowiązki prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz do sad1 słuchaj chyba dałaś się zbyć ja mam podobna sutuację:ojciec mojego niepełnosprawnego dziecka nie płaci i przebywa na terenie Anglii-skuteczność komornicza kazała sie bezskuteczna-otrzymałam stosowny papier na dziś zadłużenie alimentacyjne wynosi blisko 18 tys zł z tym zaświadczeniem udałam się prokuratury -pan prokurator próbował mnie zbyć-nie będę opisywała całej sytuacji napiszę krótko-nie udało mu sie to domagałam się od prokuratury ścigania i ukarania dłużnika alimentacyjnego z art 209 kk który mówi o uporczywym uchylaniu sie od płacenia alimentów-napisałam wniosek i czekałam-prokuratura oddała sprawę na policje która zaczęła poszukiwania dłużnika (ha ha ha szukali niepotrzebnie bo napisałam in że go w Polsce nie ma-ale takie podobno są przepisy) kiedy policja ustaliła że dłużnik przebywa poza granicami kraju (trochę to trwała-ja stale dzwoniłam i ponaglałam,współpracowałam z policją-wskazywałam świadków) sprawa wróciła do prokuratury gdzie podobno musieli ja umożyć i ponownie wszcząć poszukiwania tym razem poza granicami kraju oczywiście pan prokurator po ostrej wymianie zdań gdzie, zarzucałam mu opieszałość(prokurator chciał abyśmy listownie się ze sobą komunikowali na co wytłumaczyłam mu że kiedy ja zacznę pisać to już na pewno nie do niego-napisze wyżej i to zapewne nie będzie jego przełożony z mojego miasta a ktoś z generalnej prokuratury) przekazał mnie innemu prokuratorowi-tym razem kobiecie ponownie zostałam przesłuchana i ponownie podtrzymałam swój wniosek-sprawa nabrała tempa-prokuratura skierowała wniosek o wystawienie listu gończego jednak jak mnie zapewniała o konieczności najpierw listu gończego na kraj a następnie międzynarodowego listu gończego proponuję abyś złożyła pisemny wniosek o ściganie dłużnika i UKARANIE GO z art 209 kk-musisz uzasadnić swój wniosek-napisz wysokość zadłużenia,opisz sytuację,napisz o problemach finansowych jakie masz w związku z brakiem alimentów złóż i zobacz co tobie odpowiedzą a odpowiedzieć muszą-zobacz czym będą motywować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do sad 1 wlepię tobie jeszcze to co ktoś komuś napisał w sprawie o alimenty W przypadku bezskutecznej egzekucji świadczenia alimentacyjnego (w jej wyniku nie wyegzekwowano należności z tytułu świadczeń alimentacyjnych za okres trzech ostatnich miesięcy): • komornik sądowy prowadzący postępowanie jest obowiązany do poinformowania organu właściwego dłużnika o stanie egzekucji i przyczynach jej bezskuteczności, • organ właściwy dłużnika (wójt, burmistrz lub prezydent miasta właściwego ze względu na miejsce zamieszkania dłużnika alimentacyjnego) przekazuje komornikowi sądowemu wszelkie informacje istotne dla skuteczności egzekucji. Jednocześnie informuje sąd o wszelkich przejawach opieszałości komornika prowadzącego postępowanie egzekucyjne przeciwko dłużnikowi alimentacyjnemu, • komornik, nie rzadziej niż co pół roku, przekazuje prezesowi sądu informacje o działaniach podejmowanych w toku postępowań prowadzonych przeciwko osobom zobowiązanym do alimentacji i do zwrotu należności z tytułu zaliczki alimentacyjnej, • ośrodek pomocy społecznej, na wniosek organu właściwego dłużnika, przeprowadza wywiad środowiskowy u dłużnika alimentacyjnego. W przypadku gdy dłużnik alimentacyjny nie może wywiązać się ze swych zobowiązań z powodu braku zatrudnienia, organ właściwy dłużnika: • zwraca się do właściwego urzędu pracy o przedstawienie informacji o możliwościach aktywizacji zawodowej dłużnika alimentacyjnego, • występuje, w razie braku możliwości aktywizacji zawodowej, z wnioskiem do starosty o skierowanie dłużnika do prac organizowanych na zasadach robót publicznych, określonych w przepisach o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy. W przypadku uniemożliwienia przez dłużnika alimentacyjnego przeprowadzenia wywiadu środowiskowego lub odmowy podjęcia prac organizowanych na zasadach robót publicznych, określonych w przepisach o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy lub uchylania się od nich, organ właściwy dłużnika informuje podmiot uprawniony do złożenia wniosku o ściganie za przestępstwo uporczywego uchylania się od obowiązku alimentacyjnego. W przypadku złożenia wniosku o ściganie dłużnika organ właściwy dłużnika kieruje do starosty wniosek o zatrzymanie prawa jazdy dłużnika alimentacyjnego. W przypadku złożenia wniosku o ściganie dłużnika organ właściwy wierzyciela może wytoczyć powództwo przeciwko osobom zobowiązanym w dalszej kolejności na podstawie art. 132 ustawy – Kodeks rodzinny i opiekuńczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pracuje w kancelarii
kawka64 boze kawka ales ty naiwna to nie sa tylko obowiazki komornika i nie powtarzaj sie to co wypisujesz odnosi sie do kilku organow panstwowych wiec nie wciskaj ciemnoty jak sie nie znasz i wybacz ale chcesz o czyms rozmawiac a jestes amatorka w tych sprawach 1. "W sytuacji gdy dłużnik będzie zalegał z alimentami dłużej niż 12 miesięcy, komornik będzie zobowiązany do złożenia wniosku do Krajowego Rejestru Sądowego o wpis dłużnika do rejestru dłużników alimentacyjnych." na przykladzie wpisu do rejestru dluznikow to ja sobie moge pisac i pisac wnioski ale i tak nie sa uwzgledniane wiec prosze z pretensjami gdzie indziej 2. "Zwiększenie kontroli sądu nad działalnością komorników. Co najmniej raz na pół roku komornik jest zobowiązany przekazywać sądowi sprawozdanie ze wszelkich czynności w celu egzekwowania świadczeń alimentacyjnych, dodatkowo gmina dłużnika alimentacyjnego jest zobowiązana do informowania sądu o wszelkich zaniedbaniach komornika." kobieto mamy wizytacje sadu raz na pol roku LUB RAZ W OKU i nikt tego od nas nie wymaga zreszta gdyby to bylo respektowane w kancelarii musialoby pracowac ze 20-25 osob aby sie z tych papierzysk wygrzebac Wszyscy narzekaja na nadmiar wypelniania papierkow zmaiast ZAJMOWANIE SIE PRACA a tu jakies pretensje ze te papierki ktore sa ZBEDNE wypelniac trzeba 3. " Ścisła współpraca gmin z komornikami w zakresie poprawy skuteczności egzekucji alimentów. Komornik jest zobowiązany informować gminę o stanie egzekucji alimentów oraz przyczynach jej bezskuteczności." tak komornik ma obowiazek gimne informowac ale na wniosek i jak wnioski przychodza to odpisujemy ale jest ich niewiele 4. " W przypadku braku zainteresowania ze strony dłużnika stworzeniem możliwości wywiązywania się ze zobowiązań, w tym zaoferowanych prac, lub uporczywego uchylania się od nich gmina składa wniosek o ściganie dłużnika za przestępstwo określone w art. 209 1 Kodeksu karnego, tj. uporczywe uchylanie się od ciążącego na nim obowiązku alimentacji, oraz kieruje wniosek do starosty o zatrzymanie prawa jazdy dłużnika alimentacyjnego" GMINA składa wniosek o ściganie dłużnika za przestępstwo określone w art. 209 1 5. "Współpraca gminy z urzędem pracy mająca na celu aktywizację zawodową dłużnika alimentacyjnego, a w przypadku braku takiej możliwości - gmina może zwrócić się do starosty o skierowanie dłużnika do prac organizowanych na zasadach robót publicznych." aktywizacja zawidowa dluznika nie mow kawka ze jestes taka glupia i nie doczytalas ze to jest obowiazkiem GMINY nie komornika ale tak jak wspominalam m erytoryczna dyskusja sensu z wami nie ma bo nie wiecie jak to funkcjonuje cytujecie jakies przepisy i nawet ich NIE ROZUMIECIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pracuje w kancelarii
Kawka o czym ty jeszcze chcesz rozmawiac ?? co ty chcesz udowodnic ?? jestes zalosna powiem ci szcerze ale to tak samo jak teoretycy prawa zajmuja sie pisaniem ustaw dla tych ktorzy maja to prawo stosowac i potem wychodzi co wychodzi tak samo ty jestes teoretykiem (chyba zresztazbytduze slowo)postepowania egzekucyjnego a ja jestem PRAKTYKIEM i jak to mawiaja bogu zostaw co boskie a cesarzowi co cesarskie dla mnie MERYTORYCZNA dyskusja z toba nie ma niejmniejszeg sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pracuje w kancelarii
kawka pozdrawiam dla mnie jestes DZIEWICA ktora chce udawac jaka to jest w SEXIE doswiadczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pracuje w kancelarii
kawka P.S. tak na koniec tej dyskusji ad. 5 GMINA nawet nie musi nie ma obowiazku a MOZE zwrócić się do starosty o skierowanie dłużnika do prac organizowanych na zasadach robót publicznych "Współpraca GMINY z UP mająca na celu aktywizację zawodową dłużnika alimentacyjnego" gdzie ty tam widzisz komornika ?? czytaj nastepnym razem ze zrozumieniem to co cytujesz Nie bede sie tu juz wypowiadala bo jest to BEZCELOWE nie ma tutaj rozmowcow z ktorymi moznaby prowadzic rzeczowa dyskusje poczytam sobie i na tym sie skonczy moja aktywnoscnatym topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co w temacie komornik ma wspólnego sex!! może tobie się komornik z sexem kojarzy -mnie nie!!! wiem co wlepiłam -czytałam chciałam tobie tylko uświadomić że w sprawach alimentacyjnych również i komornika ma mieć swój udział a nie jak ty napisałaś przede wszystkim kobiety-to ma być współpraca zarówno samych zainteresowanych,komorników,przedstawicieli gmin,mops-ów i sadów wszyscy są za ściaganie odpowiedzialni jak już kiedyś pisałam-współpracuję z komornikami-to również od nich wychodzi informacja o bezskutecznej egzekucji która trafia również do Urzędu Miasta,UM taka informację przekazuje do MOPS który przeprowadza wywiad z miejscu pobytu dłużnika a następnie powiadamia o tym UM. Na wniosek UM sprawa trafia do urzędu zatrudnienia który jest zmuszony szukać pracy dla takiego dłużnika-w moim mieście jakoś ta współpraca funkcjonuje-osobiście znam dłużników, którzy właśnie dzięki urzędowi zatrudnienia najpierw przeszli kursy i szkolenia a następnie podjęli pracę zarobkową wiem też że aby do tego doszło należy te wszelkie czynności "nadzorować" osobiście bo zawsze znajdzie się leniwy "urzędas" który w jakimś momencie zaniedba całą sprawę wiem,że jak jest ktoś upierdliwy to zazwyczaj jego sprawa jest załatwiana w pierwszej kolejności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie "ja pracuje w kancelarii" idź i nie wracaj-tu sa kobiety które chcą uzyskać wsparcie i ewentualnie poradę w jaki sposób mogą rozwiązać sytuacje w której się znalazły ty im w niczym nie pomagasz a jedynie krytykujesz,obrażasz i potępiasz jeszcze do żadnej z nas nie napisałaś pomocnej sugestii!! stale ciebie zmuszone jesteśmy sprowadzać na ziemię skoro masz taka wiedzę mogłabyś jej udzielić tym którzy szukają jej właśnie na tym forum-przynajmniej byłby z ciebie pożytek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slask
pani z kancelarii zmień prace lub zainwestuj w coś co by cie rozluźniło (czyt. wibrator) bo strasznie sfrustrowana jesteś. to jak ty i twoi koledzy po fachu sa zapracowani to widać oczywiście po efektach a mówiąc wprost żadnych efektów nie widać. przekładanie segregatorów z półki na półkę tonie żadna praca wiec może zamiast wylewać swój jad na forum zaczniesz w końcu pracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. "W sytuacji gdy dłużnik będzie zalegał z alimentami dłużej niż 12 miesięcy, komornik będzie zobowiązany do złożenia wniosku do Krajowego Rejestru Sądowego o wpis dłużnika do rejestru dłużników alimentacyjnych." nie 12 a 6 miesięcy!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do żalllllllll
mam wrazenie ze pani z kancelarii dziala bardziej na rzecz ojców-dłuznikow niz na rzecz tych ktorych ma obowiazek wspierac.postawy roszczeniowe?? przepraszam bardzo albo ty stara panna jestes bezdzietna ktora nikt nie chciał albo małolata z gimnazjum ktora obok kancelarii moze kiedys przechodzila. wkncu logiczne ze jezeli facet postanowił olac swoich biologicznych potomkow to cała odpowiedzialnosc spada mna m atke i przepraszam bardzo matka moze ma harowac za dwoch zeby to dziecko utrzymac a tatus hulaj dusza. kawko mam do ciebie pytanie ale na meila wysle ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielokrotnie czytałam, ze komornicy pomagają alimenciarzom i doradzają im, jak uniknąc egzekucji. Gdy czytam wypociny tej pani, jestem w to skłonna uwierzyć. Czy osoba starająca się wyegzekwować swoje pieniądze naprawde jest taka chciwa i roszczeniowa? natomiast o ojcach okradających swoje dzieci nie ma złego słowa. Rozbaiło mnie równiez stwierdzenie tej pani, że nigdy nie pomaga stronom w wypełnianiu wniosków, bo nie ma takiego obowiązku tylko wysyła pismo o uzupełnienie braków. Kilka dni później ta sama pani narzeka, ze tonie w papierach. jakoś nie wyciągnęła wniosku, ze gdyby nie była takim wredyn, nieżyczliwym babsztylem, to miałaby tych papierów trochę mniej. Inna sprawa, że teraz już rozumiem, dlaczego te egzekucje są najczęściej nieskuteczne. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do żalllllllll
brawo popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do żalllllllll jasne-proszę podaj mi swój adres maila -napiszę i tym samym będziesz znała mój adres wiesz ja mam tu kilku wrogów-sama nie wiem dlaczego-więc jeśli otrzymasz jakąś wiadomość która w swojej treści mogłaby być obraźliwa-to zapewniam Ciebie że to nie ja jestem jej nadawcą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchaj ten adres maila który ukazuje się obok mojego nicku jest nieaktualny-nie mogę znaleźć do niego hasła a sama zapomniałam nie wiecie gdzie on może być-jak mam go znaleźć w moim komputerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
występuje, w razie braku możliwości aktywizacji zawodowej, z wnioskiem do starosty o skierowanie dłużnika do prac organizowanych na zasadach robót publicznych, o tym nei slyszałam poza tym to chyba UP odpowiada za roboty interwencyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie setunia jestem po drugiej stronie barykady :)-trochę nabyłam wiedzy kiedy sama załatwiałam u komornika sprawy związane z alimentami na syna-myślę że dzielenie się swoimi doświadczeniami może pomóc nam wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do żalllllllll
Kawko fuksja45@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×