Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

Ula mnie to dzis nie mdli a wciagu dnia tylko jak jem to w zoładku troszke mi cos kreci .Wiecie kataru dostałam jestem dzis taka pociagajaca ze szok!!!Cieknie ze mnie ze musze zainwestowac w chusteczki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sie kuruj kobieto bo przeziębienie nie wskazane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Misiaczki :) ja też już zaliczyłam kościółek, prackę (dzisiaj bardzo dłygo i męcząco było, a dzieciaki przechodziły same siebie:D ) teraz wcinam lody, bo chwilkę przed okresem bierze mnie na słodkości (29 dc) idę zjeść coś konkretnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ULA a jak twoje piersi bola dalej czy juz mniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecej sie wam nie pochwale a dlatego ze mnie zaczeło mdlic jak diabli i nie wiem czy kibelka nie zalicze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem - proboszcz nas w kościele przetrzymał :D a co się działo PRZED kościołem po mszy???!!! RanY! Rajd Paryż-Dakar to proszę ja Was pikuś. Co drugi samochód się zakopał w błocku i nie mógł wyjechać. Mi się udało jakoś wydostać, ale dostałam calą salwę błota na maskę, onka i dach, tak więc samochodzik też miał środę może nie popielcową, ale błotną :D ale luuuuuuz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane kolejny symptom zbliżającego sie @ ból głowy jak ja go nie znosze. Wrciłam z zebrania i musiałam łyknąć bo myslałam że umre. Jeśli chodzi o moją Gabi to mogę być z niej dumna, Pani pochwialiła ją przy wszystkich na głos :D ona to po mamusi taka mądra :p. Tuleńko dziś jeździłam bardzo ostrożenie bo deszczykk padał i bałam sie rozpędzać do 120 ;-) Dziewczynki przepraszam ale ja i moja głowa nie nadajemy sie do życia i powiem Wam diś troszkę wcześniej dobranoc ale jutro nigdzie raczej sie nie bede wybierać to posiedze w ciągu dnia . W sobote juz w górach będziemy ale moje kochane klepnełam pokoik z netem :D Ula i JLo trzymcie sie i nie dawajcie sie wielkiemu uchu ;-)Pamiętajcie z każdym dniem coraz lepeij P.s. bym zapomniała kochane moje trochę może to tak głupio i pewnie wiecie ale koniecznie poleczcie sobie ząbki póki jeszce możecie...przed Gabi nie pomyślałam i miałam trochę w związku z tym problemów. Mam nadzieje że JLo i Ula macie zdrąwe ząbki :-) Dobra dobra już nie kadze ide do wyrka :-) a głowe wywalę na balkon wrrr🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochaanneeee moje a co z Wami ...też was głowki wczoraj bolały..mnie niestety dalej boli ale mam nadzieje że w końcu przestanie. U mnie dzis 21 dc, i raczej @jest juz nie unikniona wszytskie znaki na ziemii i niebie na to wskazują ...tylko trochę wceśnie bym dostała, pewnie przz dopalacze :-( Dziewczyny nie lubie monologu prowadzić, wystarczy że uskuteczniam go czasem w kłotniach z moim małażem ;-) BYłam wczoraj u siebie na budowie i na połowie dachu mam juz dachówkę....:-) ale i tak jeszce dużooooo nam zostało żeby sie wprowadzić :-( Lece zaraz załatwaić sprawy w końcu muszę poudawać że pracuję ;-) tylko ciiiiiiiii 👄🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC ! .........................................dzis siedze w domu bo mam katar i nie chce sie lepiej doprawić :o ...........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki coś ostatnio malo piszemy i nie mozemy sie zgrać w godzinach zeby sobie poklikac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TULA ,BYSIA ,IVOON, DESPERATE,ZAPAMIETASZ,ULA ,KALI gadzie jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się na posterunku Bossie... wariuję w kuchni z obiadem...i daaallleeeeeejjjj boli głowka zaraz chyba łykne jakąś tableteczkę bo oszaleję :-( A jak Ty sie czujes szefowo ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz troche lepiej jesli chodzi o katar ;) A drugie dolegliwosci to w normie -da sie zyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie robie zapiekanki .Tak mi ochota naszła !BYSIU skusisz sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na ból głowy najlepszy jest SEX! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hhehe JLo może i dobry pomysł z tym sexem ale na razie nie mam z kim a głowa boli mnie teraz :-) Pewnie kochana zjadał wszytsko co się nie rusza przez te hormonki więc i na zpiekaneczkę skuszę sie :-) Lece po rajstopki dla Gabi na wyjazd bo laska rośnie i niewiem kiedy..ona juz nosi buty nr. 34 a ja 36/37 [szok razy 111111111111100000000000000]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu zostalam sama :( Laski gdzie jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrrr! zniknely mi ulubione tematy! jak ja niecierpie jak to znika!!! co oni tam sknocili w tej kafeterii?!!! jak tam dziewczyny sie dzisiaj czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak pisalam wczesniej znacznie lepiej z katarem ,a z dolegliwosciami ciazowymi da sie zyc -przywyklam pewnie?! A co nowego w dalekim swiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperate-masz ochote na zapiekaneczke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic ciekawego! jakis ten dzien dzisiaj do kitu! a wszystko przez to ze jak wczoraj klikalam z moja przyjaciolka(odnalazlysmy sie na naszej klasie) to zapomnialysmy o godzinie i do 4tej rano gadalysmy! i dzisiaj obudzilam sie okolo 14! i juz pol dnia mi zezarlo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziekuje! nie ! ja to teraz ryzyk wsuwam, musze odstawic troche ten chleb bo to ciezkie! male odchudzanko robie! a wiesz najlepiej to lubie zapiekanke z czosnkiem i serkiem zapiekana- mniam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to jest! Mnie to moja Fasolka kładze i nie ma zmiłuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio nie moge zniesc zapachy czosnku-glowa mi leci w druga strone a ja za nia lece ;) Czosnkowi podziekuje narazie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczątka :) wlaśnie wróciłam z pracy:) miałam konferencję czyli potocznie zwaną orzez nas \"nasiadówkę\" RP (Rady Pedagogicznej) więc padam na twarz...a na dodatek w pracy dostałam @ (rozpacz) i czuję się tragicznie :( chyba skończy się na szybkim prysznicu i wyrku, żeby te bóle przespać:) póki co ide coś zjeść i przytulić się do męża na chwilkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja powróciłam do Was, KOCHANE:) JLo, kuruj się! szkoda, że Cię odrzuca na czosnek, bo mogłabyś się w naturalny sposób podleczyć... Droga Bossko, czy Ty się wreszcie przepiszesz do naszej tabelki jako FASOLINKA czy nie? :D Ciekawa jestem NA KIEDY MASZ TERMIN??????????????????????????????????????? :) Bysia, a długo Ty musisz brać te hormonki, bidulko....? Fajnie, że masz tę swoję córcię, ech.... kiedy ja swojej będę kupować butki na rozmiar 34.... :D Desperate - działaj śpioszku :D Ivoon - przytul męża mocno i odpocznij sobie po męczącym dniu! :* Ja byłam dzisiaj cały dzień poza domem, bo mi się taki nowy projekt zaczął. Ranek spędziałam w korkach i popołudnie również - taki urok mieszkania na przedmieściach i pracy dla klienta w samym centrum.... ale co tam! powiem Wam, że zadzwiwiająco dobrze się mam, jak na 11 godzin poza domem!!! :D Fajnie było poznać nowych ludzi! :) Aaaaa! I mandat dostałam, pierwszy w życiu, bo z tego zaaferowania nie wrzuciłam kasy do parkometru :P Blondynka ze mnie, co? :) Wiecie, co... dziwne to jest... ale ja w ogóle się nie czuję jak na kilka dni przed okresem! Co więcej, wczoraj rzuciłam się na Miśka, który zrobił oczy jak 5 złotych i powiedział: Misia, Ty NIE POWINNAS MIEC TERAZ OCHOTY NA SEKSIK hihi haha :P Dobre, nie?! :D W ogóle mam wrażenie, że ktoś mi jakieś nowe baterie duracella włożył... wiecie w co :D I zamierzam ten stan utrzymać, bo dobrze mi bez zastanawiania się, czy się udało czy nie, co jest tym łatwiejsze, im więcej rzeczy dzieje sie wkoło :D Lecę sprzątać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko ,kogo moje oczęta widza i TULKĘ i IVOON !Witamy w klubie dziewczynki ;)A ja wlasnie cos tam w siebie wcisnełam ojjj kiedy mi dawny apetyt wróci ? :o Lekarz wyliczył mi termin na 08.09 ale wedłóg usg to 22.09 🌻 Słyszelismy już bicie serduszka naszego maleństwa niesamowite przezycie ❤️ ale kazda z was doswiadczy tego uczucia wiec sie nie bede rozpisywac ;) A Bysia juz to przezyła! TuLKA widze ze wróżba z przekazaniem pałeczki sie spełni i to predko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TULA przeciez to ty jestes notariuszem od tabelki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×