Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

Bysia po co Ci nowe obrączki głuptasku?? mój mężulek nosi obrączkę ciągle, bo uważa, że to laski pociąga...hihihi ;) a co do sukni....to miałam taką swoją wymyśloną ...dwuczęściowa, gorsecik cały marszczony, po przękątnej hafcik wyszywany takimi jakby srebnymi rulonikami, spódnica (z halką), wewnętrzna warstwa z satyny i na dole aplikacje hafcikowe takie jak na gorsecie, a zewnętrzna warstwa z ogranzy, \"poskładana\" na 5 fałdeczek, no i podpinany tren ;) aha i bolerko z długim rękawkiem ;) włoski miałam spięte w hiszpański kok, który opleciony był naszyjnikiem z tych samych srebnych mieniących się ruloników co na sukience, no i na górę koka welonik ;) wszyscy byli pod wrażeniem ;) skromna biżuteria z biało-zółtego złota (kolczyli i przywieszka na łańcuszku) makijaż w odcieniach różu i fioletu, bukiecik z róż, wrzosu i frzji (więc ta sama tonacja) a paznokcie złoto-srebne ;) no i to cała ja w tym szczególnym dniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IVOON - wow! dziękuję za sliczny opis! :) Musiałaś ślicznie wyglądać w tym wyjątkowym dniu! z Twojego opisu to ta sukienka była prawdziwym dziełem sztuki :) Wiecie, że powoli do mnie dociera, że założę taką piękną suknię... ech... Ivoon, a gdzie się kupuje takie bolerko? Bo ja bym chciała do kościółka, żeby tak tą golizną nie świecić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BYSIA, dokładnie! ;) Nie wiem, czy założyłabym takie kolczyki... najdroższa rzecz, którą do tej pory miałam z biżuterii, to był pierścionek z brylancikami za \"marne\" 2 tys. he he no ale może jeszcze wszystko przede mną :P JLo, i co z tym zdjęciem, droga Panna Młoda? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivoon to naprawdę musiałaś pieknie wyglądać w takiej sukni...ja z bajki :-) Gabi moja by powiedziała po prostu księżniczka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TULA wyslij dla BYSI to co dostalas OK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TULA zyjesz po przeczytaniu poczty daj znac kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA! Melduję :D maila od Bysi dostałam - zatkało mnie :D JLo, jeszcze nie dostałam :( ale jak tylko dojdzie z południa naszego pięknego kraju, to prześlę do Byśki :) Ja też poszukam jakiegoś swojego zdjęcia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dla mnie ktos wysle smieszne fotki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK ja juz lece spac bo rano o6 wstaje papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo sie cieszę że otrzymałaś nas Tuleńko, JLo jak dostane od Tuli maila to tam bede mieć twój adres to ci podesle... ivoon a Ty sie pochwalisz swoja kiecuszką na fotce ??? :-) oczywiście nie nalegamy, w końcu jest ustawa o ochronie danych więc....nie nalegamy powtarzam ale by było miło Cie kochana zobaczyć ale oczywiście podkreślam nie nalegamy ;-)🌼--->kwiatek to nie łapówka bo za to można pójśc siedzieć i wtedy nie bedzie mnie na naszej klasie tylko na naszej celi.pl ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej noooooooo mi też powysyłajcie to ja odeslę swoje zaraz ;) a bolerki było uszyte do sukienki ;) no i wyglądałam jak każda panna młoda ;) (zawstydzona)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JLO, hop hop!!!! nie idz jeszcze spac!!!! no i nie ma jej :( kochana, nie wiem, co się dzieje, ale wyczekiwany mailik od Ciebie w pięknej sukni typu A (jeszcze???) cholercia nie doszedł :( :( :( może jutro dojdzie...!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już wysyłam laseczki, lećcie na pocztę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bysia wysłałam Ci fotki bo u Tuli zapełniona skrzynka i mój mail wrócił z powrotem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Tuleńko dostałam dziękuje i ivoon również dziekuję :-) Ale fajowo tak sie zobaczyć :-) al esie ciesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tula ta sukienka to istna Talimena :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny,mam nadzieje ze jeszcze mnie pamietacie!! Nie mialam kilka dni internetu (uroki radiowki) :-( Tesciowa musialam do Polski wyslac i jestesmy z mezem sami na chacie!!! Oj dzieje sie... :-) Fajne tu tematy chodza na temat tych sukienek,chetnie zobaczylambym wasze fotki bo ostatnio mam fiola na tym punkcie! Ja mialam sukienke skromna, taka syrenke, swietnie podkreslala figure. Przymierzylam ja jako pierwsza w salonie i sie zakochalam! az mi sie plakac chcialo jak ja zdejmowalam... Slub i wesele mialam po prostu zajebiste! Moge powiedziec ze to byl najpiekniejszy dzien w moim zyciu. Eh,chcialabym to przezyc jeszcze raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyyyyy!!! zapchana?! o, kochana! już lecę, pędzę, biegnę pocztunię sprzątać - pewnie kaputki pogubię :D BYSIA, mi wyślij JLo, miiiiii! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×