Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

Zapamiętasz zawsze można slub odnowić :) Wesele też jak się bawić to na MAXA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się cieszę kochane, że Was zobaczyłam :) Jeszcze czekam na JLo :) Szefowo ja już fotkie Tobie przesyłam :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JLo.... ale ja nie mam Twoje adresu :( wyślij mi pustego maila, co???? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też kcę boooskę zobaczyć ;) dzięki za milusie słówka na temat moje sukieneczki...takiej mojej od początku do końca...hihihihi ;D najważniejsze i najfajniejsze było to, jak mnie mój mąż zobaczył i aż Go zatkało...dosłownie :D niezapomniane emocje......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ZAPAMIĘTASZ/NIE ZAPOMNIJ :D Fajnie, że wróciłaś 🌻 ja z chęcią bym zobaczyła Twoją sukienkę!!! prześlesz mailika?? och, fajnie że to był najszczęślliwszy dzień Twojego/Waszego życia - też bym tak chciała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J.Lo mi też wyślij proszę, a ja szybciutko odeślę swoje zdjęcie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tula poszło:) Mark Anthony (mąż :D ) wysłał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez chce was zobaczyc!!! Moj mail - zapamietasz13@wp.pl Nie mam waszych namiarow ,wiec jak dostane fotke to odesle swoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szefowo - doszłaś, że tak powiem, ha ha ha :D i to podwójnie, bo od Bysi też - dziękuję!!! 🌻 ach, lecę oglądać te 4 mega :D dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaski Zapamiętasz :) ale my tu wymianę robimy, nonono ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello zapamietasz ja ci moge wysłąć swoją ale nie w ślubnej sukni ale w balowej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też chcę, ja też chcę J.Lo.......pppllllllllllllliiiiiiiiiiiiiiisssssssssss :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapamiętasz - wysłane :D jak laseczki rano wstaną, to padną na ten nasz foto-handelek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BYSIA, żeby wszystko było jasne!!! Naprawdę liczę na to, że dorwiesz jakiś skaner i wyślesz mi (nam :D ) swoje zdjęcia ślubne!!! 🌻 a ta sukieneczka, którą przesłałam, to nietypowa, ale podoba mi się całkiem całkiem - zobaczymy jeszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JLo a Ty dostałaś mnie ? Kobitki zraz mi komp padnie więc jak sie nie bede już odzywać tzn że umarł w butach i nic z tych rzeczy zo myslicie bo małż już na traktorze jedzie ;-) póki co jeszcze mam bateryyyji na 14 min :-) wiec szybko piszcie 🌼 Kurcze Ciekaqe co u DeeDee i desperate hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Booska :) poczta ma jakieś opóźnienia, bo jesiooo nie doszłaś :( zapamiętasz ja też się już wysłalam w kopercie hihihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dostałam Ciebie i Tulę:) dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bysia ale ta Twoja balówka jest przepiękna :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję ivoon padam kochane powoli :-( a mi sie nie chce spać a nie wiem gdzie jest ładowraka 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bysia - szybka jesteś! I tak trzymać :D (ja to bym poczekałam spokojnie, ale szefowa... wiesz, rozumiesz :D ) Zapamiętasz - nie dostalam Twojego zdjęcia :( buuuu Kochane, ja też powoli będę się żegnać! a jutro... pomęczę Was o pomoc w wybraniu sukienki ;) aaa, i chciałam powiedzieć, bo prawie zapomniałam - JLo - Wasze zdjęcia są odlotowe...!!!!! a to ostanie..?!?! poezja!!! chciałabym takie mieć! :D powinniście sobie je oprawić i postawić w domku!!! Laseczki, żegnam Was - śpijcie słodko szarlotki! a na dobranoc - coś do kołyski ;) http://beata1969.wrzuta.pl/audio/73zjaD6UJH/ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie dostałam jesio J.Lo ale pewnie dojdzie :) no to co??? zmykamy spać?? pogaduszek jutro ciąg dalszy :) Spijcie słodziusio Słoneczka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivoon - dostałam,super wyglądałaś!!! Tula_76 - mniam mniam... :-) Bysia Wawa - ładny kolorek tej sukienki! Dostałyście moja fotke? Bo nie wiem czy dobrze to powysyłałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×