Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

kurcze mój mąż na początku nosił a teraz nie....bo robi mu się odcisk hehehh :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko! ale jestem zakręcona!!! \"nie będę nosił pierścionków\" to u Ivoon było [tula w pąsach} .... sorki ;) JLo - super, takie eleganckie... bardzo ładne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tula ja mam tą pierwszą od prawej ale te wszystkie tak naprawdę mi sie podobają :D Tula jednym słowem za 5,5 miesiąca bedziecie nosić GPS-y ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bysia - jak to nie nosi?! Co to ma być?! :P (nie chce mieć tego GPS-u chyba..... hi hi). Ale powiem Wam, że jak dla mnie obrączka jest... SEXI :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JLo tak bardzo eleganckie, ładne ...echhh wszystkie obrączki są ładne bo mają w sobie tyle magii i wogóle .Dla mnie osobiście obrączki mają osobiste znaczenie i jestem bardzo dumna że ją noszę na paluszku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, to jak tak dobrze doradzacie (bo widzę, że mamy podobny gust!!! 🌻), to może doradzicie jeszcze z sukienką... chciałabym raczej coś prostego... możecie opisać Wasze sukienki? :) fajny temat, co kochane? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tula to chyba jakaś telepatia bo ja właśnie miałam na mysli to że są sexi ale nie wiedziałam jak to napisać, dzięki Tulcia ;-)ihhihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na bank TELEPATIA - musimy mieć coś wspólnego, skoro spotkałyśmy się na tym wątku :) jednym z tysiąca a może nawet miliona ... (to miliona, żeby tak romantyczniej było :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super temat i przeżywam ten Twój ślub jakby to był mój ehhe.... ja jak miałąbym teraz wybierać sobie sukienkę to taką syrenkę, albo krótką tzn taką do kolan :-) Swoja szyłam i miałam w takim stylu hmmm lejdis jak sie nazywała narzeczona Napoleona ? to ja miałam sukienkę taką jak wtedy z aczasów Napoleona sie nosiło. Lekko odcięta paseczkiem pod blustem ...do tego paseczka były przypięte rumianki....włosy miałam mocno poskręcane i poupinane i miałam zrobiony wianuszek z rumianków...w sumie to teraz jak patrze na zdjęcia to nie wyglądałam tak kobieco tylko jak taka rusałka co sie ledwo zerwała z łąki ...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moja'' była '' suknia bedzie swietna -mówie wam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, Bysia.... to się zaczyna robić ciekawie.... i podejrzanie :P moje punkty prawie pewniki: loki wianek no i ta sukienka z podwyższonym stanem to jest PRZEPIEKNA!!! poszłabym w takiej chętnie, tylko nie chcę, żeby wyglądało, że jestem w ciąży :) ale może będę! hi hi wtedy będziemy normalnie wyglądały jak te bliźniaczki :D a ta ukochana, to Maria Walewska???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tula ..tak miliona brzmi bardziej niesamowicie...jakieś kochana dobre fluidy zawiewają z tj Twojej Tarchomińskiej wsi... ja Ci mogę powysyłąć trochę dobrych fluidów ze swojej, u mnie jeszcze kapuche pod blokiem sadzą ..zainteresoowana ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bysia, jasne, że ZAINTERESOWANA!!! w tej kapuście kochana to bocian może chodzić :) a bociany...jak wiadomo... ;) JLo, to opisz nam tę sukienkę!!! Ślicznie prosimy! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie laski Zosie z pana Tadeusza widze z tego co piszecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm może jakaś Maria Antonina ??? No tak, faktycznie w takiej sukience wygląda sie tak jak w ciąży hihi w której włąśnei byłam i to był konie 3 miesiąca i pamiętam że dwa razy ją musiałam poszerzać bo mi sie trochę szybko tyło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny.... właśnie weszłam na jakąś przypadkową stronę z biżuterią... (temat obrączki cd.).. i zahaczyłam o kolczyki (moja Wielka Miłość :) ) i proszę ja Was ... te kapcie mi pospadały: http://www.wenc.pl/Kolczyki-kl83,1625,5.html chodzi o cenę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuleńko wysyłam w takim razie jutro do Ciebie kuriera z tą kapuchą a Ty ja szybciutko schowaj pod Wasze wyrko w sypialni ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja to takie klasyczne "A"z dosyc długim trenem.gładka bez udziwacznień ehhhh ladna byla w niej panna mloda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JLo!!! BINGO! Lepiej bym tego nie ujęła :) :) Tylko że Zośka miała połowę tego na liczniku, co ja :P ha ha ha może mi już nie wypada... JLo, ja to cały czas czekam na opis Twojej sukni ślubnej (plus fryzura etc.) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JLo pokaż fotkę, ja bym wam swoją pokazała ale ja nie mam zdjęc ślubnych na płycie :-( 8 lat temu jeszcze nie robili ...musze je poskanować i zgram na płytkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TULA -zaden bajarz tego nie opisze Takie cudo było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Błąd...? o szkoda, w każdym razie są to całkim ładne kolczyki za mniej wiecej 8,5 kafla - zakładasz, stajesz przed lustrem i mówisz: Witajcie Moje Drogie Uszy hi hi hi ha ha ha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie taka inna daj e-mail to wysle fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×