Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

u mnie suchutko jak na pustyni więc już wiem jaki będ\ie finał tego miesiąca....mąż mi mówi , kochana masz jeszcze troche luzu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och, serduszko :D ❤️ a za radę z durex gel dziękuję - może skorzystamy, jak już będzie baaaardzo ciężko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he - \"masz jeszcze trochę luzu\"?! :D co ten Pan Angina - mechanik czy jak? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TULKA -bardzo dobry pomysł z tym dzienniczkiem też bym taki poprowadziła gdyby nie to moje lenistwo ;) Macie też racje ,że Zapamietasz zasługuje na dłuzsza uwage moj maż wydal dzwiek mmiiiiiiiiii jak ja zobaczył :) i pomyślcie ,że kiedyś też mialam tak ciemne wlosy jak Zapamietasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to ja naprawdę wyluzuje i już pier papiernicze bzykanka na czas, cholera ja nie biore udziału w zawodach, a tak sobie pomyślałam że w sumie to w lato fajnie zajść bo wtedy baby rodzi sie na wiosnę i można z wózkiem latać wszędzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - dzięki za słowa uznania. W ten dzień każda pięknie wygląda ;-) Czy ktoś mógłby mi wysłać fotki Jlo74? Bardzio prosze!!! A z tym dzienniczkiem to taz myślałam zeby prowadzić ale też leniwa jestem! Tu mam fajnego linka na ten temat.Można wydrukować karte i wszystko jest ładnie i zwięźle rozpisane,str.główna : http://www.npr.prolife.pl/ I karta obserwacyjna : http://www.npr.prolife.pl/karta_obserw_A5.pdf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JLo, Ty to już raczej nie musisz prowadzić dzienniczka :D ta wizyta u gina to ... jutro? Bysia, Aniołku, co Ci jest? hormony niedobre nie dają Ci żyć? O co chodzi z tymi wyścigami? czujesz jakąś presję? 🌻 Zapamiętasz - full profi te tabelki ;) dzięki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, no, no ale zescie naskrobaly! tak tylko zagladalam ale nie mialam czasu sie wpisac! moj mezus sie rozchorowal- a z chorym mezczyzna w domu to tak jak z dzidzia ;) ale pewnie juz to wiecie! :D dziewczyny musze sie odchudzic-63kilo na wadze- szok!!!!! jak tu przyjechalam wazylam 55! po slubie zmieniam sie w potwora! hihihi! no ale na szczescie poszlo mi w miejsca gdzie trzeba tzn biust i pupe! ale i tak musze schudnac do 58! nie chce przekraczac granicy 60 nigdy!!!!! a wiadomo. ze w ciazy sie tyje, to juz wole sie teraz odchudzic, zebym jak potwor nie chodzila!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapamietasz- super wykres! wydrukuje na pewno! trzeba sie zmobilizowac do obserwacji i kalendarzykow! ja miezylam kiedys temperature, ale przestalam, trzeba by bylo jeszcze raz zaczac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laseczki 🌻 jakbyście chciały wiedzieć, co robię, to czytam FORUM i... wcinam chipsy paprykowe - mniam mniam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kali84
hej dziewczynki. ja tez znalazłam ten wykres i juz od tygodnia mierze sobie rano temperaturkę,ciężko tak bo nie jestem systematyczna , ale jakos o tym pamietam. zobaczymy co z tego bedzie. co tam dzisiaj u Was słychać?????? jaka pogoda.?? u mnie piękne słoneczko:). pozdrawiam.i zycze miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kali! Ja temperatury nie mierzę - zacznę pewnie po kursie z NPR, który i tak nas czeka w kwietniu w związku z k.przedmałżeńskim :p Jestem zatem pełna podziwu dla Ciebie! :D Mi to chyba Misio będzie mierzył... swoim Termometrem hi hi :) U mnie piękna pogoda, po prostu piękna! słońce świeci i jest ciepło! ŻYC SIĘ CHE! :D ja mam dzisiaj 21 dc. i czuję się RE-WE-LA-CYJ-NIE!!! żadnego bólu brzucha czy piersi! jupi! jednak psychika to niesamowita sprawa, prawda? w zeszłym miesiącu nie byłam w ciązy, a się czułam, jakbym bliźniaki miała powić :P a teraz uspokoiłam umysł, to i ciało się spokojne zrobiło :) Misiek szprycuje mnie od wczoraj magnezem - przeczytał gdzieś bowiem, że jak się je magnez na kilka dni przed okresem, to PMS jest łagodniejszy :) Moje Kochanie (naiwne...? :P) {serce]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kochane moje ❤️ poranna kawka zaliczona czyli byłam już z samego rana na ksiutach :-) a co ta do roboty wracam dpiero po feriach :-) to wtedy nie bede mieć czasu na ksiuty. Tula, te hormony robią ze mnie waritake czyli stuknieta matke. Gabi powiedziała że juz dawno nie byłam taka zła jak ostatnio,(biedne dziecko) i wczoraj postanowiłam ze musze sie wziąść w garść..te hormony bire tylko do poniedziałku bo wtedy mam dostać@ i potem znowu od 16 do 25 dnia cyklu. Mówie Wam że taka zła to chodziłam ostatnio jak byłam wciąży tylko wtedy nakręcały mnie moje naturalne hormony a nie te świństwa wrrr. Co do ciąży bardzo bym chciała żebyście wy wszystkie najpierw zafasolkowały...ja poczekam :-) Tulcia zostaw te chipsy fuuu sama chemia 😠 Kali wróciłas, tęskniłysmy za Tobą :-) desperate za Toba ocywiście też kochanie...obstawiałm że gzrejesz sie na słoneczku i jest Ci tak dobrze że zapomniałaś o nas. Jeśli chodzi o wage to faktycznie warto troszke sobie zgubić bo ciąża to jedno wielkie tycie ale nie u każdej oczywiście kobiety. Pisałąm WAm ze ja przytyłam 30 kg bo jadłam jak opętana teraz wiem żę będę bardzo uważać :-) JLOOOOOOOOOO zobaczyłaś nas i juz koniec, nie podobamy Ci sie , już nawet krpoeczek nie będzie :-( Jade zaraz do cioci pogadać o życiu i po Gabi do szkoły a potem po receptę do ginka bo tabletki wariatki mi się kończą wrrr fuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bysia!!!! wreszcie!!!! :D :D :D Współczuję Ci, musisz się czuć tragicznie!!! może spróbuj ten magnezik? na nerwy dobry podobno.... 🌻 ja jestem wyjątkowo spokojna, powiem Wam, a miałam dzisiaj taką sytuację, że dziekuję i normalnie bym się wnerwiła na maksa. Moja pracownica mnie oszukała i cudem nie straciłam klienta!!!! ech. podliczyliśmy też wydatki, które czekają nas w tym 2008 roku i .... uuuua! chyba zrobimy napad na bank :P a ponieważ nie zrobimy, to trzeba będzie ciąć koszty, i wesela na pewno już nie zrobimy :( trudno :( wracam do roboty, bo wieczorem idziemy do opery (tzn do Teatru Wielkiego ale na operę :D) buziaczki :* JLo, gdzie kropeczki??????!!!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Babuszki!!! Nie pisalam bo mi neta blokuja -ktos sie wlamuje :o i zla chodze bo nie moge poklikac z wami! Zaraz lece do lekarza takze znów mnie nie bedzie jakiś czas :p ....................................................pare kropeczek................................................. papapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczątka:) witam milusio i już się usprawiedliwiam :) Otóż mojego męża coś wczoraj \"napadło\" i wziął mnie na zakupy i uwaga.........na kolację :D miał chłopak nosa, bo jak do tej pory odnosiliśmy klęskę a tu proszę...wczoraj kupiłam sobie piękne KOZACZKI :D no i kolacja też była udana :) finish wieczorku nie za bardzo, bo moją psiapsiółkę zostawił facet i musieliśmy ją ratować :( no i jak pojechaliśmy o 22.00 ja pocieszać, to przyjechaliśmy po 3.00 do domku :) więc dzisiaj na 5 lekcji już do dzieci od rzeczy gadałam a a 7 to już wogóle było śmiesznie :D więc chyba po obiadku będzie krótka drzemka a potem do Was wrócę :) całuski:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba sama się zaraz najem magnezu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ludzie to mają tupet, powiem Wam!!!!!! aaaaaa!!!! :( ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tula szkoda nerwów, złość piękności szkodzi Kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jestem WIELKI POWROT BOSSKI ;) TULKA co sie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, dziewczynki - szkoda gadać. Dzisiaj się kompletnie rozczarowałam moją pracownicą i to dwa razy :( ale nic to, rzeczywiście nerwy na bok! postanowiłam sobie jednak, że musze być twardsza! za miętka byłam do tej pory, a jako przyszła matka (no nie w tym miesiącu, ale tak GENERALNIE :) ) to muszę być bardziej jak ta lwica! Bysia, właśnie byliśmy w operze, i sobie w trakcie tak rozmyślałam o różnych rzeczach i mi się przypomniało, jak Ty napisałaś, że: 1. jesteś zła jak osa 2. jak byłaś w ciąży z Gabką to byłaś zła jak osa i tak sobie siedzę i siedzę w Narodowym, aria leci, a ja nagle: EUREKA! Bysia jest pewnie zafasolkowana!!!! 🌻 No i w tej operze poczułam, że się okres powoli zbliża, bo nagle zaczęłam rozmyślać, co to ja bym nie zjadła! ;) Oczywiście sushi bym zjadła, i omleta, i schbowszczaka takiego pysznego, i mozarellę z pomidorami, wątróbkę z jabłkami, jakąś dobrą pastę, pierożki z nadzieniem serowo-szpinakowym.... no ludzie!!!!! heloł! ;) jak ja mam takie zachcianki przedokresowe, TO CO BĘDZIE W CIĄZY? ha ha ha :D JLo, a jakie wyniki u lekarza?????????????????????? Czemu nie napisałas, no! Za język muszę Cię ciągnąć! :) PISZ KOCHANA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.......................napisz jak wroce z pracy........................narazie dziewczynki...................papapapa.............................. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lejdis atakowałam dziś od 8 urzędy z babcią . I połowa załatwiona :-) Tulńko bądz twarda jeśli masz pracowników pod soba to muszę wiedzieć gdzie jest granica itd musisz pokazać kto jest szefem nooo 😠 Co do ciąży to wątpię nie czuje sie ciążowo...piersi mnie bolą owszem ale to po duphastonie....na 100% nie zasasolkowałam, te ataki to po prochach. Wczoraj tak sie wkurzyłam na teściową ze normalnie jeszce szczęka mnie bolo od zaciskania zębów. napisze Wam później bo musze jechac dalej a nie chce jecha 200 na km/h bo odfrune :-) trzymcie sie bede jakos póżniej bo jeszcze dzis do kościółka i na zebranie do Gabi..... JLo dziekujemy za kropeczki ;-) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNKI, gdzie jesteście? Bysia i JLo się meldowały, a gdzie reszta? Czyżby nam topik zamierał... NIE!!!! :( U mnie 22 cd. Gdybym nie liczyła, to bym nie wiedziała, że za niecały tydzień okres - nic mnie cholercia nie boli :D Żyć nie umierać. Bysia, nie pędź tak tym samochodem, jak jest mokro!!! (chociaż... trochę Cie rozumiem. Jak robi mi się wewnętrzne wrrr... to lubię depnąć na gaz :D). Też idę do kościółka, pewnie na 18.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jestem :) W kościele juz bylam-glowa posypana.Dzis mnie zaskoczyly moje mdłości-prawie wogle ich nie odczuwam!Nie wiem tylko czy to dobrze czy zle? :o TULKA jesteś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! dzisiaj caly dzien latam i sprzatam chyba udzielilo mi sie od ivoon :P nastawilam 3prania, starlam kurze, ugotowalam obiadek, posprzatalam sypialnie(bo w jakis magiczny sposob zawsze lezy tam mnostwo ciuchow zamiast wisiec w szafie) i umylam lazienke ta dla gosci! i teraz padlam i siedze :D jlo- ciesz sie ze mdlosci minely :) oby tak do konca! tula, bysia- mam nadzieje, ze sie jednak mylicie i @nie przyjdzie!!! Ja to sie jeszcze nie opalam, bo wiatr zimny, ale za jakis tydzien to juz bedzie mozna! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ci zazdroszcze tego opalania ;) jak ja to lubie ! A tego roku czeka mnie BLADOŚĆ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, ale żeście naprodukowały. A ja co poczytałam to mi net padł i nie mogłam się dołączyć Niedługo chyba wyjaśni się która dołącza do naszego grona:) Jlo ciesz się że mdłości minęły. Ja też tak myślałam a teraz mam nowe objawy. Mdli mnie troche inaczej za to wymiotuje bez ostrzeżenia. Żadnych zwiastunów. Przedtem mnie męczyło i wiedziałam że do kibelka musze leciceć ale i tak żadko zwymiotowała. A teraz to czekam kiedy na klienta haftne w pracy:) ale będzie ubaw:) A wy jakieś zakupki robicie, opery, restauracje itp, a o opalaniu nie wspomne a ja tylko o łóżku myśle. .........................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam JLo, tego opalania nie żałuj! dzidziunia będziesz miała w brzuszku! :D ja tam w ogóle się nie opalam i jest ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×