Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

ULA-dawno ciebie tu u nas nie bylo!Gdzie sie podziewasz, jak tam twoje dolegliwosci ciazowe - ustapily?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JLo czytasz w moich myślach- ja poproszę. A wieczorem zapraszam na zupę szczawiową- jest ktoś ch ętny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak was czytałam i nie jestem pewna czy sushi to dobry pomysł... oczywście w małych ilościach nie powinno zaszkodzić, ale czytałam że nie powinno się jeść surowego mięsa i jajek, poza tym salami i serów pleśniowych. U mnie dochodzi jeszcze prosciutto crudo- czyli typowa włoska surowa szynka (nawiasem mówiąc uwielbiam ją), no ale czego się nie robi dla dzidzi... Ale pizza zawsze i wszędzie ;):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, zaczynacie już stosować jakieś kosmetyki przeciw rozstępom (tfu tfu- nikomu nie życzę!!)? Ale tak na wszelki wypadek... bo się właśnie zastanawiam nad kupieniem jakiegoś kremidła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie stosuje, ale juz nie długo to pewnie cos sobie kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JLo, ty wolisz kwaśne? U mnie na razie jest pół na pół, jem kwaśne, a za 10 minut zagryzam czekoladą. Zobaczymy później ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak bylo do tej pory ale ostatnio zaczynam jesc i slodkie (choc znacznie mniej niz przed ciaza).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pizzza mniami ..poproszę i duzo sosu pomidorowego :D DeeDee 🖐️..co u Ciebie jak sie czujesz...? Kochana sushi swoja drogą ale szczawiowa w ciąży też nie jest wskazana ze względu na zawart w szczawie szczawian który podrażnia układ moczowy, miałam ten problem jak byłam w ciązy z Gabi. Ja tera smaruje sie taką fajna oliwką...ale powiem wam ze ja smarowałam sie calą ciąże kremami i oliwkami i gucio to dalo bo brzuch mam w rozstępach. To czy bedziecie miały rozstepy czy nie to zależy od tego ile przytyjecie i czy macie tendencję do tycia jeśli tak to w sumie dobrze bo skóra jest elastyczna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halooo dziewczynki gdzie wy sie podziewacie :-( szefowoooo sen Cie zmożył..ja już po drzeme :-) Tulka wracaj i pisz jak rodzina przyjeła wiadomość o synusiu ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz ide spać bo źle się czuje :o Do jutra papapapapapa.......................................🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Cześć Dziewczynki!!! 🌻 Patrze ,ze ostatnio chodzicie spać zaraz po szefowej ;) To i pewnie wstajecie zaraz po? :p A wiec wstajemyyyyyyyyyyyy.........................................!!! IVOON ,TULA gdzie sie podziewacie? Z akcentem na Ivoon ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello dzieweczki :D u mnie weekend sie juz skonczyl i od rana siedze w biurze :o jak sie czujecie? :) ja co rano wymiotuje ychh a od dwoch dni nie moge spac na plecach i wyprostowana bo cos mi uwiera heh pewnie macica zaczyna sie ciut powiekszac.. Co do wymiany numerow gg to gdzie mam podac moj? :P bo tak publicznie to mi sie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maryam ja to nie daje rady spac na brzuchu bo mi ciezko,plecy i boczek to moje pozycje senne ;) Jeśli chodzi o numer gg to daj mi na e-mail a potem rozprowadzimy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Ladys...u mnie jesli chodzi o dolegliwości to faktycznie dzis pólnocy nie przespałam bo nie mogłam sie ułożyć...jak leże na plecahc to czuje jak mi macica podnosi sie do góry :o...mdłości i konsekwencji mdłości brak :D narazie....cycuszy bolą ojojojo :o. Jade ok 12 zawieść Gabi na Mazury i Teść ma z nami sie zabrać .....i od nowa mi się zacznie a w środe teściowa przywozi Gabi...bede mieć wesoło. Tulcia gdzie sie podziewasz....odezwij sie bo doipiero jutro bede mogła wieczorem usiąść do kompa....:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki :) Ojojoj ile tutaj dolegliwości juz :P a ja jeszcze ciagle bez dolegliwości. Dzisiaj staranka były... :) i M pojechał do Niemiec, będzie we wtorek . Dzisiaj 17dc w związku z tym co miało byc to jest.... mam nadzieje :) Miłego dzionka i jak najamniej dolegliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u mnie słonko od rana za oknem, pięknie jest. Powiem wam, że hormony buzują- miałam wczoraj napad płaczu, tzn. płakałam o byle co. Ojojojoj, biedny mój mężulek, na szczęście stara się być cierpliwym, chociaż wczoraj już mi powiedział, że jak tak bedzie całą ciążę to zamęczę i siebie i jego. Więc muszę się zacząć trochę kontrolować... ;););) szkoda, że faceci nie mogą być w ciąży... :( do lekarza idę w czwartek (w tym na potwierdzenie ciąży, bo na razie był tylko 1 test) ale boję się jak to będzie. Kupa badań, testów, analiz.... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maryam-->>przykro mi, że się kiepsko czujesz.. miłej pracy życzę i jak najmniej mdłości JLo-->> ;) śpisz w moich ulubionych pozycjach (boczek i plecy), ja nigdy nie spałam na brzuchu:D Tula, właśnie, jak rodzinka zareagowała? My jeszcze nikomu nie mówiliśmy- dopiero po potwierdzeniu. miumiumiu-->> trzymam kciuki za zafasolkowanie! to magiczny topik, więc się uda na pewno! Bysia-->> ty znowu z teściami....;) oj, nie nudzi ci się w życiu ;);) nie daj się!! I uważaj na drodze- jedź ostrożnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej DEEDEE!!! Ja to te pozycje mam teraz tak na siłe!Boczek to jeszcze ujdzie ale te plecyyyyyyyy okropieństwo! ;) TULCIA- zdaj relacje! IVOON- gdzie jest IVOON?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to widze ze z tym spaniem to normalna dolegliwosc ciazowa :D JLo wysle CI zaraz numer gg :) DeeDee dzieki za slowa wsparcia :D dziewczyny co dzis robicie na obiad? dajcie jakis pomysl bo ja na obecnym etapie ciagle jestem glodna a nic mi sie spakuje i najchetniej jadlabym jedzenie bez smaku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez tak mam choc juz powoli zaczynam jesc wiecej potrwa-ale ostroznie ;) Jedyne mieso, ktore zjadam prawie w calosci to schabowy.Mielony za aromatyczny jak na mój gust ciazowy :p A wiec dzis mam schabowy ,ziemniaczki , buraczki lub grzybki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×