Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

mam picolo po kinder balu mojej chrzestnicy to już go otwieram dla Was Dziewczątka :) J.Lo wszystkie najlepszego kochana, zdrówka, szczęścia i czego sobie tylko zapragniesz :) mogę zaserwować jeszcze lodziki ;) te kaloryczne oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JLO... Wsyztskiego naj Kochana... no chyba wspanialszego prezenciku nie mogabys sobie sprawic :););) sto lat 🌻 BARDZO Ci serdecznie i z całego ❤️ życzę wszytskiego NAJ.... Bysia, żebys Ty wiedziała ile ta jedna Lejdis musi tego testosteronu udżwignąc, :( ręce z piersiami opadają... Jedyna psiura mnie zrozumie...waga 3kg, marka:YORK, ale jakos gadać z nią ciężko, a wiesz jak to Lejdis..pitu pitu njawazniejsze :) Zapamiętasz... na domek przyjdzie cza...co Ty qrka myslisz, że to wszytsko tak łatwo :P przyjdzie i na Ciebie kolej... tera jest czas na zafasolkowanie... przecież na początku marca mamy nie dostać @ i testować i się cieszyć... Zanim ja domek sobie zorganizowałm (czytaj wybudowałam) 13 lat sie po wynajmach tułałam, a Ti napewno o wiele szybciej sobie gniazdko zorganziujesz.... Ivoon..lody dobre na wszytsko, co nie???? :P:P:P LUBIę mniam, mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Wam Wszystkim :) Za to ,że jestescie tu ze mna i mam nadzieje ze bedziecie i ze kiedys zalozymy topik Nasze kafeteryjne wnuki........................... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Torcik dla wszystkich.................................................................................................................................................................TULA a co z toba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez ciagle pracuje gdzies za granica i tez bym chciala domek ale podstawowe pytanie brzmi "Gzie ja bym ten domek chciala?" :D wiec wynajmujemy mieszkanie jak na razie bo nigdy nie wiadomo gdzie nas los na stale rzuci. W ogole to dla mnie, niespokojnego ducha, najlepszy bylby wielki jacht jako dom zebym mogla sie szybko przeprowadzic jak mi sie jedno miejsce znudzi heheh :D bo odkrylam w sobie dusze podroznika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maryam ale z Ciebie szlona babka...i tak podziwiam Cie i oczywiście desperate i DeeDee i Zapamietasz za to że zdecydoałyście sie wyjechać i mieszkac tk daleko bo dla mnie to jakis kosmos chyba jestem tchórzem...............tak zdecydowanie jestem tchórzem bo na koloniach też beczałam i musieli po mnie rodzice przyjeżdżać :o Właśnieeeee DeeDee a Ty gdzie sie podziewiasz moja gorąca Włoszko???:D TUlaaaaaaaaaaaaa co z Tobą, gdzie jesteśśśśśśśśśśśśśś !!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki ja juz zmykam pod kolderke i zycze wszystkim dobrej nocki papapapapapa kochane do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM! Byliśmy oglądać mieszkanie, ale o tym później, bo teraz: STO LAT STO LAT NIECH ŻYJE NAM!!! a kto? MAM RUMCAJSA :D JLo, Kochana, wszystkiego najlepszego na kolejny roczek życia ❤️ napisz jeszcze koniecznie NA KIEDY CI TERMIN YWLICZYŁ pan doktór, to uaktulanię naszą tabeleczkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Lejdis coś sie zaczynam kiepawo czuć...zaczyna mnie mdlić :-( Kurcze jeszcze Ula i Kali sie nie odzywają ...dziewczyny topiki zmieniłyscie czy cooo 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Tulcia wróciłaś kochana.... opowiadaj o mieszkankuuuu ..gzdie co i jak i jakie :D potem tabelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkanko baaaardzo ładne, w wysokim (przynajmniej jak dla mnie :P) standardzie, cena super, rozkład fajowy ALE okna z naszej sypialni i sypialni dzidziusia wychodziłyby tuż NA ULICĘ! zadupie totalne, tysiące mieszkań w niskich blokach i jedna główna ulica, którą wszyscy jeżdżą - i to właśnie na nią miałyby wychodzić te okna. dodatkowo, za ulicą właśnie postawili parkan i zacznie się budowa - więc NO THANK YOU... szkoda :( ale szukamy dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maryam- to ty jak ja! ja na moje krotkie 23 letnie zycie mam za soba 12 przeprowadzek, w tym 4 kraje a miast nie zlicze :D to z tym jachtem to dobry pomysl :P jak sie czujecie fasolinki kochane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tulka napewno znajdziecie coś odpowiedniego;) J.Lo kolorowych snów :) Bysiu....no kiedyś musiało to nastąpić ;) no właśnie....też się zastanawiam, gdzie reszta dziewczątek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNKI - wklejam tabelkę! sprawdźcie, czy może nie trzeba czegoś uaktualnić!!! BYSIA - ja się wpisałam, i to jeszcze przed wizytą! więc i Ciebie pozwoliłam sobie dopisać :D ale na wyraźną prośbe oczywiście mogę to zmienić, jesli taka Twoja wola 🌻 STARANKI NICK............LATKA...............MIASTO....................IL CYKLI IVOON............31..................KATOWICE.......................2 DEEDEE22........26..................RZYM.............................2 KALI84............24..................GORZOW........................1 KATHREEN28.....31..................WROCLAW......................6 DESPERATE.......22..................Q8................................1 ZAPAMIETASZ....27..................ŚLĄSKIE..........................3 MIUMIUMIU......18+ VAT...........MAZOWIECKIE..................1 EMSY..............27..................WIELKOPL.......................x FASOLINKI NICK......... LATKA.........MIASTO........IL CYKLI.....TERMIN PORODU ULA122........28............DOLNOSLASK......1...............08.09 AGA.............24............GDANSK............3...............24.09 JLO74..........31............PODLASIE..........2...............22.09 MARYAM.......24............ZEA..................3...............11.10 BYSIA...........30............WAW...............3...............25.10 TULA............32............WAW...............2...............23.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BYSIA - o kurczę! DZIĘKUJĘ ZA CHĘĆ POMOCY!!!! 🌻 ciekawe, w jakiej firmie!!!!! :) zaraz uciekam do łózia, ale jutro Cie pomaltretuje na gg, ok? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tula no problem ....ja tez zmykam do wyrka bo juz zasypiam..:D Dobranoc LEJDIS....a tak swoja droga to nie zgodze sie zgodzę sie żeby mężczyźni spie... na Marsa bo by nie było fasolek :D noooo to ide spać ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulka mnie proszę dodać jeden roczek ;P ja też mykam męczyć męża ;) do juterka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tula...to Ty mi zrobiłas 18 plus VAT....hahahahahahah kocham Cie normalnie, ale się obśmiałam na wieczorowego :)) nO JA JESZCZE CHWILKE PO CHACIE SIĘ POSZWĘDAM, BO WYJAZD NA 3-4 DNI, a rzeczy trza zabrac prawie tyle samo co na 2 tygodnie :P No i wiadomo Lejdisia adna a musi spamiętac za 4 plus psiura (miseczki, szczurek do zabawy, smyczka, kocyk etc) Jak mi dojdzie dzidzia to juz tylko nią się zajme a reszta kawalerki niech się samodielnie oprządza, hehe No to narka Kochane, cmok 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Dzień dobry dziewczynki!!!🌻 Dziekuje wszystkim za zyczenia -jesteście kochane ❤️ :) Ja dzis siedze w domku bo kiepsko sie czuje pewnie do końca tygodnia wezme wolne- zobacze. TULCIU-data porodu (Rumcajsa) aktualna :) Mdli mnie dziś że ................................................................. jeszcze nic nie jadlam :o ide na Danio.............................................papapapaapapapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIUMIU - no w końcu masz już skończone 18, prawda? :) IVOON - poprawioną tableczkę zaraz wkleję :) JLO - trzymam kciuki za walkę pt. uda mi się zjeść Danio czy mi się nie uda zjeść tego Danio. Ja też się dzisiaj czuję kiepsko :( całą noc się przewalałam po łózku. śnilo mi się oglądanie mieszkań. Mnie od razu brzuch boli z nerwów, więc potem to się jeszcze denerwuję, że może to szkodzi dzidzi, więc znowu się denerwuję.... muszę się nauczyć jakichś ćwiczeń relaksacyjnych, bo inaczej sfiksuję przez te 8 miesięcy. aaaa - idę do gina dopiero (?) 4 marca, do dr. Pancześnika, którego moja Mama wynalazła. Podobno dobry. a wiecie, że 4 marca to urodziny mojego Brata, a z kolei wstępny termin porodu mam na urodzinki Taty, hi hi - śmiesznie, nie? :) 4 marca będzie początek 8 tygodnia, więc pewnie już usłyszymy bicie serdunia, co? ❤️ Misiek będzie płakał na bank, ja pewnie też :P miłego dnia Dziewczynki, spróbuję popracować, a w przerwach będę polegiwać. ale bym się kawy napiła......aaaaa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BYSIA co z toba zawsze juz o tej porze bylas?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobiety 🖐️ cos mam od wczoraj placzliwy nastroj :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JLo a jak Ty sie teraz czujesz? objawy CI ustepuja juz powoli??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARYAM, nic mi nie mów o płaczliwym nastroju!!!! taka beksa się zrobiłam, że tragedia - nie ma mojego ulubionego serka w sklepie, a mi już łzy w oczach stają, bo świat jest taaaaaki niesprawiedliwy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×