Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

ale milutko poczytać jakie humorzaste jesteście :D ja ponoć himery mam zawsze, więc jak się spotęguje przy fasolce to łoooooo matko :) lecę jakiś obiadek pichcić bo muszę na zebranie rodziców lecieć na 17.00- ale będę skarżyć na moje dzieciaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IVOON - cześć :) Tabeleczka dla Ciebie! STARANKI NICK............LATKA...............MIASTO....................IL CYKLI IVOON............32..................KATOWICE.......................2 DEEDEE22........26..................RZYM.............................2 KALI84............24..................GORZOW.........................1 KATHREEN28....31..................WROCLAW........................6 DESPERATE.......22..................Q8................................1 ZAPAMIETASZ....27..................ŚLĄSKIE..........................3 MIUMIUMIU.......18+ VAT...........MAZOWIECKIE...................1 EMSY..............27..................WIELKOPL........................x FASOLINKI NICK......... LATKA.........MIASTO........IL CYKLI.....TERMIN PORODU ULA122........28............DOLNOSLASK......1...............08.09 AGA............24............GDANSK............3...............24.09 JLO74..........31............PODLASIE..........2...............22.09 MARYAM.......24............ZEA.................3...............11.10 BYSIA...........30............WAW...............3...............25.10 TULA............32...........WAW...............2...............23.10 Jestes teraz pierwsza na liście, więc sama rozumiesz.... :) to zobowiązuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Tulcia;) dziękuję :-D ze \"starej ekipy\" zostałam sama na placu boju ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szefowa dzis sie nie wypowie bo kiepsko sie czuje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedulko co się dzieje??? oprócz mdłości oczywiście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivoon!!! Nie jestes sama!!! Ja na tym topiku jestem od prawie samego poczatku ,choc sie zadko udzielalam! Zobaczysz,bedzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bysia lata tu i tam bo dzis zjazd rodzinyy fuck :o A ja juz nie mam siły a trzeba bedzie sie uśmiechać i być miłym fuuuu Najfajniejesz z tego wszytskiego jest to ze Gabi wraca moja funfela. Rano byłam u babci. potem w sklepie potem po polówke bo nie bede sie gnieśc na wersalce w Gabi i Mężem 😠 Ja w sumie to dalej bez objawoawo przechodze ciąże. Wczoraj to sie napwet powiem szczerze że zmartwiłąm bo nie czułam jak rozpulchnia mi sie macica i nie bolał mnie wogóle brzuszek nic a nic ...Myślicie że to dobrze, bo troche mnie to martwi ????? Dzis mam w sumie taki milczący dzień...nawet nie to że jestem smutna tylko zamyslona i wyciszona. Zaraz musze odebrać ciocię z pracy a tak już bym posiedziała w domku :-( Spróbuje sie jeszce odezwać ale nie wiem jak bedzie jutro itd...ale bede sie w łazience zamykać i czytać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obiecane wczesniej zdjecia z emiratow i omanu wysylam dopiero dzis :) na maila JLo i Tuli spod nicka wiec one rozesla do reszty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam w wywiadówki...jakoś przeżyłam....pracuję 9 lat w szkole a dalej się rodziców boję :D Zapamiętasz, przepraszam, że o Tobie \"zapomniałam\" :) wybacz Kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obiecuję poprawę :) ale jak i Ty mnie zostawisz samą na placu boju...tooooo......... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tym bardziej, że my babiczki ze Śląska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego ze sie razem trzymacie na poprzedniej stronie wywrozylam wam ze razem tj.w podobnym czasie zaciazycie :) Ja dzis mam bardzo kiepski dzien mdłosci mnie dopadly i mało co nie poszłam w objecia :o Trzyma mnie równo cały dzien-SZOK!!! Rumcajs dobrze mnie grabi z jedzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IVOON i ZAPAMIETASZ przeslijcie swoje gg na mail dla dziewczyn (jesli wyrazacie zgode)My sie juz wymieniłysmy gg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JLo, a powiedz, jak wyglądasz? może głupiutkie pytanie, ale chodzi mi o to, czy od ciąży wypiekniałaś, czy wiesz... trochę Ci ubyło? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J.Lo już wysylam i poproszę o Wasze numerki ;) pewnie piękniusie jesteście jak zawsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki!!! Ivoon mamy twój nr gg podobnie jak Zapamietasz. ;) Jesli chodzi o wyglad to sie raczej za wiele nie zmienilam :p Cos cicho tu u nas ostatnio :o Piszcie cos! ULA a co u ciebie? DEEDEE-podobnie nic nie pisze! Ja teraz lece rozliczyc sie z faktur do ksiegowej wiec znikam na pare godzin papapapapa.......................................... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic dziewnego, że cicho tutaj, skoro aż dymi na gg ;) słuchajcie, mi po zdjęciach od Maryam to się dzisiaj takie sny śniły, że ho ho - pojechałyśmy wszystkie do niej i tańczyłyśmy taniec brzucha :D :D :D taki tam brzuchatkowy sen... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kochane moje teściowa i cała reszta do kościoła sie udali. Ja szykuje obiad ale w przewoe odzywam sie do was.:D popijając.....Actimelka :p Wczoraj siostra moje go brata wprosiła sie na obiad do nas i ją delikatnie pogoniłam bo ona ani razu nas do siebi enie zaprosiła a co mnie to niech sie obrażaaaaaaaa:p mi teraz wolno wszytsko mówić.. Dziewczynyyyyyyyyyyyyy wiecie coooooooooo wczoraj wszytscy powiedzieli że mam bardzo duzy brzuch jak na początek drugiego miesiąca a ja sie kłociłam ze nieeeeee...noo a dziś rano nie weszłam w swoje spodnie i cały czas musze chdzić w strarych roboczych dresach...ale ide w gości wieczorem i chyba mam problem bo nie mam co na pupe założyć.......ja mam naprawde duzy brzuch taki miałam z Gabi w 4 miesiącu rannnnyy musze zrobic sobie zdjęcie i wysle wam to same ocenicie :D Chciałam Was przeprosić że tak uciekłam wczoraj z gg bez ładnego pożegnania ale weszła teściowa i gabi zaczeła wyć ze sie z nią nie witam oooooooo i takkkkkkkkk także przepraszam bardzo ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kochane moje teściowa i cała reszta do kościoła sie udali. Ja szykuje obiad ale w przewoe odzywam sie do was.:D popijając.....Actimelka :p Wczoraj siostra moje go brata wprosiła sie na obiad do nas i ją delikatnie pogoniłam bo ona ani razu nas do siebi enie zaprosiła a co mnie to niech sie obrażaaaaaaaa:p mi teraz wolno wszytsko mówić.. Dziewczynyyyyyyyyyyyyy wiecie coooooooooo wczoraj wszytscy powiedzieli że mam bardzo duzy brzuch jak na początek drugiego miesiąca a ja sie kłociłam ze nieeeeee...noo a dziś rano nie weszłam w swoje spodnie i cały czas musze chdzić w strarych roboczych dresach...ale ide w gości wieczorem i chyba mam problem bo nie mam co na pupe założyć.......ja mam naprawde duzy brzuch taki miałam z Gabi w 4 miesiącu rannnnyy musze zrobic sobie zdjęcie i wysle wam to same ocenicie :D Chciałam Was przeprosić że tak uciekłam wczoraj z gg bez ładnego pożegnania ale weszła teściowa i gabi zaczeła wyć ze sie z nią nie witam oooooooo i takkkkkkkkk także przepraszam bardzo ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaski :) Bysia siostra Twojego brata??? hm...............brzmi niezwykle tajemniczo :D wpadłam na chwilkę, bo lecę do lekarza (tzn. jadę pół świata, bo aż do Zabrza) więcwieczorkiem opowiem co i jak :) Trzymajcie kciuki :) papaptki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IVOON - trzymamy!!!!! BYSIA - no.... nooo, faktycznie :P siostra Twojego brata... to możesz być nawet TY SAMA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki na numerki gg i zdjęcia Maryam....ale laska :D a to coś na głooofie to normalnie.....hihihihihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmmmmm A ja nie dostałam zdjęc maryam :-( Podeślijcie mi kochane.... ivoon pisz jka wrócisz od lekarza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co tu taka cisza?? ja wyprawilam meza na meski wieczor i myslalam ze sobie z wami pogadam a tu nikogo nie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×