Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

hej hej co tu taka cisza? Bysia gratulacje :D nareszcie zobaczylas pierwsze ujecie swojej fasolci a raczej pecherzyka ciazowego ;) na nastepnej wizycie zobaczysz juz bijace seruszko :) ja nie moge sie tej nastepnej wizyty doczekac.. Tula slonce ciesze sie ze juz CI lepiej .. teraz nie mozesz sie stresowac bo to zle na dzidzie wplywa ;) wlasnie desperate kiedy idziesz do zielarki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuję dzewczynki za gratulacje ale do końca 3 miesiąca to tak z dystansem do tego będe podchodzić.....jak wiadomo różnie to bywa. Dzisaj wogóle mam taki cudowy humor ze normalnie chodze i śpiewam sobie...... desperate własnie co z zielarką....tez umieramz niecierpliwości :D AAA termin mam na 25 października :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuję dzewczynki za gratulacje ale do końca 3 miesiąca to tak z dystansem do tego będe podchodzić.....jak wiadomo różnie to bywa. Dzisaj wogóle mam taki cudowy humor ze normalnie chodze i śpiewam sobie...... desperate własnie co z zielarką....tez umieramz niecierpliwości :D AAA termin mam na 25 października :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki!!! Ja zaraz zjem obiad i lece na zakupy i do lekarza. Papapapappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimo ze sie nadal boje, stresuje itd postanowilam zrobic sobie stopke .. mam nadzieje ze wzszystko bedzie dobrze.. ale ze mnie panikara :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Kochaniątka ;) Bysiuniu gratulacje Maleńka ;) straaaaaaaaaaasznie się cieszę, buziak dla Ciebie i maluszka :) Tuleńko u Ciebie to też tylko formalność, więc też caluski dla Waszej dwójki ślę ;-* a u mnie cóż....gonię Was i gonię, ale dogonić nie mogę ;-( u mnie 13 dc, walczymy na maxa i zobaczymy co wywalczymy ;-D mam podobne odczucia do miumiumiu ;-( za chwilkę przestaniemy tu \"pasować\" ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivoon :):):) staranka to najprzyjemniejsza część, hehe całego zamieszania...powodzenia. Ja dokładnie tak miałam w zeszłym tygodniu... hihi no i teraz wsłuchuję się w siebie, a tam qrka cisza...echo...Panie :P Zobaczymy jak będzie, ja dzisiaj 19dc... 2 marca dochtorek kazali zrobić teścik, cieszyć się i zadzwonić do niego :):):) No i taki mam pla... A jutro na 3-4 dni z chopakami i psem jade w góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapamiętasz... :) to widzę tutaj nas więcej szalejących w tym samym czasie, hehe Ja w poprzeniej ciąży (dawno to było bardzo :P ) w ogóle nic kompletnie nie czułam, ZERO... Qrde teraz sie tutaj tyle tego naczytam i tak cos tam mi się wydaje, że może...ale tak naprawde to chyba nic.... Dzisiaj mnie koleżanka naprostowała, że co ja chcę czuć..jakby co, przeciez to raptem by było parę dni :P Fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny kochane po tygodniu to nawet jakbyscie mocno chcialy to nic nie uslyszycie ;) trzymam za was kciuki i wiecie najlepiej sie wyluzowac wtedy zawsze wychodzi :) my sie staralismy co prawda tylko 3 miesiace ale z powodu mojego progesteronu lekarka mi powiedziala ze raczej nie mam owulacji itd moja ciaza teraz jest calkowitym zaskoczeniem bo w styczniu to nawet nie mielismy czasu na baraszkowanie :) najpierw remont mieszkania, pozniej rodzice przylecieli na 2 tygodnie wiec podeszlam do tego bardzo na relaxie i co? i test pozytywny.. malo z krzesla nie spadlam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maryam...hehe, ale widzisz jak to człowiek sam się trochę zapetal :) Ale Twoja fasolka fajowa, hehe. Teraz to cuda na kiju są.... super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miumiu pamietaj ze my tu wszystkie kciuki trzymamy za was a kciuki zafasolkowanych sa magiczne :D dzieki w imieniu fasolci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z miumiumiu to chyba bardziej liczymy na kobieca intuicje niz na jakies wyrazne objawy...Trzymajcie kciuki za nas wszystkie,fasolki! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuuuuuuuuulllllllllllllllllllkkkkkkkkkkkkkkkkkkkaaaaaaaaaa musisz tabelkę uaktualnić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje predzej czy później zajdziecie i ja wam to mówie ..osoba która jak sie okazało nie miała owulacji przez prolaktynę i co dwa miesiące z bromergon i prosszę bardzo wiec i wy dacie rade i mocno w to wierze :D... I mysle że w końcu wszystkie bedziemy zafasolkowane...:D No faktycznie w sumie to równocześnie maci płodne ihhihih JLo wracaj już do nas z wiadomościami...lekarza miałaś na 18 a już prawie 20 hmmm ...a może na jakąś kolacyjkę skoczyliście :D ivonn a Ty kochana porobiłąś badanka ? 😠 maryam ale masz juz duża fasoleczkę...:D miumiu a ile Twoje dziecko ma latek ? :D zapamietasz a Tobie dobrze w tej Anglii bo chyba w Anglii mieszkasz z tego co pamiętam ?:D Tulcia a TY sie gdzie podziewasz skarbie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiaaaa, ta kobieca intuicja...Zapamietasz ;) no i ja mam jeszcze trzecie, niewidzialne oko na czole, hihi i nim tez widzę... ale puki co...diupka, ani na czuja, ani na widzenie :P Tak sobie myślę, że dlaczego ma nie byc skoro wszystko było jak nalezy :):) Jutro jadę w góry jak gdyby nigdy nic... na narty (mam taka nadzieję, bo pogoda wiosenna) i udaję, że wcale na nic nie czekam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bysia ja mam stare dziecko ... juz studiuje :P, a ja jestem młoda mama, a drugie lat 10 przysposobiony synuś :) fajny, mądry i ładny bardzo... Wlasnie wszytskich 3 Panów mam w domu i lekki sajgon jest... Dzieki Ci Kochana za dobre słowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bysia - Tak,w Anglii. Czy mi dobrze? Juz czwarty rok tu siedze ,to jakos przywyklam. Ja nie chce tu zostac na stale,choc wiem ze jak bym zostala to nie mialabym zle. Ciezko mi jest bo juz bym chciala miec wlasny dom,urzadzac go ,dbac o niego...A tu zyje jak na walizkach,nic sobie nie moge kupic, bo przeciez nie bede mebli czy garow targac ze soba do Polski :-( Tesknie za domem,takim prawdziwym,swoim wlasnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byska nie było czasu na badanka :D w czwartek jadę do cginka ;) niech popatrzy zbada i orzeknie co i jak.....trudne zadanie ma kobieta ;) dzsiaj Miśka z pracy szybciej zawezwałam, bo znów mi słabo było i te paskudne zawroty głowy....skąd mi siem to bierze Zapamietasz ja mam brata na obczyźnie....po sąsiedzku w Irysowie (czytaj: Irlandia ...Dublin) idę zjeść lody.........a co se będę załowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapamiętasz napewno Ci ciężko czasami :-( ale tam szybciej zarobisz na godne życie w Polsce. Teraz się pomęczysz a jak wrócisz kupisz sobie może swoje mieszkanko i tylko swoje ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oto jestem.Wrócilam caała w skowronkach w dniu moich urodzin!A zawdzieczam to mojej kochanej ❤️ FASOLCE ❤️ słyszałam poraz kolejny bicia jego serduszka tak malutkiego a jak pracowitego!Z moim \'\'Rumcajsem \'\' wszystko OK i jest to 9tydziń ciazy.Teraz za miesiac na wizyte i kolejne usg.No i mam zniesiony zakaz :p Romantycznej kolacyjki nie było bo i tak bym nic nie zjadła-teraz jem same bezpłuciowe rzeczy zero aromatycznych przyraw :p IVOON wrozka JLoci mówi ,podobnie jak wcześniej dla obywatelki Tuli ze twój sen sie ziści i cos czuje ze w podobnym czasie jak u ZAPAMIETASZ czy Zapomnianej ;) A wiec nie pisz ,ze nie pasujesz do topiku bo to nie prawda i niedenerwuj kobiet w ciazy :) TULKA a ty gdzie sie podziewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivoon koniecznie porób badanka zanim zajdziesz, to nie dobrze że tak się czujesz, martwi mnie too i to bardzo. Ginekolog to jedno ale omdlenia to inna sprwawa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JLo 🌼🌼[kwia🌼🌼🌼🌼🌼[kwiate🌼🌼🌼[kwiat🌼🌼 Sto lat...sto lat...niech żyje zyje nammmmmmm Wszystkiego naj naj z okazji urodzinek kochanie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JLo jeszcze raz gratuluje bijacego serduszka 👄 przyadloby sie otworzyc szampana :D bezalkoholowego hehe ;) Poza tym Sto lat!! Sto lat!! 🌼 masz wspanialy prezent na urodziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×