Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

ufff już mi opadły emocje ...placki usmażyłam, najadłam sie a mąż przywiózł drygie opakowanike tego antybiotyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia dwie daweczki szczepionki wystarcza trzecia jest juz w zasadzie przypominajaca i mozesz ja zrobic nawet po porodzie. Bysia trudno stalo sie ,znajac Ciebie wyjdziesz z tej sytuacji i jutro juz zapomnisz o sprawie. Nachodzilam sie ze mi brzusio ciazy i ciagnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz Bysiu :) zawsze jest wyjście, a my baby niepotrzebnie się denerwujemy:) pysiak dla Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz wisi moje dziecko i płacze zebym jej chomika wyjeła a ja nie lubie tych śmierziuchów i każe jej poczekać na tate ....siedzi i beczy wrrrrrrrrrr brak mi dzis cierpliwości do niej ....zakopie sie zaraz pod ziemie :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z pracy padnieta, cos krzyż mi nawala i kości w tyłku mnie bolą. Na obiadek spagetti ale wersja uproszczona: kielbaska w drobną kosteczkę i sos z torebki + czosnek + przyprawy Ale i tak pycha. A placki chodza za nmną już z miesiąc , co ja pisze z 4 miesiące odkąd jestem w ciąży. Brzuch mam wielki, juz klienci w pracy zaczynaja gratulowc. Ubrac nie mam sie w co a wszystko ciasne na brzuchu. maz na budowie a ja musze troche posprzatac bo mam taki sajgon jak nie wiem. ja nie mialam takich badan jak wy. Tylko na zółtaczke, kile, cukier itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bysia nie denerwuj sie. Malajest chora a ty w ciazy. wyciagnij jej przerz jaka packe albo chochelke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BYSIA, zanim się zakopiesz, to mam prośbę... skseruj mi kochana kilka tych placków i prześlij smskiem albo chociaż na maila - uratujesz mnie przed zaślinieniem się na śmierć :) ha ha ha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tula kiciu 20 minut i jestes u mnie i wcinasz placki....chyba że sie przeprowadziłas na drugi koniec Polski i ja nic o tym nie wiem :-o Były dobre te placuszki .....ale mam zgade teraz po nich :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, no co wy dzisiaj takie nerwowe? Jakies przesilenie wiosenne czy co?? Spokoju troszkę, spokoju... Mi od rana nie działa tv, wzięłam się za prasowanie: pół godziny i mi się odechciało, no nie daję rady, teraz buszuję w necie ;) Obiad szybki - też żurek dzisiaj. Ale widzę, ze na naszym topiku królują placki ziemniaczane... ;) ja przez jakiś czas też miałam na nie ochotę :D Za oknem od nowa zimno (ok. 13-14 stopni), a już tak cieplutko było.. :( chciałam się przejść na spacer, ale za zimno. CHyba sobie zrobię maseczkę odżywczą na włosy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BYSIA, ja niestety też mam już zgagę, i to po bardzo wielu rzeczach... ale co tam! :) i dzieki za zaproszenie - wirtualnie już u Ciebie jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeeDee u nas 13-14 to luxus , dla mnie może tak być i miesiąc. Tula no to tak jak mi ...praktycznie po wszystki mam ...jeszcze tylko po wodzie nie :p Ula 🖐️ rób zdjęcie brzucha i wysyłaj , ja może tez dzis zrobie i pokaże wam :D Wyjełam tego chomika i tak mnie za przeroszenie obsrał że cała byłam w jego bobkach fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu a Gbai posikała sie ze śmiechu :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! mniam mniam, ja dzisiaj bylam u tesciow na obiadku, kurczaczek z warzywami w sosie pomidorowym z ryzem basmati- pycha :) a ja za plackami nie za bardzo przepadam ;) natomiast nalesniczki moglabym jesc codziennie :P u nas dalej goraco- 40stopni uff! nie da sie wyjsc z domu 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desperate 🖐️ ty to masz kochana dobrze z tymi teściami ;-) ale juz takiej temperatury to ci nie zazdroszcze bo co to bedzie za dwa miesiące :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie podziewa nasza druga księzniczka Szecherezada czyli MARYAM----> albo sciera kurze po burzy piaskowe albo kable potopiły sie z upałów :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znowu jestem głodna i to bardzo i mam plan na pomidorka bez skórki ;-) z cebulka cukrem solą i śmietaną :D i do roboty :D Kurcze ja dziś tylko siedze i pisze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperate ja tez plackow ziemniaczanych nie lubie.To moze kochana zrobimy babke ziemniaczana i do spolki wezmiemy Ivoon:) W sklepie dostalam smaka na paste z jajek i szczypiorek -kupilam to i zaraz ide zjesc jesli dam rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia 1984
ALE POCZYTALAM MALE WARJATKI Z WAS WIECIE,TAKIE SMIESZNIUTKIE I POCIESZNE:)WYOBRAZILAM SOBIE GABI JAK SIE Z MAMUSI SMIALA:):):) JA BYLAM U TESCIA I ZAPOWIEDZIALAM SIE NA JUTRO ZE WPADAM PO PRACY NA JEGO PLACUSZKI,WSZYSTKO PRZEZ WAA TAKIEGO SMAKA NAROBILYSCIE. A TESCIA TO TAK SREDNIO TRAWIE NIESTETY:) ZAPOWIADAM DZIEWCZYNKI ZE ZBIERAM CHETNE OSOBY ABY 16KWIETNIA TRZYMALY ZA MNIE KCIUKI MAM EGZAMIN NA PRAWKO PIERWSZE PODEJSCIE. ZJADLAM NA MIESCIE SREDNIO ZDROWE JEDZONKO KEBAB I OGROMNA ILOSCIA FRYTEK,ALE MI SIE BEKA FUUJ BLE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bysia Wa-was
JLo szefowo ty moja 🌼 masz racje to dobry pomysł z tymi jajkami :D zrobie na sniadanko!!!!! Basiu trzymam kciuki jak zrobiła w listopadzie za 3 raem :D A gdzie będzies robić tzn w miejscu swojego zamieszkania ??? Ja raz zdawałam w Wa-wie a potem przeniosłam sie do Łomży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia 1984
MIESZKAM W SZCZECINIE I TUTAJ ROBIE.MAM DOKUPIONE 8GODZIN BEDE JEZDZILA PRZED EGZAMINEM.MUSIALBY STAC SIE CUD ABYM ZDALA ZA PIERWSZYM RAZEM:)MOJ MAZ NIE WIDZI INNEJ OPCJI:)MOWI ZE ZDAM A JA WIEM ZE STRES MNIE ZABIJE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia 1984
A JA DLACZEGO MAM TAKI KOLOR?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam padnięta z zakupów :( i jestem strasznie rozdrażniona....wiadomo @ idzie :( załamka totalna:( ale na babkę ziemniaczaną się piszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, a ja dzisiaj wstałam skoro świt, he he :D ubieram się i lecę z Mamą i Ciocią na zakupki ubrankowe a potem do IKEI, ogladac mebelki do pokoju dla syncia :D oh yes!!! :) miłego dzionka! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki!!! Tulka byla pierwsza o prosze.................................. Bysia jak tam pasta na sniadanie? Basia stalas sie Przyszla mamuska:) Ivoon wiecej luzu mniej stresu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już po korekcie paznokcie jestem:) wcześniej nie pisałam, bo myślałam, że śpicie:) miłego dnia dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×