Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

Aniuś dzięki kochana:) tylko że ja i tak ze słodyczami jestem na bakier bo mi nie podchodzą...ale ograniczyłam już niektore owoce, nabiał, słodzone soki rozcienczam wodą, nie jem jasnego pieczywa....zobaczymy co powie pani dr w poniedziałek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! Maly spi a ja pisze do was:) dzis jade na grilla ,jutro tez planuje wypad w plener:) Ivoon bedzie dobrze zobaczysz wiec sie nie martw bo to nikomu nie sluzy. byska kartony,juz niedlugo bedziesz znala z innej strony tej fajniejszej bo pozakupowej:) tulka snilas mi sie dzis z kolejnym problemem ,wiec pisz co ci na duszy lezy:) OK.lece sprzatac i sie szykowac na grilla a jeszcze auchan musze nawiedzic paaaaaaaa!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki::) Ja już po wizycie i diabetologa i wszystko w porządku!!! Nie mam cukrzycy ciążowej tylko tzw.nietolerancję glukozy:) Pani diabetolog wprowadziła nam dietę, dokładnie opowiedziała co możemy jeść, co z czym łączyć, żeby było dobrze:) Także uspokojona jestem:) W 32 tc powtórzymy glukozę ale powinno być ok:) U nas leci 29tc i mamy 6 kg na plusie, ale przed ciążą była malusia nadwaga zatem nie jest źle:) AAAA i zapomniałabym......chyba mi mdłości i pawiki powróciły....od 2 dni pawikujemy jak kot:) Lecę poleniuchować na kanapie bo mi nogi posłuszeństwa odmawiają:) Odzywać się mamuśki zalatane no:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zyje :D ale ledwo... doszla mi jedna klientka , ktorej musze otworzyc dzialalnosc itp itd i przy dwojce lobuziakow, musialam obdzwonic urzedy...a tu na zmiane krzyki, placz, a Fifi w dodatku krzyczal malo cenzuralne \"kuwwa\" hehee dom wariatow...napisze pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Babeczki! Urwanie glowy mam gdy maz ma nocki!byle do weekendu i na zakupowe szalenstwooooooo!!!!A jeszcze na miesiac bede miala studentow -juz myslalam ze sie ich pozbylam na pol roku a tu koszmar powraca i to na miesiac!!!ajjj jakos to bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
witam witam mialam ogromny problem kompem:(byla burza i sie spalil i naprawili dzisiaj poczytam nadrobie tesknilam:) mam nadzieje,ze u was wszystko oki caluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamuśki:) normalnie chyba tylko ja i mamusia żyjemy:P Tulka juz zakochana w innym świecie zyje i o nas zapomina:P Bysia sie przeprowadza więc wiadomo brak czasu...usprawiedliwiona:) Szefowa......przynajmniej kropeczki zostaw:) A Deperatka Maryam to już wogóle w kulki lecą:D Meldować się Laseczki:) Właśnie wróciliśmy z kościółka bo synuś znajomych miał chrzest:) A teraz będę leniuchować na kanapie:) Wogóle ro u nas leci 30tc i nogi mma popuchnięte jak Fiona od Shreka :/ masakra jakaś...co z tym robić??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
witam jeszcze nie poczytalam:( melduje sie tylko,ze zyje mielismy dzisiaj komunie swieta chrzesniaka mojego meza i nie mam czasu mykam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
aniaj nie zazdroscze wam tej stresujacej sytulacji:(chodzi mi o sytulacje w pracy twojego meza.ale jak juz wszystko sie wyjasni(a moze juz sie wyjasnilo)to odetchniecie karmisz juz olisia sloiczkami:)w sumie to fajnie bo i cyca bedzie zadziej chcial,no i czas najwyzszy cos mlodym podawac.............moja mala nadal cyc i cyc:)co prawda chcialaby juz cos jesc,bo cala sie trzesie jak ja cos zajadam,musze sie przed nia chowac normalnie daje jej polizac,posmakowac.ale moj durnowaty mezulek:)nie pozwala jej jesc bo lekarka powiedziala,ze dopiero jak skonczy 6 mies ale jadla juz chrupki kukurydziane,bulke,chlebek,marchewki odrobine w zasadzie to 1kosteczke:) udraznianie oczka:(przykra sprawa:( myslalam,ze masaz wam dal pozytywne efekty......mojej pomoglo codzienne masowanie trzymam za was kciuki ivooncia bardzo dobrze,ze zasiegnelas opini innego lekarza:)jednak szkoda,ze porod odbedzie sie przez cc,bylas nastawiona na naturalny ale moze to i dobrze:)przypomnij sobie tylcie i mnie jak sie kurcze meczylysmy..............ja juz nastepne dziecko napewno urodze przez cc.............. wazne aby wam nic nie grozilo dziewczyno ty tylko 6 kg przytylas, ojoj ale masz fajnie,ja to bylam wielka jak slonica w ciazy mala wsala dokoncze jak mi wiki da troche wolnego acha moze badzie wikiusia miala rodzenstwo ooooooooo,takie buty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła mamusiu ale ja startowałam z lekką nadwagą.....72 kg miałam na stanie......teraz 78,2 :D Mam nadzieję, że zrzucę więcej niż to co mam na plusie:D I też czuję się jak hipcia jakaś:D Lecę sprzątać dalej..bo już mi tro zajmuje 2 godz. a jeszcze odkurzanie i podłogi zostały :D No i muszę lecieć do zębologa na kontrolę moich dziąsełek ciążowych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki! Szefostwo sie melduje:)Ja tez zalatana jestem przeokropnie nie mam czasu na nic- rany co sie dziejeeeee!!!!!Ale ostatnio w weekend upieklam UWAGA!!!! nie z torebki:)ciasto SHREK:)Zostalo mi cosik jeszcze wiec zapraszam kto chetny.Na poczatku czerwca planujemy wypad do puszczy Bialowieskiej na weekend i zaraz musze polatac po necie i poszukac noclegu a jedziemy dosyc duza grupa wiec bedzie sie dzialo-chyba?!:D Ivoon- ale ten czs leci juz niedlugo porod kolejny ,a CC nie takie straszne zobaczysz przezyjesz.A te kilogramy-olej!!!Stracisz je nawet nie zauwazysz kiedy.U mnie w miesiac rozeszlo sie po kosciach:DPo samym porodzie poszlo w dol 7kg. aniaj -trzymaj sie kochana Byska -czekamy cierpliwie na ciebie:) tulka- no kochana widze ,ze musze znowu cosik ci podeslac od Victoria\'s secret;) Desperate,Maryam no kochane taka cisza to lekka przesada;) Ula ty tez cos nastukaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpisuję listę bo ciężkim weekendzie :-( ale naszczęście juz po wszystkim :D uroczystość cudna, Gabi wyglądała pięknie ---> królowa jest tylko jedna :D a i obiadek był dobry. Czaruś i w kościółku i na obiadku zachowywał sie przyzwoicie oprócz małego incydentu z zasikaniem wózeczka :D Poza tym kochane dalej żyjemy na kartonikach ale już powoli odnajdujemy sie w nowej sytuacji :-) Jeśli chodzi o Czarusia to słonko przybrało kulturalnie i wskoczył spowrotem na cenntyl wyżej ale jeszcze musi dobic do 25 bo teraz jest na 10 :D . Pije wrescie mleko w nocy ale powiem wam ze to dobrze ale i źle bo tak naprawde to juz nie musi jesc w nocy ale z racji ze schudł to go karmie :-) Zupki mu gotuje sama . Je zupy dwa razy dziennie i juz zaprawiane zółtkiem. Wcina jogurty, kasze manna , pije tylko wode nic innego mu nie smakuje. Dziewczyny odzywajcie się bo sie tu smutno zaczyna robić :-( Kłade się spać bo muszę wszytsko odespać 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniaj ja też ci współczuje tych stresów :-( ale takie jest właśnie zycie :-) ivoon kochanie ty juz zaraz rodzisz :-) super znowu nowy człowieczek na świecie i na topiku naszym :-) szefowo masz już tych studentów :-p Tulka chciaz jedno zdanie napisz :D Reszta meldować sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Easy easy Laseczki....ja to najpierw muszę remont w mieszkaniu zrobić :P Mam nadzieję, że w tym tygodniu już je kupimy i podpiszemy stosowne papierki:D no i od weekendu ruszamy:D A potem Zuzanka vel Bartuś może się na ten świat pchać:D bysiu super, że impreza się udała:) A Gabrysia to wogóle śliczna dziewczynka:) No właśnie ...reszta Dziewczynek...meldować się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..no to sie melduje :P u nas ok :) wciaz zamęt. Caly dzien dzieci, latanie z nocnikiem za Fifim, Oli polubil deserki, zupki tez chetnoiej jada :) tylko brak nam czasu dla siebie... Ja tez chce gdzies wyjechac!! JLo- dołącze chyba :D Przyszla mamusiu- czy ja dobrze wyczytalam,ze planujesz nastepne? czy mi sie cos pokrecilo?:D Bysiu- jak juz komunia za Toba, to \"najgorsze\" z glowy :) ja tez sie stresowalam, zwlaszcza ze ja sama juz urzadzalam dla Mikolaja, bo bylam niedlugo po rozwodzie :/ Znikam do Oliwiera, bo gdzies mi sie potoczyl za dalego po podlodze :) Buziaki aha- Tula- za duzo tego seksu!!!! napisz cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i sorry za literowki- to z pospiechu :) Ivoon- czekamy na Zuzanne :P:P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
stawiam ........... mykam chyba mloda bedzie miala zeby bo mam z nia masakre mmarudaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniaj zobaczymy co tam za kinder niespodziankę mamy:) Przyszła mamo współczuję ząbków :D ale dasz sobie świetnie radę, a Wiki też będzie dzielna:) Bysiu...to teraz masz juz luzzz...tylko książę i Gabi:) A reszta ekipy o nas zapomniała?????????????????????? Ja to wogóle spać nie mogę....dzisiaj wogóle podekscytowana jestem bo mąż pojechał do notariusza wszystkie papiery od mieszkania pozałatwiać....kule za kilka chwil się wzbogacimy nooooooooooo :D Lecę jakieś śniadanko zjeść....:) AAAAAA dzisiaj stuknął nam 31tc :D A jutro wizyta u pani dr:) Całski for all :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki!!! JESTEM!!! ale odkąd wróciłam do pracy to normalnie na nic czasu nie ma! :( Jagusia tęskni chyba za mną, bo chce nadrabiać w nocy i wcale nie śpi!!! tak więc jak dzisiaj się już załamałam i wzięłam wolne w pracy, bo normalnie na rzęsach chodze... nadal cyckujemy, w nocy to 2-3 razy się Malutka budzi na jedzonko! W pracy muszę odciągać. Miśka je mięsko, mleko tylko moje, mnóstwo owocków, które uwielbia (niestety na banany chyba ma alergię...). Daję jej marcheweczkę, dynię, ziemniaczki. Brokuly i szpinaczek są bleee :P Wcina też Sinlac i niektóre kaszki, ale tylko te bezmleczne. Niestety mleko u nas zabronione, jogurty tez, a szkoda. W tym tygodniu Jagusia kończy 7 miesięcy i podamy już niedługo żółteczko!!! :D Z biszkopcikami, chrupeczkami, bułeczkami etc. wstrzymujemy się jeszcze 2 miesiące. Powiem Wam, że ja lecę na słoiczkach, nie mam zacięcia do gotowania, a jak nawet kilka razy spróbowaliśmy, to Jagódka wcale tego jeść nie chciała - wszystko zwymiotowała, poczynając od śniadania - więc marny to biznes. Któraś z Was jeszcze gotuje poza Bysią??? Całuję Was wszystkie, a szczególnie mocno naszą brzuchatkę :* trzymajcie się ciepło!!!!!!!!!!!!!!! ❤️ ps. ze starym wszystko OK, choc bywa ciężko, oj byyyyywaaaaaaa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamuśki.... u mnie masakra jakaś :/ pisałam Wam, że wróciły mi mdłości, ale to chyba jakieś zatrucie...bo ja w nocy przeżyłam do moje....leci ze mnie z każdej strony, zwracam nawet wodę mineralną...a żołądek i ten ból to paranoja jakaś :( leżę ledwo żywa od wczoraj zgubiłam prawie 2 kg więc teraz mam niecałe 5 na plusie :( Byliśmy dzisiaj na wizycie u pani dr....dzidzia na się świetnie, serduszko cudnie biło, pani dr zleciła standardowo podstawowe badania i 1 czerwca mamy USG :) aaa jeśli do jutra mi nie przejdzie to oddawanie wszystkiego to mam do szpitala jechać, bo mogę się odwodnić i będzie nie zaciekawie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) Halooooooooooooo żyjecie??????? Dzisiaj juz czuję się lepiej....żadnych pawików, więc chyba ozdrowiałam :) Zamówilismy taki wózeczek z Boćku w Zabrzu....tylko czekamy na odpowiedź czy szary czy zielony ....chcieliśmy szary ale jest jeden i pani do dzisiaj miała się zdecydować czy go chce .....jeśli zrezygnuje to mamy szary a jeśli wpłaciła dzisiaj zaliczkę to my mamy zarezerwowany zielony http://wszystkodladziecka.com.pl/xlander-xa- 2009-z-gondol%C4%85-grey-p-1319.html Do tego fotelik....http://esklep.babyfant.pl/index.php?main_pag e=product_info&manufacturers_id=37&products_id=1561 jest rewelacyjny i może służyć jako leżaczek...wyszło trochę ponad 2 tyś z torbą....ale będzie rodzinna zrzuta więc... całuski dla Was:) i odezwijcie się bo mam wrażenie, że piszę sama z sobą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Babeczki! Ja wlasnie wypiekam ciasto ,maly z tata spia wiec dzialam:)Jutro moze na zakupki by ozywic konto bo kabelki zasniedzieja na laczach :D Ivoon dobrze ze juz ci lepiej a wozeczek zobacze za chwile ale pewnie cudny.Ok,lece i meldujcje sie a i od poniedzialku studenciiiiiii!!!!No nic przezyjemy miesiac razem;) A i jak znajde czas to wam cosik przesle na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
stawiam ......................i mykam:( ale napisze nadrobie obiecuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez dzis tylko kropki zostawie ;) widze, ze wszystkie mamy na pisanko brak czasu ...trudno sie dziwic :) Tylko sie pochwale,ze ostatnio kupilam w voxie ławe przeceniona z 1199 na 499 i w dodatku wygralam nagrode dnia- gigantyczna zaglowke za 439 zl :D SZUKAM KUPCA!!!! hehe Buziaki zostawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
aniaj szczeniara:) ja nadal nie mam czasu i npisac wiec szbko co u mnie mala zdrowa,przybrala w 4yg tylko 100gramteraz wazy 7700,znacy tydzien temu tyle wazyla w domu duzo robty, meza jz zwolnili w piatek z pracy ze stoczni szczecinskiej teaz cale dnie spedza na budowie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem Przyszla mamo- ze jestem \"szczesciara\" ;) hehe nawiazując do wagi dzieci, dzis bylismy na szczepieniu przeciw wzw, a moj Maly przez 4 tygodnie przytyl tez tylko 200gram!!!! nawet lekarka byla w szoku, bo wyglada jakby przytyl o wiele wiecej! ale nie kazala mi sie martwic, poki co ładnie je zupki i deserki w dzien w dzien, przestal wymiotowac, wiec moze bedzie dobrze! za m-c czeka mnie wizyta kontrolna. Co do Twojego męża- to strzasznie przykra sprawa, ale mam nadzieje,ze rzad w koncu wezmie sie do roboty i nasza gospodarka ruszy do przodu!!! w tych czasach wszyscy czują zagrozenie- moja rodzina tez. A co tam u naszych mamus? Szefowo? Bysiu, Tula, Maryam?:) No i Ivoon!!! jak sie czujesz gdy sa upaly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×