Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

Ivoooonnnn❤️❤️❤️ dobrze że juz jesteś 🤗 odpoczywaj i nie przemęczaj się kochana. Musisz zbierać siły bo już niedługo musisz wziąść się jak opisujesz hmmm laparorskopie robi sie zazwyczaj w innych sytuacjach ale ok nie jestem lekarzem i mądrzyć sie nie będę. Poczekamy i zobaczymy co ci powie Twoja Pani Doktor. Ważne że juz masz to za sobą ❤️ Tula a co się z Tobą dzieje??? kiespki humorek??? chodz do nas my Ci go poprawimy ❤️ 🖐️ dla wszytskich z którymi się jeszcze nie witałam👄 Lece wyprać Gabi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak fajniutko do Was wrócić:) Dzięki za cieplutkie słowa:) Będzie dobrze Dziewczynki:) Mykam do łózia i mówię wszystkim dobranoc🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany.... Dziewczyny, ale sie porobilo! Chyba nie zasne z nerwow! Cos mnie podkusilo i zrobilam test... i... jest druga kreseczka! Co prawda taka blada, ale jest :-D Nie moge w to uwierzyc! Normalnie szczypalam sie, zeby sie upewnic, ze nie mam omamow, he he. Troche sie martwie, ze jednak za wczesnie sie ciesze. Zrobie drugi test w niedziele lub poniedzialek i moze bedzie cos lepiej widac. A teraz... chyba pozostaje tylko joga na uspokojenie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalie nawet słaba kreseczka świadczy o ciąży. jes blada bo poziom B ety jest jeszcze niski w Twoim organiźmie :D GRauluje 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku, Bysia, oby, oby! Jednak wole sie nie cieszyc za wczesnie, bo a nuz ten test jakis ,,zepsuty,, albo cos. Musze teraz wymyslec jakies ciekawe zajecie na weekend, zeby szybciej czas zlecial do nastepnego testu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo! na posterunku melduje się zapracowana mamuśka to be :) dziewczyny, zaczynam od 1 czerwca pracę na 100% czasu, ale dzięki temu będę mieć macierzyński, więc bez bólu zawiesiłam firmę na kołku! czego się nie robi dla dzieciaczka! odezwał się moj ex w sprawie nazwiska dla dziecka. bez komentarza. co mu odpowiedziałam, to sobie możecie dopowiedzieć :P było krótko, na temat i w dwóch słowach, he he jadę na działeczkę z Mamą - szkoda by było przesiedzieć taki dzień w domku! całuski :* Natalie - GRATULACJE!!! cienka kreska to zawsze kreska! czekamy na powtórkę testu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tula narescie sie odezwalas zapracowana mamusiu:) Dzionek na dzialce- tez bym chciala (moze wyskocze jutro:) ) Natali czekamy na powtorkowy tescik i trzymamy kciuki-haslo dziala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dopiero wstałam:( przyzwyczajenia szpitalno-ciążowe:( dzisiaj troszkę mniej boli, więc chyba będzie mały spacerek:) Bysiu lparoskopię robili, żeby zajrzeć do środeczka i zobaczyć co się tam dzieję :) Tulka Ty się nie denerwuj tylko dbaj o siebie:) Natalie ja pierwszy teścik też miałam słabiutki, ale nie powtarzaj go zbyt szybko (poczekj kilka dni - ja czekałam 6) i wtedy naewno będzie grubiutka:) lecę wcinać śniadanko :) pozdrowionka dla Wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki na działce było cuuuuudownie :) na pewno to niedługo powtórzę ;) a tymczasem - powrót na ziemię - szukam dobrego prawnika od prawa rodzinnego (wiadomo: alimenty, ustalenie ojcostwa, widzenia etc.) - baaardzo na Was liczę! Miumiu pamiętam, że wspominałaś coś o swojej koleżance prawniczce. Piszę mailika do Ciebie ze swoimi namiarami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dzisiaj chyba ja pierwsza :-D Nie poznaje sie, bo ze mnie straszny spioch, a dzis nie moglam wytrzymac w lozku. Umylam juz glowe, zrobilam herbatke i tak sie zastanawiam, co tu poczac z tak dlugim dniem :-D Tulciu, bardzo mi przykro z powodu Twojej sytuacji. Ja niestety nie znam zadnego prawnika, ale miejmy nadzieje, ze dziewczyny kogos Ci poleca. Badz silna, MY JESTESMY Z TOBA!!! ❤️ Ivoon, jak sie czujesz??? 🌻 Ja wczoraj zamiast korzystac z pieknej pogody, latalam po sklepach w poszukiwaniu ciuszkow. Skromna moja szafa, wiec trzeba bylo co nieco dokupic. Wiec mam 3 nowe bluzki i sukienke :-D Dopiero w domu zdalam sobie sprawe, ze dwie z nich to takie ciazowe - moze nie typowo, ale pozniej beda jak znalazl. Cos mi ostatnio takie rzeczy same w rece wpadaja :-D Nie mozna tego lekcewazyc, he he :-D Dzis rano znow odkrylam nastepny znak - na calych piersiach wyskoczyly mi zyly, i to jakie! W sumie brzydko to wyglada, ale co tam. Brodawki jakies takie duze, a ta ciemna czesc wielka jak nalesnik! :-O Milutkiej niedzielki Wam zycze i sciskam mocno 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! Ja wczoraj tez na wioske skoczylam bylo swietnie:D Mezus zerwal mi dzikie tulipany z pokrzyw-normalnie noce i dnie! Dzis moze skocze na sklepy i cos przywloke do domu;) Tula zorientuje sie i jak cos to dam znac. Natali :) Ivoon🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane! zycze Wam milej niedzieli :) ivoon ciesze sie ze juz wrocilas 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki witam się i spadam bo mam dziś alergie na mojego męża i córcie zabieram dupe w troki i jade na miacho poszaleć sobie. A oni niech sobię radzą beze mnie :p do wiczorka lejdis BABY GÓRĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulka nie wiem czy pomoc ze Śląska coś da, ale popytam:) Natalie....nononono ;) Bysiu spokojnie, napewno się odczulisz dzisiaj :D JLo aloe romantycznieeeeeeeeeeeeeeeeeee :) wybieramy się do rodziców na obiadek (po tej laparoskopii jestem na lekkostrawnej diecie i fajniutkie jest jedynie to, że zgubiłam troszkę brzuszka :D) wszyscy o mnie dbają jak nie wiem co :D życzę Wam milusiego i spokojnego dzionka Kochane:* Do wieczorka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neska-25
Hej Natalie i Wam wszystkim:). Piszę dopiero teraz, bo wczesniej nie przeczytałam Twojego zapytania do mnie. Przewidywany termin m-czki jest na dzisiaj czyli w niedzielę-od rana jej nie ma, więc jest nadziejka:) Ja jednak nie miesiączkuje regularnie, dlatego do końca nie weim kiedy przyjdzie . Jedank pocieszający jest fakt, że włącznie z dzisijszym dniem mam już 16 wyższych temerur a zawsze dostawałam okres w 14 wyższej teperaturze niczym jak w zegarku. Poczekam jeszcze z 2-3 dni i zrobie teścik. Z tego co wiem te wyższe teperatury jeśli utrzymają się więcej niż 16 dni mogą być oznaką "zafasolkowania"-co wiecei na ten temat dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska-faktycznie moze to byc oznaka zafasolkowania ale nie musi pamietaj ze kazda ciaza jest inna (tak jak kobieta) sa tylko podobne:) Trzymam kciuki -bedzie dobrze. Ja dzis mialam maly rajdzik po sklepach i kupilam trzy rzeczy tj. spodnie biale lniane (bojowki),i dwie dluzeczki w tym jedna dosyc dluga za pupe ale fajna.Ostatni szaleje po zwyklych sklepach nie ciazowych i kupuje wieksze ciuszki:) Takie odcinane pod biustem bluzki multum tego jest-taka moda w tym sezonie i moze to i dobrze;) Wlasnie zrobilam budyn malinowy jest ktos chetny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mnie dzisiaj boli głowa, że jestem bliska obłędu :( męczę się już od rana :( chyba się zaraz poddam i wezmę pół apapu - no trudno! chociaż lekarz mowil, ze jest bezpieczny po I trymestrze, to wiadomo, wolałabym unikać... nawet spacer po Łazienkach nie pomógł... mocniejsza herbata nie pomogła... spanie nic nie pomogło.... ech. JLo - cieszę się z Twoich zakupów! ja też odkryłam metode kupowania ciuszków w rozmiarze M lub L w normalnych sklepach - w ten sposób obkupiłam się ostatnio w reservdzie. chociaż powiem Wam, że na początku dziwnie się czułam, jak zamiast jak zwykle S albo XS zaczęłam sięgać po M albo L... IVOON - ❤️ cieszę się, że masz dobry humorek! dzielna dziewczynka ❤️ BYSIA - a jak tam Twoj humor? poprawiony? cos nowego zawisnie w szafie? :) NATALIE - trzymam kciuki za dzidziusia! no i na koniec jeszcze troche pytan z cyklu medycyna ;) czy ktoras z Was tez ma okropny katar w ciazy? mi z nosa leci caly czas, a rano godzinke kicham - od tego zaczynam kazdy dzien. jak sobie z tym radzic? moj lekarz powiedzial, ze wiele kobitek tak ma w ciazy, ale mnie to czasami wnerwia (zwlaszcza w dni, kiedy boli mnie glowa jak dzisiaj i kazde kichniecie rozsadza mi czaszkę...). a jak reagujecie na rennie? ja wzięlam dwa w ciagu dwoch dni i mialam niezłe latanie do kibelka za potrzebą :( nie brałam go przed ciaza, wiec trudno mi powiedziec, jak wczesniej moj organizm tolerowal to lekarstwo. macie jakies doswiadczenia w tym temacie? no i co na zgagę, poza migdalami, mlekiem i bananami? buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem kochane 👄 Mój humorek lepszy ale powiem szczerze że takiej jazdy z mężem dawno nie miałam...ona na mnie ja na niego :-( dobrze że Gabi nie było by sie tylko wzajemnych żali nasłuchała. Naszczęście po burzy zawsze wychodzi słoneczko i juz mam nadzieje że wszytsko sobie wyjaśniliśmy :-) Szefowo fiu fiu ja też mam teraz jakiegoś fisia na punkcie zakupków ale co tam raz sie żyje :-D zamówiłam sobie nawet dwie sukienki :D nie ciążowe :D neska trzymam kciuki za fasolke :D natalie testuj kochana ale jestem w 100% pewna że zafasolkowałaś :D ivoon widze już ten Twój uśmiech na buźce :D bardzo się cieszę ❤️ Tulcia jeślichodzi o ten katar to ja też tak mam :-( i wkurza mnie to bardzo 😠 i najgorsze jest to że rano cały dom tym kichaniem i smarkaniem budze. Kupiłam sobie sól morską w sparayu i rano jak ide siuku to sobie wpsikuje . Ja nie biore rene teraz ale z abi brałam. Hmm żadnych niespodzianek jednak po nim nie mialam. Poza tym dziewczyny nie mam mdłości od dwóch dni i nie wisiałam za burtą ...wogóle po niczym mnie nie mdli ....najadłam sie dzis karkówki z grilla popiłam colą i nic czuje sie super. Wyjeźdżam w środe ale chyba pójde we wtorek do lekarza żeby uspokoić sie że wszytsko jest ok :-) Tak bym chciała czuć juz ruchy wtedy wiedziała bym że skarb mój fika i jest mu dobrze a tak mam schiiizy że cos jest nie tak i wogóle :-( Lece sie myć ale jeszcze wróce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellloooooo:) Tulka niestety nie znam innych sposobów na zgagę, prócz tych które wymieniłaś:( Bysiu czasem warto się \"potarmosić\" żeby potem było fajnie :) Natalie i Neska trzymam kciuki za Fasolcie:) Słodziutkie jesteście z tymi zakupami hihihihihihi :) ale mnie też \"łapie\" więc jutro przy okazji wyprawy do szpitala skoczę na sklepiki a co:) Z tym humorkiem to w tej chwili jest różnie....wybraliśmy się rodzinkowo do parku na spacerek i naoglądałam się malusich dzieci i ciążówek i jakoś mi smutno i źle było :( Ale już postanowione: jak tylko wyniki będą w porządku w wakcje zaczynamy staranka:) I na przyszłą wiosnę będzie dzidzia :D Lecę od rysznic i filmik oglądać:) Dobrej nocki Kochaniątka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivoon kochana, podziwiam Cię, bardzo silna i dzielna z Ciebie dziewczyna!!!! Natalie, tylko czekać na powtórzenie testu ale i tak już gratuluje to napewno fasolka!!! Neska za Ciebie bardzo trzymam kciuki :):):) Ja weekenda znowu spędziłam na poszukiwaniu auta i już prawie było kupione, tzn zdecydowani na nie byliśmy, ale auto nie zarejestrowane jeszcze w polsce - z niemiec jest, i cena plus opłaty to trochę za dużo niż możemy dać.. :(:( U mnie 5 dzień brania duphastonu, nie czuję się po nim specjalnie inaczej, apatyt może mam niestety ale to chyba też bo @ się będzie zbliżała bo już ponad połowa cyklu za mną. Ja dziś pospałam. aż wstyd mówić ale nie nastawiałam zegarka sobie dziś i jak spojrzałam na zegarek po obudzeniu była... 12,50, szok!!! wyparowałam z łóżka jakby mnie ktoś dosłownie wrzątkiem oblał :) nie lubie długo spać :( no nic na dziś mówię dobranoc, buziaki dla wszytskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spioszki wstajemy!!! Tula ja tez mam zawalony nos ale mi przechodzi to w ciagu dnia wiec da sie zyc (ale to ponoc norma w ciazy przez rozpulchnione blony sluzowe)Zgagi nigdy nie mialam to nie wiem nic praktycznego na jej zlagodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł Kochane :) Ja dzisiaj druga...ale miejsce na pudle jest :P zaraz po JLO 👄 Tulcia skrobnełam Ci cosik :) Ja dwa dni robiłam w ogródeczku u siebie, ale mam wypieszczone wszytsko, że hoho....nagrillika zapraszam :P Z moim M wyraźne ocieplenie, choc jaskółka wiosny nie czyni. Ale jest milej i nawet przytulanka były...powiem Wam, że tego mi nabradziej brakuje ciepła i prztulanek...chyba już taka jestem przylepa, że tylko bym się do niego tuliła, a teraz po takichj burzach szczególnie...Prawda Bysiu, że po...smakuje najleiej :P dobrze, że już u Was po burzy 🌻 IVOOON...KOCHANECZKO :) jesteś MEGa dzielna ❤️❤️ bardzo się cieszę, że już dochodzisz do siebie. Wypoczywaj, leniuchuj...niedługo będą nowe staranka. Na drugim topiku, n a który chodze było dokładnie tak samo z dziewczyną tylko ciążą troszkę mniejsza, ale tak to już jest, że natura sama czasami reguluje i nie mamy wpływu. Ale będzie dobrze.... 🌻. W weekend z moim M jedziemy na wyspę tropikalną...40 km od Berlina :) fajne miejsce...pod dachem całe z atrakcjami :) Będzie czas pogadać... :) Miłego dzionka CMOK dla Wszytskich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki! ciesze sie, ze wam mdlosci mijaja, super :D ! natalie- trzymam kciuki! wow slaba kreska- to jednak kreska, czekamy na powtorzenie tesciku! tula- mam nadzieje, ze znajdziesz dobrego prawnika- nie daj sie misiolinskiemu :P ja mam czesto problemy z zoladkiem +zgaga, i najlepiej mi jest po zwyklym jogurcie, sprobuj! neska- mam nadzieje, ze @ nie przyjdzie :D miumiumiu- ciesze sie baardzo, ze sloneczko u ciebie wychodzi, po tej okropnej burzy! a ja kupilam sobie w piatek mieszanke ziolowa! nie moglam dostac tych ziol co chcialam, bede sie musiala do stolicy mignac, tam na pewno jest wiekszy wybor! ale byla juz taka gotowa, wiec zakupilam, zobaczymy! tylko musze ja wziasc z pierwszym dniem @ takze musze poczekac do przyszlego miesiaca, bo u mnie dzis 13 dc. a wlasnie jakos w tym miesiacu czuje sie jakos tak bezplodnie- ani sluzu, ani jakichs objawow- co jest? robilam test owulacyjny(sobota), wyszedl negatywny, dzis powtorze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desperarte - ja w tym miesiącu tak samo, zaczełam testy owu zaraz po @, ale nie jestem pewna bo były cały czas słabe kreseczki i słabły słabły i mi się skonczyły testy :( ale nie zauważyłam śluzu płodnego który zawsze był, więc zero nadziei jakoś w tym miesiącu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, zrobilam ten test owulacyjny i sa 2 grube krechy- czyli trzeba dzialac! tam jest napisane, ze powinnam miec owulacje za 24-36 godziny! hhmm.. przytulanko bylo wczoraj wieczorem, wiec chyba kolejne bedzie jutro wieczorem! chyba bedzie tak ok? no nic zobaczymy- dziewczyny trzymajcie kciuki :P kamcia- trzymam za ciebie kciuki- nie trac nadzieji, nigdy nic nie wiadomo ;) u mnie tez zero objawow a jednak test pokazal owulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desperate no to działaj działaj, fajnie, że ci ten test tak wyszedł eleganco, nic nie miałam i są dwie krechy, czyli prawidłowo a ja 6 dni z rzędu miałam słabiutkie kresi aczkolwiek ewidentnie widoczne, tylko słabsze od tej kontrolnej, ale nie nasilały się, tylko słabły wg mnie. wiec jakos bezsensownie. no w kazdym razie działaliśmy tez wiec moze co się wykluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×