Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

Witam i uaktualniam tabelkę Staranki nick latka miasto il cykli desperate........23.................q8.................. ..........3 zapamietasz.....27................slaskie............... .........4 miumiumiu.......18+vat.........mazowieckie.............. ...x emsy..............27................wielkopl............ ..........x anna6889.........39................dolnosl.............. .........4 ivoon.............32................katowice............ .........x natalie...........31.................dolnosl............ . ..........1 fasolinki nick latka miasto ilcykli termin porodu ula122..........28................dolnosl........1...... . .......04.09 jlo74............31................podlasie......2...... ........22.09 aga..............24................gdansk........3...... . .......24.09 maryam.........24.................zea..........3........ ......03.10 deedee22.......26.................rzym.........2........ . ....17.10 tula..............32.................wawa........2...... ........23.10 bysia.............30.................wawa........3...... . .......25.10 aniaj..............30................wlkp..........3.... ............26.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postawcie choc pare...........................................................:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam od lekarza Dzidzia cała i zdrowa, ma juz kostki, pecherz moczowy , nerki itp. Kręgosłup cały i ogólnie wszystko ok. i na 90 % chłopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam że sie nie odzywałam ale cały dzien byłam praktycznie poza domkiem. I miałam jeszcze o 18 zebranie w szkole Gabi. Byłam u fryzjerka i znowu jestem blondiiii i obciełam włoski....mam podobną fryzurkę do Victorii Beckham :D Moja siostra która jest w ciązy z bliźniakami będzie miała parke i jest bardzo szczęśliwa a ja się cieszę razem z nią. Tak poza tym wszytsko ok. Ulcia ciesze się że u Ciebie i SYNUSIA wszytsko ok i gratuleje❤️ Lece Lejdis oglądać You can dance Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł everyone, jak chyba wiekszśc padam dziś. Dużo jakoś zamieszania, sprzedaliśmy auto - i jest okropnie bez auta, a pare dni minie zanim nowe upatrzymy ggrrrrr, problem z dostaniem się do pracy ggrrrr i wszytsko jakoś naraz się psuje i wogóle. aniaj - życzę zdrówka :):):) natalie - witaj :):):) ula - cieszę się, że maleństwo całe i zdrowe no i chłopczyk, cudo :):):) bysia - zazdroszczę siostrze, parka za jednym razem :):):) i dla całej reszty również :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszaaaaaaaa :D jem sobie śniadanko ...bede sie szykować . Jade zaraz sie z mamą spotkać bo wróciła dziś z wycieczki . W Wa-wie śiweci piękne słońce i chyba zapowiada się piękna pogoda. Dziewczyny mam wrażenie że moje sztormy odchodzą. Rano jak wstaje nie mam już takiego parcia na jedzenie i nie zemdlióło mnie wczoraj po jabłuszku :D jeju ma nadzieje że to okażenie sie faktem a nie chwilową ciszą przed kolejną burzą ;-) Całuski dla Was i życzę miłego dzionka ...dziś znowu bede w rozjazdach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivoon kochana Ciebie chyba jednak zatrzymali w szpitalu :-( mam nadzieje że z Toba wszytsko ok i że zajmują sie Toba porządnie i dowiedzą sie przyczyn ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sieeemka! ja szykuję się powoli do pracy - czeka mnie ciężki dzień, ale jak napisała Bysława niebo nad waw jest piękne, błękitne bez ani jednej chmurki, a to zawsze dobrze nastraja :) BYSIA - no to Ci zazdroszczę, ja mam niestety mdlosci, wróciły dziady, i można powiedzieć, że ze zdwojoną siłą :( ale, ale - koniec złych wiadomości :) wczoraj kupiłam sobie kolejne ciuszki, a co! w tym boską małą czarną ciążową, normalnie odlot! jest do kolan, trochę rozkloszowana, odcinana pod biustem, ślicznie podkreślająca brzusio! jak będę szła na jakąś imprezę, to mam jak znalazł :) będzie się słał męski trup ha ha ha :P miłego dnia, laseczki :* ULCIA - gratuluję SYNIA! Ja jeszcze czekam 5-6 tygodni, żeby się dowiedziec, co tam noszę w swojej kangurzej torbie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! Ulcia super ze wszystko jest OK i GRATULUJE SYNKA:) Ivoon wracaj do nas szybko🌻 Bysia mdlosci juz pewnie wygasaja-zarazy jedne:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ula- moje gratulacje :):) z chłopakami jest super :) ja dopiero za 10 tygodni dowiem sie co i jak i mam nadzieje, ze zadnej fujareczki na usg nie bedzie :D ale jak znam swoje szczescie, to do konca zycia bede tylko z facetami, a juz teraz mam ich 3 na głowie! dorosłego, nastolatka i malego lobuziaka. przekrój męskiego światka. na te wszystkie dolegliwosci zoladkowe- rennie chyba mi pomaga. poza tym lecze gardziolko Pa brzusie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja tylko na siusiu....udało mi sie !!!!! pojehałam w końcu sama di centrum i całkiem nieźle mi poszło :D Byłam na lanchu z koleżnką i prawą dziurką od nosa wciągnełam o 10 rano 4 polędwiczki z grilla a lewą dziurką miske sałatki z rikoli i czułam sie jak jakies zwierze przezuwające zielsko.....ale weszło i do tej pory nie wyszło. I powiem wam że jade zaraz do babci na kolejny obiadek :D Hmmm mdłości no mam nadzieje ze juz bedzie koniec i że czasem sporadycznie dla przypomnienia w jakim znajduje sie stanie powisze za burtą:D Tula ohohohohho mała czarna ....podkreśljąca kształty hmmmm całkiem apetycznie brzmi :D Kochana ciesz sie życiem i poprawiaj sobie humor czym chcesz i jak chcesz :D Jade z mężem po reformy i jakieś cyckowe zapory bo kiepsko juz wyglądam w tych swoich typu 70B czas na DDDDDDDDDD :D Szefowo a co tam u Ciebie jaka pogoda ? aniaj lecz gardziołko ...może wypłucz sobie wodą z solą jesli dasz rade :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bysiu -pogoda piekna:)To teraz kochana masz fryzurke jak szefowa:D prosze ,prosze.... Moje mdlosci to juz zdecydowanie historia jem wszystko nawet wedliny z rana przejda :)Gdyby nie te wiezadla byloby SUPERANCKO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neska-25
Hej dziewczyny Dawno tu nie zaglądałam.Pisałam wcześniej, że staramy się z M. o maleństwo-to narazie p-szy cykl. Zbliża się mój termin m-czki, ciągle mam nadzieję, że uda sie za p-szym razem. Moje objawy, które może mogłyby wsakzywac na ciąże to:duża (inna niż zawsze_ bolesność piersi, białe obwódki wokół sutków, bardzo wzmożone pragnienie, kłucie w jajnikach, pieczenie-tak jak przy owulacji. Poczekam jeszcze do niedzieli i zrobie teścik. Może akurat będzie pozytywny. Napiszcie, czy miałyście podobnie z tymi objawami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejooo Lwjdis Moje dziiecko obudziło mnie o 6 rano i nie dała mi już spać :-o Widze że straszna cisza u nas na topiku ...hm dziewczynki sztormy przechodzą, to teraz pewnie macie dużo pracy albo ta pogoda was za bardzo rozpieszcza :D Wstałam i jak narazie mdłości dalej brak :D dobra może lepiej nie bede sie tak jeszcze cieszyć ;-) bo wrócą ze zdwojoną siłą :-o Ide sie kochane wyprać i jade na działke Miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neska ja nie miałam takich jednoznacznych obkawów ...czułam sie inaczej ..tak jakby brało mnie przeziębienie , które okazało sie faktem. Piersi też mnie tak bardzo bardzo nie bolały ...delikatnie jak na okres i brzuch tez mnie bolał jak na okres. Trzymam Kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! Bysiu pogoda piekna to i kompy w odstawke poszly:) Neska ja nie mialam takich objawow jak piszesz.piersi prawie wogle nie bolaly brzuszek tylko tak jak na @ i bylam bardzo senna i zmeczona.Zycze sukcesu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek wszystkim 🌻 Bysiu, ja sie bardzo ciesze, ze Ci mdlosci przeszly i trzymam kciuki, zeby nie wrocily! Tula - mam nadzieje, ze u Ciebie tez szybciutko przejda :-) Ja tez wczoraj poszalalam i kupilam sobie kiecke - mala czarna, w malutkie wzorki, tez odcinana pod biustem. Poki co pieknie opina moje szczuple ksztalty, ale pozniej tez sie przyda. Niezle sie rozciaga i sadze ze nawet spory brzuszek w nia wcisne :-D Aniaj - jak tam gardziolko? Mam nadzieje, ze juz lepiej? Neska - ja trzymam mocno kciuki, zeby sie udalo! Mi sie tez co chwile wydaje, ze cos jest inaczej niz zwykle - a to chodze czesto siusiu, a to sie piersi jakos zmienily. A najgorzej, jak czytam jakies ksiazki, to juz wszystkie objawy mam :-D Nie chce sobie robic nadziei, bo jakos mimo wszystko czuje, ze nic nie wyszlo i mnie niedlugo krwawy potwor dopadnie, wrrrrrrrrrrrrr... A kiedy masz przewidywany termin miesiaczki? A dla wszystkich przyszlych mamus i wszystkich dziewczatek majacych nadzieje - wielka buzka! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Natalie :-) gardlo boli ale juz sie przyzwyczailam do tego i nawet humorek mi wraca :) wraca tez dlatego, ze jakos te mdlosci i zgaga odczepily sie przy regularnym stosowaniu rennie ;) co do kiecek to tez bym chciala, ale z przyczyn losowych mam za chude łydusie i krotkie kiecki nosze tylko w domciu ;) wiec zazdroszcze Wam dziewczyny!!! Bysiu, boje sie plukac sola- bo nie wiem czy do wc nie pobiegne szybciej :) za wrazliwa jestem ostatnio aha, no i wczoraj powiedzielismy tesciom o dzidzi :) podobno sie domyslali a ja wreszcie nie bede musiala udawac niecheci do alkoholu i wciagac brzusia hehehehe wreszcie jakiś przełom.. Natalie- Tobie z calego serca zycze olbrzymiego brzusia juz wkrotce :D caluski !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł Laseczki...Brzuchatki i nie tylko...:):):) 🌻 Ja tylko na kwilkę :) poczytuję was, ale trochę mam pracki dzisiaj ... Chciałam powiedzieć, że u mnie ocieplenie... :P zobaczymy co dalej, ale...wygląda lepiej znacznie niż tydzień temu :P Tulcia ❤️ Bysia🌻 Deedee :) Desperate 👄 JLO 🌻 Ivoon ❤️❤️❤️ odezwij się Kochanie :):):) Natalii, AniaJ Anna ❤️🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Aniaj, a moze jednak nie bede dziekowac, zeby nie zapeszyc :-P Mi plukanie sola nie pomaga przy bolu gardla. Mam wrecz wrazenie, ze zaczyna bardziej bolec i sie wszystko zaostrza. Moze najpierw boli mocniej, a potem puszcza? Albo kazdy inaczej reaguje. Co do kiecek, to ja tez nie bardzo sie czuje. Wole portki na tylku :-D Ale mezus mi ostatnio powiedzial, ze juz nie moze zniesc widoku dzinsow :-O Zlitowalam sie wiec i kupilam kiecke - niech nie mysli ze po slubie sie zaniedbalam, he he. Ale spodnie sobie tez kupie - moze takie jakies eleganckie, zeby sie juz nie czepial :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki! ja tylko na chwilke wstawic kilka............................................................................... bo zaraz uciekam do tesciow na lunch! ostatnio spedzam duzo czasu na dworku(trzeba korzystac zanim niedlugo te 50stopniowe upaly nadejda ;)) caluski!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniaj moze sprobujesz lyzeczke miodu na gardziolko co 2-3 godz.Ja tak robilam i szybko mi przeszlo-niezly balsamik:) Miumiumiu-....jeszcze bedzie przepieknie....to chyba Grechuty dla Ciebie🌻 Natali -szybkiego brzusia zycze:) DeeDee o prosze komu dobrze sloneczko ,cieplusio i obiadek:) Tez kiecek nie lubie,ale kupuje i leza w szafie( z metka moze kiedys zaloze) :p IVOON dla Ciebie {kwiat] 🌻🌻 Wracaj do nas szybko ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczynki:) wypuścili mnie dzisiaj :D już Wam opowiadam, jakie cyrki:) a więc: we wtorek zostawili mnie w szpitalu:) porobili badania i wpadli na pomysł ciąży pozamacicznej bo beta HCG zbyt owoli spadało :( w środę zrobili mi laparoskopię ( czego efektem są dwie dodatkowe dziury prócz pępka:D) jak przyszła pani dr na obchód wieczorem to stwierdziła, że w zabiegu wyszła nie ciąża pozamaciczna, ale guz na prawym jajniku!! mój mężulek poleciał do lekarza który mnie operował i ten powiedział, że żadnego guza nie było!!!wszystko jest czyste, macica się oczyściła sama i było to poronienie 4 tygodniowej ciąży :( wzięli wcinekdo badania histoptoligoczngo, żeby znaleźć przyczynę poronienia-wynik będzie za 2 tygodnie :) potrzebowali łóżek więc mnie wypuścili n przepustkę, w poniedziałek mam przyjechać na zdjęcie szwów i po wypis :) troszkę sobie na L4 posiedzę,bo obolała jestem:( i najtrudniej się jest poruszać :( zatem będę pisać z łózia :) dzięki za słowa troski i fajniutko, że o mnie myślałyście:) pozdrawiam Was wszystkie bardzo cieplutko i gorące buziaki dla Was ślę 🌼 ESTEŚCIE PRZEKOCHANE ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivoon kochana, zycze Ci szybkiego powrotu do zdrowka i do sil 🌻. Dzielna jestes bardzo! Trzymaj sie cieplutko. Czyli w sumie co? Niepotrzebnie robili ta laparoskopie??? No i co to za lekarze, kazdy co innego mowi, szok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Natalie:) przepraszam, że zapomniałam w ostatnim poście Cię u nas powitać, ale zakręcona jestem:( w sumie sami nie wedzieli co jest grane, więc chyba dobrze, że zrobili:) 1 maja idę do swojego gina, to się dowiem co i jak ) najbardziej interesują mnie dwie rzeczy: kiedy wszystko wróci do normy (chodzi o termin @) i kiedy możemy zacząć na nowo staranka, bo nie mamy zamiaru się poddawać:) co przeżyliśmy to nasze, ale trzeba wziąć się z garść i iść do przodu:) lecę patrzeć na filmik, bo przez 4 dni byłam na odwyku hihihihihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W3ITAM MAMUSIE I PRZYSZLE MAMUSIE JA PADAM NA PYSK WSTAJE CODZIENNIE O 5 I WRACAM O 18 A WCZORAJ O 21. JUTRO MAM WOLNE MUSZE ODGRUZOWAC MIESZKANIE BO TAK JE ZAPUSCILAM ZE SZOK NIE WYMIOTUJE OD 5DNI I MAM APETYT NA WSZYSTKO WITAM NOWE KOLEZANKI MOZE KIEDYS SIE ODEZWE I POWIEM CO U MNIE JEDNAK JAK NASAZIE ,PISANIE SPRAWIA MI PROBLAM PADAM NA PYSK BUZIAKI PAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IVOON-dobrze Kochana ,ze juz jestes w domku no i z nami:)Dumna tez jestem z Ciebie ze tak dobrze dajesz sobie rade-zaczniecie niebawem staranka i ponownie przyleca bociany(a jak niech wlatuja do kraju powtornie)Mysl pozytywnie a wszystko bedzie dobrze-zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×