Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

Czesc dziewczyny. Nie było mnie bo byłam u rodziców a dziś spałam sobie do 10. Nocne wstawanie na siusiu mnie wykańcza. O dziwno dzisiaj tak długo spałam bo zazwyczaj o 8 już głód daje o sobie znać i nie śpię. Mężuś zaserwował mi śniadanko. Ostatnio mam ochotę na warzywa świeże: ogórki, p0omidory, sałatę, rzodkiewkę ale to nie ta pora roku:( troszkę się podziebilam mam katarek i troche kaszle z rana. Trzeba zacząć kurację. Mdłości mam nadzieję że zostały opanowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczątka :) JlLo nie ma sprawy wpadnę i................posprzątam :D wciskaj to danio koniecznie :D ja teraz też szykuję się do spapusiania śniadanka :D a potem to mam całą górę prasowania :) jak ja to uwielbiam :) niedzielkowe całuski dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lejdis moj poziom progesteronu osiągnął epogeum..zaczynam wyżywać sie na mężu :-( i Gabi chyba musze odstawić to cholerstwo bo nawet jak jeżdze to za szybko i wyzywam sie na wszytskim co pod ręką. @dopiero za tydzień a ja normalnie strzelam jadem na maxa. Znowu wprosiłam sie do mamy na obiadek....to straszne bo ja uwielbiam gotować a ogarnęło mnie lenistwo we wszytskim jak nigdy. Co takie małe pigułki potrafią zrobić z człowiekem POTWORA Z tej zlości nawet ryczeć mi sie chce...............do Psychologa Bysiu koniecznie---------------------->!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bysia Kochana to mamy podobnie :d ja do chandrą @ zwię :) w skrócie-nie podchodź bo pobiję, pogryzę i uśmiercę :) ech....kto jest w tym \"biedniejszy\" - my czy nasze otoczenie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem ;) ...................................................................... Dziewczyny a co wy takie ostatnio nerwowe zwłaszcza BYSIA? IVOON-uwielbiasz prasować?!Podziwiam cię-naprawde!!!Jeśli chodzi o okna to chętnie skorzystam ;) prasowanie też moge zlecic ;) TULKA a ty gdzie się podziewasz ostatnio coraz mniej tu jest CIEBIE a szkoda(FAWORYTO :p ) ULA tez mam dosyć nocnych wedrowek do łazienki -średnio co 3godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja naprawdę lubię prace domowe, prócz zmywania naczyń :) wiecie co?? ja bez fasolinki biegam siusiu średnio co chwilkę :D więc aż się boję pomyśleć co będzie potem...kiedyś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IVOON-to nie jest reguła ze sie biega. moja kolezanka 6mc wcale czesto nie biega i cała noc przespi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm........ u mnie to wynika z tego, że chorowałam jako dziecko na nerki...i taka moja uroda poprpstu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to bedziesz musiała tego pilnowac(nerek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też bardzo lubie sprzątać itd ale jeśli chodzi o mycie okien to tragedia ..... JLo ja to chyba po tych prochach a dokładnie po dupastonie czyli po progesteronie.. lece do wanny z Gabi bo jej obiecałam wspólna kąpiel ..baba z babą eheheh kobiece tematy mnie w związku z tym czekają ;-) Ja sie umyjemy i pogadamy to do was wracam kochane TULAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!!!!!!!!!!!!!!!!! where are you

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie gdzie jest TUUUULLLLLAAAAAAAAAAAAAAA???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie.....gdzie są wszyscy?? ja już się poprysznicowałam a teraz muszę wykonać jeszcze jedną pracę- przygotować się do lekcji na jutro ;) ale jestem w pobliżu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM!!!! :D :D :D wybieramy obrączki właśnie :) a wcześniej byliśmy na meczu (Misio strzelił dwie brameczki, yes!!! yes!!! yes!!! :D), a jeszcze wcześniej byłam na obiadku rodzinnym :) zaraz doczytam, co Wy tu popisałyście przez cały dzień, kochane :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w tak zwanym \"międzyczasie\" - jakie Wy macie obraczki, Dziewczynki??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już też wyskoczyłyśmy z wanny. moja niunia wyszorowała mi pleski i naodżywkowała włoski, oczywiście na głowie :D JLo tak sobie dzięki Tobie myśle o tym swoim okresie kiedy byłam z Gabi w ciąży to tak cieplutko mi się robi, nigdy nie zapomne jak poczułam jej pierwsze ruchy i kal czkawkę miała jak sie rozpychała....to są niezapomniane chwile piękniejsze od najpiękniejszych po prostu cudo. Fakt faktem że są i tego stanu minusy ale tak patrze na moją Gabi to warto dla takie pyskola znieść wszystko i skurcze w nocy i spuchnięte nogi. rozstępy na brzuchu ;-) Cieszę się że dzięki Wam fasolkom mogę to jeszcze raz narazie tylko wirtualnie przeżywać. Mam nadzieję żę i mnie niedługo życie obdarzy w taki drugi cud i modlę sie o to baaaaardzooo moooocnoooo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam bardzo prostą z żółtego złota bez żadnych urozmaiceń, ale nie taką jak mieli nasi rodzice hmmmm Tula zaraz ci ją narysuje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm.. Bysia, kochanie... ja też się modlę o dzidziusia :) dzisiaj byłam też i powiedziałam: Panie Boże, Ty dałeś mi mojego przyszłego męża, gdy z oczami pełnymi łez prosiłam Cię o miłość, więc wiem, że dasz nam dzieciątko, gdy nadejdzie najlepszy czas... ❤️ wierzę, że tak się właśnie stanie GDY NADEJDZIE NAJLEPSZY CZAS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TULKA no narescie widza cie moje zaspane oczka!!! Jesli chodzi o obraczke to ja mam złota (zołta)piaskowana z trzema brylantami (z APARTU)i grawer w srodku.meza jest bez brylantów poszukam link i wkleje. A twoja jak wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IVOON, widzę, że Ty pracowita bestia jesteś :) Fajnie! Ja to mam takie zrywy, kiedy mam obłęd w oczach i chyba wręcz czuję prawdziwą radość ze sprzątania :P ale zazwyczaj, to... sprzątam, bo muszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J.Lo nie ja jestem kujon tylko moje dzieciaczki :D ooooo Tuuulka się pojawiła ;) witaj kochana zabiegana kobietko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć JLO, szefowo kochana :* nie mamy jeszcze obrączek! nic nie mamy tak naprawdę :P dzisiaj jakoś mnie tak mama z ciotką i babcią uświadomiły, że ślub za 5,5 m-ca a my w polu, i tylko chodzimy zakochani jak te dalmatyńczyki, hi hi :) jak dacie wiarę, to ja jeszcze nie mam... hmm.. jak to napisać... otóż wprost: nie mam jeszcze pierścionka zaręczynowego hi hi :) Termin mamy ślubu i księdza, bo tyle załatwiliśmy pierwszego dnia :D ale Misiek się wyraźnie kręci koło tego tematu, jak wykazują moje czujki i chyba coś się kroi na Walnetynki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuleńko tak wszystko w rękach Boga....przyjdzie na nas pora w odpowiednim momencie :-) tylko spokojnie nie nerwowo Pani Chojarska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wejdz w nowoczesne i 11 to prawie moje te sa bez brylantów-wersja mego meza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivoon bardzo ładne macie obrączki , bardzo mi się podobają :-) chyba sobie kupie takie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, co do obrączek: och...Ivoon, śliczne - ale Misiek nie będzie nosił takiej - on chłop jest i jak u JLo pierścionków nosić nie będzie hi hi :) (ale mi się podoba ta Twoja.... :) ) Bysia - hmm... czy mi się wydaje, czy one różne są....? jeśli tak, to ta pierwsza od lewej jest super - prosta i dość cienka, taka do bólu klasyczna, nie? chyba taką wybierzemy!!! JLo, kochana, dzięki za linka :) ale którą masz obrączkę??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×