Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

🖐️ praca praca praca..... wrrrrrr na szczescie teraz przez chwilke moge z wami poklikac, a jutro stawiam sie zwarta i gotowa na dluzej TULA!! Ja wiem, ze kobietom w ciazy sie wszystko wybacza (więc Ci wybaczam), ale czemu zrobilas ze mnie STARANKĘ w tabelce, jak ja już jestem prawie w 6 tygodniu?? Do FASOLINEK wpisalam się jeszcze przez Bysią i Maryam ! :P:P:P Podaję aktualną tabelkę: STARANKI NICK............LATKA...............MIASTO.............. ......IL CYKLI IVOON............32..................KATOWICE........... ............2 KALI84............24..................GORZOW............ .............1 KATHREEN28....31..................WROCLAW............... .........6 DESPERATE.......22..................Q8.................. ..............1 ZAPAMIETASZ....27..................ŚLĄSKIE.............. ............3 MIUMIUMIU.......18+ VAT...........MAZOWIECKIE...................1 EMSY..............27..................WIELKOPL.......... ..............x FASOLINKI NICK......... LATKA.........MIASTO........IL CYKLI.....TERMIN PORODU ULA122........28............DOLNOSLASK......1........... ....08.09 AGA............24............GDANSK............3........ .......24.09 JLO74..........31............PODLASIE..........2........ .......22.09 MARYAM.......24............ZEA.................3........ .......11.10 BYSIA...........30............WAW...............3....... ........25.10 TULA............32...........WAW...............2........ .......23.10 DEEDEE22......26...........RZYM...............2................21.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ praca praca praca..... wrrrrrr na szczescie teraz przez chwilke moge z wami poklikac, a jutro stawiam sie zwarta i gotowa na dluzej TULA!! Ja wiem, ze kobietom w ciazy sie wszystko wybacza (więc Ci wybaczam), ale czemu zrobilas ze mnie STARANKĘ w tabelce, jak ja już jestem prawie w 6 tygodniu?? Do FASOLINEK wpisalam się jeszcze przez Bysią i Maryam ! :P:P:P Podaję aktualną tabelkę: STARANKI NICK............LATKA...............MIASTO.............. ......IL CYKLI IVOON............32..................KATOWICE........... ............2 KALI84............24..................GORZOW............ .............1 KATHREEN28....31..................WROCLAW............... .........6 DESPERATE.......22..................Q8.................. ..............1 ZAPAMIETASZ....27..................ŚLĄSKIE.............. ............3 MIUMIUMIU.......18+ VAT...........MAZOWIECKIE...................1 EMSY..............27..................WIELKOPL.......... ..............x FASOLINKI NICK......... LATKA.........MIASTO........IL CYKLI.....TERMIN PORODU ULA122........28............DOLNOSLASK......1........... ....08.09 AGA............24............GDANSK............3........ .......24.09 JLO74..........31............PODLASIE..........2........ .......22.09 MARYAM.......24............ZEA.................3........ .......11.10 BYSIA...........30............WAW...............3....... ........25.10 TULA............32...........WAW...............2........ .......23.10 DEEDEE22......26...........RZYM...............2................21.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł Dziewczynki.. Pozdrawiam Was z Zakopanego :):) Nawet dzisiaj nieźle szusowałam... na czerwonej :P Czytam sobie co tam u Was słychac dobrego... ja już w sobotę wracam i bede bardziej aktywna.. Trzymajcie się :):):) PS Ja tez proszę o zdjątka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej !!!!Gdzie jestescie? Wywialo was czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nareszcie ktos sie odezwal :) u mnie dzis nieciekawie jesli chodzi o samopoczucie :o nadal wymioty i czuje sie jak wrak czlowieka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DEEDEE - ups SORKI! 🌻 rzeczywiście zakręcona jestem ostatnio jak słoik :P Poprawki przyjęłam do wiadomości - co więcej ustawiłam nas planowanymi datami porodu :D STARANKI NICK............LATKA...............MIASTO.............. ......IL CYKLI IVOON............32..................KATOWICE........... ............2 KALI84............24..................GORZOW............ .............1 KATHREEN28....31..................WROCLAW............... .........6 DESPERATE.......22..................Q8.................. ..............1 ZAPAMIETASZ....27..................ŚLĄSKIE.............. ............3 MIUMIUMIU.......18+ VAT...........MAZOWIECKIE...................1 EMSY..............27..................WIELKOPL.......... ..............x FASOLINKI NICK......... LATKA.........MIASTO........IL CYKLI.....TERMIN PORODU ULA122........28............DOLNOSLASK......1...............08.09 JLO74..........31............PODLASIE..........2...............22.09 AGA............24............GDANSK............3...............24.09 MARYAM.......24............ZEA.................3...............11.10 DEEDEE22......26...........RZYM...............2................21.10 TULA............32...........WAW...............2................23.10 BYSIA...........30............WAW...............3................25.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic się nie stało Tulcia ;) muszę znowu uciekać, bo mamy gości, ale jak już pisałam, jutro nadrobię zaległości!! Miłej nocki życzę wszystkim dziewczynkom!! Buina notte :D:D:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARYAM - no wyboraź sobie, że zapomniałam!!!! :( ale jutro pójdę - już sobie kartki po całym mieszkaniu porozklejałam :P KU PAMIĘCI :D Dziewczynki! a pamiętacie taki przebój naszego dzieciństwa? Tzn na pewno mojego, JLO, IVOON i Bysi - tak wiekowo patrząc :D http://www.youtube.com/watch?v=SydO94MBfc4 niezłe klimaty, co? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzis mialam przecietne samopoczucie-teraz troche gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tula idz albo daj sobie spokoj i poczekaj na wizyte u lekarza JLo ja to widze ze CIebie zawsze najgorzej na wieczor lapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monicia22
hej!!ja tez od pewnego czasu staram sie o dzidzię, chętnie sie do Was przyłącze jeśli mogę oczywiście:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jasne ze mozesz :) pisze w imieniu szefowej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ,że tak! Tylko uwazaj kto tu wchodzi ten zachodzi!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monilcia23
widzę , ze jest z was niezła ekipa i sporo dziewczynom się udało:-) ja zrobiłam właśnie badania hormonalne i jestem przed wizytą u lekarza :-( a staramy się od początku roku ....:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie łam sie za pierwszym razem mało komu wychodzi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe mam nadzieję że tak będzie i że się uda, może ten topik przyniesie mi szczęście:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten topik wszystkim przynosci szczescie ;) na jakie hormony robilas badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale od poczatku roku to jeszcze krotko :) nie ma co sie zalamywac na pewno szybko wam sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAMY NOWĄ TWARZ CHELBKIEM I SOLĄ ;) tu piszę ja - samozwańcza vice-szefowa, ha ha ha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę sie jednak martwię bo z tego co porównywałam z wynikami w necie to te badania nie są zbyt dobre, a na usg lekarka powiedziała , ze mam policystyczne jajniki.....aż sie boje wizyty gdy pokaże te wszytskie wyniki:-(ehh a wizyta wizyta dopiero we wtorek:-( a u was po jakim czasie wam sie udało??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MONILCIA - u nas różnie - wszystko masz w tabeleczce na górze tej strony, które kiedy zaszła ;) ale jak napisała JLO, raczej szczęśliwy jest nasz topik - i \"kto tu wchodzi, ten zachodzi\" :D JLO - Rumcajsik niezłej muzy słucha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×