Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

Wstajemy Kochane!!!Nocka sie skonczyła. :) Ale dzis u nas wieje na podlasiu szok!!! Ivoon -trzymam kciuki za Ciebie-dzis Twoj dzień!🌻 Bysia-koszmar minionego tygodnia juz za Toba-prawie ;) Tulka-co nowego slychac u Ciebie? Miumiumiu-opowiadaj jak bylo? Monilcia-poklikaj roche na topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeeDee-daj troche slonca bo wiejjjjjjeeeeeeeeeeee okropnieeeee!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! wczoraj wieczorem dostalam @! a juz myslalam ze zwariuje calkiem- okropnie mnie nosilo w tym miesiacu! przesylam wam troche mojego slonca- u nas juz cieplusio na calego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki🌼 Ja dopiero z łóżeczka się zwlekłam, na szczęście soboty mam wolne:-) kurcze ale u mnie wieje , a w nocy była burza;-(!!a jak wam mija sobota??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼dzień dobry kochane🌼 wyprawiłam towarzystwo z domu i leżę sobie pośniadanku i odpoczywam :D ivoon trzymam kciuki mocno za Ciebie ❤️ i szybko dawaj znać jak Ci poszło. U mnie też wieje bardzo i burza też była a ja nie mam żadnych zasłonek i firnanek w oknach i dzisiaj rano mąż mi powiedział że jak sie błysneło to sie wkurzyłam na niego że światło mi włacza w nocy a ja nic kompletenie nie pamiętam :-( co do niego mówiłam. Jak sie czujecie fasolki dzisiaj....mnie rano mdliło ale teraz juz git Tulcia gdzie sie podziewasz ???? maryam pięknie zdjęcia....hmmm chyba trochę Ci zazdroszcze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis w miare dobrze sie czuje zobacze jak mi pojdzie z obiadem (narazie jadłam bezpluciowe rzeczy to było OK) TULCIA co u ciebie? DESPERATE słonce napewno sie przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis w miare dobrze sie czuje zobacze jak mi pojdzie z obiadem (narazie jadłam bezpluciowe rzeczy to było OK) TULCIA co u ciebie? DESPERATE :) słonce napewno sie przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki :):) Wracam już :0 tyle lat mnie nie było na Zakopiance, a tutaj ciagle tak samo...koras taki, że hej, jak ja tego niecierpie wrrrr Wyjazd cudnie udany, nie ma sie o dziwo do czego przyczepic. Hala Szymoszkowa super urządzony stok, zero kolejek, dosniezone...no sama radośc i przyjemnośc z szusowania. Oczywiscie tak pisze na wyrost bo to moje szusowanie to lajcik rekreacyjny, hehe Co innego mohe chopaki o nich moge powiedzieć, że uprawiaja białe szaleństwo :P:P:P 28/29 mam nie dostac @ i tak się w siebie wsłuchuję, ale diupa ciagle echo....hehe. Co prawda piersi mnie bolą strasznie, a sutki okropnie... gorzej o niebo niz zazwyczaj, ale... nie wim :P:P Urzęduje na jeszcze jednymtutaj topiku o podobnym celu na 2008 i tam mamy TYLKO jedna fasolkę...a tutaj, aż miło :):):) Witam Dziewczynki :):) Stoje sobie na zakopiance i kwitnę wrrrr, zawsze tutaj taki korek, ale chyba dzisiaj wyjatkowy :(:( Wszystko extra, gdyby nie te nasze drogi... Jeden dzien jechałam, dwa dni zjezdzałam z górecki hihi i koklejny dzień powrót... Musze powiedzieć, że Zakopane zrobiło na mnie duże, pozytywne wrażenie (oczywiście co kto lubi), ale... kurort się zrobił z niego jak conajmniej Aspen :):) Wyciąg na Szymoszkowej super zorganizowany, bez kolejek, pieknie stok przygotowany, nie było chamstwa...tylko góralska muzyka :):) Dwa pene dni na stoku, chłopaki zadowolenie...i ja też...choc jechałam z takim sobie nastawieniem...pisałam Wam o tm :):) Kamila czytałam sobie co teraz napisałaś i jestem za..tzn teraz jak te 4 dni mnie nie było to psychicznie się ...zresetowałam w temacie wiadomym ;) Oczywiście wszytsko czytałam sobie co tutaj u Was i sercem byłam bardzo zaangazowana, ale jakos tak...z dystansem i mniej myslałam o sobie i mniej się w siebie wsłuchiwałam...:P:P:P To mój 1 cykl starań i narazie w ogóle jakos tak podchodze niesłychanie optymistycznie.... ale poświadomie nie czekam na @, której mam nie dostyać 28/29....a to juz za chwilke :):) 🌻 👄 ❤️🌻 👄 ❤️🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️🌻 👄 ❤️🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️🌻 👄 ❤️ CAŁUSY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrka no i się wydało hihi, wkleił mi sie post z mojego drugiego ulubionego topiku...ale to dobrze o mnie świadczy :P że zawsze pisze co innego... Teraz bedzie podójne info :):):) Pozdrawiam ciepło [usta}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TULAAAAAAAAAAA-gdze jestes?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia2285
wiecie co miałam przed chwilą kolejną kłótnie z moim ojcem, jestem juz przekonana że muszę szukać jakiegoś sposobu na wyprowadzkę, dobrze ze maż w pracy chociaż nie musiał tego wysłuchiwać:-(tak mnie zdenerwował ze cała chodzę:-(nie ma to jak być uważanym za zero bez kultury:-(:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narescie działa strona!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM! Byłam u mojej kuzynki i ciotki! Pojechałyśmy do nich w odwiedzinki razem z Mamą :) Miała być tajemnica co do dzidziusia, ale jak mi się niedobrze zrobiło po rosole wiejskim, to ciotka mnie tak od dołu do góry zmierzyła wzrokiem i wszystko wiedziała :P Więc nie było co strugać głupka :) Przejechałam dzisiaj jako kierowca 250 km ale czuję się ok :) Wcinam lody waniliowe, które kupiłam w drodze powrotnej i JESTEM SZCZEŚLIWA 🌻 a teraz będę czytać, co tam popisałyście od mojej ostatniej wizyty! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki znalazłam fajna strone różnymi ciekawymi pytaniami itd zobaczcie sobie same może sie Wam przyda ... Wracam do teściowej ;-) Tulcia jak bys miała truskaweczkowe to bym wsiadla w swoją Renatę CLIO i w 15 min jadła bym lodziki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!Wstajemy!!! ........................................................................ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mamy spiochow na naszym topiku ;) IVOON jak ci poszło wczoraj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, znowu mam mdłości :( a już myślałam, że mi się upiecze... wszystko, co zjem, podchodzi mi do gardła :( a dzisiaj przede mną obiad z rodziną Miśka..... już widzę, jak uda nam się ukryć fakt, że będziemy mieć dzidziusia.... JLO, a jak Twoje samopoczucie? Miumiu - jak tam powrót do domku? Bysia - teściowa już pojechała ? Ivoon - jak obrona???????? Uf.... idę po kolejną miętówkę i wracam leżeć dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tula do domku dotarłam po 8 godzinach ...ufff a bryczką nie wracałam :):) Wszędzie dobrze, ale w domku najlepiej... świete słowa. Mówiąc sczerze chciałbym już wiedzieć co i jak...za 5 dni mam nie dostać @ :) I taka jestem...sama nie wiem. Objawów brak bo pierwsze objawy ciąży sa po 2 tygodniach, a z kolei sam poczatek ciąży to trochę jakby sie czuło przed @... ogromniaste cycoszki, bolące bardzo sutki, płaczliwośc i takie nie wiadomo co... Pewnie mogłabym zatestowac już, ale mam postanowienie, że po terminie @, żeby się nie zapetlac... ale qrde sama nie wiem...boję się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ melduję się ;) wczoraj praktycznie przespałam cały dzień ;) zobaczymy jak dzisiaj będzie. Przesyłam Wam piękną słoneczną pogodę i ok. 17 stopni ciepła (chociaż widziałam w TV, że u was nie jest najgorzej). :D U nas wiosna w pełni... mam nadzieję, że już zostanie ;);) Aha, w poniedziałek (jutro już) idę do lekarza, już sie nie mogę doczekać!!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ melduję się ;) wczoraj praktycznie przespałam cały dzień ;) zobaczymy jak dzisiaj będzie. Przesyłam Wam piękną słoneczną pogodę i ok. 17 stopni ciepła (chociaż widziałam w TV, że u was nie jest najgorzej). :D U nas wiosna w pełni... mam nadzieję, że już zostanie ;);) Aha, w poniedziałek (jutro już) idę do lekarza, już sie nie mogę doczekać!!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miumiumiu-nie panikuj nie mysl na zaś wszystko bedzie dobrze :) DeeDee niby cieplo u nas ale uczucie chłodu poteguje dość silny wiatr i brak słońca! :o Tula wiem jak to jest z tym jedzeniem mam to juz od dwóch miesiecy,ale ostatnio slabnie np.wczoraj zero mdłości a dzis juz je czuje nie silne ale są(wczoraj nadrobiłam braki zywieniowe;) ). Bysia -a co u Ciebie kochana?! Ivoon zdaj relacje z obrony-czeamy! :) Monilcia-a co u Ciebie? Ula -daj znac jak Twoja fasolka?Jak dolegliwosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje ja od wcoraj mam takie mdłości że lepiej nie mówić :-( jednak za szybko sie cieszyłam dobrym samopoczuciem. Jeśc jem ale tak jak wam wszytsko zaraz podchodzi do gardła....w ciągu jednego dnia wszytsko sobie przypomniałam jak było z Gabi. Do tego jeszcze rano zaczął mnie ząbek pobolewać i bardzo mnie to zdziwiło bo przed ciążą wszytskie wyleczyłam :-( Teściowa moja została i jedzie dopiero dziś wiec mam zamiar poleniuchować wieczorkiem tylko Gabi do szkoły wyszykuję. JLo jeśli jestes książkowym przykładme dolegliwości ciążowych to masz jeszcze miesiąc :-) ja dwa na bleeeeeeee :-( Tulka wiesz mi wczoraj pomógł suchy chlebek i zasnełam ale miseczke miałam przy łóżeczku :-) DeeDee ale z Ciebie szczęściara żemieszkasz we Włoszech też chce tam mieszkać :-( ivoon czy ty sie jeszcze bronisz...? a może zasnełaś gdzieś po obronie ....????????????? desperate i maryam pewnie jak zwykle kurze wycieraja albo juz pracują ...dziewczynki chodżcie do nas 🌼 miumiu z tymi objawami to różnie ...z Gabi miałam inaczej teraz tez mam inaczej i wcale sutki mnie nie bolały tylko mi piersi urosły...wiec redukuj kochanie bieg na luz i spokojnie wytrzymasz te 5 dni a ja mysle że sie udało 🌼 nananana zapamietasz co porabiasz ...pewnie na rowerku jeździsz , tez wracaj do nas......🌼 Ula właśnie a co z Tobą .....daj znać bo za długo Cie nie ma :-( Tulcia kochanie ważny dzień dziś u Ciebie ❤️ i napewno wszytsko pójdzie gładko i bedzie miło i sympatycznie .....a co do tych mdłości to zawsze moża zatruć sie straym śledzikiem :p Idę sobie żurek ugotować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej 👄 widze ze juz wszystkie zaciazone dopadly mega mdlosci :D to podbudowujace ze nie ja jedna sie mecze hehe dzis zdalam sobie sprawe ze juz od prawie 5 tygodni mam wymioty :o u mnie zaczelo sie wszystko baaaaaardzo wczesnie bo juz w 2 tygodniu ciazy co jest prawie niemozliwe a jednak! wowczas maz sam mi przyniosl test ciazowy i okazal sie pozytywny jeszcze przed terminem spodziewanej miesiaczki. Wiec Ty miumiumiu mozesz zrobic sobie test jesli jestes az tak niecierpliwa :D bysia co do kurzow to nawet jakby mi sie chcialo to bym nie dala rady ich wycierac hehe ciagle jestem ospala i tak mi ciezko ze ychhh Tula, JLo i reszta chodzcie na topic!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteście! Ja muszę powiedzieć, że na szczęście (puk puk odpukać) nie mam mdłości i mam nadzieję, że tak zostanie do końca ciąży! Moje przyjaciółka ani razu nie wymiotowała w dwóch ciążach! Szczęściara :P :P :P Bysia- ja miałam wczoraj żurek (pyyycha), a dzisiaj właśnie mąż mi zrobił taką niespodziewajkę, że aż mnie skręca- placki ziemniaczane!!!! Właśnie się smażą.... ale mi ślinka cieknie, mówię wam! :D Śmiejemy się, że to on mi wymyśla zachcianki, bo ja jakoś jeszcze specjalnie nie mam. W życiu nie pomyślałabym, że zwykłe placki mogą sprawić taką przyjemność!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem! Na rowerku jezdzilam i przeprosilam sie ze stepperem. Musze sie wziasc za siebie bo od tego siedzenia przed kompem przytylam i zrobil mi sie cellulit na pupie :-( Dzisiaj powinnam dostac okres. Tzn, myslalam ze mam dostac ale przeliczylam sobie dokladnie wszystko i wychodzi ze albo mam jednak nieregularne cykle, albo 30 i 33-dniowe. Czyli jakby tak bylo to w tym miesiacu okres mi sie zacznie w srode. Poczekamy zobaczymy. Zreszta pewnie dostane. Wsluchuje sie w siebie i wyszukuje wszelakich objawow ciazy : regularnie macam piersi czy aby nie urosly i czy sutki nie bola. Bola - jak uszczypne :D , ale to chyba normalny objaw,hahaha... Dzisiaj mam doby nastroj. Wczoraj bylismy na imprezie i bylo mego wesolo,az klekalam ze smiechu. A potem, jak to zwykle po imprezie bywa dorwalam meza i juz wiecej nie pamietam... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapamiętasz-->> a może jednak nie dostaniesz?? :P impreza fajna rzecz... a po imprezie (szczególnie z mężem) zazwyczaaj się nie pamięta ;) ;) ;) ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapamietasz zycze CI zeby ten okres nie przyszedl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×