Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

Co do wymiotów to wydaje mi się, że nie ma reguły. Ja nie wymiotowałam i donosiłam ciążę, a w poprzedniej non stop mnie mdliło i niestety poroniłam. Teraz też mam mdłości ale mam nadzieję, że wszystko będzie ok. Moja koleżanka przez pierwsze 3 miesiące nie miała praktycznie żadnych dolegliwości, w ogóle nie czuła się jakby była w ciąży i było wszystko ok. Więc raczej się ciesz, że omijają Cię takie \"sensacje\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No trochy mnie pocieszyłaś, jak napisałam panikara ze mnie:p tyb bardziej że to jest pierwsza ciąża:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E, tam panikara. Każda z nas sie przejmuje. Ja poleciałam wczoraj na usg bo mi się wydawało, że mnie piersi przestały bolec. Oczywiście wszystko jest ok, serduszko bije. Po wizycie u gina piersi znowu bolą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wymiotowalam ani z synkiem ani teraz, co nie znaczy ze nie mdlilo mnie, z Olkiem mdlilo mnie do 20 tego tygodnia :-o a teraz mdlilo mnie najbardziej tak do 7 tyg, czasami cos tam wieczorem poczuje jak za duzo owocow zjem ja dzis mam okropny humor :-o za rowerkiem nie tesknie, stoi w salonie i nawet przed ciaza nie chcialo mi sie na nim jezdzic :-P za to martwie sie caly czas czy lazenie na solarium co drugi-trzeci dzien przez prawie caly miesiac i branie gripexu kiedy jeszcze o ciazy nie wiedzialam nie wplynelo zle na ciaze... z Olkiem czulam od poczatku taka silna wiez a teraz wogole tego nie czuje, czasami nie czuje sie wogole jak w ciazy... wiem marudze, ale taki mam dzis dzien... jołasia a kiedy idziesz na nst wizyte do gina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evi_22, wiem , ze takie rzeczy martwią, ale nie dajmy się zwariować!! ja tez jak nie wiedziałam że jestem juz w ciąży byłam ze 4 razy na solarium, chciałam ładnie wyglądać na świeta i sylwestra, a teraz sobie przypomniałam,że brałam też antybiotyk na zapalenie krtani może nawet przed samym poczeciem, bo to dość trudno dokładnie ustalić, ale wiem że maleństwo będzie zdrowe, wierzę w to! i ty też się nie martw, głowa do góry,a w razie watpliwości zapytaj swojego lekarza na kolejnej wizycie. w zeszłym roku zdecydowalismy z meżem że zaczynamy starania o dziecko, zaczęłam brac folik, jak zachorowałam to prosiłam lekarza o leki bezpieczne dla dziecka bo chcę zajśc w ciąże, zero solarium, stroniłam od uzywek i.....nic przez kilka miesięcy. poźniej wyluzowałam, nie jestem palaczką, ale czasami zapaliłam sobie, drineczka tez wypiłam ze znajomymi i nie myslałam o ciąży, nawet chciałam się zbuntować i nie liczyć dni, ale moja systematycznośc na to nie pozwoliła, policzyłam cały cykl w kalendarzu, ale nie zaglądałam przed każdym stosunkiem czy to ten dzień i wyszło samo!!!!! teraz sobie tak myślę,że wcale nie tak łatwo zrobić bobasa. życze wszystkim ciężarówkom dużo zdrówka!! evi_22 głowa do góry i obys juz miała same dobre humory. ja odkąd się dowiedziałam, że jestem w ciąży wciąż się uśmiecham i ponoc promienieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamahuberta dziekuje 🌻 mam nadzieje ze mi przejdzie, teraz robie 2 ciasta, \"adama i ewe\" i drozdzowke dla meza, mam ochote na cos slodkiego wiec moze to mi humorek poprawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Wrzesnioweczki 2008 :) Jestem wrzesniowka \'07 - moj synek Beniamin przyszedl na swiat 27 wrzesnia. Zbliza sie rocznica, kiedy to zobaczylam pozytywny wynik testu ciazowego i wspominam to z lezka w oku. Jak tez cala ciaze i ten pierwszy krzyk mojego synka :) Ahhh ... to byl piekny czas ... A teraz mam przy sobie ponad 3 miesiecznego szkrabka, ktory jest calym moim swiatem :) Mam nadzieje, ze za roczek bedziecie mialy wspomnienia takie jak ja mam dzisiaj tzn. z bezproblemowej ciazy, lekkiego porodu, szybkiej rekonwalescencji poporodowej .... i bedziecie cieszyly sie waszymi zdrowymi i slicznymi dzidziusiami :) Tego Wam zycze z calego serca ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dee dziekujemy 🌻 i gratuluje oryginalnego imienia dla synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matyldas
heh gdzieś się tu wpisywałam, ale cośnie mogę się odnaleźć ;) cześć dziewczyny, ja wyliczyłam termin na 05.09.08. Nie czuje żadnych objawów ciązowych z wyjątkiem bólu piersi z wyszczególnieniem sutków!!! masakra, jak mi lekko chłodem zawieje, to najchetniej zerwałabym całe ubranie z siebie, bo to autentycznie boli! hmm co jeszcze..rzuciłam palenie, a to wielki plus, zreszta obiecałam to sobie, ze jak zajde w ciaze to rzuce w cholere te smrody :) nie byłam jeszcze u lekarza, ale mam nadzieje, że bedzie dobrze..pozdrawiam serdecznie i ide nynać . papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiewiórka ja biore progesteron- duphaston. to hormon ktory ma pomóc utrzymać ciąze. jak sie czujecie dziewczyny? Ja całkiem dobrze. wszystkie mdlości już mi minęly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie wcziraj wróciłam od lekarza, cała sie trzęsłam ze strachu, ale na szczęście wszystko jest ok:) ponocz dzidziuś rosnie jak na drożdzach:) , mysłałam że będe miała termin na wrzesień , a mam na sierpień , ale itak często będę zaglądać do wrzesnióweczek:) co do wymiotów to jako tako nawet nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz nie spie bo moje kochanie wstalo dzis o 7.40 :D:D wlasnie dalam jej deserek- jakis nowy banan z twarożkiem i strasznie jej smakowal :D:D ja ide 15 na usg bo mi sie skonczy duphaston i lekarka musi mi przepisac... Tez sie denerwuje... to bedzie dopiero koniec 6 tygodnia i pewnie i tak nic nie bedzie widac... Tzn pecherzyk tylko bo nawet ostatnio go bylo widac ale pewnie serduszka jeszcze nie uslyszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co Ty Mamani , o ile zakład że usłyszysz i zobaczysz zarodek he he:) ???? zakładamy się o lizaka truskawkowego:) Ja tez ostatnio pije tylko soczki bobo vita :) najbardziej mi smakują, a to co córeczka jadła tez bym sobie schrumała:) Lece teraz do banku , potem wpadne, buziaki dla was👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
back... :D:D:D mama całą szafke tych soczków ale jakoś mnie nie ciągnie... ja ostatnio uwielbiam ta wode mineralną z sokiem- weroni mineral fit o smaku jablka i limonki :D:D:D cudowna jest :D:D echh ja nie musze latac do banku mam konto internetowe :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od wczoraj chodze wsciekla bo tak mnie zdenerwowal gin ze sie w glowie nie miesci!! zrobil mi tylko cytologie i czystosc a o reszcie badan powiedzial ze on nie jest zwolennikiem robienia badan tak wczesnie!! baran jeden prawie 8 tc to za wszesnie?? zmieniam lekarza!! jakie wy mialyscie badania juz zrobione??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne, że nie zlecił badań, ja robiłam juz morfologię, mocz, toxoplazmozę i cytomegalię, WR, Hbs, glukozę. Ale ja robiłam prywatnie bo nie chodzę do gina w przychodni, więc może dlatego. Wydaje mi się, że to wcale nie jest za wcześnie na badania, bo jeśli jest coś nie tak to trzeba działac od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodze do bardzo znanej kliniki ginekologiczno- polozniczej ze szkola rodzenia pogotowiem laktacyjnym i zdjaje sie ze powinno byc wszystko od reki a ty zonk:/ ale dzis sie umowie gdzie indziej a przywatnie bede chodzic pod koniec cizy bo bede rodzila prywatnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wiewiorka szok zmien gina i to jak najszybciej 8 tydzien i dla niego to jest za wczesnie? hmm ja bylam na samy pcozatku 7 tyg i mialam usg, widzialam zarodek, jak pikalo serduszko, mam badania do zrobienia ale mam na nie isc dopiero 28-mego bo 6 mam wizyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi ma rację, zmień gina, bo przecież jak wyjdą złe wyniki, np. jakies bakterie w moczu, to od razu trzeba brac leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje od wrzesnioowki 2007,wlasnie moj skarb wcina cyca a ja pisze jedna reka,zycze wam spokojnych 9miesiecy i zdrowych dzieciaczkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje od wrzesnioowki 2007,wlasnie moj skarb wcina cyca a ja pisze jedna reka,zycze wam spokojnych 9miesiecy i zdrowych dzieciaczkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeee
Daria a to Twój pierwszy dzidziuś? i ile miałaś lat ja kurodziłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moj pierwszy dzidzius,raz niestety poronilam,urodzilam 5 dni przed 30urodzinami-sprawilam sobie taki prezencik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słonko_25
Ja sie do dzisiaj dobrze czulam, bylo mi niedobrze ale jakoś znośnie. A dzisiaj pierwsze rzyganie. Straszne - nie mogę jeść, nie mam czym wymiotować. Od kilku godzin siedze w pracy i odżywiam sie tylko mandarynkami i jabłkami - nic innego nie przechodzi. Ma nadzieję, ze to nie potrwa długo.... Mała prośba do ----> wiewiórki2004 wiem, że jesteś zdenerwowana zachowaniem lekarza, ale nazywanie go Baranem jest dość niefortunne, bo moja rodzinka tak sie nazywa ze mna włącznie :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiewióreczko czy masz zamiar rodzić w prywatnej klinice czy w państwowym szpitalu pod opieką \"prywatnego\" lekarza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×