Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

Ja tez sie usmialam z paralizu z powodu 15cm sniegu :) U nas najciekawszym przedmiotem jest zielona butelka wody :P juz wogole fascynacja jak mama z niej pije :) A poza tym to moje rece, pielucha no i chusteczki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka facebook to prosta sprawa - zakladasz konto (to juz za toba ;) ) no i publikujesz tam zdjecia jakie chcesz. No i szukasz znajomych, tam jest nawet taka wyszukiwarka ktora sprawdza czy osoby do ktorych masz adres email maja facebook moj mail to karolina_krawczyk@hotmail.com, dodaj mnie to sie zobaczymy :D potem mozna komentowac zdjecia, wysylac do znajomych wiadomosci itp Zobaczysz niedlugo wszystko rozgryziesz ;) A ja trzese dupa bo zachcialo mi sie ogladac film grozy .. boje sie a nie moge przestac :) ach stara ja a glupia .. O wlasnie skonczyly sie reklamy ide sie dalej bac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allo Karro ten facebook to nic innego jak nasz rodzimy garnek tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karro upojnej nocy;) hehe z wytęsknienia nie trudno bedzie o rodzeństwo dla Maksa. a jak tam Maks nauczył się ssać smoczek??? u nas dzis dzień pełen wrazeń, odwiedzałam moją ciocie, Oliwia wciąż gdzieś sie ze mna pałęta:) ale jest otwarta na ludzi i lubi towarzystwo. jutro czeka mnie urzednicza przeprawa:( macierzyński mi się skończył, aktualnie jestem na urlopie, a jutro wyruszam załatwiać papiery do wychowawczego. wypisuje sobie co najmniej na rok, a potem się zobaczy, mam już pracownika w sklepie za mnie, a i mi czas tak szybko ucieka, że póki co nie chcę wracać do pracy, zobaczę kiedy zatęsknię... dobrej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karro a cóż to za film?? wiecie co ja w ogóle nie oglądam telewizji, odkąd urodziłam, wcześniej tez za duzo nie oglądałam, a teraz sporadycznie zdarza mi się jakiś film obejrzeć. z czytaniem książek tez teraz kulawo-brak czasu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas jakas rewolucja, mały po kapieli wytrzymuje okolo 3 godzin, potem je, i znowu 3 godziny ale około 5tej jak zje to za godzinke chce znowu wiec spi ze mna w lózku Wczoraj zostal z babciami a ja byłam sie dowiedziec o urlop wychowawczy i ile mi wypoczynkowego zostalo maly im poplakal bo wydaje mi sie ze za duoz babc to za wiele .... Ja wiem kiedy on chce spac i własciwie bezbłednie to rozczytuje i zasypia bez płaczu w wózku, czasami zakwili ale na moment no coz.. zycie Przepraszam ze nie odpisze kazdej z was... głowa boli musze isc do lekarki, jak sie nachyle to czuje jak mi sie nos odtyka i łupie ztyłu, moze i cisnienie ale wole to sprawdzic, nie moge codziennie apapy jesc... miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Dziewczęta! Dobrze, że tu jesteście :)! Chyba zrobię sobie kawkę, bo mieliśmy dziś ciężką noc i w dodatku główka mnie boli :(. Jakoś tak smętnie dzisiaj - pogoda? W dodatku muszę dość szybko podjąć poważną decyzję i trochę się z tym cykam.... Nic to, trzymajcie się Pozdrawiam K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuśki mnie dopadła grypa i \'\'umieram\'\'... głowa i gardło boli, z nosa cieknie a tu jeszcze trzeba małym się zajmować. Chciałam się z nim położyć w łożku a on zamiast spać to przewroty ćwiczy z pleców na brzuszek no i nici z odpoczynku.... Moja pani doktor stwierdziła że mogę małemu coś zacząć dawać jeść innego oprócz mleka bo on szybko rośnie i duży jest(8,5kg!). Daję mu kleik, jabłuszko i troche kaszki z bobovity \'\'smaczny sen\" i śpi mi zdecydowanie dłużej niż wcześniej. Wszystko co nowe bardzo mu skakuje i miezadowolony jak się kończy i pusta miseczka... pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Kasińska odwagi życzę...w każdej sprawie a ja sobie siedzę i odpoczywam ;P Malutka z Tatusiem na spacerku i w drodze Miłoszka przedszkolaka odbiorą, a Adam w szkole...ufff obiadek ugotowany, a ja w fotelu...a za chwilę pewnie tu wszyscy wpadną, więc muszę szybko naładować akumulatory. A późnym popołudniem zebranie w szkole - mam nadzieję, że As Adaś dobrze wypadnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki i maluszki :) Dzisiaj jestem już 3 dzień sama z Wiktorią :) jestem wypompowana :) pod koniec marzyłam tylko o tym by usiąść w fotelu i napić się herbaty :) Za to poznaję moją Wiki dokładnie :) Dzisiaj jak zobaczyła pierś, to jakby zastanowiła się chwilę, myk na boczek i łapie za cyca i ciągnie do siebie :) będzie jeść :) Za każdym razem jak szłyśmy do kuchni, to ona chciała coś jeść :) żarłok mały :) zjadła dzisiaj ziemniaczka z marchewką i kleikiem ryżowym :) sama trochę zjadłam jej zupki :) całkiem smaczna :) sama robiłam :P A i jak zobaczyła siebie w lustrze to koniecznie chciała dotknąć dzidziusia, a że się nie dało, to się denerwowała :) Piotruś biedny wraca umordowany... to jego pierwsza praca, nie jest przyzwyczajony do wstawania o 6, pracy do 16.... ech i jeszcze sesja egz mu się nałożyła :S Dobrze, że weekend niedaleko :) Kasińska, na pewno dokonasz właściwego wyboru :) Jesteśmy z Tobą, przynajmniej myślami :) uściski :) ewelinkas, dużo zdrówka :) dobranoc, bo mój miś marudzi, nie dziwię się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtsawalam dzis co godzine, nie wiem czy w ogóle spałam, ale karmiłam co 2 zeby nie było :) ech... dziwczyny te co mają chłopców, odciągacie siusiaka? ja tego nie robie i nie robilam z pierwszym synkeim teraz juz tak bo jest duzy i ucze go mycia.. ale z ciekawosci pyatm bo są dwie szkołu acha i dtuga sprawa, mam jakąś schize ze w nocy mi sie mlody przydusi gdzies, spi na poduszce z pieluszka na boku bo ulewa, ale on uwielbia sie wtulac, - chyba za duzy jest zeby cos sie stało? cholerka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! My po szczepieniu. Mateuszek troszkę za mało przybrał, znów spadł wagowo z 50 na 25 centyl :(. Tragedii nie ma, ale mogłoby być lepiej... A, no i ja też tak często karmię - praktycznie co 2 godz. przez całą dobę (czasem nawet częściej), i lekarka powiedziała, że mały może się nie najadać i dlatego tak często je, budzi się w nocy. I że to niedobrze, no bo przecież żołądek też powinien czasem odpocząć, tak jak cały organizm... W związku z tym od teraz już nie ma dyskusji - będzie dostawał te papki warzywne codziennie (1posiłek), no i jakąś kaszkę pewnie na noc - może też tę z Bobovity \'Smaczny sen\' - zamierzam kupić i wypróbować, na razie pewnie jeszcze wykończymy Bebiko 2GR (z dodatkiem kleiku ryżano-gryczanego), który zresztą uwielbia, ale ostatnio jakoś rzadziej mu dawałam, właściwie przestałam, żeby był bardziej na piersi, no i proszę, jednak trzeba dokarmiać... Zaraz uzupełnię tabelkę - waga: 7,060 kg, wzrost 67cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelcia78.....Sophia.....23.08.08 (21tyg)....6600 (2700).....62cm ?? Koug.........Emilka.........23.08.08 (21tyg)....7375 (3245) .......73cm asiek24........Mateusz....31.08.08(12tyg)....6200(3000 ).........59cm karro...............Max..............01/09.........7020 (2790).....64cm MaMani......Kornelek........02.09....11 tyg........6,500 (3770)...? onyx1....Maksymilian Mikolaj....02/09 (12tyg)...6100?(2980)....60?cm Słonko_26 ......Lenka ..........02/09(18 tyg)......6680(3440).....66cm kasinska28.......Mateusz............05/09........7060(27 50).......67cm el79.............Arianna........06/09(19 tyg).....6100(3230).......62 cm mamahuberta.....Oliwia.........09/09(19 tyg)...61600(3050).....62cm majka28.....Amelia........10.09 ........5200 (2920)......62cm ewwa33...... Piotr Paweł ......10.09.............. 6100.............63cm ewunienka24.....Amira........11.09(18 tyg)...7000(3340).......66cm Dafodilek........Karolek........12.09(17 tyg)...6900(3400)........65cm kate562.....Marta.........13.09(16tyg).......7100(372 0)......66cm myszka5.........Dawid........14/09.(18tyg).....7840(4100 )....ok 66cm eMKa31........Hania...........14/09 (12 tyg)......4750 (3450).....62 cm Brudzia......Paweł..............16/09..........8800(4750 ). ........69cm aga klee......Jakub...............16/09 ..............6700 (3170)...69 cm eryka......Blanka Roksana......18/09..............6200 (3920)......60cm sandra27....Damian Daniel.....18/09..............5625(3900)......56cm MamaNiny.....Nina Anna........19/09(7 tyg)...4970..(3760).......59cm birka87......Wiktoria Anna.....23/09(15tyg).....5300(3090)......?cm magdae.....CYRYL ANTONI.....30.09(7TYG)......5240(3500).......? brutta.....Francesco Jan.....06/10(6tyg)....5200(3500).........49cm oleniga.....Mikołaj,Marcin.....08/10....(13tyg)...6900 (4360)....62cm Born2Love..........Tim.........30/09......3m5d.....7600( 4160).....64cm ewelinkas.......Jakub.....14/09..(18tyg).....8380(3160). .....69cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renika - ja odciągam, lekarka kazała delikatnie w kąpieli, choć nie codziennie, tak raz na kilka dni a co do poduszki - też chętnie bym dała, może Mateuszek zamiast do mnie, przytuliłby się do poduszeczki ;), nie wiem do kiedy to niebezp. śmierci łóżeczkowej - do 6 mies.? Miałam nawet zapytać lekarki, ale zapomniałam :( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tj. z tym odciąganiem, to lekarka pewnie miała na myśli, że przy każdej kąpieli, ale my postanowiliśmy raz na jakiś czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, a ja uzuełniam tabelkę: moja chudzinka jest chyba namniejsza ze wszstkich wrześniowych maluszków...jest na 3 centylu cały czas. Jednak lekarka nie panikuje, mówi, że przybiera regularnie i skoro przesypia noce, to najwyraźniej się najada. Mimo wszystko próbowałam dokarmiać, ale Hania mleka z butli nie ruszy - wrzeszczy jakby ją mordowali - a kaszkę zjadła kilka razy łyżeczką po 50 ml, a teraz już po dwóch łyżkach się odwraca - wygląda na to, że jeszcze nie jest gotowa na ine jedzonko. Obiadków nie wprowadzam, bo u mnie w rodzinie poro alergików (w tym ja i Adam), więc czekamy na lepszy apetyt. Izabelcia78.....Sophia.....23.08.08 (21tyg)....6600 (2700).....62cm ?? Koug.........Emilka.........23.08.08 (21tyg)....7375 (3245) .......73cm asiek24........Mateusz....31.08.08(12tyg)....6200(3000 ).........59cm karro...............Max..............01/09.........7020 (2790).....64cm MaMani......Kornelek........02.09....11 tyg........6,500 (3770)...? onyx1....Maksymilian Mikolaj....02/09 (12tyg)...6100?(2980)....60?cm Słonko_26 ......Lenka ..........02/09(18 tyg)......6680(3440).....66cm kasinska28.......Mateusz............05/09........7060(27 50).......67cm el79.............Arianna........06/09(19 tyg).....6100(3230).......62 cm mamahuberta.....Oliwia.........09/09(19 tyg)...61600(3050).....62cm majka28.....Amelia........10.09 ........5200 (2920)......62cm ewwa33...... Piotr Paweł ......10.09.............. 6100.............63cm ewunienka24.....Amira........11.09(18 tyg)...7000(3340).......66cm Dafodilek........Karolek........12.09(17 tyg)...6900(3400)........65cm kate562.....Marta.........13.09(16tyg).......7100(372 0)......66cm myszka5.........Dawid........14/09.(18tyg).....7840(4100 )....ok 66cm eMKa31........Hania.........14/09 (18 tyg).....5470 (3450)....ok. 63 cm Brudzia......Paweł..............16/09..........8800(4750 ). ........69cm aga klee......Jakub...............16/09 ..............6700 (3170)...69 cm eryka......Blanka Roksana......18/09..............6200 (3920)......60cm sandra27....Damian Daniel.....18/09..............5625(3900)......56cm MamaNiny.....Nina Anna........19/09(7 tyg)...4970..(3760).......59cm birka87......Wiktoria Anna.....23/09(15tyg).....5300(3090)......?cm magdae.....CYRYL ANTONI.....30.09(7TYG)......5240(3500).......? brutta.....Francesco Jan.....06/10(6tyg)....5200(3500).........49cm oleniga.....Mikołaj,Marcin.....08/10....(13tyg)...6900 (4360)....62cm Born2Love..........Tim.........30/09......3m5d.....7600( 4160).....64cm ewelinkas.......Jakub.....14/09..(18tyg).....8380(3160). .....69cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za literówki, ale coś mi laptop nie załapuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wrocilismy juz z wojazy. zoska zlapala katar i z rana kaszlala troche :( mam nadzieje,ze jej przejdzie bez wizyty u lekarza. tutaj wszedzie (doslownie) pisza i mowia i przestrzegaja aby uchronic dziecko przed \'smiercia lozeczkowa\' najwieksze ryzyko jest do roku. ogolne zasady to: dziecko powinno zawsze spac na pleckach, nie powinno miec zabawek, podeszek itd w lozeczku jak spi. tutaj to pisza na kazdej zabawce, lozezku, kocyku itd nie moge narzekac,ale moja ZOsia spi teraz tylko 7-8 godzin bez budzenia. hmmm sypiala kiedys 9-10 godzin :) teraz rytm ma taki: zasypianie ok 21 pobudka o 5 rano (co do 4 minut :) ) jedzonko, odbicie i zasypianie w 5 sekund. pobudka o 7.30 rano i zabawa. pierwsza drzemka ok 9.30 rano na ok 30-do 50 minut. druga drzemka ok 12.30 i zalezy...w domu ok 1,5 do 2 godzin, w podrozy ponad 2 godziny. trzecie drzemka ok 17 trwa roznie, czasami godzine a czasami nawet dwie. ok 21 Zoska znowu chrapie :) je zazwyczaj ok 130-150ml 2-3 razy dziennie z butelki,plus 2-3 razy piers na dzien. ale powiem szczecze,ze na huderlaka to ona nie wyglada :) wiecej niz 150ml z butelki to wypila chyba tylko raz przed samym snem,ale trudno powiedziec ile z piersi je. facebook...jestem na tym od dawna,ale nigdy jaks sie w to niewkrecilam. zawsze zapominalam hasla, a potem przyszla nasz klasa i to bylo dla mnie o wiele wiecej ciekawsze. ostatio Nick otworzyl swoje facebook i jakos tak sie na nowo wciagnelam. ja jestem pod....izzashe@hotmail.com nie mam tam nawet za wiele zdjec,ale musze to wkrotce nadrobic. Nick...wyniki mu sie troche poprawily, moze wrocic do pracy, zyc normalnie. na razie zadnych lekow, naswietlan, co nie oznacza,ze za pare tygodni czy miesiecy nie bedzie mial. co miesiac ma badac krew,wiec co miesiac sytuacja moze sie zmieniac. ogolnie to lekarz powiedzial,ze raka ma i bedzie mial. jest jednym z najmlodszych ludzi z tego rodzaju rakiem. srednia wieku ok 60 i przezycie ok 9 lat. lekarz zna przypadki ludzi,co zyja ok 20 i plus. lakarz mysli,ze Nick jako mlody (31 w tym roku) ma szanse na wiecej niz 9 lat. ja mu powiedzialam,ze musi dotrwac do 18, aby zobaczyc jak Zoska na studia pojdzie. takze mamy taka umowe :) a potem....zobaczymy,zycie przynosi czasami nieoczekiwane zdarzenia, zwroty. moze kiedys wroce do Polski, a moze kiedys wszyscy razem sie tam przeprowadzimy??? ktoz to wie. rok temu kupilismy ziemie aby sie budowac, wiec na razie to odpada przynajmniej w najblizszym czasie. dziewczyny....mam nadzieje,ze nie przeszkadza wam,ze tak pisze o nim,ale wiecie,ze ma raka wiec nie bede nic ukrywala, bo my wszystkim prawde mowimy i zyjemy z nadzieja i modlitwa,ze wszystko bedzie ok. wiem,ze moze to zabrzmiec dziwnie,ale ja jestem tak w nim zakochana i szczesliwa w malzenstwie i jako matka,ze za nic bym sie nie zamienila. mamy marzenia o podrozach do Polski za rok, do Chicago w maju lub w czerwcu, do COlorado....no moze za jakies 2 lata :) bo urlopu brakie. ja zawsze bylam silna i z glowa na karku jak to moja rodzina mnie nazywala. jako najmlodsza ...pewnie trudno uwierzyc,ale nie bylam rozpieszczona. zawsze wiedzialam co chce i doazylam do tego. takze teraz mam to co zawsze chcialam...kochanego meza,dziecko :) i mimo,ze pewnie nie bedzie latwo, wiem,ze damy rade bo ZOska daje nam totalne szczescie i usmiech kazdego dnia. ok....dzieki ze mnie przeczytalyscie, bo chyba sie rozpisalam :) dzieki,ze jestescie i dzieki,ze tworzymy taka mala rodzinke (tak jakos wyszlo ze same mamusie :) z ogromna gromadka dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelciu zuch dziewczyna, trzeba zyc dalej i wierzyc to najwazniejsze!!! Trzymam za Was mocno kciuki. Masz w nas wsparcie i nie miej wyrzutów ze piszesz o Niku piszesz bo go kochasz i wierzysz ze bedzie dobrze a Twoje nastawienie jest najwazniejsze. pomozemy Ci swoją obecnością aby wsyztsko sie dobtrze ukaldalo... A ja dostałam antybiotyk, okjazało sie ze mam chore zatoki... ech Dla młodego ten atybiotyk jest ok wiec moge go bezpiecznie brac... dzis u nas słoneczko było, bylismy 2 godzinki na spacerku, poszłam po Piotrka do przedszkola ogólnie super, tylko ten ból głowy.. ale teraz juz wiem dlaczego lece poczytac starszemu... dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izabelciu słoneczko ty nasze, mi bardzo odpowiada że jesteś taka otwarta i szczerą osobą:) a z twoim Nickiem i Zosia znamy sie dzieki tobie. jesteście super rodzinka. tak trzymać. duzo zdrowia i spełanienia marzen wam życzę 🌼 u nas dość marudnie, zwalam to na zeby- zobaczymy kiedy sie pokaże. birka ja tez gotuje sama małej, dzis tez miała marcheweczkę z ziemniaczkiem. moja oliwka ładnie juz je, a jak my coś mamy w reku i jestesmy w poblizu to nam wyrywa i do buzi:) jest taka ciekawa wszystkiego co na stole, a jak cos jem i ruszam buzia to patrzy że aż mi głupio:D kasinska moja tez wagi piórkowej, ale wg lekarza ok, dla dziewczynek są inne siatki centylowe, nigdy nie sprawdzałam na jakim ona jest centylu? sukcesów w rozszerzaniu diety:) i trzymam kciuki za trafna decyzje. dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelcia podziwiam cie za to jaka jestes silna kobieta :) Najwazniejsza w takim momencie jest wiara, pozytywne myslenie i modlitwa. I nie mozna sluchac osob ktore mowia cos niedobrego...Wiem,bo przezywalam raka mojego taty.Niestety u niego zbyt pozno zdjagnozowano to chorobe i nie mial szans jej zwalczyc,choc walczyl dzielnie-w trzy miesiace od diagnozy zmarl ale zawsze jest w moim sercu... Bede sie modlic za twojego Nicka :) Silny, mlody facet wiec dacie rade :) Z takim nastawieniem i wiara to tylko Zosi pozazdroscic rodzicow :) A Karro gdzie?? Pewnie w ramionach Nelsa :) Zazdroszcze ci teraz meza na miesiac w domu :P Wszystkie was pozdrawiam, nie mam sily tak wszystkim po kolei odpisac,ale was dzielnie czytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem ! Nels i jego ramiona juz lulaja a ja buszuje po necie :D Nie mam kiedy pisac bo albo gdzies sie wloczymy albo przy garach stoje bo w koncu jest komu gotowac i piec :) Eh faktycznie fajnie go miec w domu, jednak przy opiece nad dzieckiem co dwie pary rak to nie jedna .. Izabelcia 🌻 pisz zawsze co ci na sercu lezy, na pewno czasem nie jest ci latwo .. tak dzielnie sie trzymasz !! Dobrze ze Nicka tak wczesnie zdiagnozowali i macie dostep do dobrych lekarzy ! Dacie rade , przeciez Zosia jedynaczka nie zostanie ;) Maly sie wierci wiec lece go karmic, dobranoc kochane !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! izabelcia78, trzymam kciuki! dzielni jestescie! pisz co ci lezy na watrobie! u meza mojej kolezanki wykryto ostatnio chloniaka, facet ma 40 lat w tym roku, maja piecioletniego synka... przez chorobe zblizyli sie do siebie i zaczeli podchodzic z dystansem do zarabiania pieniedzy, spedzaja wiecej czasu z dzieckiem... moja mama przegrala walke z rakiem, kiedy miala tyle lat, co ja mam teraz :( to uczy wybierac wazne rzeczy w zyciu. zycze wam duzo milosci i pogody ducha! maksa coraz trudniej zmusic do wspolpracy w czasiei ubierania - wije sie jak stado wezy i zalozenie pampersa to wyczyn. zaczyna sie od tego, ze jak zdejmuje mu starego pampa to dziecko zaczyna szarpac se fifolka. tlumacze mu, ze nie ma zapasowego i jak urwie, to jego przyszla zona bedzie miala do nas pretensje. nie dziala ;) pozniej mycie - chwila relaksu - i sie zaczyna - odpinanie pampersa, zlazenie z deski do przebierania albo przynajmniej lezenie w poprzek, a na sam koniec - rozpinanie pieczolowicie i w pocie czola zapietych spiochow jednym ruchem reki... a pozniej nie daje sie przykryc, podnosi nogi do gory i mamla kocyk :( chyba mu te spiochy przyszyje do materacyka normalnie!!! a jak ma sie bawic to zrobil sie leniwy i lezy na brzuszku, pozniej fika na plecy i jak mu sie znudzi to krzyczy zeby go przewrocic, a jeszcze lepiej - wziac na rece... zebow jeszcze nie widac, ale ida - maks sie slini na potege i po zelu sie wyraznie uspokaja. walczy dzielnie z gryzaczkami, ale jakos mu nie podchodza. najlepsza jest nadal pielucha i maminy palec wskazujacy :) Izabelcia78.....Sophia.....23.08.08 (21tyg)....6600 (2700).....62cm ?? Koug.........Emilka.........23.08.08 (21tyg)....7375 (3245) .......73cm asiek24........Mateusz....31.08.08(12tyg)....6200(3000 ).........59cm karro...............Max..............01/09.........7020 (2790).....64cm MaMani......Kornelek........02.09....11 tyg........6,500 (3770)...? onyx1....Maksymilian Mikolaj....02/09 (5m+)...7500(2980)....67cm Słonko_26 ......Lenka ..........02/09(18 tyg)......6680(3440).....66cm kasinska28.......Mateusz............05/09........7060(27 50).......67cm el79.............Arianna........06/09(19 tyg).....6100(3230).......62 cm mamahuberta.....Oliwia.........09/09(19 tyg)...61600(3050).....62cm majka28.....Amelia........10.09 ........5200 (2920)......62cm ewwa33...... Piotr Paweł ......10.09.............. 6100.............63cm ewunienka24.....Amira........11.09(18 tyg)...7000(3340).......66cm Dafodilek........Karolek........12.09(17 tyg)...6900(3400)........65cm kate562.....Marta.........13.09(16tyg).......7100(372 0)......66cm myszka5.........Dawid........14/09.(18tyg).....7840(4100 )....ok 66cm eMKa31........Hania...........14/09 (12 tyg)......4750 (3450).....62 cm Brudzia......Paweł..............16/09..........8800(4750 ). ........69cm aga klee......Jakub...............16/09 ..............6700 (3170)...69 cm eryka......Blanka Roksana......18/09..............6200 (3920)......60cm sandra27....Damian Daniel.....18/09..............5625(3900)......56cm MamaNiny.....Nina Anna........19/09(7 tyg)...4970..(3760).......59cm birka87......Wiktoria Anna.....23/09(15tyg).....5300(3090)......?cm magdae.....CYRYL ANTONI.....30.09(7TYG)......5240(3500).......? brutta.....Francesco Jan.....06/10(6tyg)....5200(3500).........49cm oleniga.....Mikołaj,Marcin.....08/10....(13tyg)...6900 (4360)....62cm Born2Love..........Tim.........30/09......4m5d.....8460( 4160).....66cm ewelinkas.......Jakub.....14/09..(18tyg).....8380(3160). .....69cm mamo huberta - dla dziewczynek sa inne siatki centylowe, dziewczynki generalnie sa mniejsze i chudsze (fajnie macie mamy dziewczynek!!!) ale najwazniejsze, zeby dziecko nie mialo przestojow albo gwaltownego wzrostu np. wagi, albo tez dysproporcji miedzy waga a wzrostem. :) mam pytanie: czy kupki-musztardowki sa ok jesli sa polplynne? i tym aromatycznym akcentem... :) milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karo wybaczamy ze nie ma cebie tak non stop, ale wiadomo o co chodzi... :P born2love ja juz bym cos dała mojemu, ale widze ze przybiera dobrze wiec po co mam go roztyc? dostaje dla smaku herbatke jablkowa z meliską, oza tym moje dziecie tez nie chce sie obracac, co najwyzej na bok... widze ze kazdje z nas te zeby sie marzą :) oby nas nie pogryzły :) onyx sie usmiałam z tego ubierania, u nas jak tylko nogi i siusiak gole to wielka radosc, nie wazne ze ziomno, oczywiscie potem zero współpracy przy zakładaniu pampersa czy ubieraniu.. takie kupy to sa kupy :) moje ostatnio lekko zielone z grudkami i sluzoiwate.. cos mi sie zjadło za duzo mleka skondensowanego- sam miód słodycz a smakuje obiecuje juz nie bede.. :) miłego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelcia78.....Sophia.....23.08.08 (21tyg)....6600 (2700).....62cm ?? Koug.........Emilka.........23.08.08 (21tyg)....7375 (3245) .......73cm asiek24........Mateusz....31.08.08(12tyg)....6200(3000 ).........59cm karro...............Max..............01/09.........7020 (2790).....64cm MaMani......Kornelek........02.09....11 tyg........6,500 (3770)...? onyx1....Maksymilian Mikolaj....02/09 (5m+)...7500(2980)....67cm Słonko_26 ......Lenka ..........02/09(18 tyg)......6680(3440).....66cm kasinska28.......Mateusz............05/09........7060(27 50).......67cm el79.............Arianna........06/09(19 tyg).....6100(3230).......62 cm mamahuberta.....Oliwia.........09/09(19 tyg)...61600(3050).....62cm majka28.....Amelia........10.09 ........5200 (2920)......62cm ewwa33...... Piotr Paweł ......10.09.............. 6100.............63cm ewunienka24.....Amira........11.09(18 tyg)...7000(3340).......66cm Dafodilek........Karolek........12.09(17 tyg)...6900(3400)........65cm kate562.....Marta.........13.09(16tyg).......7100(372 0)......66cm myszka5.........Dawid........14/09.(18tyg).....7840(4100 )....ok 66cm eMKa31........Hania.........14/09 (18 tyg)....5470 (3450).....ok.63 cm Brudzia......Paweł..............16/09..........8800(4750 ). ........69cm aga klee......Jakub...............16/09 ..............6700 (3170)...69 cm eryka......Blanka Roksana......18/09..............6200 (3920)......60cm sandra27....Damian Daniel.....18/09..............5625(3900)......56cm MamaNiny.....Nina Anna........19/09(7 tyg)...4970..(3760).......59cm birka87......Wiktoria Anna.....23/09(15tyg).....5300(3090)......?cm magdae.....CYRYL ANTONI.....30.09(7TYG)......5240(3500).......? brutta.....Francesco Jan.....06/10(6tyg)....5200(3500).........49cm oleniga.....Mikołaj,Marcin.....08/10....(13tyg)...6900 (4360)....62cm Born2Love..........Tim.........30/09......4m5d.....8460( 4160).....66cm ewelinkas.......Jakub.....14/09..(18tyg).....8380(3160). .....69cm wkljam jeszcze raz, bo ostatnia stara była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelciu :) oczywiście jesteśmy z Wami i nie mamy jakichkolwiek pretensji, jakże byśmy mogły :) to forum po to jest :) Trzymamy kciuki i wierzymy, że wszystko będzie dobrze :) Wiesz, dobrze jeśli Nick będzie dbał o siebie i regularnie robił te badania, bo to jest bardzo ważne, a powiem Ci, że w jego wieku najłatwiej jest walczyć z tego typu chorobą, organizm jest w miarę stabilny, nie rośnie, ani nie starzeje się i łatwo go kontrolować :) Musi o siebie tylko dbać :) Onyx ale sie uśmiałam z tej historyjki o ubieraniu :) chociaż w sumie sama mam podobnie :) i wtedy mi nie do śmiechu :) Wiki obczaiła właśnie jak mama zapina to coś na pupie i uparcie próbuje to zerwać :) jeszcze jej się nie udało do końca ale jest na dobrej drodze :) W przyszłym tygodniu mamy maraton lekarzy, w poniedziałek pierwszy neurolog, we wtorek drugi, w środę na pierwsze szczepienie :/ aż się boję :) mamo Huberta i Oliwki :) Wiktoria identycznie :) ładnie je swoje, dzióbek otwiera jak mały ptaszek :) a jak my coś jemy... ech tak patrzy... wpycha mi łapki do talerza, a dzisiaj mi chciała łyżkę zabrać, co nią zupkę jadłam :) ogólnie łakome dziecię :) więc póki co chyba problemów z niejadkiem nie będzie :) Karro bawcie się tam dobrze z Nelsem :) A ja moze jutro na basen się wybiore :) Szacun dla tych mam, których mężowie pracują... To mój pierwszy tydzień, jak jestem sam na sam z małą i powiem wam jestem wypompowana :) Mam ochotę wyjść gdziekolwiek, z kimkolwiek, byle by małego brzdąca nie mieć koło siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! A te kaszki - no. Bobovita \'Smaczny sen\' - to rozumiem można w butelce podawać? Oczywiście z takim smoczkiem odpowiednim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja kaszki podaje łyżeczką, tą \"smaczny sen\" też. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwa33
a czy te kaszki można rozprowadzic mlekiem z piersi?na opakowaniu pisze ,że mlekiem modyfikowanym.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×