Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

Gość mama _Julki
Witam Ja aktualnie jestem w 36 tygodniu i termin mam wyliczony na 23.09 ( z miesiaczki) albo 15.09 ( usg), ale w czaretk miałąm skurcze, chyba przzepowiadające. Trwały prawie 5 godzin i były nawet co 5 minut. Ale jakoś przeszło. Czy któraś z was też tak ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Dziewczynki :-) Myszka ciesze sie , ze wreszcie troszke humorek Ci sie poprawil :-) Brutta ma racje, chwilka oddechu i ciszy naprawde moze Nam sie teraz przydac :-) ciekawe jak tam Nasza Iza i Nick ????? Moj maz byl przekonany ze bedziemy rodzili w ten wekeend :-) zobaczymy, co z tego wyjdzie ;-) Jak narazie nic nie zapowiada burzy :-) mama_julki to chyba normalne skorcze przepowiadajace, tak mysle. Buziaki i piszcie czesciej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki :D nie nie u mnie nadal nic. babcia dzis kopala ziemniaki wiec pojechalam pomóc. siet z tym brzucholem myślalam ze juz mosowo coś sie ruszy no bo bez przesady... ale gdzie tam. synuś ma gleboko wszystkie moje ponaglania :D skonczyly mi sie juz pomysly :D okna umyte, firanki poprane, w domu czysto, ziemniaki wykopane, przetwory na zime porobione... teraz to już tylko moge cierpliwie czekac aż sie osiołeczek malutki zdecyduje wreszcie wyleść :D:D:D:D Buziaki dla was. Izabelcia a ty jak juz sie z Zosią pojawisz to nie zapomnij napisac jak bylo i pokazac fotek maluszka :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_Julki1
To jest moja druga ciąża i w pierwszej nie miałam takich oznak. Wiedziałam, że to nie są bóle porodowe, bo trochę za słabo bolały, ale zastanawiam się ile przed porodem moga się pojawić te, które miałam. Opadł mi brzuch już 2-3 tygodnie temu i każdy mówi że to już niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta elzbieta
mamo Julki bóle przepowiadające maja miejsce na 2 -4 tygodni przed porodem,sama też ostatnio ich doswiadczyłam ,po wizycie u gina zaczyłam mieć lekkie plamienie przez 2 dni a wieczorem bóle silmniejsze od boli miesiączkowych a termin mam dopiero na 12.09.Na szczęście wszystko mineło i jest okej.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_Julki1
Ale brzuch to prawie mi wisi i mam śluż na bieliźnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama_Julki Jesli masz obawy sprawdz to w szpitalu. Bedziesz spokojniejsza. Moja znajoma bolal troszke brzuszek , byla to sprawdzic w szpitalu , ciagle miala malo bolesne skurcze a w szpitalu po godzinie skorcze parte i po 2 skorczu urodzila. A pewnie nie jedna z Nas moze przenosci i o 2-tygodnie. MaMani jeszcze zostal Ci sexik do wyprobowania :-) tak zaleca kazdy lekarz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_Julki1
Mam strasznie dziwne samopoczucie. Nie mogę sobie znaleźć miejsca, nie wiem co mam zrobic. Z córką przed poroem też trochę inaczej się czułam, ale teraz nie wiem czy to nie za wcześnie, bo to połowa 36 tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta elzbieta
mamo Julki moze faktycznielepiej nie bagatelizować objawów jak radzi magia zglosić sie do lekarza ,poród przedwczesny zawsze może sie zdarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_Julki1
Ale martwie się o dzidzię, chociaż na ostatnim usg ( 13.08) ważyła już 2500 g, więc jest dość duża, ale nie wiem jak reszta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Dziewczęta! No no, widzę, że ostatnio dużo się tutaj dzieje :). Ja tylko na chwilę, wciąż nie mam stałego dostępu do netu. W każdym razie wizyta u lekarza w pon. za tydzień, 1 września, no i mam nadzieję, że zdejmie mi pessar, będę wtedy miała ukończone 37 tygodni i w sumie mogę już rodzić ;). No i powie jak duży jest Mateusz, który właśnie mi się wierci pod prawym żebrem, na szczęście akurat tym razem nie próbuje się pod nie wcisnąć :). Zaczynam panikować, bo jakoś mam wrażenie, że nie wszystko jeszcze gotowe, no i troszkę boję się porodu, i czy sobie później poradzę, ale oczywiście z drugiej strony chcę maluszka, no i czasem jak mnie przydusi ten mój skarb, to chętnie bym go od razu eksmitowała ;). Trzymam kciuki za lekkie porody i za maluszki pozdrawiam K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!!! jestem dumna mamusia Sophii :) urodzlam o godz.7.04 z rana,a polskiego czasu o 14.04 w sobote! skurcze i bole mialam callkiem niezle,ale pchanie( parcie?) tylko ok 15 minut. Zosia byla tak nisko,ze od razu mi powiedzieli,ze bedzie szybko. lekarz jak zerknal to mowi,ze wlosy malej widzi :) troche peklam i mnie zeszyli,wiec teraz siedze przed kompem tak poldupkiem :) pokarmu za bardzo nie widze,jak naciskam piersi,ale mala cos tam je. waga...6 pounds 10oz a dlugosc 21 inches czyli 2,8 kg i 53,3 cm :) przed polozeniem na wage lekarze i pielegniarka i my zakladalismy sie ile wazy i kazdy sie pomylil. wygladala na ok 3,4kg. wiec wszyscy w szoku i zwazyli ja ponownie. obsluga w szpitalu bardzo mila, wybralam sobie menu na snadania, lunche i obiady. dziewczyny....dzieki za wsparcie i dobre slowa. ja to doslownie nie moge uwierzyc. Nick tak samo. patrzymy sie na nia i doslownie sie rozplywamy. wrzuce fotki jak bedziemy w domu, czyli pewnie w poniedzialek. wpisze sie do tabelki pozniej,albo niech ktos to zrobi jak bedzie mial chwile. trzymajcie sie kobitki dzielnie...juz niedlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izabelcia kochana moje najszczersze gratulacje :) z tego co piszesz porod byl krotki jeju jak ja ci zazdroszcze ze masz to juz za soba i mozesz utulic swoja coreczke gratulacje dla na peewno dumnego tatusia. teraz czekamy z niecierpliwoscia na fotki malenstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelcia, Nick i Zosia 👄👄👄 Serdeczne GRATULACJE dla calej Waszej dzielnej trojki :-) Bardzo sie ciesze, ze juz macie porod za soba a jak czytalam Twoj wpis to az sie poplakalam , ale... ze szczescia :-) Zycze Zosi duzo zdrowka by Wam sie chowala zdrowo :-) Caluski i pozdrowienia dla Wszystkich :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelcia gratulacje 🌻 👄 🌻 dla ciebie i dla Nicka no i oczywiscie buziaki dla malej !!! Az sie lezka w oku kreci ze sie nastepny dzidziak urodzil :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelcia🌼🌼🌼 GRATULACJE!!!!!:D:D:D Buziale dla Malutkiej 👄 i gratulacje dla Tatusia:) Super ze wszystko poszlo tak szybko:) Spijcie dobrze dziewczynki...😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izabelcia ciesze sie ze tak szybko poszlo. gratulacje 🌼 teraz czekam na fotki laleczki :) a u mnie nadal nic. wczoraj zaczęlam radośnie 40 tydzień. Buziaczki dla was i miłej niedzieli życze. Ja pojawie się pewnie wieczorkiem albo dopiero jutro. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Slonecznie 👄 U mnie tez nic, ale sie za to wyspalam bo przed chwilka sie obudzilam. Pozdrawiam cieplo i zycze milej niedzieli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelcia-moje gratulacje az sie poplakalam.u mnie nadal nic nawet seks nie pomaga no ale nic poczekam sobie spokojnie aby nie przenosic zycze wam duzo zdrowka .NO TO KTORA NASTEPNA?POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelcia gratuluje :) ja do terminu mam 2 dni- i jakos cisza czuje sie dzisiaj fatalnie, nie moglam spac w nocy teraz mi zle na zoladku :( ciekawe kiedy maly bedzie chcial byc z nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! U mnie też nic :( Dawid nie będzie Lwem jak chciałam tylko panną :(:(:(:( Izabelcia - gratulacje 🌼 Pozdrowionka dla dzielnych Rodziców i Małej Sophii Miałaś termin 3 dni przede mną a u mnie nadal cisza :( można się załamać. Super że dobrze się czujesz :) Jesteś pierwszą która relacjonuje nam to wszystko ze szpitala :) Szok! To nic - czekamy dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼kwiatek]🌼 sedeeeeeeeeeczne gratulacje dla nowych rodzicow!!! i niech malutka wam szybko i zdrowo rosnie!!!!!!!!!!a a ja zaczelam 37 tydz wiec nerwow juz nie mam jak sie cos zacznie, pozdrowienia dla reszty mam, cierpliwego oczekiwania!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
🌻🌻🌻 dla szczesliwej rodzinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izabelcia:) GRATULACJE:) magdae:) ja za 8 dni zacznę 37 tc - czekam na to jak na zbawienie bo boję się, że coś się wcześniej zacznie dzia bo brzuch mi już opadł... mamani:) przygotowujesz jakoś Manię na to, że będzie miała rodzeństwo? moja córka jest miesiąc starsza od Twojej:) i szczerze mówiąc boję się jak zareaguje... a na wywołanie porodu to polecam sex:) mi to pomogło w poprzedniej ciąży... no i jeszcze teściowa dała mi w dzień terminu lampkę koniaku... może ze 2 łyczki tego zrobiłam, ale parę godzin później rodziłam więc może to było to:) mama_Julki... je też mam inaczej w tej ciąży... w poprzedniej nic mnie nie bolało, po prostu nagle dzień pop terminie odeszły mi wody i dostałam skurczy i 3 godziny później miałam już małą przy sobie:) a teraz mam jeszcze 5 tygodni do terminu, a wciąż coś mnie boli i brzuch opadł... nie wiem dlaczego tak się dzieje... pozdrawiam Was wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelcia GRATULACJE!!!!!!!!!! Dla tatusia oczywiscie tez.Odpoczywaj sobie w szpitalu ile sie da :) A jak bedziesz w domku to czekamy na zdjecia oczywiscie... 2800 i mimo tego peklas?? Myslalam ze jak male dzieci to ryzyko pekniecia mniejsze :( Szybkiego zagojenia rany zycze z calego serca!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja w takim razie na ochotnika poprawiam tabelke :) sanday1..............25........26.08.......Mateusz wiewiorka2004.....21.......27.08.........Kubuś Monika_28..........29.......28.08.........Nikola MaMani.............22.......30.08..........Kornelek BETTY83.............24......1.09...........Kuba/Alicja mrs_ziec............28......1.09...........Hania mamahuberta......26......2.09...........Oliwia magia_..............31......3.09............Nicole sandra27...........28......3.09...........Daniel/Dominik MartaObdarta....27.......4.09..........Weroniczka Słonko_26 ........ 26 ...... 6.09 ........ Lenka Myszka5...........29.......10.09..........Dawid el79.................29.......11.09..........Arianna karro...............29.......11.09..........Maksymilian< br /> eryka..............28........13.09.........Laura/Sara/Ro ksana ewunienka24.....25........14.09.........Amira Koug ..............35........18.09.........Agatka / Bartek majka28..........30........18.09.........Ksawery marlenaaa.......20.........18.09........Damian aga(Gaga).......26...........18.09.......Filip aga...............25.........19.09........Jakub nina............. .30.........19.09 ........????? kasinska28......29.........20.09.........Jakub/??? magdae..........26.........20.09.........Cyryl brutta...........28.........22.09..........?????? Misiaewelka…..25…………… ; ; ; ; ; ; ; ; 22.09………….Konrad katharin........30...........08.09.........Maciej Sylcia 20.......35...........12.09..........Kris Imię.Mamy.........data.porodu........imię.Dziecka....... ....waga........wzrost Evi_22..............03.08.2008.........Emilka........... .........2950........54cm backspace82.....30.07.2008...........Mia................ .......2500.......47cm Barwy Jesieni......24.07.2008.........Mikołaj......... ..........2000 ......47cm Izabelcia78....23.08.2008.....Sophia....................2800.......53,3cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam weekendowo :) Oo Mamani ty juz 40 tydzien ?? E to sie nie dziwie ze sie niecierpliwisz kochana, tym bardziej jak sie \"pierworodki\" rozsypuja przed terminem ;) U mnie leci 37 tydzien, nic sie nie dzieje .. we wtorek ide do poloznej zobaczymy co mi powie .. Dzis jestem w dobrym humorze bo tesciowej nie ma - wybyla wczoraj do znajomych wiec jestesmy sami ja i Nels. Niestety wraca dzis wieczorem, nie ma az tak dobrze ;) Ja dalej zakorkowana, wyszedl mi niestety maly hemoroidzik i boli jak sam s..syn :( pije sok z suszonych sliwek, wpierdzielam jogurty jablka, platki owsiane i co tam jeszcze i jedno wielkie G !!!! A w ogole to mam dylemat bo chcialabym jechac odwiedzic moja ciocie w Sztokholmie (4 h pociagiem ) .. troche sie oderwac od tesciowej i domu ale sie zdeka boje ze nie daj Boze zaczne tam rodzic .. i nie wiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak jestem :) munka córcie przygotowuje o tyle o ile... tlumacze ze w brzuchu mieszka dzidzia i ze dzidzia wyjdzie z brzucha i bedzie miszala w lózeczku i ze to dzidzia- brat i ma na imie Nelek... ale Mania ma to serdecznie gdzies... za mala jest jeszcze. myśle ze sie wscieknie jak sie maly urodzi. bedzie napewno zazdrosna bo juz jest. wszystko się okaże... Jesli chodzi o sex to nie mam ochoty. bleee jak sobie o tym pomysle to mi niedobrze. wolalabym jeszcze jakieś okna pomyc :P:D sex i herbatka z malin odpadają bo na myśl o tych 2 rzeczach mam mdlosci :P:D:D:D:D a alkohol? ja jestem niepijąca... pozatym mam takie przekonanie ze alkohol w ciązy moze wywolać tylko coś niedobrego. wiem ze zalecane są lampki wina raz na czas.... ale moim zdaniem nie! Zresztą bez ciązy też mówie wszelkim \"używką\" NIE!!! nawet carmi nie pijam... u mnie w domu nie ma niczego co by mialo procenty w sobie... no chyba ze kefir i ocet :D:D:D no tak już 40 tydzień i cisza jak makiem zasiał. narazie czekam do czwartku. jak nic sie nie ruszy to dowiem się od lekarza co dalej. napewno jakieś ktg bo w sumie mialam tylko raz w tej ciazy ( tzn kilka razy ale w tym samym dniu)... zazdroszcze tym mamom ktore już urodzily :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za gratulacje!! Musze sie tylko wytlumaczyc z ztym krotkim porodem....bo wcale nie byl taki krotki :) wody odeszly mi ponownie w nocy z czwartku na piatek o 3 nad rane. wstalismy o 8rano, poszlismy na siadanko i do szpitala. wzielam ze soba podpaske i mokre majtki,aby mi tym razem uwierzyli :) i faktycznie na 3 testy czy to sa wody, 2 wyszly,ze tak. potem przebadali podaske i tez bylo na tak. o 13 dostalam tabletke abym sie zaczela powiekszac, bo bylam tylko 1cm. i pewnie ok 14 dostalam skurczy. ogolnie to dobrze,ze ta tabletka wywolala u mnie naturalne skurcze,ale plan byl taki,ze nastepnego dnia o 6 rano mialam cos dostac na wywolanie skurczy.(oczywiscie nic juz nie dosalam bo mala sie urodzila o 7 rano) o 22 bylam 4cm, a o 4 nad ranem 9cm. Nicka wyslalam do hotelu aby sie wyspal, bo ogolnie lekarz nam powiedziala,ze byc moze urodze nawet w iedziele. takze o 4 nad ranem tel do Nicka i pojawil sie w 3 minuty :) ach...ok 2 nad ranem dostalam zastrzyk-znieczulenie. u was sie chyba nazywa wewnatrz oponowe (?)...to znieczulenie w plecy. woowww i zycie bylo piekne. pewnie od 5 bylam gotowa pchac,ale lekarz miala cesarke wiec troche czekalismy. w moim pokoju byl lekarz-rezydent (robi specjalizacje i on odebral porod) i pielegniarka. dlatego jak czekalismy na lekarza, to bylo nawet zabawnie bo ja np sobie paznokcie pilowalam. takze samo parcie bylo bardzo krotkie,ale wiem co to skurcze itd, uwerzcie mi :) ok...u mnie 7 rano, Nick i mala spia,dlatego wracam do pokoju i mam nadzieje,ze snadanko wkrotce bo glodna jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eryka zdaje sie ze ty sie wczesniej pytalas o soczewki kontaktowe .. no wiesz nie wiem czy mozna w soczewkach rodzic, sama sie zastanawiam. Zapytam poloznej we wtorek. A jak nie to musze naprawde pedzic po okulary bo mam dosc silna wade wzroku i inaczej bede na slepaka rodzic :) Mamani to twoj biedny maz wyposzczony ;) ja tam wole seksik od mycia okien szczerze mowiac :P hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×