Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

A ja znowu plamię i znowu leżę. Cóż, taki widocznie mój los. Wizyta kontrolna w czwartek, oby wszystko było dobrze z dzidziusiem. Co do nudności, to ja też zauważyłam, że niedobrze robi mi się głównie z głodu. No i jeszcze w supermarkecie w części spożywczej, a i owszem, jak te wszystkie zapachy się mieszają... Pozdrawiam wrześniowe mamusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do kremu na rozstępy jeszcze. Mi też polecono Mustellę. Wkrótce mam zamiar przetestować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkie wrześniowe tegoroczne mamy, ja jestem wrześniowa 2007 r mama. Pewno czasem będę was podczytywała i przypominała sobie jak to było :) A czas szybko leci, moja córka ma już 5 miesięcy. I nim się obejrzycie też wasze maleństwa będą na świecie. Choć pamiętam, że czas ciąży mi się dłużył. Teraz to czas leci... nie wiadomo kiedy a już sie wiosna robi:) Całuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra27
witajcie dziewczyny wczoraj sie wystraszyłam poniewaz zaczał mnie kłuc od czasu do czasu jajnik lewy i nie wiem czy to nie jest grozne dzisiaj jest ok,mam nadzieje ze wszystko ok,bo wizyte mam dopiero 29 lutego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mam zwolnienie do konca miesiaca, mdlosci mam czasami czuje sie dobrze oby tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra27
to masz swietnego lekarza mój nie chce mi wystawiac ,bo ponoc ZUS bedzie mnie scigał po pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sandra co to znaczy ze ZUS bedzie cie scigal? a jak źle sie czujesz to co wtedy? nie mozesz isc na zwolnienie? A ja dzis wybieram się do lekarza z moim stworkiem potworkiem. Nie wiem tylko czy wybieram sie autkiem czy za pomoca autobusu. Zdecydowanie wolalabym ta pierwsza opcje bo autobus jezdzi raz na 1,5 godziny :(:(:(:( Wyjechac z domu to póol biedy ale potem wrócic... pozatym 3 razy bede sie musialą przesiadac a tak mi ciezko nosic ten wozek... niby nic ale moja mala ponad 9 kg plus 7 kg wózek plus jakies tobry z butelka z pieluchami plus moja wyladowana torebka plus wszystkie ciuchy w jakie wkłądam moja panne i spiworki i sie robi ciezar jak cholera.... A ja dzis znów stracilam przytomnosc... ale tylko na chwile... Boże zebym dozyla do tego 20 i dostala skierowania na badania :) W glowie mi sie kreci strasznie Munka moja jednak jest caly miesiac mlodsza od twojej wiec jeszcze sama nie chodzi musze ja trzymac za raczki. Nosze ja i jest mi okropnie ciezko chociaz staram sie zeby jakdlugo sie tylko da bawila sie w łozeczku albo na naszym lozku. W chodziku juz nie chce wcale chodzic bo jest taki wielki i nie miesci sie wczedzie... Albo za raczki albo raczkuje jak szaleniec. A to niebezpieczne bo ona raczkuje i w pewnym momencie wstaje na rowne nogi, nie ma sie czego prrzytrzymac i jest klaps jak na pupe to pol biedy, gorzej jak na glowe :( Mam nadzieje ze sie nauczy szybko chodzic :) Choc mysle ze na roczek to juz bedzie dobrze dreptac :) Oki pozdrawiam was wszystkie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny! Ja co do balsamu to teraz jak bylam w Polsce kupilam w Rossmannie balsam do ciala i na rozstepy ktory nazywa sie \"babydream\" Jest on dla kobiet w ciazy i w czasie karmienia piersia ale czy skuteczny to dopiero zobacze :) Co do brzuszka to ja tez juz mam taki jakbym w 5 tym mieiacu byla a to dopiero 10 ty tydzien. Co prawda juz przed ciaza mialam troszke brzucha ale teraz to juz wogole a waga stoi w miejscu. W jedne spodnie sie mieszcze i zastanawiam sie jak ja bede wygladac do porodu jak juz jest taki duzy brzuch :) ale tak czy inaczej najbardziej mi przeszkadzaja mdlosci ktore mam non stop.Zazdroszcze tym co takich rewelacji nie maja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
el nie skuteczny bo go stosowalam i wiesz tak kolo 6 miesiaca jak poczujesz jego zapach to bedzie ci sie chcialo .... :D:D:D strasznie pachnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuu szkoda ze wczesniej nie wiedzialam to bym nie kupowala :( ale dzieki za info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja slyszalam ze dobry krem MUSTELA tylko one troszke drogie sa :( ale pobno warto wystarczaja na dluuuugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez o tym slyszałam tylko ze slyszalam jeszcze ze rostepy sa uwarunkowane genetycznie i jak je masz miec to sie mozesz nawet zlotem w plynie smarowac i i tak nic nie da a jak nie bedziesz mialą to zwykla oliwka sie posmarujesz i nic ci nie wyskoczy :) a poztaym wiecie co wam powiem? apropo kremów ostatnio przeprowadzili badania i sprawdzili wiodace markowe kremy z retinolem- te na zmarszczki... i sie okazalo ze w zadnym nie bylo retinolu :D:D:D ani w tym za 20 zł ani w tym za 200 :D:D:D:D ale reklama czyni cuda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie obejrzalam ten film i wlasnie strasznie boje sie porodu...to wyglada strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie dlatego ja nie ogladam takich zdjec ani filmów. mam jeszcze tyle czasu a na pewno masę klimatów bym sobie sprzedała. Tak wiec dla własnego świętego spokoju nie oglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ogladajcie i wcale nie ejst strasznie :) jest cudownie :) Ja juz sie nie moge doczekac :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To na to wyglada ze na te rozstepy to i tak za bardzo nie warto cokolwiek kupowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ztym porodem to i tak kazdy bedzie przechodzil po swojemu wiec chyba trzeba to poprostu samemu przezyc :) Zreszta chyba nie ma wyjscia nikt za nas nie urodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) też jestem wrześniówka 2008, mżna się dołączyć? Mam już dwójkę bobasów w domciu, %cio letni Piotruś i Asia - 15 miesięcy. Kolejna ciąża to kompletne zaskoczenie, ale cieszę się ogromnie . Włąsnie siedzę w pracy was podczytuję. Byłam na topiku listpad 2006 jak byłam w ciązy z Asią. Super sprawa. Mam nadzieję, że tu będzie równie miło. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aina80
mamani duzo zdrówka cie zycze aby kłopotów było coraz coraz mniej i pozstałym przyszłym mausiom rózwniez samych wspaniałości-ja zaczełam włąsnie brać niesttey hormony na nadczynność tasrczycy ale jestem dobrej myśli.Wazne aby byc pod stała kontrola dobrych lekarzy. el i sanday rostepy owszem mogą być genetyczne ale nie zawsze.Moja mam np nie ma ani jednego rostepu a urodziła dwójke dzieci.Ja mam rostepy spowodwane zła dietą podczas pierwszych dni ciązy.Ale mam je malutkie i sa coraz mniej widocne po FISSANIE.Niestety koszt jest zabójczy bo kosztuje jedna tubka około 20-30 zł a starcza tylko na cztery dni ,ale uwerzcie ze jest to jedna z nielicznych maści niereklamowyanych, ale naprawde polecanych przez dermatologów i obecne juz mamusie. Jesli ktora z obecnych mamusi jest juz mamusią i cierpi na nadczynność tarczycy to bardzo proszę o informację w ktorym miesiacu rodziłyście swoje maleństwa. Aha i pamietajcie aby pić duzo soku pomidorowego przy nadmiernych nudnociach:):):Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sok pomidorowy, hmmmmmmmmm, nigdy go ni lubiłam. Pomoże ??? Ja juz jestem taka zdesperowana ze wszystkiegi sie chyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aina80
oleńka ja tez nie cierpie ale niestety mam dwa wyjscia albo pić gastrolit albo pomidorowy sok wiec wybrałam mniejsze zło-niestety wymiotuje potwornie wiec musze uzupełniac elektrolity,sód potas.Popieprzony smakuje lepiej:)I TO NAJLEPIEJ JAK CI SIE CHCE BARDZO PIĆ,ABY ZAŁATWIĆ GO SZYBKO:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No szybko go załatwie. Oby on szybciej nie ząłatwił dorszy w Bałtyku. pomyscie od razu będa rybki w pomidorkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aina80
Imię..........wiek....miasto....termin............płeć/i mię.... .ktora ciąża Evi_22......... 22.....................20.08......Emilka/ ?.. ...........2 Backspace82..25.....Poznań.....23.08.... .Alex/Nela........... 1 Kasiutka3..... 20............... ......27.08 mata78........ 30.....................28.08.......... ? ...................1 wiewiórka.... .20............... .....29.08?? Anika3....... ..33......................30.08 Jołasia ....... 31...... ...............31.08 ? mamahuberta. 26.................. ..02.09 Monika_28.... 28...Kraków......03.09......Nicola/Mateusz. ........1 naturalna blondynka...31....Łódź.....03.09......David/Natalia.....1 MaMani....... 21................... ...04.09......Kornelek/Jaśminka?...2 asia 83........ .24.....................05.09 Andusiaaa..... 24...Londyn.... ....05.09.......Nicola/??............1 Izabelcia78....29....MN/US.........07.09.......Mateusz/? ??........1 Aga_ja......... 30............... ......08 .09 Ewa............ 20......................09.04 ewunienka24............24...............12.09??......... ..................1 eryka......... .28......... ............13.09 Nytka........... 27....... .............13.09? aina80...........28...WROCŁAW.....14.09?.....Emila/?...................1 Natka............26...Wrocław........15.09.............. .................1 Edytka113..... 25.....................17.09? Słońce....................30....NL........18.09(?)...... ...................2 majka28.... 29.........................18.09? olenka7olenka. 28...Tarnów.....19.09...Piotr/Aleksander/I nga....1 sanday1........ 25.....Zywiec........20.09.....Franek/ Emilka.......1 Koug.............34....Opole...........20.09 Kamcia1985... 22...Warszawa... ..24.09................?..............2 aga...-......... 24.....gdanisk.......24.09.......Jakub/Natasza.....1... munka82.......25.....ustroń.........30.09.......?/Melani a............2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aina80
hahahahahahaha tak naprawde to mocna w gebie jestem bo własnie od dwóch godzin próbuje sie zmusic to porcji dziennej,ale uwierz mi gastrolit jest o niebo gorszy...no chyba, ze sa smakowe,ale ja o tym nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aina80
ojej...czy coś skopałam?skopiowałam ostatnia umieszczoną:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×